Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 7:52 am

Spoiler:
Ja sam po prirodi a i poziciji vječiti optimista ali u ovom našem slučaju nisam, zašto? Zato što kad pogledamo zadnje kolo svi kojima je trebalo su i pobjedili, osim Viteza koji opet ovisi sam o sebi (Slavija kući) a njima je možemo zaključiti i bod protiv Rudara bio dovoljan. Zar postoji neko kome nije jasno nakon prošle i pretprošle sezone da su zadnja kola i ključne tekme poklopljene što od saveza (sudija) što kupovinom. Vidjeli ste utakmicu sa Zrinjskim pomoćnik na istoku diže zastavicu 7-8 puta u drugom pol. na stranu to što su ofsajdi bili ali zar je moguće da je svaki put pomoćnik to jasno vidio? Zar je moguće da debil macić vidi milimetarski ofsajd Lendrića u zenici (oko sokolovo) ali su mu zato u Širokom trebale đozle da vidi da ofsajda nema? Kako to naše vrle sudije ne vidješe silne Benkine ofsajde u prošloj sezoni (neke od njih čak i dvometarske)?
Ali, hajde dobro da ne bude da je sve baš toliko zlo i naopako, pomislio bi čovjek sudije se popravile, idemo lagano ka evropi, ali onda ne možeš da se ne zapitaš kako to naše sudije (u procesu velikog napretka bar kad smo mi u pitanju) vide sve i milimetre i nanometre kad Željo igra a recimo ne vide čistu situaciju (nakon izvođenja prekida) na derbiju kada opet taj isti Benko bude bar pola metra iza naše odbrane? Kako li to pomoćnik u revanšu polufinala kupa ne podiže zastavicu kod gola Kostića, ofsajd pozicija koja prije da je bila nego da nije? Pa kako majka mu stara jednom u našu korist pomoćnik ne napravi grešku i zabijemo gol iz nekog malog ofsajdića (kao u ZE)? Kako naš Jovan dobije crveni u BL (zbog ne tako oštrog duela i šutiranja lopte) a Salčinović ili neko drugi u ZE ne dobije nakon što fizički maltretiraju suca (koji nakon duela mora ponovo utrpavati dres)? Ovo je samo jedan mali dio koji se odnosi na naše poslednje dvije tekme (ujedno i najvažnije za ispunjenje cilja) a šta još da napišem? Mogao bih ja ovako nastaviti i do jutra, (a vidi već je jutro) :roll: hoću reći do sutra ujutro ali kakve koristi nama od toga...???

Da poentiramo nije tačno da je pomoćnik na istoku protiv Zrinjskog vrhunski sudac već je on dizao zastavicu bio ofsajd ili ne, isto to se može reći i za našeg starog poznanika ćoru macića i vidi čuda u svim slučajevima zastavica je uvijek gore. Ako je već bila tolika frka oko crtanja linija u Širokom zašto baš isti pomoćnik opet sudi nama u ispostavit će se najvažnijoj utakmici za evropu? Rekao bih iz mog ugla da savez šalje jasan znak da mogu da rade šta hoće i da smo mi tu nemoćni, šuti i trpi do kada pitanje je...

Ne radujem se više ni pojačanjima ne komentarišem više ni našu igru, nikakve to koristi nema kada nemaš jednake uslove na utakmicama koje direktno odlučuju plasman i u trenutku kada vremena za popravni više nema.

Shvatam ja sve one koji se neće složiti samnom i ne moraju to je najmanje važno, i znam reći će neki pa mi smo Željo i nama pomoć sudaca nije potrebna ( ovo je naravno i moje mišljenje ) ali zar takva veličina i najtrofejniji klub ne može imati regularne i ravnopravne uslove kao i svi ostali? Zar zaista mnogo tražimo, pa zar smo toliko nisko pali da nam naki polupismeni likovi, naki pilavi, bjelice i prolići kroje sudbinu a trenucima kada možda pravimo i ključne korake ka definitivnoj stabilizaciji kluba i izdizanju iz ovdašnjih okvira??? Pitam se da li je ovo moguće i usput naredah ja mnogo upitnika, možda i previše, mnogo pitanja-malo odgovora, ali opet kad bolje sagledaš, sabereš oduzmeš sve je jasno ko dan.

Jbg život ide dalje, džaba je sad kukati, nego podržati ove momke do kraja pa kako god bude, Željo je bio i prije janjećeg buta a Boga mi će se plave zastave i šalovi vijoriti širom ove države, a i evrope, i poslije pilava i debelog i kunte i pante jer je naša Plava Priča krenula davno jednom čisto iz ljubavi i "(običnim smrtnicima)" na oko nevidljivim perom i dalje ispisuje stranicu za stranicom... .... .... ... ... ... i tako sve do sudnjeg dana!!!
Kad je teško nemoj da se predaš... :zeljeznicar1:

Španac nako solidan :mrgreen:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u sub maj 07, 2016 7:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 7:53 am

Minjore je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Nakon ne prespavane noci u kojoj sam dovio za nase sportske prijatelje iz Zvornika, mogu reci samo jedno : subota je danas Zeljo igra :zeljeznicar1:
I uzima glat 1:0 :DD: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ubicemo ih 1:0 :lol: :lol:
Ma samo tri bobe su bitne ko kako I kad totalno nebitno,neku igru ionako neocekujem samo me strah da opet nedodjemo u situaciju da sami odlucujemo o sudbini I opet uprskamo to bi me fakat dotuklo,mada sam iskreno nakon zenice oprostio se za ovu sezonu
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 8:14 am

Evo satrah se da nadjem malo o spancu. Vecinom ulazio zadnjih 20 minuta. Igra na desnoj strani iako je ljevak. Ima lijepih dodavanja izmedju dva igraca (tzv. ceska ulicka), ne libi se opucat, ali nije bas najbrzi, uostalom evo link gdje je usao u 77oj minuti pa sami pogledajte. Na videu je to 1:34:10
https://www.youtube.com/watch?v=ieROq1BkoKI" target="_blank
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 9:03 am

Ne mogu na utakmicu. Zna li iko ima li gdje kakav prenos ili link.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 9:28 am

Djulaga_ je napisao/la:Nasi u klubu trebaju malo obratiti paznju na mnogo stvari u savezu.
Vjerovatno cemo biti zestoko kaznjeni za ono sto se desilo.
Medjutim, mene zanima sta je s aferom punac? Hoce li Dino biti kaznjen? Zasto se zataskalo sve?
Mi moramo malo vise poraditi na takve stvari.
Ne smije se desiti da nas u savezu niko ne je.be 5%.
Ko ce odgovarati i da li je odgovarao kad je u Zenici udaren Stanic u sred utakmice? Ko je kaznjen i koliko?
Nama su vec suspendovali dvojicu, zasto?
Nismo mi klub na kojem ce se kazne lupati a drugima nista. Zasto nije bilo policije na utakmici koliko treba? Zasto je organizacija meca na uzasnom nivou? Sta je prethodilo svemu ovome da desi ono sranje?
Mali milion pitanja, osim da se prepiremo izmedu sebe kako nam pola trenutnih igraca ne valja. Nemoj da budemo dusmani sami sebi.
Sutra svi na tekmu. :zeljeznicar1:
Pa normalno da nas niko ne šljivi ni 5% kad u savezu na ključnim mjestima sve pitar do pitara a sbe mi je jasno bilo kada je Savo Milošević posjetio ns i kad kaze imam osjećaj da ovi svi ljudi u ns navijaju za Sarajevo
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 9:35 am

Kak bi volio da danas zaigraju memija na desnom beku, dado sa zahom i bekricem u veznom redu a naprijed miro, lendric i thiago ili halvadzic. Pa na poluvremenu vec vodimo 2:0 i ubacujemo hasanovica, mujagica i drugog od dvojca thiago/ halvadzic ili mailson :)
Dobijamo 4:1, drina se razigrala u zvorniku a zeba u tuzli :)
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 9:35 am

Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 9:45 am

Ajzea je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nije prestalo, jos uvijek se to gura iz nekih krugova, ali su velike sanse da ce biti zataskano. Mi sutimo, kao i inace ove polusezone. Ko zna sto je to dobro...
Nije to nikako dobro.

Evo, FKZ1921 nam govori da naši organi žele drugačiji pristup, da nikome neće ništa nuditi. Sa moralne strane je to ok, ali u tom slučaju smo crne ovce i sve se bojim da će to biti pogubno po nas.
Apsolutno se slazem.
Takodjer, da se mene pita, pritisak bi bio ogroman. E sada, mi nemamo nikoga u savezu, tako da je velika sansa da bi taj "pritisak" bio na neki nacin ismijan, kao onda sa onom krivom linijom. Ako nekome nije jasno do sada, ono je bilo ismijavanje.

Ovako, sa "ko zna sto je to dobro" - samo se tjesim.

Sto se tice sour.ca kao blizak prijatelj jednom od vlasnika i dobar poznanik sa skoro svim novinarima, za njih se ne treba brinuti. Nasi su.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:01 am

Ovako je izgledala "Afera Planinić"

“Odjednom, stolu prilazi Ranko Planinić, golman Željezničara i moli me za pet minuta razgovora.

Pristajem.

– Znaš, u tebe imam najviše povjerenja, pa ću ti reći; u prošlom prvenstvu prodali smo utakmice Hajduku i zagrebačkoj Trešnjevki!!!?

– Pazi, Ranko, to su opasne i teške optužbe!?

– Ako želiš, reći ću ti sve, a ti snimi.

Odlazim do kola, uzimam magnetofon, molim Dejana (Vidovića, kuma Alijinog op.a.) da kao pravnik bude prisutan.

Planinić ponavlja tvrdnju o prodanim utakmicama.

– Ne znam ko je primio novac, ali znam da nismo smjeli pobijediti u Splitu protiv Hajduka i u Zagrebu protiv Trešnjevke! – reći će Planinić.

Ovako izgleda "Afera punac"
https://youtu.be/ZmXROSEVxR8" target="_blank
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:07 am

Od afere punac nece biti nista jer je savez na platnom spisku FK Sarajevo !

:kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:48 am

exbabilon je napisao/la:Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
Je li stvarno misliš da je Amarova zasluga to što smo odlično stajali u savezu i sudijskoj organizaciji? I da smo autoritet izgradili sa njegovim ironičnim izjavama?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:48 am

damirfile je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Jel bilo na portalu razlog brisanja cijele teme ??????????
tema nije izbrisana
Gdje je ?
Temu posudio MUP da vidi ko to ima muda da pise protiv nacelnika.. Jedan cijenjeni forumas mi je u pp napisao da smo svi nayebali zato sto smo dirali nacelnika i njegove hadalje :mrgreen:
Elegant je napisao/la:Od afere punac nece biti nista jer je savez na platnom spisku FK Sarajevo !

:kafa:
Ima nekih internacionalnih organizacija koje nisu na pitarskom platnom spisku..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:49 am

avlami97 je napisao/la:Ovako je izgledala "Afera Planinić"

“Odjednom, stolu prilazi Ranko Planinić, golman Željezničara i moli me za pet minuta razgovora.

Pristajem.

– Znaš, u tebe imam najviše povjerenja, pa ću ti reći; u prošlom prvenstvu prodali smo utakmice Hajduku i zagrebačkoj Trešnjevki!!!?

– Pazi, Ranko, to su opasne i teške optužbe!?

– Ako želiš, reći ću ti sve, a ti snimi.

Odlazim do kola, uzimam magnetofon, molim Dejana (Vidovića, kuma Alijinog op.a.) da kao pravnik bude prisutan.

Planinić ponavlja tvrdnju o prodanim utakmicama.

– Ne znam ko je primio novac, ali znam da nismo smjeli pobijediti u Splitu protiv Hajduka i u Zagrebu protiv Trešnjevke! – reći će Planinić.

Ovako izgleda "Afera punac"
https://youtu.be/ZmXROSEVxR8" target="_blank
Mi moramo biti dovoljno zreli i samokriticni da o svojim glupostima zrelo i savjesno pricamo i pisemo, to je definitivno. Srce na jednu stranu, razum na drugu. Samo tako se mozemo osloboditi nekih zabluda. Pritom mislim na mladje, stariji znaju vec sve sto treba da se zna. Siguran sam da bi oni imali stosta iz tog doba da nauce ove mladje na toj diskusiji. Ako je neko zainteresovan za tu pricu, ja sam spreman otvoriti diskusiju na skrivenom dijelu foruma, cisto da izbjegnemo zlonamjerne oci.

Opet, iz te afere "Planinic" mi smo kaznjeni adekvatno. Sto se tice afere "Punac", ovo nije Jugoslavija, ova krnja drzava nece, ne zna, ne moze ispravno...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:54 am

Hadzijalagic je napisao/la:Temu posudio MUP da vidi ko to ima muda da pise protiv nacelnika.. Jedan cijenjeni forumas mi je u pp napisao da smo svi nayebali zato sto smo dirali nacelnika i njegove hadalje :mrgreen:
Svi smo ovdje pod nadimcima da su imena i prezimena bilo bi drugacije, tema je zakljucana dok se ne pobrisu te stvari.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:56 am

avlami97 je napisao/la:Ovako je izgledala "Afera Planinić"

“Odjednom, stolu prilazi Ranko Planinić, golman Željezničara i moli me za pet minuta razgovora.

Pristajem.

– Znaš, u tebe imam najviše povjerenja, pa ću ti reći; u prošlom prvenstvu prodali smo utakmice Hajduku i zagrebačkoj Trešnjevki!!!?

– Pazi, Ranko, to su opasne i teške optužbe!?

– Ako želiš, reći ću ti sve, a ti snimi.

Odlazim do kola, uzimam magnetofon, molim Dejana (Vidovića, kuma Alijinog op.a.) da kao pravnik bude prisutan.

Planinić ponavlja tvrdnju o prodanim utakmicama.

– Ne znam ko je primio novac, ali znam da nismo smjeli pobijediti u Splitu protiv Hajduka i u Zagrebu protiv Trešnjevke! – reći će Planinić.

Ovako izgleda "Afera punac"
https://youtu.be/ZmXROSEVxR8" target="_blank
Posto je pomenuta ova tema,afera Planinic,a povremeno nam se potura ta prica,zbog mladjih navijaca naseg kluba treba reci par stvari o tome.
Na osnovu izjave tadasnjeg Zeljinog golmana Planinica,godinu dana nakon odigrane utakmice,Zeljo je kaznjen sa oduzimanjem 6 bodova a dvojica najboljih igraca,Miso Smajlovic i Ivica Osim su kaznjeni jednogodisnjom suspenzijom,a zbog sumnje da se Hajduku pustila utakmica u Splitu kako bi ostao u ligi.
To je bila sezona 1963-64. Tadasnja velika cetvorka je bila nedodirljiva,a pocasni predsjednik Hajduka je bio J.B.Tito. U takvoj konstelaciji odnosa je bilo nezamislivo da jedan takav klub isapne iz lige. Prvo je vrsen pritisak sa svih strana da se utakmica pusti,a onda je tadasnji gradonacelnik Sarajeva dobio nalog da tu utakmicu zavrsi.
Igraci su to saznali neposredno pred utakmicu. Prvi se pobunio upravo Ivica Osim i dao do znanja da nece igrati tu utakmicu. Receno mu je da to ne smije uraditi jer ce dodatno zakomplikovati situaciju. Iako su znali da tu utakmicu moraju izgubiti,ipak su igrali...Zanimljivo je da su kod rezultata 0:0 upravo Miso i Svabo pogadjali stative gola Hajduka. Na kraju je rezultat bio 4:0 za Hajduk.
Nikad nikom nije bilo jasno zasto su upravo ova dvojica igraca Zelje kaznjeni. I jednom i drugom je obecano da ce im se suspenzije ukinuti,medjutim,Miso je otisao odsluziti vojni rok a Svabo je zaglavio po godine u bolnici i tako je ta suspenzija prosla.
Tadasnji predsjednik Zelje(Nusret Mahic)je po saznanju da se utakmica mora izgubiti,podnio ostavku.
Dugo je ova tema bila aktuelna u fudbalskom svijetu. A posebno se tabirilo pitanje zasto je bas Zeljo izabran da spasava jednog od clanova velike cetvorke...
Zeljo je u to vrijeme bio jak,imao jednu od najboljih ekipa u ligi,imao mladog,ambicioznog predsjednika i dobru upravu.
Cesto se provlacila teorija da je kao takav,postajao opasnost za veliku cetvorku i trebalo je taj uspon malo usporiti...
Ali,kad vam je sam Tito pocasni predsjednik,trebaju li ikome ikakva dodatna objasnjenja izasta vezano za ovu utakmicu.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 10:59 am

Veteran je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
Je li stvarno misliš da je Amarova zasluga to što smo odlično stajali u savezu i sudijskoj organizaciji? I da smo autoritet izgradili sa njegovim ironičnim izjavama?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jok Gredina i Misketova
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:00 am

Veteran je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
Je li stvarno misliš da je Amarova zasluga to što smo odlično stajali u savezu i sudijskoj organizaciji? I da smo autoritet izgradili sa njegovim ironičnim izjavama?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Doslovno ne, nemoj biti bukvalac. Ali i pri danasnjem stanju u savezu Amarov autoritet i izjave bi podobro uticale na odnos saveza prema nama, siguno puno jace nego to sto Edis poslije svake utakmice pohvali sudjenje.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:04 am

Hoce li biti stream??Da posaljem link drugu u dijasporu
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:08 am

iggy2377 je napisao/la:Hoce li biti stream??Da posaljem link drugu u dijasporu
Niko ne prenosi koliko znam..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:13 am

exbabilon je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Ma od odlaska Amara nas niko ne sljivi 5%. Sve ovo da se desava dok je on tu, na presici bi rekao 2 pametne i zacepio usta svima. Kakvo pravdanje, kakva saopstenja i slicno, Amar pukne 2 ironicne, ovim iz saveza bi trebalo jedno 20 dana dok skontaju sta je pisac htio reci, al kad skontaju malo bi se zapitali kako ce iduci put. Ofsajd Benke na Kosevu od 2-3 metra se ne vidi, ali se Lendriceva 2-3 cm kristalno jasno vide, od istog onog Macica koji u Sirokom vidi Tiagov ofsajdm pa ti savez povlaci linije da te slaze na tvoje oci...sad je delegiranje sudaca takvo da Sirokom sudi Mostarac, a nama ocjenjuje sudjenje covjek iz Sirokog, najvaznije kolo u sezoni. Mi smo u savezu i svim tim komisijama svedeni na nivo malog provincijskog kluba kojem ce se sudit onako kako oni hoce, njima Zeljo kao institucija ne predstavlja nista. A i nasi se s tim mire sto je najbolnije za mene.
Je li stvarno misliš da je Amarova zasluga to što smo odlično stajali u savezu i sudijskoj organizaciji? I da smo autoritet izgradili sa njegovim ironičnim izjavama?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Doslovno ne, nemoj biti bukvalac. Ali i pri danasnjem stanju u savezu Amarov autoritet i izjave bi podobro uticale na odnos saveza prema nama, siguno puno jace nego to sto Edis poslije svake utakmice pohvali sudjenje.
Druže ja mislim da dobro znaš ko je u to vrijeme zastupao Željine interese u savezu, i kako se radilo. Ne bih dalje javno...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija