Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:05 am

da bi se to izvuklo, svaki od njih, ali svaki bi morao trčati oko 100% više...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:06 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:59 am
ima li neko jaci? :ganja:

slika
Zakarić i Zajmović ne mogu bočne igrati u 1 ligi FBiH...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:08 am

azbaha je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:53 am
storm_raider je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:50 am
azbaha je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:47 am
Mene pravo pizdi kada raja navali na Blagojevica. Ok on jeste mentalni slucaj i treba ga se rijesiti, ali gledam protiv Zrinje lik povuko loptu od stopera do centra i gleda sta ce, gdje ce, niko se ne krece, nedo bog da se neko otkrije, a to se ne desava samo sada, to se desava zadnje 2 godine...
Generalno kretnje bez lopte su nam uzasne.
Cak se je i Saban pogubio i nije se kretao kako treba, sto me je pravo iznenadilo. Mozda je do mene, ali ni Zakaric mi se nije kretao, Sinan je nesto ko pokusavao al ga nije islo jednostavno, mobilnost 0.
Ma Zakaric se jako puno trosio kada je bio sa loptom. Redovno je dvojicu imao na ledjima. Nesto kao i Miro prosle sezone...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:10 am

alombardo je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:56 am
Obzirom da se postoji mišljenje o polarizaciji navijača na amerove i misimovićeve, malo bih na tu temu; Ja sam ubjeđen da to nije tako i da kod navijača koji enmaju lični interes a takvih je 99,99% ta dilema ne postoji. I AMAR I MISKE. DA OBOJICA. Amarove zasluge niko nemože osporiti, definitivno fudbalski mag i željina legenda zauvjek. Čovjek koji fudbal ima u malom prstu, istima tvrdoglav do krajnjih granica. Amar iza sebe ostavlja pehara koji ostaku zauvjek. Misimović je opet na polju organizacije kluba napravio čudo, napravio je nevjerovatan posao. Vizionar, radnik, legalista iza sebe ostavlja stadion na koji će dolaziti moja djeca abd. i za 30 godina. Istina kao i ovaj prvi strašno tvrdoglav.

Željo nesmije robovati ni jednom ni drugom, ali se ova uprava ne smije dirati sve dok pravi stadion i dok ne uradi jug, a onda se mogu i povući i ostaviti ostalim prostor da na sigurnim temeljima nastave. Moja želja je da se sujete stave u stranu a željin interes stavi na prvo mjesto, a željin interes su senad amar zajedno u želji svako u svom resoru.
Bas tako. Da ironija bude veca.. sta bi Amar nekada dao za ovakvu Upravu i sta bi ovakva Uprava dala za onakvog Amara... Pa dajte majku mu rijesite to vise, pa da uzivamo svi zajedno. A ovi otpaci, oni nemaju obraza svakako. Ni identiteta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:13 am

Moze l' prijedlog za anketu, kako se ispravno piše : Zaimovic, Zajmovic, Zajimovic. :r
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:15 am

Poraze u Tuzli i protiv Zrinskog još nisam prebolio . Nije meni krivo što smo izgubili , daj Bože da su nam ovo zadnji porazi . Boli me pristup igrača . Kako je moguće da je uvijek protivnički igrač bliži lopti , uvijek je brži ? Oni ne razumiju za kakav klub igraju . Treba im djeliti knjige,filmove o Željezničaru,Ivici Osimu da probaju razumjeti .
Gledam onaj narod protiv Zrinskog , onohladno neneormalno ko pičke se smrzli da gledamo kako Todorović prolazi pored njih kao pored stubova . I onda kad nešto malo i uradimo neće u gol , karma je kurva . Da se pitam strašne kazne bi snosili za svaki poraz na Grbavici . Jer otjerat će i ono malo raje , a klub žiivi od raje .
Posjeta za naš renome slaba , ali bilo koji drugi klub i BiH bi ono zvao euforijom. Broj " bolesnika " se povećao , nije to kao nekad 500-2000 ima sad 3000-5000 sigurno .
TAktika i to ne znam puno . Onako sa fm-a pa nekad nešto i pogodim . Adžema koliko god voljeli izgleda on nije taj kapacitet . Svaka njemu čast na guranju djece . Ostali loše , mi kad uzmemo loptu nemamo nikakav plan . U situaciji gdje je 5-6 igrača Zrinskog na našoj polovini , mi ne znamo šta ćemo sa loptom . Fudbal je timska igra i igra jednostavno , ne ide to na horuk . Igrači na terenu nastupaju kao pojedinci , niko ni za koga neće uskočiti . Imam osjećaj da je najbitnije da nije " moj igrač" dao gol .U fudbalu je jedna od najbitniji stvari ta kohezija . Željko Obradović je objasnio kako to izgleda kad je Srbija izgubila na EP . Adžem se uhvatio vrelog krompira , kako će se iskoprcati vidjet ćemo .
U titulu vjerujem , jer takva je ovo liga , u par kola da se stigne razlika . Liga sva u par deka , gdje desni bek Mladosti ne bi bio gori od Siniše . A koja je razlika u renomeu između nas i Mladosti . Renome nam je srozan dobro pa kad nam dolaze ekipe Viteza,Mladosti mi se plašimo da nećemo šanse napraviti . Igrači su za to krivi , nije ni Adžem ni uprava samo oni.
Vojo i Elznere dobrodošli i puno sreće koja će vam trebati . Pojačanja u obliku Voje Ubiparipa za svaki drugi klub i ovo ligu su kapitalci . Trenutno najbolji napadač u ligi Ahmetović,Krpić,Handžić mislim da će VOjo biti bolji od njih . Mi kao klub se možemo ovakvim imenima pojačati . Zar neko misli da mi ne bi doveli Luku Jovića,Juniora Fernandesa,Armina Hodžića na posudbu ili transfer da možemo ? Mi nismo u stanju dovesti Koljića eto koliko se može . Vojo je napredak nekad su nam pojačanja u obliku Kokota ( kojeg cijenim jer je dao i više od očekivanog ) tako da smanjite pojedinci doživljaj . Ne bi mi Zebu dovodili da možemo Štilića , par anemamo igramo u zadnjoj ligi na svijetu . OVde će doći igrač ako mu daš dosta para , na kupovnom moći ne znam jesmo na nivou Istre,Vojvodine al to je taj rang , Isključite EL i LP manje ćete biti razočarani . Postali smo pitari popljujemo i prije vremena , mi takvi nismo bili , **** je i nas Ibraković izgleda usadio nam je seljački mentalitet.
NOVINARI i dalje vas molim prestanite nas analizirati . Uzmite Husrefovo prepoređno Sarajevo , oni su IN uvijek bili . KAd ste mogli o gaalaktikosima pisati i pišite i dalje , izgubili su od ekipe koju je Željo četiri-nula dobio . Nama su oči otvorene.
Pored svih sranja poraza , neimaštine , novinari i ostalih neprijatelja , najveći poraz za ovaj klub je raskol među navijačima . Oni na ss kao da ne navijamo za isti klub i ne gledamo istim očima . I dalje mislim da tamo novinari pišu . Zapitam se da nisam zaslijepljen . JA prvi samo želim dobro Želji , nemam ličnih interesa osim da budemo najbolji klub u BiH . Amar nije dobrodošao u klub dok je ove uprave . Ja ne vjerujem u ta sranja , kako je to moguće ko će Amaru zabraniti i ako je neko uspio zna li taj neko ko je Amar OSim ? Znam da ima svojih bubica , ali ljudi poput njega,Brkovića,Cvike itekako mogu pomoći i upravi i Želji . Tako da upravo mnogo ste dobrih stvari uradili , znam da volite ovaj klub , dokazali ste nema krađa sve die po zakonu . Rekao sam sebi ako ikad bude onakav jug mogu umrijeti . Na svemu tome vam skidam kapu , ali uradite sve da se Amar i drugi ljudi koji mogu pomoći vrate , Amar je garant uspjeha i mira što se navijača tiče . Njega niko od nas neće tjerati. Fali ta titula da odskočimo iz ovog sivila, malo nam uvijek fali da se vode napijemo . Prije dvije godine dobijemo one na Koševu , i izgubimo Evropu , i to kraj posebno dramatičan , oni izgube od Olimpika mi ispustimo vodstvo protiv Slavije , prošla godina neponovila se što se kraja tiče , a napravili smo velikih utakmica te sezone i na kraju igrač AIka izbaca loptu sa linije . Velik je ovo klub , ko ne navija nikad neće razumjeti ,umjesto da idemo naprijed generalni,jug,razvitak ostalog SD ŽEljezničar . Mi se svađamo oko Elznera i sličnih .Ako nam je Amar taj neprijatelj daj nam Bože još takvih neprijatelja . AMAR AMAR OSIM OSIM !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:19 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon okt 02, 2017 11:10 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon okt 02, 2017 10:48 pm
GoodisonPark je napisao/la:
pon okt 02, 2017 10:41 pm
Ma vidite najlakše je nekome replicirati i govoriti kako ovo kako ono.. Lahko je govoriti a gdje su pare za dobre igrače, gdje je ovo gdje je ono?

Može li se konkretno navesti šta su rješenja u ovim trenucima, ali dajte barem neka bude blizu konkretnog!? Možemo li bar dijagnosticirati šta je problem pa nam ekipa oscilira od dosta dobre u pojedinim momentima do očajne a sve to u malim vremenskim razmacima!? Zašto nekada ekipa ganja i grize od prve minute a nekada (većinom) izlaze kao na neku rekreaciju. Mnogo je pitanja a vjerujem da ni Adžemu nije baš najjasnije šta se to može i mora napraviti da bi se postigao bar neki kontinuitet dobrih igara pa neka i izgubimo nekad ali da to na terenu izgleda kao da znamo šta želimo. Zašto se na svakoj utakmici ne pruža maksimum i zašto se mora gatati da bi se samo pretpostavilo na šta će ličiti naša igra?

Mnogo je pitanja a odgovora vrlo malo, postoji li plan, vizija šta dugoročno hoćemo pa onda povlačiti potez po potez da bi se došlo do toga ili samo gledamo sezonu po sezonu i vrtimo se u krug?? Nevjerovatno je nakon toliko sati i sati treninga, utakmica, da nemamo pojma gdje koji igrač treba da se kreće, gdje ko utrčava, gdje ko otvara prostor, ko navlači igrače na sebe. Gledam sad na snimku od subote, u jednom trenutku jedan njihov igrač vodi loptu prema našem šesnestercu a mi smo bukvalno napravili krug od naših 6 igrača ali ni jedan nije blizu tog igrača da ga zaustavi već ga neki čekaju na 16 a ostali trče iza i uporedo sa njim, ma daj ba ovo nije moguće. Zar je tako zaebano napraviti sistem u igri i da sve linije prate igru kreću se i konstantno trče bez obzira da li je lopta blizu njih ili ne? Koji je ono trener povezao igrače užetom da shvate kako treba da se kreću na terenu, pa majka mu stara na osnovu čega se dobijaju plate i to za naše uslove jako dobra lova!? Zašto neki samo nijemo posmatraju igru dok se akcija odvija na drugoj strani, zašto nam 3 igrača pokušavaju igrati od gola do gola na jedan totalno amaterski i šablonski način gdje treba aminati ili biti Mesi i Maradona u jednom pa da lopta prođe. Ma mogao bih do sabaha ovako, samo se još više nerviram.

Bilo kako bilo, situacija je alarmantna, broj gledalaca na tribinama i sama atmosfera sve govori a bojim se da će ih biti sve manje i manje ako se nastavi gurati jedno te isto i ako se ne promjene neke stvari u samoj igri i samom pristupu igri.
Taktika, nedovoljna stručna pripremljenost, ne ispravljanje grešaka. Kada se jedna desi ispravi je da se vise nikad ne desi. i tako dalje..Volim Želju svim srcem i dušom i oboje me boli kada vidim nemoć, ali mislim da cemo se sloziti u ovom da nemamo takticke pripremljenosti, tacnih zadataka na individualnom planu i plan a i plan b generalno. Ako treba kretnje i zadatke nacrtati i svakom dati da ponese kuci da "cita". Homogenizirati ekipu, bez "klape" nema ni rezultata. Svi za jednog, jedan za sve.
Bravo, ako ne znaš onda uči i ponavljaj gradivo. Naravno da nemamo ništa od toga, možda mislimo da imamo ali se vidi da to ništa ne valja. Znači organizuj školu prije treninga i na tabli crtaj sve što je neophodno da bi se igrao fudbal a onda na terenu praksa i poslije kući domaća zadaća. Pa valjda nakon nekog vremena igrači nauče bar najosnovnije stvari, ne može više ovako na ho-ruk da ga yebeš.
Po meni, naš najveći problem je što se mi u velikoj većini utakmica glavnom postavimo u fazonu "mi smo Željo, najveći, najbolji, klub iz metropole" a nogama kao (nek se ne uvrijede) Vitez, Čelik, Krupa, Mladost...
I onda kontaš dovoljno je samo da izađeš na teren i dobio si. Stojimo daleko od protivničkih igračka, u skoku duele gubimo lako, mrsko trčati valjda kontamo ne znaju ovi i ono pusti ga sam će sebi zapeti itd...
Kad god smo odigrali kao Željo, kad god smo odigrali onako kako treba da igra neko ko za sebe misli da je najbolji, nismo kiksali.
Znači pristup nula bodova u većini
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:21 am

Ima li naznaka kad ce skupstina da vidimo sta i kako dalje ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:21 am

Po meni Stanic nikad se nije znao kretati a to se pogotovo sad odražava kad igra defanzivno, onaj iz Zrinjskog mu je uvijek jedno 5 metra od njega bio i nije mu mogao nista, Siniša je pravi starinski bek udari nabij izbij i šlag na kraju Zeba, iskreno se nadam da ce preci kod Violine i pojačat MNKŽ. Ovo su nam tri goruće pozicije uz jednog dobrog štopera. Ove nove dok ne proigraju ne uzimam u obzir jer ne znam jesu li uopšte u ikakvoj formi i kad ce debitovati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:22 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:59 am
ima li neko jaci? :ganja:

slika
Kod nas je najgore sto nema kretanja za ovakvih formacija, ali eto ja bi volio ovako viditi:

slika

Mozda ludo izgleda, posebno zadnja linija, ali vjerujem da bi odlicno funkcionisalo kada bi se uigrala. Ne znam sad kako Elsner igra ali vidim da ima iskustva na desnom beku, kao i Dino na lijevom. Stavio bi ih tu jer mislim da bi mogli kvalitetno popuniti rupe kada neko od bocnih ili def. veznih ode naprijed. Naravno, ovo je samo pocetna formacija a akcije i kretanja, posebno prema naprijed, treba bas uigrati da bi formacija 'radila'.
A i ovako, mi nemamo kretanje i uigrane akcije ni za jednu formaciju, pa mogu slobodno izmisljati :lol:
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:23 am

Elegant je napisao/la:
uto okt 03, 2017 11:21 am
Ima li naznaka kad ce skupstina da vidimo sta i kako dalje ?
Kakva ba skupština, opet ce doci i šutiti svi jer nece niko guzicom da mrdne, i onda ce opet cekati prvi kiks i srat obilato. Pojedini se nisu ni pojavili na zadnjoj eto koliko im je stalo da pomognu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:28 am

Krajem oktobra, skupstina.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:35 am

kjosevski
todorovic(slob) osmankovic vukotic(kru) jasarevic(kru)
besirevic(rad) ordagic(slo)
zakaric zajmovic
ramovic
koljic(kru)

klupa hajdarevic, sabanadzovic, zeric...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:38 am

salle86 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:49 am
avlami97 je napisao/la:
pon okt 02, 2017 11:50 am
Protiv Zrinjskog smo odigrali zaista loše, ali i u takvoj lošoj utakmici smo stvorili 4-5 zicera i utakmica je mogla otići u potpuno drugom smjeru. Mogli smo (po šansama) i pobjediti, a ni neriješen rezultat ne bi bio nerealan. No, na kraju je Zrinjski pobijedio, zahvaljujući svojoj uigranosti i našoj lošoj predstavi.

Da su Kajkut (par puta), Ramović, Zec i Zakarić bili malo prisebniji...Ipak, to nije opravdanje.

phpBB [video]
Nisam bio na utakmici pa nije ni najpoštenije komentarisati utakmicu, ali po ovom izvještaju moglo je završiti i 2 razlike za nas. Onda bi raja svršavala i bili bi šampioni svemira
Upravo tako.

Igrali smo loše, Ustvari, Zrinjski je imao veći posjed lopte, a mi smo se uglavnom koncentrisali na kontranapade i prekide. Prvu pravu šansu, po meni zicer, je imao Kajkut, kada ga je sjajno proigrao Zeba, a Pirić još bolje odbranio nogom. Da smo tada poveli ko zna kako bi završilo i kako bi se odvijala utakmica. na ovom izvještaju su prikazane sve šanse i nas i Zrinjskog. zadnja linija nam je "visila", po meni najviše Osmanković. Opet kažem po meni, Kemo je najveći krivac za njihov gol, ali ne jedini. Kemo je i pred kraj prvog poluvremena izvisio kada je Bilbija mogao glavom zabiti sa 6-7 metara.

Kada se sve sabere zasluženo smo izgubili i pored tri velike šanse Kajkuta, stative Ramovića i Pirić je Zakariću izvadio iz rašlji jedan udarac iskosa. Imali smo par puta priliku iz polukontri i kontri doći u šansu, ali smo smušeno (pogrešno) odigrali. Za razliku od Tuzle stvarali smo šanse iz loše igre i to je jedino dobro.

Tek je 1/3 prvenstva i do kraja može biti svašta. Ako, ovaj Ubiparip proradi i počne zabijati zicere ni titula nije daleko. Zrinjski je pratila sreća u dosta utakmica, ali su pobjeđivali. Kod nas je sreća bila na našoj, nekada na protivničkoj strani u dosadašnjem dijelu prvenstva (50:50). Zaboravljamo, da smo u Tuzli izgubili 0:1, a taj jedini gol smo primili iz klasičnog ofsajda.

Uglavnom, i dalje je popularno pljuvati. Haj, nakon tekme (vruće glave) i mogu shvatiti, ali nakon par dana kada se sve sagleda, e to mi nabija pritisak..
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:45 am

avlami97 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 11:38 am
salle86 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 10:49 am
avlami97 je napisao/la:
pon okt 02, 2017 11:50 am
Protiv Zrinjskog smo odigrali zaista loše, ali i u takvoj lošoj utakmici smo stvorili 4-5 zicera i utakmica je mogla otići u potpuno drugom smjeru. Mogli smo (po šansama) i pobjediti, a ni neriješen rezultat ne bi bio nerealan. No, na kraju je Zrinjski pobijedio, zahvaljujući svojoj uigranosti i našoj lošoj predstavi.

Da su Kajkut (par puta), Ramović, Zec i Zakarić bili malo prisebniji...Ipak, to nije opravdanje.

phpBB [video]
Nisam bio na utakmici pa nije ni najpoštenije komentarisati utakmicu, ali po ovom izvještaju moglo je završiti i 2 razlike za nas. Onda bi raja svršavala i bili bi šampioni svemira
Upravo tako.

Igrali smo loše, Ustvari, Zrinjski je imao veći posjed lopte, a mi smo se uglavnom koncentrisali na kontranapade i prekide. Prvu pravu šansu, po meni zicer, je imao Kajkut, kada ga je sjajno proigrao Zeba, a Pirić još bolje odbranio nogom. Da smo tada poveli ko zna kako bi završilo i kako bi se odvijala utakmica. na ovom izvještaju su prikazane sve šanse i nas i Zrinjskog. zadnja linija nam je "visila", po meni najviše Osmanković. Opet kažem po meni, Kemo je najveći krivac za njihov gol, ali ne jedini. Kemo je i pred kraj prvog poluvremena izvisio kada je Bilbija mogao glavom zabiti sa 6-7 metara.

Kada se sve sabere zasluženo smo izgubili i pored tri velike šanse Kajkuta, stative Ramovića i Pirić je Zakariću izvadio iz rašlji jedan udarac iskosa. Imali smo par puta priliku iz polukontri i kontri doći u šansu, ali smo smušeno (pogrešno) odigrali. Za razliku od Tuzle stvarali smo šanse iz loše igre i to je jedino dobro.

Tek je 1/3 prvenstva i do kraja može biti svašta. Ako, ovaj Ubiparip proradi i počne zabijati zicere ni titula nije daleko. Zrinjski je pratila sreća u dosta utakmica, ali su pobjeđivali. Kod nas je sreća bila na našoj, nekada na protivničkoj strani u dosadašnjem dijelu prvenstva (50:50). Zaboravljamo, da smo u Tuzli izgubili 0:1, a taj jedini gol smo primili iz klasičnog ofsajda.

Uglavnom, i dalje je popularno pljuvati. Haj, nakon tekme (vruće glave) i mogu shvatiti, ali nakon par dana kada se sve sagleda, e to mi nabija pritisak..
Izgleda smijesno, al imam osjecaj da kada sudija da znak za pocetak utakmice da se pojedinci takmice ko ce goru psovku uputiti.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:50 am

Sto neko napisa da smo zabili ove sanse sto smo imali, bilo bi dva razlike za nas. I bili najjaci na dunjaluku. Ovako nista jbg.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:51 am

zeba i stana u omladinski pogon
bogicevic, stevanovic, celavi, markovic, bekric noga

dovest ovo gore : todorovic, ordagic, vukotic, jasarevic, besirevic, koljic

ocistit ekipu od bagre, dovest sto iole valja iz lige i uigravat mlad tim. transferi, titule, mogucnost napretka u evropi...
MIRZA RASCIC
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:52 am

Grbavica je napisao/la:
uto okt 03, 2017 11:50 am
Sto neko napisa da smo zabili ove sanse sto smo imali, bilo bi dva razlike za nas. I bili najjaci na dunjaluku. Ovako nista jbg.
jebiga sam izvještaj ne prikazuje kako su oni nama lako dolazili do gola.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:52 am

Ma mi ćemo opet na zimu dovesti kamion dobrih imena, da stižemo zaostatke ;)
Što bi se to nekad uradilo na ljeto..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 11:54 am

avlami97 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 8:13 am
Razvezlo se o transfer politici.:-)

Elsner i Ubiparip su dovedeno do kraja sezone, jer nam skripi u zadnjoj liniji o na spicu. Bogiju istice ugovor na polusezoni i vecina prizeljkuje da mu se ne produži-razlozi poznati. Dzindo operisan i u tom slucaju ostajemo na Graovcu, Kemi i junoru Velicu. U napadu niko od spiceva da proradi, a prošlo već 10 kola. Moramo sezonu izgurati.

Kod transfera je uvijek bilo fula i uvijek ce ih biti, ne samo u nasem, nego u svim klubovima svijeta. Jedan primjer. M. Stevanovic je po izboru kapitena i trenera zvanicno proglasen najboljim igracem lige za proslu sezonu. Tu istu sezonu je Zeba poceo u Slobodi i igrao negdje do 10. kola, kada je nastao raskol odlaskom Azmira Husica. Do tog trenutka Sloboda je često bila prva na tabeli, odnosno jedina uz nas i Zrinjski bila lider tokom sezone. Što ovo pisem? Zzato što je ZZ zvanicno prije Mire proglasen najboljim igracem Lige. Znaci, mi smo doveli ZZ kao zvanično najboljeg igraca lige, a pravo nastupa je stekao na polusezoni.

Pitanje-ko u ovoj sezoni ne bi želio M. Stevanovica i pricekao ga do polusezone.

Narodu nikad niko nece ugoditi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Kad je Bogi potpisao ugovor znalo se kad isti istice. Isto tako se znalo prije tri mjeseca da je on do zime i niko se nije sjetio da dovede stopera. Tek sad se sjetili u sred polusezone da dovedu lika koji nije ni trenirao s nekim. Koliko god ti nekog branio moras priznati da je ovo velika greska. Mozda ovaj bude najbolji stoper lige, ali opet dovesti nekog na ovaj nacin je amaterizam.
Dobro se znalo i da nema napadaca u nasoj ligi koji uz ovakvu igru moze dati barem pola Lendricevih golova. Doveo se na kraju Kajkut koji uopste nije los igrac za mene, ali nije ono sto nama treba.

Online

Trenutno korisnika/ca: BC1921, BHDragons, Google [Bot], MiroslavKruzik, samo_da_repliciram, super1 i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija