Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:31 pm

Lendric, Miro, desni bek i vezni

Veca
d bek, graovac, kemo, projic,
zakaric, sabanadzovic, vezni, miroslav
Ramovic
Lendric

Zeric, hrvanovic, zajmovic itd sa klupe

Nego jel ima kakav desni bek u juniorima?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:37 pm

Ima nekakvih Šehića kamaru i fakat se pitam koliko moraš biti loš pa da ne dobiješ priliku ispred Stevanovića i Stanića, dok drugi dobijaju prilike..Hasanović, Šabanadžović, Osmanković, Žerić, Mujagić, Zajmović..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:38 pm

ISB87 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 12:31 pm
Lendric, Miro, desni bek i vezni

Veca
d bek, graovac, kemo, projic,
zakaric, sabanadzovic, vezni, miroslav
Ramovic
Lendric

Zeric, hrvanovic, zajmovic itd sa klupe

Nego jel ima kakav desni bek u juniorima?
Imas 2 Sehica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:40 pm

Ima jedan Amar koji bi od mene napravio najboljeg beka lige...ne treba toplu vodu izmisljati.
Treba na sve nacin pokusati i privuci Amara u klub.

Realno imamo par igraca koji mogu napredovati samo treba s njima znati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:42 pm

Ja bi ganjao ovakav tip igrača, mlad prošao dobru školu fudbala lako će se uklopiti ako vec zna linije kretanja sa financijske strane uzbudljivo, solidno odigrao u Sloveniji.
https://www.transfermarkt.de/marko-ihar ... ler/226077
https://youtu.be/3KFPjqIDIkw

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:44 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 28, 2017 12:40 pm
Ima jedan Amar koji bi od mene napravio najboljeg beka lige...ne treba toplu vodu izmisljati.
Treba na sve nacin pokusati i privuci Amara u klub.

Realno imamo par igraca koji mogu napredovati samo treba s njima znati.
Plati tom jednom Amaru da te nauči i onda se prodaj u Barselonu i super tebi super njemu
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Ima jedan Amar koji bi od mene napravio najboljeg beka lige...ne treba toplu vodu izmisljati.
Treba na sve nacin pokusati i privuci Amara u klub.

Realno imamo par igraca koji mogu napredovati samo treba s njima znati.
Od tebe ne bi sigurno, s druge strane bilo bi zaista lijepo imati Amara na klupi. Ali treba se baviti stvarima koje imamo trenutno a ne nekim koje bi željeli. Ovo je Adzemova sezona i on je taj koji će pokušati napraviti najbolje što može. To je činjenično stanje mi možemo pomoći kroz podršku koju zaslužuje ništa manje nego njegovi predhodnici.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:48 pm

ChWilla je napisao/la:
pon avg 28, 2017 11:31 am
po bodovima, isti kao 2012/13, a tu smo sezonu najbolje počeli u drugom amarovom mandatu. nismo nijednu bolje počeli ni od tada.

mada je raspored lakši, najčešće nam skrhaju četiri gostujuće u prvih šest. u odnosu na uobičajeno, mladost i široki su donekle kiksevi, a bonus je tri boda s koševa.
Naravno to nikog ne zanima. Bitno je samo spominjati negativnosti.
Što neko reče, slabo ko pomenu 5 naših mladića na terenu...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:48 pm

Pa jel ima sta od njih? Tacno, pored ublehe stevanovica...

Amara trenutno nema u klubu i mi moramo napraviti kostur ekipe.
Npr eto, veca, kemo, ramovic, sabanadzovic, zakaric, graovac i zajmovic.
Fale ti 4 igraca, 2 beka, vezni i neko tipa Mire.
I oko njih graditi ekipu, moze i Adzem napravit dobar rezultat samo mu treba par pojacanja..
Sto se tice Zajmovica mislim da ga trebamo forsirat jer momak ima tu neku drskost i zna igrat fudbala.

Ne izgleda los ovaj sto ga pile postavi...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:53 pm

Ako poredimo sve ekipe u ligi, mi bismo s našim trenutnim igračkim kadrom trebali bez problema izboriti Evropu. Što se tiče titule, a znamo svi koliko bi ona značila iz raznih razloga, trebaju nam pojačanja. Suludo je od ove ekipe očekivati titulu. Mislim, može se desiti, ali se treba poklopili milijardu drugih stvari...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:54 pm

Pisao sam o tome, dobar kostur smo napravili. Još bolju opciju za trenera postavili, dugoročno za izlaganje i razvoj tog kostura.
Ali, ostali smo nedorečeni. Gdje smo još mogli popraviti ekipu, nismo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:57 pm

taty i dalje hoda po gradu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 12:58 pm

Izborit cemo mi evropu, ali sta onda pred evropu? Dovodit neka pojacanja na vrat na nos i govorit ma nismo uigrani, trebaju proc ful pripreme i polusezonu. Zasto ne gradimo ekipu za evropska takmicenja na pocetku sezone? Zrinjski je dobro igrao sa Mariborom, a sta ovi uradise? Zaradise 12 i kusur miliona na kraju.
Neemo nikad ni moc tako zaraditi pare jer nemamo koeficijent, a kako bi ga i imali kad pred evropu kazemo dobro je da prodjemo prvo pretkolo...
MIRZA RASCIC
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:01 pm

Zašto nije bilo Zajmovića u ekipi u subotu?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:01 pm

ChWilla je u pravu. Mi jos uvijek nemamo tim, iako se mora priznati da to bolje izgleda nego ranije. Nije uopste problem ubaciti i Anela, i Kemu, i Kurtovica kada ti imas dobar tim, dobar sistem gdje se zna ko sta radi. Nije onda tesko uklopiti se tim momcima i raditi svoj posao na terenu. Problem je kada su tebi ovi sto kao trebaju nositi igru budu cesto losiji od tih juniora. Znam, i pisao sam cesto, da nas ne treba zanimati koliko ko ima godina vec kako igra, ali ipak jedini nacin da mi rastemo kao klub je prodaja igraca. Preko 30 godina ne mozemo prodati igraca, dakle ostaju nam ovi mladje koje cemo odmah vezati duzim ugovorima i onda nam nema druge nego da ih trpimo. Cesto su neki potencirali, navlaceci vodu na svoj mlin, da se psuje mladim igracima, ali stvarnost je drugacija. Raja je psovala i u subotu, ali cim se vidi da je Anel pogrijesio isao je odmah aplauz s tribina i svaki njegov potez je docekan aplauzom. Nije uopste tacno da raja nije spremna trpiti mlade igrace, raja samo nije spremna trpiti pocetnicke greske Bogicevica, Zebe, Nikolica i ostalih.
Ono sto izgleda bolje nego ranije jeste jedan lijep kostur na kojem se moze izgraditi dobra ekipa, a to nismo imali ranije. Imamo mladog, a vec iskusnog golmana koji je ponajbolji u ligi, imamo Graovca, doduse na posudbi, ali i on vazi za jednog od bolji stopera u ligi, pored njega je tu i Kemo koji je iz utakmice u utakmicu izgledao bolje i ozbiljnije, ovakav Blagojevic je najbolji vezni u ligi bez ikakve dileme, a pored njega je tu mladi Sabanadzovic, ispred mora bit Ramovic, na krilima Zec i Zakaric, u napadu iskusni Kajkut. Projic takodjer moze dati ruke na svojoj poziciji mada treba i tu gledati neko bolje rijesenje za buducnost. Zeba i Bogicevic uvijek mogu uletiti i odraditi odlicno ove teze utakmice, ali i njima samim ne odgovara igranje iz sedmice u sedmicu, jednostavno imaju previse godina i tesko je to podnjeti. Imamo i Zajmovica na klupi koji se pokazao kao igrac koji nista ne zaostaje za recmo Pozderom ili Djermanovicem, a nas je, mlad i ne tako skup.

Nama i ne trebaju neke velike rekonstrukcije, samo moramo gledati da igrace uklopimo u tim. Primjer je Blagojevic koji je uz Ugljesu i Markovica izgledao kao zadnji amater, a vec uz Anela izgleda dosta bolje, tako je igrao i uz Amira i ocito da njemu odgovara da mu ne smeta niko u organizaciji napada i da se ne mora sudarati sa saigracima po terenu. Zasto ne izgraditi vezni red oko njega i pronaci mu idealne saigrace da prodisemo na terenu.
Zakaric je pokazao da je ove sezone mnogo bolji nego prosle i mora se oko njega izgraditi taj napadacki dio ekipe. Kajkut je pokazao da je odlican igrac i da igra za ekipu, bori se, a zna i zabiti gol. Samo jos pronaci neku kombinaciju da se izvuce nesto i od Zeca i eto dobrog napada. Ukoliko i Ramovic proigra na svojoj poziciji to ce biti jedna sasvim druga ekipa koja bi bila opasna sa svih strana. Zeba tu gusi ekipu i vise bi nam odgovarao da udje kao Wagner pred kraj utakmice i nekim svojim potezom rijesi stvari. On nema snage za ovih 70 minuta koliko igra.
Ne treba sada dovoditi nekoga samo da bi se dovelo, mozda desnog beka i jedno dobro krilo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:05 pm

anelu se nije psovalo, ali posjeta je bila bolja kad si navukao tih pozdera i đermanovića...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:06 pm

Hare79 je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:01 pm
Zašto nije bilo Zajmovića u ekipi u subotu?

povreda leđa
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:11 pm

ChWilla je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:05 pm
anelu se nije psovalo, ali posjeta je bila bolja kad si navukao tih pozdera i đermanovića...
Anel je isto tako cijeli zivot tu, potpisao ugovor, zaigrao, a rijetko ko ga je spomenuo. Dok su za Pozdera i Djermanovica pucali topovi, okretale domace zivotinje i slicno. Ne sjecam se i da su se neki horovi dovodili da pjevaju Grbavicu kada su debitovali Kemo i Anel, ranije Bajic, Memija, Amir...Sve to ima svoje.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:13 pm

sve se to svodi na to da mi hoćemo čarobni štapić. sve i odmah. bilo riječ o treneru, igračima, sportskom direktoru ili nečemu desetom. i stadion se napuni kad kritična masa misli - e evo ga sad. pošto je sad jasno da nećemo odmah početi derati sve tri razlike - ni pobjeda u derbiju na koševu ne puni stadion.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 28, 2017 1:17 pm

sergejevic je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:11 pm
ChWilla je napisao/la:
pon avg 28, 2017 1:05 pm
anelu se nije psovalo, ali posjeta je bila bolja kad si navukao tih pozdera i đermanovića...
Anel je isto tako cijeli zivot tu, potpisao ugovor, zaigrao, a rijetko ko ga je spomenuo. Dok su za Pozdera i Djermanovica pucali topovi, okretale domace zivotinje i slicno. Ne sjecam se i da su se neki horovi dovodili da pjevaju Grbavicu kada su debitovali Kemo i Anel, ranije Bajic, Memija, Amir...Sve to ima svoje.
Al opet nemoj zaboraviti koliki je aplauz dobio kada je debitovao, svi smo ga cekali da zaigra i mislim da je 80% navijaca bilo za Sabana. Pa koliko smo peglali za tog Zerica, za kojeg ja smatram da se napravila greska, sto se ranije nije uvodio u prvi tim, imam osjecaj da momak stagnira.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija