Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 7:00 pm

Kazu dok je Ceric bio reis i ode negdje u posjetu drugoj drzavi i ovi mu podmetnu pivu umjesto soka da ga zajebu.Cugne je Cera i kaze ono degustatorski iskusno:”Bolja je Sarajevska”
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 7:24 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 23, 2017 6:55 pm
K'o da nije dovoljno sto nemamo bosnjaka u ekipi jos nam sad i pive podmecu. :ne:
jos uoci petka
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 7:39 pm

po meni, najrjeđe i najvrednije kvalitete za moderni fudbal ima e. šehić. motorika da pokriva cijelu stranu, dribling i petlja, i centaršut sa obje noge.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 7:52 pm

Meni se opet onaj mali Dacić svidio. Svaka lopta bez suvišnog poteza, jednostavno, odličan pregled igre, trka po cijelom terenu. Malo mu čvrstine fali, ali doćiće i to...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 7:58 pm

Mesul Ezil :kafa:
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:00 pm

ChWilla je napisao/la:po meni, najrjeđe i najvrednije kvalitete za moderni fudbal ima e. šehić. motorika da pokriva cijelu stranu, dribling i petlja, i centaršut sa obje noge.
Vjerujem da je to zato sto on igra bas neobicno za nas fudbal pa nam je svima wow ali ja mislim da svi ovi imaju ono nesto, a ni to se ne bi vidilo da ne igraju kao tim. Sada im je potrebno samo malo srece, a za prilike se ne brinem, dobit ce je sigurno...
Najvise me raduje sto za najkriticnije pozicije u prvom timu ne moramo gledati daleko. Za godinu-dvije, ako ne bude odlazaka, imamo Velica, Zilica, Osmankovica i Dzindu za stopere. Po lijevoj strani imamo Besirevica i Sehice, a ako nam to nije dovoljno, vidili smo da i od Mujarica, Hasanovica, Midzica, Demirovica... mozemo ocekivati bar nesto.

Vjerujem da nisam jedini, ali meni su nakon prosle godine ovi momci vratili one najpozitivnije misli. Jedno je kad vidis da se potpisuju ugovori s njima, tad srce zaigra. Ali kad vidis kako se bore za dres i kako igraju, neopisiv osjecaj...
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:05 pm

ChWilla je napisao/la:
čet nov 23, 2017 7:39 pm
po meni, najrjeđe i najvrednije kvalitete za moderni fudbal ima e. šehić. motorika da pokriva cijelu stranu, dribling i petlja, i centaršut sa obje noge.
Ne znam, mene Hajdarević najviše oduševljava. Onakva trka, borba, muda, pokrivanje prostora, pregled igre i sve to sa 19 godina, takvo nešto nisam vidio ni kod Hadžiahmetovića. S tim da je Amir ipak tehnički potkovaniji. Haris mi i izgledom i igrom najviše baca na Scholesa, predviđam mu blistavu karijeru, samo da ga povrede zaobiđu. Pa momak je i protiv Salzburga prije dvije godine odskakao.
Čitam komentare kako je Anel jučer bio loš, a momak u drugom poluvremenu namjestio 2-3 čiste šanse i imao bezbroj pravovremenih startova i oduzimanja lopti.

Štoperski par igra mozgom, odlično su uigrani i obojica su veliki talenti. Velić me podsjeća na Emira Spahića, a Zilić ima nevjerovatnu konstituciju sa 17-18 godina, mislim da bi se bez problema hrvao i sa premijerligaškim krkanima.

Od Dacića bismo također mogli profitirati, on mi djeluje kao najmoderniji ofanzivni veznjak kojeg smo izbacili još od Gojaka, ima apsolutno sve što je potrebno za tu poziciju.

Ne sumnjam da će većina juniora dobiti svoju šansu ukoliko Adžem bude dugoročno rješenje. To je put kojim trebamo i moramo ići, ja u ovoj djeci vidim svijetlu budućnost kluba, i finansijski i rezultatski.

I da ne zaboravim Ahmeda Hasanovića koji će, ako se bude pravilno razvijao, biti igračina.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:09 pm

Ma ne očekujte da će se ovi momci predugo zadržati u Želji, i da će kao ekipa imati prilike da zajedno igraju i seniorski nogomet. Na žalost neće oni stići niti prvi ugovor odraditi, prodaćemo ih dalje. Zašto? Pa vjerovatno zato što nećemo imati para da ih zadržimo, a ono što na njima zaradimo trebaće nam za normalo funkcionisanje. Sa druge strane, i oni, kao i svi mladi zapinju da bi se što prije ispalili odavde, potpisali negdje vani ugovor, i dalje se razvijali i napredovalii, i zarađivali naravno.
Na žalost, svi bi mi volili da je drukčije, ali to nam je sudbina....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:16 pm

Uživajmo dok traje i kraj priče..
Tako je kako je :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:17 pm

Ma nevjerovatno je kad pogledamo jučer onih prvih 11, Beširević, Velić već imaju minute u prvom timu, Haris i Anel su već bitan faktor, Žera i Mujaga već par godinu se vrte oko prve ekipe, Šehići i Zilić sigurno zaslužuju priliku, Dacić pogotovo...kad sve pogledaš, konkurenciju u drugim ekipama PL, pa i igrače koji su igrali u našem klubu zadnjih godina..opravdano je očekivati da jučerašnja postava bude dio prve ekipe, nažalost neki će se tu vrlo kratko zadržati, ali tu ne možemo ništa..ali toliko kvalitetnih igrača u jednoj generaciji, ljudi ovo je fantastično...donijeli su nam tako puno radosti za ovako kratak period, a biće toga još, nadam se pogotovo sa prvom ekipom!!
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:21 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 23, 2017 6:30 pm
phpBB [video]


:karanje: :karanje:
phpBB [video]

:zeljeznicar1: :baklja:




Da pozdravimo i kone koje citaju, ipak su i oni dio ovog jubileja.. :D :D
Spoiler:
slika
slikaslika
slika
slika
slika
slika
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:32 pm

Je li neko kupovao istok danas? Ako jeste PP
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:38 pm

cikazubo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 23, 2017 6:30 pm
phpBB [video]


:karanje: :karanje:
phpBB [video]

:zeljeznicar1: :baklja:




Da pozdravimo i kone koje citaju, ipak su i oni dio ovog jubileja.. :D :D
Spoiler:
slika
slikaslika
slika
slika
slika
slika
Nije njihovo. Nema sanse. Ovo je foto shop slikaslikaslikaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:41 pm

Kako ide ovo za istok jel se moze uzeti vise karata na jednu clansku.
Moze i na pp.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:42 pm

Možeš brate uzeti vise karti i bez članske.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 8:55 pm

Ovo sto kaze Omer na kraju " Znaš ti šta je ovo!!!" ta rečenica sve oslikava. Još se nije sleglo, još mi ne znamo šta je ovo, al saznat cemo kad United ili Kraljevski klub dođu u dolinu. To djeci iskreno želim. Ovi momci su otškrinuli mnoga vrata jer ako se išta prati od strane skauta, prati se ovo takmičenje. Koliko god uživali u ovim trenucima, treba ih malo "zalediti" i hladne glave se okrenuti derbiju.

I meni je žao što nije subota zbog vremena, pa i zbog praznika, zašto mi to ne bi domovini poklonili najveci derby.. No, nema fajde o tome sad razgovarati..Naše je da se napuni dolina. Da svi daju zadnji atom snage navijajuci. Apelujem na vođe da se forsira navijanje koje svak' zna. Trebamo pitarima održati lekciju, ponavljanje je majka znanja.
Volio bi da se sva Grbavica plavi, svi u PLAVO. Koji ce nam djavo crnina. PLAVO JE U MODI!

Dalje, razglabao bi malo i o taktici ali sve to pada u vodu kada krene lopta sa centra. Treba nam hladna glava, samopouzdanje, vjetar u leđa..
Ako bi jednu stvar na taktickom planu izdvojio to je kretanje igrača, mnogo moramo trčati. Volio bi da u toku utakmice Zakarić zuji svuda, da pređe lijevo a Zec desno, da Rama ode lijevo, Ubiparib na njegovo mjesto a Zeko u napad i tako tokom utakmice da bar 3-4-5 puta bude promjena mjesta.
Ono sta je sigurno da će Zakarić biti udvajan maksimalno, e sad kada on nije tu gdje ta dva panja trebaju da udvajaju nece im biti svejedno..Pući će negdje garantujem. Što više treba šutati. Svaku (polu)priliku treba maksimalno iskoristiti i biti pribran.
Trebamo uigrati prekid, bar dviej tri kretnje, bit će puno prekida i treba nam nešto smisljeno.
:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 9:04 pm

Ja najbolji uslov da ova djeca dobiju priliku vidim u podrsci Adzemu. Ako ce ih iko ubacivati u prvi tim i gurati u vatru, to ce Ado. Ovo su dobrim dijelom i njegova djeca i on ih zna u dusu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 9:05 pm

jebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem te sarajvoooooooooooo
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 9:14 pm

Jel neko od vas ulazio na jug s godisnjom od sjevera, moze li se to?
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 9:26 pm

Bice zanimljivo vidjeti sastav za derbi. Moja neka zelja je Stanic lijevo, a desno Sinisa, stoperi Graovac i Bogicevic mada i Osmankovic moze. U veznom redu Hajdarevic ipak prije Sabana jer je bolji defanzivno, a teren je grozan. Ostalo sve isto kao u Banja Luci. Volio bih vidjeti Zeca prije Zebe recimo. Takodjer Ramovic mora igrati. Gore Ubiparip. Sve isto osim Projica kao u Banja Luci jer Stanic igra u dobroj formi i konta foru sarajevski derbi, a po meni je i bolji igrac.
............................................................Kjosevski.............................................................
Stevanovic.......................Graovac..................Bogicevic.......................................Stanic
........................Hajdarevic..........................................Blagojevic......................................
Zakaric.......................................Ramovic.............................................Zec.......................
.............................................Ubiparip................................................................................

Izmjene: Zeba, Saban, Kajkut ili neko defanzivno u zavisnosti od rezultata

Samo ponosno i hrabro!
Modus vivendi !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, Sky1 i 292 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija