Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2017 1:06 am

On ionako dosta vremana na travi provede ili od udaraca ili kad dodaje uvjek nesto padne.
Njemu je najbolje da ne drzi loptu mnogo u posjedu jer tad moze dobiti po nogama. Mozda ga to natjera da se brze rjesava lopte :D

Ja bi s Ramovicem na 10 poceo.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

pet sep 22, 2017 5:09 am

Eto, po prvi put želim da se moja jedna od najvećih želja do nekih prije mjesec i po- dva ne dođe u Želju.
Mentalni patuljak, ili lakše rečeno pič.ka od igrača. Nema sumnje da je i dalje najbolji kada ima s kim igrati i kada je motivisan za igru k'o što će biti sutra 1000%, ali preskup je on da bi mi gatali hoće li ili neće. Publika bi ga ovdje pojela.
I ono najbitnije, imamo potencijal da već sljedeće sezone imamo dva najmlađa a u paru dva najbolja veznjaka u ligi. Jedan i drugi znaju sve s loptom. Prvi ofanzivniji tip, fizički jači sa odličnim pregledom i pravovremenim pasovima, drugi defanzivniji tip koji takođe ima odličan pregled igre, igra jako jednostavan fudbal sve na prvu, i vrlo često se nalazi u šansama nakon par duplih pasova. A obojica će sljedeće sezone imati 19.godina.
Plaćeni 0 KM, napravljeni u našem Želji, navijači Želje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ChWilla
Kontakt:

pet sep 22, 2017 7:54 am

da, kako nekoliko sedmica promijene perspektivu...volje je bilo, ali ne za pare koje je tražio, on za sebe. ni zrinjski nije htio, i oni isto sad imaju mlađe igrače dovedene za džaba koji već igraju tu negdje.
gradi željo boli te *****

teteac8684
Kontakt:

pet sep 22, 2017 8:16 am

Na šta li će Blagog sutra prevrnuti...možda mu ovo zahlađenje bude godilo :violina:

godrina
Kontakt:

pet sep 22, 2017 8:50 am

teteac8684 je napisao/la:
Na šta li će Blagog sutra prevrnuti...možda mu ovo zahlađenje bude godilo :violina:
tacno najludji lik u Zelji, frajer je nenormalan
na terenu je il karatista i debil ili Pirlo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

neroazzuro
Kontakt:

pet sep 22, 2017 9:05 am

Joj što me slatko nasmija ovaj burazer sa dvocifrenom razlikom u godinama :) Hvala ti stari.
Nego, ova naša djeca su, majke mi, nabolje moguće pojačanje. Ja se još ne mogu načuditi zrelosti i kompletnosti u igri ovog malog Hajdareveća. Mali je zvijer, Boga mi. Druga stvar je postavljanje Ramovića na pravo mjesto. Mislim da će se on do kraja sezone profilisati u našeg najboljeg igrača.
Još, eto, da malo te bokove utegnemo i ništa više i ne treba.
Neko reče treba špic. Ne slažem se. Ima tu sad u rotaciji taman dovoljno napadača, Kajkut, Zec, Zajmović, Ramović, Mujagić.
Uprava napolje, Ćenane pitaru :DD:

Fanzi
Kontakt:

pet sep 22, 2017 9:36 am

Jos uvijek nam igra prilicno zavisi i od protivnika.
SP je dobar trener, Sloboda tradicionalno nalozena na nas (ispadanje iz lige "radi nas", trajni motiv).
Vjerujem da mozemo izvuci nerijeseno, mozda i pobijediti. Imamo puno momaka koji su trazili buducnost mimo Zelje zbog SP. Neka mu pokazu koliko je grijesio.
100% uz Adzema kako god bilo, da im uvucemo frljoku a oni nama stvore 30 sansi i da ovdje pisu kako je SP u direktnom duelu pokazao nama svima da je bolji od AA, ili da je AA nafakas bez presedana.

Zna SP raditi sa klubovima poput Slobode. Sreca nema bekova da mu trce kontre. Sok terapija nakon njegovog dolaska ce im pomoci. Premda, kod njih je stvarno losa finansijska situacija, prilicno me sada podsjecaju na Travnik ciji bi igraci uvijek dobijali premije kad Zeljo dodje i naloze se na nas, a do tada prebijene nemaju.

Sretno Zeljo! Sretno momci! Sretno Adzeme!

Forza Zeljo!

neroazzuro
Kontakt:

pet sep 22, 2017 9:43 am

Ma podrška Adi nije ni jednog trena dolazila u pitanje. Ako je i bilo skeptičnih na početku, mislim da su sada svi razuvjereni. Broj ovih što traže lingvističke i slične lapsuse je zanemarljiv. Smiješni su i sami sebi.
Ali eto, ne bi mi bili mi kada ne bi imali dušmana.

teteac8684
Kontakt:

pet sep 22, 2017 9:49 am

godrina je napisao/la:
pet sep 22, 2017 8:50 am
teteac8684 je napisao/la:
tacno najludji lik u Zelji, frajer je nenormalan
na terenu je il karatista i debil ili Pirlo
S tim što sada ima novi detalj...zna ga i na poluvremenu prenijeti :D :D Pa u drugom bude drastično bolji ili (pu pu pu) slabiji...

azbaha
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:00 am

Ma sto se Ordagica tice, nabijem ga ja na neku stvar, on mozda jeste dobar igrac, ali trenutno nam ne treba. Ono sto bih ja uradio jeste pregovor sa njim, ponuditi mu platu koja je objektivna i da igra momak ako je to zasluzio na treninzima, ako pak nije nek sjedi i truhne na klupi, ko ga hebe.
Po Radinovicu smo vidjeli da ove zvjezdice ne sijaju bas kada dodju kod nas.
U biti moze doci, ako se uprava dogovori za platu, a ako ne dodje boli nas k :D

Sta vi mislite o formaciji protiv slanih.
Ja bih sa Sinisom i Projicem na bekovima, Kemo i Graovac
Blagi, Saban, Ramovic
Zakaric, Zajmovic
Za spica ne znam fakat, ne znam kako ce Zec igrati protiv bivseg kluba al nekako nam se on uklapa na taj spic, nizak, brz, dosadan ko proljev za odbranu.

storm_raider
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:06 am

Ne volim ovo, ali zaboli covjeka polu-istina, pogotovo kada mu neko istim sredstvima dovede kredibilitet u pitanje i sav iskren trud koji ulozi. Nazalost, moracu. One gluposti o 'klikovima' i 'poslu' nisu ni vrijedne komentara.

Nije trebalo nikakve analize ni praviti, a kamo li odobriti i to je moja greska. Tu se izvinjavam, jer na kraju dana samo Zeljo pati. Razlog sto sam odobrio je bio kao sto sam napisao 'zbog mira u kuci', misleci da ce se imati dovoljno samosvjesti i discipline u tome svemu. Pogrijesio sam, nece se ponoviti. Moderatori nisu znali, jer su imali prijasnje instrukcije da bilo kakvo spominjanje onog portala jednostavno odstrane. U privatnim obavezama, koje su ogromne trenutno, nisam stigao ni da se ulogujem par dana i kazem im. A opet, i da sam im javio, imali bi instrukcije da brisu spominjanje bilo kakve analize nekog forumasa.

Sreca pa nisam obrisao, jer dnevno dobijem po 30 poruka i brisem cesto. Nisam obrisao, jer sam ocekivao. Dio prepiske koji je namjerno izostavljen ili nije mozda vidjen.
Spoiler:
Sent: Tue Sep 12, 2017 3:37 am
by storm_raider
Gledaj kad ti pisem.. :D
Molim te, ja ne znam o cemmu se radi, nemoj spominjati vise ljude po imenima. Ljudi koji pisu su Zeljovci. Onaj tamo me portal ne interesuje, ali uprkos svemu postujem ljude koji pisu tamo. Zavrsi sa tim ovaj put i tacka neka ide na to. Ne mislim da bi iko 'prodao' nick od tih ljudi. Njih nemoj analizzirati. Samo zbog mira u kuci, molim te.

Sent: Mon Sep 11, 2017 7:55 pm
by storm_raider
Ok.
Re: ?

Sent: Mon Sep 11, 2017 4:48 pm
by Model1964
:D Petkom ne radim
A ni subotom ni nedeljom :DD:
Kacim u cetvrtak na vece😆
Re: ?

Sent: Mon Sep 11, 2017 3:10 pm
by storm_raider
Jos koji dan.. do petka.
?

Sent: Mon Sep 11, 2017 2:24 pm
by Model1964
Do kada da primirim sa analizama anamo onih?
Uskoro skupstina.
Moram okaciti zavrsnu rijec
Kada neki strucni tim napise nesto, onda se treba i potpisati, a ne anonimno ostaviti bez potpisa. Samim tim je i sama analiza diskreditovana. Tek sam sad nasao vremena i procitao ono sto je napisano i ne slazem se. Mislim da je to dijelom plod tvoje maste i dosta slobodnog vremena.

A sto se tice muda: to barem nije upitno, niti ce ikada ni biti. Trebalo je odmah reagovati i zabraniti bilo kakve analize, jer nas ovdje interesuje Zeljo. Pogotovo ne analize ljudi koji ne mogu da se direktno odbrane. To je moja greska. Ovo cemo zavrsiti ovdje i cirkus praviti necemo. Posto se to vuce vec neko vrijeme, spominjanje onog tamo foruma, a pogotovo ljudi koji se ne mogu odbraniti ce biti izbrisano automatski, a onaj koji to radi banovan. Nastavite pisati no nasem Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SirAlexFerguson
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:07 am

protiv Slanih da sam Ado ovako bi' :D

Veca
Sinisa-Kemo-Graovac-Projić
Blagoje-Hajdarević
Zakara-Rama-Zeba
Zaimović

Tamo negdje oko 65. ubaciti Zeka odmornog umjesto Zebe da im dohaka, a Sabana umjesto Hajdara. 0-2 kad već prognoziram, zabijaju Zakarić i Zeba (penal).
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Hurmasica
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:08 am

Blagojević ako uzme žute bobe biće dobro. Udari li opet po crvenim na*ebali smo :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:09 am

svaka cast Slobodi i Petrovicu ali i njih cemo sutra dobiti i naplatiti im sve sto su nam ostali duzni.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

teteac8684
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:14 am

Kjosevski - Stevanović, Projić, Bogičević, Graovac - Šabanadžović, Blagojević, Zeba, Zakarić, Ramović - Zec

Hurmasica
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:14 am

Pripreme za utakmicu s Belgijom: Počelo postavljanje novih sijalica na reflektore Grbavice

https://www.klix.ba/sport/nogomet/pripr ... /170922028

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

neroazzuro
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:15 am

SirAlexFerguson je napisao/la:

Veca
Blagoje-Hajdarević
Zakara-Rama-Zeba
Zaimović

Tamo negdje oko 65. ubaciti Zeka odmornog umjesto Zebe da im dohaka, a Sabana umjesto Hajdara. 0-2 kad već prognoziram, zabijaju Zakarić i Zeba (penal).
Ma neće ti on Zaima još u špic, to je neko moje mišljenje. Prije da će Kajkut, on je brz i iskusan. Iskoristiće neku od grešaka njihove zadnje linije.
Nama na ovu našu ekipu haman fali samo jo zdravi Crnov i da se uigravamo polako.
Optimista sam, veliki.

azbaha
Kontakt:

Dakle ponesite kremu za suncanje protiv Zrinjskog :D

Hurmasica
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:16 am

azbaha je napisao/la:
Dakle ponesite kremu za suncanje protiv Zrinjskog :D
slika

SirAlexFerguson
Kontakt:

pet sep 22, 2017 10:24 am

neroazzuro je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:

Veca
Blagoje-Hajdarević
Zakara-Rama-Zeba
Zaimović

Ma neće ti on Zaima još u špic, to je neko moje mišljenje. Prije da će Kajkut, on je brz i iskusan. Iskoristiće neku od grešaka njihove zadnje linije.
Nama na ovu našu ekipu haman fali samo jo zdravi Crnov i da se uigravamo polako.
Optimista sam, veliki.
Ja bi jer se valja istuci sa njihovim mesarima.. Zeko na umornu odbranu. Ako je Saša spreman onda njega mimo svih u napad a Ramu na 10 obavezno jer garantujem da će sa Sašom u napadu Rama igrati 30% bolje. Saša je pravi igrač koji igra za ekipu i svakoj 10-ci po mom viđenju je lakše igrati sa takvim igračem ispred sebe.
Kad i ako se Crnov oporavi i nadodje bit će prava ekipa. I ja sam optimista, svaka čast Adžemu na omladini koja pokazuje da znaju svoj posao. Čorav čovjek jedino ne viid da su to školovani momci, i kao takvi ne mogu da se ne uklope. Bit će oscilacija, možda sutra možda za 5 utakmica ali nemojmo odmah djeci psovati, mladi su trebat će vremena da još nadođu.
Još ću pohvaliti svlačionicu i atmosferu. Želim da pohvalim Adžema koji drži sve pod kontrolom, nisu igrači toliko fini koliki je on mangup i samo naprijed, svi zajedno.
Nemam pravo komentarisati JUG jer ja prvi u zadnje vrijeme nisam redovan zbog poslovnih obaveza, uglavnom ne izlgeda to dobro pa se nadam da će se i oni presabrati do Zrinjskog i da ih pometemo i da svi skupa slavimo.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 21 gost.

Prijava  •  Registracija