Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 2:11 am

Zaja brate, zvizd'o sam ti. Nisam zbog propustene sanse. Jeb'o dva boda. Nisam ni zbog onih par situacija gdje si mogao dodati ali si je cuvao. Nisam ni zbog toga sto si nam zabio gol kad si igrao za Slobodu - ti si profesionalac i svoj si posao radio profesionalno. Zvizdao sam ti, i zvizdacu, zato sto ga u Zelji ne radis profesionalno. Mom, nasem, navodno i tvom Zelji. Zvizdacu ti dok god budes stavljao svoj licni ucinak ispred Zelje, dok god ti ego bude veci od ljubavi prema klubu. Ah da, i nosio si bordo dres. Vozdrica.

Igra - tu i tamo.

Realizacija - moj Ivane, pobratime mio.

Posjeta - :palacdole:

Jug - :palacdole: :palacdole: :palacdole:


P.S. jadimire bjelice, isprskam ti umrle!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 2:46 am

A koliko raja sere i to ponajvise na Adzema cudo jedno. Covjek doslovno od govana pokusava napraviti pitu i uvesti neke novine u ekipu. Nasa igra je ne procitana nedo prostudirana, mora nesto pokusavati sad sto mi u rosteru nemamo 3-4 igraca uz tonu smetala sigurno nije njegova krivica. Da radi idealno sigurne ne ali covijek nesto ookusava, svi bi mi voljeli gledati pravi fudbal ali nece da moze bez igraca koji znaju igrati fudbal. I ja opet tvrdim nama jedina nada da vidimo nesto iznad prosjeka ove lige jesu omladinci jer ko zna kad cemo biti u stanju dovesti igraca koji ce biti bolji od postojeceg na toj poziciji. Da nafatamo kakvih crnaca treba imati srece a i znanja uz novac koga nemamo.
Treba dati podrsku Adzemu ubost ce i on ekipu i formaciju koja ce koliko toliko liciti na tim (nadati se sto prije), a ljudi u klubu trebaju da rade na pronalasku igraca koji ce unaprijeditu nasu igru a ne krpiti pozicije i popunjavati kao do sad.
I naravno sto manje slusati zelje navijaca sto se tice igraca.
Slijedi pauza i nju se mora iskoristiti da se uigra tim a toga je i Adzem itekako svjestan i da prica mu nije jaca strana pa bi trebao sto manje s medijima.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 2:48 am

PAY-PER-VIEW
nova opcija koju nudi BHT omogucava gledanje utakmica nase lige, svaka utakmica kosta 1.99KM.
Za inostranstvo ili druge mreze.
Znam da nije malo, al nemamo druge opcije.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:14 am

puno se crnjaci.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:24 am

Nemam vremena sada @Veteran, oprostices.. ali diskutovacemo.

Ja zaista nisam nezadovoljan. Bod protiv Sirokog je uvijek dobar, i oni ce to reci za nas isto. 2017 je godina, manite se price 'mi smo Zeljo' - to je moglo proci prije 40 godina. Mi jesmo Zeljo zaista, ali to moramo potvrditi na terenu svaki put, a niko se sklanjati nece da zabijes gol. Pogotovo ne Zelji, jer je Zeljo brend, kako rece Misimovic. Ovo je druga drzava, drugi sistem. Nova su vremena i treba ziviti u tim vremenima. Oni ulazu jako mnogo u fudbal i prosle sezone su nas razbili na Grbavici. Sinoc slusam komentare "Ovaj Siroki nije ni postojao kada smo mi osvajali titule po Jugi" i slicne nebuloze. Kakve to veze ima i s cim?? Kakvo je to gubitnicko razmisljanje? Zaspali u vremenu i prostoru. I Messi je bio u jajima dok je Maradona osvajao titule, pa sada niko ne moze igrati nakon Maradone fudbal? 2017 je godina i svi smo dobro omatorili. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:26 am

Moram opet poceti pisati isto sto i prije dvije godine. Opet nam fali kuveta. Nervira me ono "Potrosili se energetski" pa ne igramo srijeda subota. Kakvi su to profesionalci kad ne mogu svakih sedam dana odigrati 90 minuta u fullu. Eto i ss se popunio pa nek rade nesto, nabij malo te kondicije, zasto je sve kod nas pravo tesko.To su osnove nemas kondicije znaci nisi igrac idi igraj domine.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:28 am

Ne treba ocajavati, nego stati i realno sagledati stvari. Ova ekipa Zelje nije sampionska i za titulu su nam sanse bas male. Evropa ne bi trebala doci u pitanje.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:32 am

Opustite se ljudi sto ste nervozni..Ide pauza sad.mogu neke stvari probati uvjezbati..Po mom misljenju nas je Zeba juce najvise usrao,pa frjaer nam je u prvom poluvremenu svaku sansu usrao i jos je imao onu priliku kad je ocajno sutao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 9:52 am

kontranogama je napisao/la:
ned avg 27, 2017 9:26 am
Moram opet poceti pisati isto sto i prije dvije godine. Opet nam fali kuveta. Nervira me ono "Potrosili se energetski" pa ne igramo srijeda subota. Kakvi su to profesionalci kad ne mogu svakih sedam dana odigrati 90 minuta u fullu. Eto i ss se popunio pa nek rade nesto, nabij malo te kondicije, zasto je sve kod nas pravo tesko.To su osnove nemas kondicije znaci nisi igrac idi igraj domine.
I meni to ide na živce. Pa jbt, prestani se baviti sportom ako ne možeš dvije utakmice u 7 dana odigrati, termin srijeda-subota onda ne smijem ni spominjati. A vidjelo se fino da padamo oko 70. minute. Ove dvije sedmice pauze, nama uz taktičke treninge, još više trebaju kondicioni. Poslat ih na neku planinu i neka trče.
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:00 am

exbabilon je napisao/la:
ned avg 27, 2017 9:28 am
Ne treba ocajavati, nego stati i realno sagledati stvari. Ova ekipa Zelje nije sampionska i za titulu su nam sanse bas male. Evropa ne bi trebala doci u pitanje.
Mi smo Željo , najveći klub u BiH i titula nam svake godine MORA biti priritet i glavni cilj. Ne zaboravite to. Ako je i ove godine ne osvojimo, to je već peta NEUSPJEŠNA godina u nizu. Priča da i drugi ulažu i rade je tačna, samo što drugi, nažalost, za razliku od nas, imaju viziju šta uraditi. Ovo s nama postaje krajnje degutantno i neprobarljivo za sive moždane ćelije. Barem za ljude koji znaju šta je fudbal.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:02 am

Blagojevic-Anel i ispred njih Ramovic. Zec na jednom, Zakaric na drugom krilu i u napadu Zajmovic/Kajkut. Da oni jucer nisu imali Zebu, uvalili bi im ga sigurno
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:05 am

treba gledati širu sliku. i sad ne mislim na ostala dešavanja u i oko kluba, nego baš samo na sport. i napisaću duži post, što mi nije običaj.

navijači uvijek traže spasitelja koji će garantovati rezultate i odmah preporoditi ekipu da sve razvaljuje. a to ne postoji. naročito ne postoji za pet sedmica sa ekipom, i amaru je trebalo više + pripreme i dva prelazna roka po njegovom. i naročito ako prihvatimo tvrdnju da je slavko uništio ekipu (ja je većim dijelom ne prihvatam). daj djecu, evo djeca. daj ofanzivniju igru, evo. daj da ne igramo uvijek isto, evo i to. bez obzira što mladi igraju dosta više i što se traži postavka - rezultat je zasad najbolji start ihihi...bez obzira na povoljan raspored, ako ništa ne može se zanemariti pobjeda na koševu. ali - strpljenje je floskula, i nek' ne dobijemo radnika (pu pu pu), pola ovih što tvrde da je slavko uništio ekipu će lagano početi tjerati i adžema. prvi će biti da kažu, ado vrijeme je, naš si ali nemaš iskustva...

koliko god svakoga bolio i dalje gubitak titule, opet hajmo realno posložiti neke stvari i što se slavke tiče. čovjek dolazi i preuzima ekipu koja to ni po čemu nije. prvo je u pitanju i liga za prvaka, čupamo se. onda evropa. ako je bila blizu - što su mu stavili evropu kao formalni cilj i premije za nju? znamo svi u stvarnosti da nije i da bi svi potpisali evropu kad je dolazio, a i u nekim momentima bitno kasnije. na solidnu, čvrstu igru i uspostavljenu rutinu, evropa se obezbjeđuje ranije nego što je iko očekivao, i više sticajem okolnosti a manje našim zaslugama mi se uključujemo u borbu za titulu. mač nad glavom se samo pomjera, i sad odjednom i to "mora".

e ovo vam se isto primjenjuje na svakog od naših vrlo različitih trenera. primjenjuje se i sad na adžema, jer mantra "daj naše" očito traje samo dok naši razvaljuju sve uz lijepu igru. primjenjivalo se i na amara, samo što kod njega nije moglo doći u fazu tjeranja. jer šta je drugo kad ti posjeta opada uz dvije titule i jedan kup u dvije godine? kad ti na proslavu titule dođe 7.000 ljudi jer "nema evropskog iskoraka"...

uz sve ovo, ono "najnormalnije" u prvom kolu kad nije mogao ni trening odraditi je najbolje izgledalo. 4-1-4-1 sa zecom i zakarićem kao kontra krilima je najbolje što može sa ovim igračima, nemoj ba namišljati na silu...on neka ne misli da je već napravio ekipu, a uprava neka ne misli da ne treba još poneki igrač.

i neko bi možda pomislio na osnovu sinošnje utakmice da sablić zna nešto više od adžema...ma ne zna. nego je imao zimske pripreme, cijelu ligu za opstanak da se bukvalno igra, i ljetne pripreme da uigrava novu formaciju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:12 am

I mnogo, mnogo manji pritisak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:17 am

Mi hladno mozemo igrati i 4-3-3 pored tih 4-1-4-1 ili 4-2-3-1. To je opet slicno i nesto sto ovi igraci mogu. Ono sinoc je bila nebuloza koja ni na sta nije licila.. Ako se od starta islo na bod onda mogu shvatiti ali opet smo bili blizi porazu pa ni sa te strane eksperiment nije bio uspjesan.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:21 am

to bi se trebalo tako i pretvarati u napadu sa ulascima krila u sredinu. a bilo šta sa tri stopera je zasad naučna fantastika za ove igrače.
gradi željo boli te *****
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:24 am

Joj ljudi sto kukate ko da smo izgubuli 5:0. Ja sam isto tako kukao juce dok mi jaran pitar nije rekao "cuj 0:0 lose". Sta vam je ljudi igrali smo bez 3 standardna prvotimca protiv najuigranije ekipe u ligi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk



 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:29 am

Veca - Sinisa, Kemo, Graovac, Projic - Blagojevic, Saban, Ramovic, Zakaric, Zec - Kajkut ili Zaimovic.

To je ono sto imamo najbolje u ovom momentu. Uz par rokada u zavisnosti od kartona, umora i slicno. ( Stana moze oba beka pokriti, nekad staviti Zebu umjesto Sabana, Doci ce valjda i taj Markovic koji moze pomoci vise od Ugljese ali da se ne zavaravamo da je neki igrac, na krilo sad za sad moze Zaimovic ako neki od krila ne moze)
Drzat se toga, koristiti najbolje sto imas u oskudnoj ekipi, a ne tu oskudnu ekipu jos jebavat i sakatit. ( Kemu na zadnjeg veznog, sinosnja formacija i sl. )

Ako je jedan Toti mogao sjediti na klupi ne znam sto ne bi mogao Zeba, ali ali...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:29 am

Dobro je da ide ova pauza, nasi igraju toplo/hladno, jednu utakmicu svi ko jedan u drugoj ih na mapi nema. Adzem mora da radi na izmjenama na vrijeme jer nam igraci fizicki nisu spremni za vise od sat.

Doci ce nas glave ove matori igraci sa svojim potezima i ponasanjem.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:31 am

ChWilla je napisao/la:to bi se trebalo tako i pretvarati u napadu sa ulascima krila u sredinu. a bilo šta sa tri stopera je zasad naučna fantastika za ove igrače.
Za igru sa tri stopera logika kaze da trebaju tri stopera. Sinisa je stoper koliko i ovaj Mekgregor bokser. Da imamo Subica i Miroslava mozda bi i mogli djelovati po bokovima u onoj formaciji. U ovim okolnostima ja ne kontam ovaj eksperiment..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 10:34 am

ma nema ko da pokriva cijelu stranu. niko to ne može u ovoj ekipi. stoperi su još manji problem...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija