Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:48 pm

Model1964 je napisao/la:
Čapljina1987 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la: A koji su to naši a koji njihovi :ganja:?
Vidim vec ste me,uzeli u bubanj,znam da trebam dokazat da sam vaš.. :DD:
Dokazati ćeš tako da nam napraviš skautig talenata do 18.godine u tvom užem i širem regionu.
Znači
Ime, prezime, godište
Pozicija, psihofizičke sposobnosti
Šta se može očekivati od njega po igračkom i financiskom :) planu
Počni :)
Sve to poslati Misketu koji ce analizirati ima li ko kvalitet za Zelju jer svi moraju proci kroz njegov filter.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:49 pm

Veteran je napisao/la:Niti u jednoj varijanti nisam za regionalnu ligu. Kao prvo pogledajte kako su bosanski klubovi završili u košarkaškoj ligi, borili se par godina i propali i Bosna i Široki, nemamo mi finansijskog potencijala za tako nešto. Kao drugo mi možda imamo i najmanje interesa za tako nešto. Naša liga nije najkvalitetnija u regiji, ali je sigurno najneizvjesnija. U Cro, Slo, Srb, imaš dvije tri tekme koje mogu privući više raje, a nama će u ligi 12 i Sarajevo, i Sloboda, i Široki i Zrinjski, pa možda i još neki klubovi napuniti stadion...Takođe naš uticaj u jednoj takvoj ligi bi bio minoran, jer je poznato koliko su jači svi oko nas (primjer košarka), i koliko nas neozbiljno doživljavaju. I za kraj , a možda je i za početak osnovno pitanje ko bi nama garantovao da moramo igrati tu ligu. Htjele bi i komšije, i hercegovci, i najnetrofejniji, i neki drugoligaši trenutni...mislim da bi učestvovanje Bosanskih klubova u jednom takvom takmičenju uništilo bosansku ligu, i dovelo je na grane na kojoj je i košarkaška. APSOLUTNO NE...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nije tačno ili točno da nam je učestovanje u regionalnoj ligi uništilo košarku. Uništili su je lopovi i nesposobni debelguzani. Pogledaj BHdjecu, pa vidi gdje i kako igraju, naša košarka je kao igra zdrava prava, kao sistem u banani.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:49 pm

Do 20og juna zavrsiti sa pojacanjima i uigrati tim.Ove godine nam trebaju neke jace prijateljske.Trebat ce vremena da se sve poslozi i Kostic je novi, ali bitno je da je neki kostur ekipe ostao.

Dupla je nasa :palacgore:
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:50 pm

Jaozinho22 je napisao/la:@Modele brate priča li se sta novo u vezi Kostica oslabio si s informacijama :DD:
Jok brate, ništa...
Dole je koliko ja znam. :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:51 pm

Pozdrav, i ja sam novi na ovo forumu.

VTŽ
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Čapljina1987
Postovi: 18
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 4:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:52 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Čapljina1987 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la: A koji su to naši a koji njihovi :ganja:?
Vidim vec ste me,uzeli u bubanj,znam da trebam dokazat da sam vaš.. :DD:
A buraz zaebancija iz filma Sivi Kamion Crvene boje.
Dobro nam došao u svakom slučaju :kafa:
Hvala brato :palacgore:
Uvjek uz tebe..1921-1987
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:55 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Pozdrav, i ja sam novi na ovo forumu.

VTŽ
Oklen?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 6:56 pm

Model1964 je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Niti u jednoj varijanti nisam za regionalnu ligu. Kao prvo pogledajte kako su bosanski klubovi završili u košarkaškoj ligi, borili se par godina i propali i Bosna i Široki, nemamo mi finansijskog potencijala za tako nešto. Kao drugo mi možda imamo i najmanje interesa za tako nešto. Naša liga nije najkvalitetnija u regiji, ali je sigurno najneizvjesnija. U Cro, Slo, Srb, imaš dvije tri tekme koje mogu privući više raje, a nama će u ligi 12 i Sarajevo, i Sloboda, i Široki i Zrinjski, pa možda i još neki klubovi napuniti stadion...Takođe naš uticaj u jednoj takvoj ligi bi bio minoran, jer je poznato koliko su jači svi oko nas (primjer košarka), i koliko nas neozbiljno doživljavaju. I za kraj , a možda je i za početak osnovno pitanje ko bi nama garantovao da moramo igrati tu ligu. Htjele bi i komšije, i hercegovci, i najnetrofejniji, i neki drugoligaši trenutni...mislim da bi učestvovanje Bosanskih klubova u jednom takvom takmičenju uništilo bosansku ligu, i dovelo je na grane na kojoj je i košarkaška. APSOLUTNO NE...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nije tačno ili točno da nam je učestovanje u regionalnoj ligi uništilo košarku. Uništili su je lopovi i nesposobni debelguzani. Pogledaj BHdjecu, pa vidi gdje i kako igraju, naša košarka je kao igra zdrava prava, kao sistem u banani.
Ne bih raspravljao, ali slovenačko-srpski lobi je radio sve da se forsiraju njihovi klubovi, daj ba igrala je naka krka i laško a na guzove izbacivali bosnu, ili budućnost. Ali ne bih polemisao, uglavnom APSOLUTNO sam protiv regionalne lige, i dao sam par argumenata za to ranije...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:00 pm

addyno1 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Je li se misli na bivšu Yugu, kada se govori o Regionalnoj ligi?
kakva korist kad plasmane iz tih regija uefa ne prizna lp i le
Regionalna liga sa čisto sportskog aspekta bi bila ekstra stvar. Samo, kako je napraviti, a da ni jednu državu ili članicu UEFA i FIFA ne zezneš? Kosovo je priznato od FIFA i UEFA? Ko bi njih predstavljao? Priština? Zamislite duel Priština - C. Zvezda!

Evo sada su nama uvalili Gibraltar u grupu za kvalifikacij, a ne Kosovo, koje je otišlo u grupu sa Hrvatskom. Mislite, slučajno? Nije tu bilo nimalo slučajnosti.

Sigurnost takmičenja?

Sa čisto sportskog aspekta super ideja, ali nažalost u ovakvim političkim odnosima unutar država bivše Yuge, gdje jedni druge ne priznaju, veoma teško. Pa BiH nije još priznala Kosovo, jer to ne dopuštaju ovi iz RSa. Trebaju nam vize međusobno :r
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:02 pm

Model1964 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Pozdrav, i ja sam novi na ovo forumu.

VTŽ
Oklen?
haha kako mislis?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:02 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Pozdrav, i ja sam novi na ovo forumu.

VTŽ
Oklen?
haha kako mislis?
Selo, zaseok, kontinent, grad?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:04 pm

Model1964 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
Model1964 je napisao/la: Oklen?
haha kako mislis?
Selo, zaseok, kontinent, grad?
Sarajevo :DD:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:05 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
haha kako mislis?
Selo, zaseok, kontinent, grad?
Sarajevo :DD:
Ništa od tebe za skauting :lol:
Dobrodošo :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:07 pm

Model1964 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
Model1964 je napisao/la: Selo, zaseok, kontinent, grad?
Sarajevo :DD:
Ništa od tebe za skauting :lol:
Dobrodošo :)
Hvala drug :zeljeznicar1:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:08 pm

Ma samo mjesto gdje se diskutovalo je niđe veze....čuj Moskva....ne znam ko je uopšte i učestvovao tamo...kakvi su sastanci tamo, a svi u Francuskoj na EP?
Sa druge strane koji bi bili kriteriji o broju učesnika iz pojedinih zemallja? Koji bi bili kriteriji za plasman iz naše lige? Ma milion pitanja, ja sam iskreno alergičan na cijelu priču, i ne bi volio da zaživi nikada...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:22 pm

Stoper Radnika, Slobodan Jakovljević - potpisao za Zrinjski. To je onaj krakati - odlično odigrao finale KUPa. Zrinja sve u tišini radi i uvijek potrefi sa pojačanjima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:30 pm

avlami97 je napisao/la:Stoper Radnika, Slobodan Jakovljević - potpisao za Zrinjski. To je onaj krakati - odlično odigrao finale KUPa. Zrinja sve u tišini radi i uvijek potrefi sa pojačanjima.
Ko i mi, samo polako :kafa:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:30 pm

hajmo biti realni, svaka čast njima na organizaciji i radu - ali niko kome to nije posao ne gubi san zbog zrinjskog. pa se i radi u tišiini.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:33 pm

avlami97 je napisao/la:Stoper Radnika, Slobodan Jakovljević - potpisao za Zrinjski. To je onaj krakati - odlično odigrao finale KUPa. Zrinja sve u tišini radi i uvijek potrefi sa pojačanjima.
Sve u tišini, a u strogoj ilegali završe titulu....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 11, 2016 7:34 pm

Veteran je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Stoper Radnika, Slobodan Jakovljević - potpisao za Zrinjski. To je onaj krakati - odlično odigrao finale KUPa. Zrinja sve u tišini radi i uvijek potrefi sa pojačanjima.
Sve u tišini, a u strogoj ilegali završe titulu....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ma j... njih ne trebamo gubiti vrijeme na njihova pojacanja. Treba gledati samo sebe
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija