Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Rambo_Amadeus
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 5:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 21, 2017 2:23 pm
"Ne znači. Željeli bi da nam u Poljice dođe Željezničar, bio bi to istinski praznik fudbala, događaj kakav bi se pamtio. No i ako izvučemo nekoga protiv koga bi imali barem 20 posto šansi, ostavili bi srce na terenu, pa zašto ne i prošli dalje. Kako god, uživat ćemo sada do izvlačenja parova osmine finala, a onda šta bude.", zaključio je Mosorović.

Treba ljudima ispuniti zelju. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
https://www.youtube.com/watch?v=dMh32vECyrE Bilo bi lijepo kad bi igrali s njima, narodno veselje, nek' se ljudi raduju :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

avlami97
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 21, 2017 5:49 pm

ChWilla je napisao/la:pravom, ne pravnom, nije tipfeler...
Ocoravilo seslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

salle86
Kontakt:

čet sep 21, 2017 5:59 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet sep 21, 2017 5:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 21, 2017 2:23 pm
"Ne znači. Željeli bi da nam u Poljice dođe Željezničar, bio bi to istinski praznik fudbala, događaj kakav bi se pamtio. No i ako izvučemo nekoga protiv koga bi imali barem 20 posto šansi, ostavili bi srce na terenu, pa zašto ne i prošli dalje. Kako god, uživat ćemo sada do izvlačenja parova osmine finala, a onda šta bude.", zaključio je Mosorović.

Treba ljudima ispuniti zelju. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
https://www.youtube.com/watch?v=dMh32vECyrE Bilo bi lijepo kad bi igrali s njima, narodno veselje, nek' se ljudi raduju :D
a nemoj Boga ti više ovakvih terena
ovo treba zabraniti, kad se izvuku parovi ako je teren baš kriza nek drugi tim preuzme domaćinstvo
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Plava Porodica
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:05 pm

@eisenbahner tačno tako.
Kao što sam i pisao postavljanjem Adžema istog dana, jedini ispravan put.. I k'o što kažeš dobro smo počeli tabanati.
Sada neku cifru i vrijede Osmanković, Hajdarević, Šabanadžović, Žerić.
Kjosevski, Beganović i Hasanović su "odavno" u toj grupi, a nameću se i Mujagić, Velić, uskoro i Džindo, Hrvanović, Šehići, Beširović.
Rezultati na početku nikad bolji, igra nadolazi, motivacija nikad veća, osjeća se pomalo i vraćanje hemije, odnosno pravljenje tima, a ne igre individualaca.
"Ne zarađujemo više" na raskidima igrača upitnih kvaliteta.
Većinski ostatak koji je u godinama ili koji je još uvijek škart kako fudbalski tako i kao pojava i moguća bomba, već od polusezone ili na kraju sezone neće biti dio Želje, uz maksimalno vezanje ugovorima nama će u prosjeki trebati dva do tri igrača za vrijeme prijelaznih rokova, te samo jačati konkurenciju i imati oružje čime se tući sa moćnijim timovima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

GoodisonPark
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:11 pm

Provlači se priča ovih dana oko kupa, i nije mi jasan naš navijač koji kaže ne treba nam kup. Normalno da nam treba i treba uraditi sve da isti i osvojimo jer je to direktan plasman u euro takmičenja + još jedan trofej u našim vitrinama.

Razlozi oko toga su kao nemamo širok roster, zaebano na dva fronta a činjenica je da konkretno evo prošle sezone nismo izgubili prvenstvo zbog igranja kupa a isto tako nismo ispali iz kupa zato što smo se potrošili kroz prvenstvo. Razlozi pušione na oba fronta prije svega leži u tome da smo gurali jedno te isto a da pritom ni mi sami nismo znali kakav i koliki roster igrača imamo, a evo iz ove perspektive reklo bi se da je igrački fond bio kudikamo veći i kvalitetniji od ovog sadašnjeg. Na žalost forsiranje jednog te istog kadra nam se obilo o glavu, došlo je do zasićenja i premorenosti kod prvotimaca a rezervisti i mlađi igrači su izgubili bilo kakvu nadu da će zaigrati. Totalno pogrešan koncept je bio zastupljen i ispadanje iz kupa i gubitak titule je samo plod tog i takvog neizbalansiranog načina rada.

Adžem je sve to dobro vidio i okrenuo se za početak proširivanju igračkog kadra, to je bio prvi preduslov da bi sebi obezbjedio pretpostavke za napredak i ostvarivanje ciljeva. Jednostavno bio je primoran (naravno da je to bio i njegov cilj) da pruži šansu što većem broju igrača, da pravi eksperimente sa postavkom igre, da mjenja pozicije igračima a sve to da bi dobio na širini jer bez te širine kad tad bi se sve obilo o glavu.

Moglo bi se reći da je Adžem ovaj prvi dio prvenstva odradio haman pa perfektno i zaslužuje odlične ocjene.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

SirAlexFerguson
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:20 pm

Neki dan na semaforu kod Nedžarića ja hocu lijevo, i Greda hoce lijevo ali u pogrešnoj traci ostao. I svirnu on meni i išareti rukom da ga pustim, a ja njemu išaretim da otvori prozor.
I otvara on prozor i govorim " Pošto si Željovac pustit ću te" njemu osmijeh iskreni od uha do uha, "hvala ti" i pustim čovjeka. Kad ga već spominjemo rek'o da napišem. :)

Drag je Greda ostao od igračkih dana, još imam 9-ku iz njegovog doba. Nisam se razrastao koliko je stari mislio da ću se razrasti kad je kupovao veći dres da mi moze i za dogodine pa i dan danas nekad u Gredinom dresu pogledam utakmicu.

Što se tice KUP-a, lijepo da smo prosli i pruzili sansu nekim drugim igračima, neke odmorili. Sad se psihicki i fizicki spermiti za Slane i dobiti ih.
Na realizaciji moramo poraditi, više ni svom Rami ne mogu da ponavljam(a tjerao sam ga da ostaje poslije treninga da šuta, a nije teško ribu u vodu nagovoriti.) samo mora još raditi, ovo mora zabijati. Ako realizaciju popravi njemu ne gine bundesliga.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Rambo_Amadeus
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:22 pm

Zec i Ramovic bas odlicno surađuju, bit' ce Adzem sad na slatkim mukama ako se oporavio Zaimaga.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

salle86
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:32 pm

ih, gredić i guvo... kakav je to tandem bio
ali guvo iz prvog mandata
tačno džeko da se vrati bio bi fula :D
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

SirAlexFerguson
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:37 pm

Jure Guvo k'o da je napravio Vukotića. Još da je ovaj napadač samo. :D

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Brkoo
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:46 pm

Ma ta ekipa Guvo, Alihodzic, Gredic itd bila je armirani beton, ne samo za nasu ligu nego i za region, pa zamislite samo da sad odigramo ravnopravno sa nekom engleskom ekipom makar to bilo i na domacem terenu, ili da odigramo remi sa Malagom na Kosevu a u uzvratu sa igracem manje da ih ubijamo i da samo zbog nedostatka srece, odnosno promasenog zicera ispadnemo. Nesto o cemu se sad moze samo sanjati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Elegant
Kontakt:

čet sep 21, 2017 6:52 pm

Ko od igraca ima zuted i treba da se cuva da ne propusti Zrinjski ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Leon_Professional
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:08 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet sep 21, 2017 6:22 pm
Zec i Ramovic bas odlicno surađuju, bit' ce Adzem sad na slatkim mukama ako se oporavio Zaimaga.
Ramovic na 10 u dva meca ulazi vise u sanse nego prijasnje desetke. To je njegov kvalitet, brzina i veliki radius kretanja i radnji koje moze uciniti.
Zbog nedostatka pravog napadaca mi golove moramo podijeliti na cijeli tim, a prije nam je samo Lendra zabijao i ako ko slucajno zabije.
To je odlicno, cijela ekipa se mora razigrati i konacno da sto vise izgledamo kao tim.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:08 pm

salle86 je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
čet sep 21, 2017 4:29 pm
Jos jednom svaka cast 1921 ekipi, stvarno su top i bas daj nesto posebno nasem klubu. Pratiti želju po svim krajevima BiH i raditi u svim uvijetima da bi mi mogli pogledati detaljan izvjestaj i ispratiti zelju...

Ima li kakvih novina oko gradnje stadiona? Slike ili nesto?
sunce ti kalaisano, gledam ovaj izvještaj pa onoaj teren je muka gledati a ne igrati tu
zar je moguće da se na onakvom terenu ikako i misli igrati...fuj
Ono je odron, pa mogli smo jos 2 gola dati da se lopta kotrljala po terenu. Pa cak su se i njihovi navijaci smijali... Cuje se na snimku :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

pile87
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:35 pm

slika slika

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

tm8782
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:38 pm

Ima li gdje one seoske varalice, kodnog naziva F5... Bombaš buha...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

za_zivot_cijeli
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:45 pm

lozi vatru za razanj
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

gavran
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:47 pm

tm8782 je napisao/la:
čet sep 21, 2017 7:38 pm
Ima li gdje one seoske varalice, kodnog naziva F5... Bombaš buha...

jel to nesto na moj racun :kafa:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

damirfile
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:48 pm

Kisa,sjijeg,zima za raznja

tm8782
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:49 pm

damirfile je napisao/la:Kisa,sjijeg,zima za raznja
Ne znaš ti nas, ražanj i po zimi ide... Da ptičurino jedna na tebe mislim...u pubertetu me ruke nije bolila ko danas od tvog F5...

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

gavran
Kontakt:

čet sep 21, 2017 7:57 pm

tm8782 je napisao/la:
čet sep 21, 2017 7:49 pm
damirfile je napisao/la:Kisa,sjijeg,zima za raznja
Ne znaš ti nas, ražanj i po zimi ide... Da ptičurino jedna na tebe mislim...u pubertetu me ruke nije bolila ko danas od tvog F5...

ja sam u pubertetu,a Bogami i sad;cesto mijenjao ruke.manje boli
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija