Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 12:58 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:54 pm
Momci, a šta mislite na malo podrške. Onako, bezuslovne?
Nek momci znaju da smo u svakom slučaju uz njih.
Previše toga očekujemo preko noći, obzirom do prije koliko vremena mi skoro da uopšte nismo bili klub. Tj. samo na papiru se vodili kao klub.
Strpljenje i podrška su najveća stvar koju sad momcima možemo pružiti.
Zato, momci samo naprijed, a Ado će sigurno uvidjeti sinoćnje greške.
Vala i ovo ima smisla. Do sada smo sve radili kako smo radili, hajmo da pokusamo da promjenimo plocu. Nadam se da ce Adzem nadoci uskoro, moju podrsku ima!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Hadzijalagic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:02 pm

Amidza je napisao/la:Ma joj, sad je to i dobro kako je kad su jace utakmice.

Dodji likovi sto znaju za Zebu, jos od Amarovog vremena, pa samo njega prozivaju te dodaj Zebi, daj Zebi, a pola vremena lopta kod njega samo ni brojeve ne znaju. Kontaju valjda ko Messi ce prec petoricu i zabit.

Pa onda protiv Zete "daj Dzenisa i Sabana", likovi u sastavi nisu. Samo sam ceko da Vazdu i Bukija neki matori moron zatrazi.

A ima delegata sto se svaku tekmu naklate Zakaricu jadnom na kosti pa mu jebu od do, a covjek najbolji.

Znaci imas psovace dezurne i ove simpatizere koji dodju na 4-5 tekmi godisnje i postavljaju pitanja okolo, ko sta, kritikuju, deru se, a ne mogu 3 igraca nabrojat iz prvih 11.

I jedna i druga kategorija su ljudi 50+. To je najtuznije od svega, sprcalo ono 50 godina u guzicu, a ne zna gdje je suplje.
Najbolje sve sa stadiona rastjerati pa neka igraju pred stotinjak flegmana. Od mene sinoc na kraju utakmice nisu dobili ni zvizduk ni aplauz i ja nisam tip koji ce psovati bilo kome ali sinoc su zasluzili sve najgore kritike..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

zubanovic89
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:03 pm

Ja mislim da je vise nego ocito da Adzem pokusava da nadje sto je vise moguce alternativnih pozicija za igrace koje imamo da vidi sta moze sta ne moze. Za to sluze pripreme, on ih nije imao pa mora ovako. Vidi se na njemu da je ljut, ne ide onako kako je zamislio, utakmica je bila ocajna. Medjutim, ubacio je Zerica i Kemu, svi smo to trazili, sinoc poslije 15 minuta Zeric grijesi sa istoka se cuje **** te on vadi ga napolje. Znaci, ponovo dolazimo do zakljucka vecina nasih navijaca hoce da vidi djecu u timu samo dok oni igraju ko Ronaldo i dok pobjedjujemo.

Moje neko vidjenje utakmice
Kjosevski - Odlicno brani udarce, prelos je na izlascima sa linije, sinoc je dva puta izasao oba puta mu je lopta ispala. Lose ispucava, mora da poradi na tome.
Projic - OK odigrao, njegov centarsut kod gola, ispao jednom kriminalno ali u globalu nije los bek, definitivno pojacanje u odnosu na proslu sezonu
Stevanovic - Mislim da je vrijeme da se se rastanemo na zimu. Nikakve koristi od njega u napadu, nazad ispada, milion pogresnih pasova, jedina mu je prednost sto se ne krije medjutim, vrlo je limitiran igrac koji je uz to stranac i ne vidim svrhu da ga drzimo dalje u ekipi. Na zimu nam treba dobar desni bek.
Zeric - Nek igra decko, treba da se naviknemo da ce jednu utakmicu odigrati fenomenalno a drugu da nece znati gdje se nalazi. Desava se, ali tako se postaje igrac.
Kemo - Za moj ukus prespor za veznog ali ima dobar pas i dobar je u skoku. Razumijem Adzema sta je htio da uradi ali mi i onako imamo sporu vezu jos kad Kemo igra, desi se ono sto se sinoc desilo. Totalno bezidejno. Mada, treba pokusavati ove varijante na treninzima i nekim slabijim utakmicama, mozda se i uigraju.
Zeba - Pricajte vi sta hocete, on uzme loptu i predribla trojicu frajer mu jase na ledjima ne moze mu nista. Zeba je jedan od nasih najboljih igraca.
Zakaric - Vratio se, definitivno. Jedini je sinoc probijao, vidi se sad da ima i snage, nadam se da se nije povrijedio pred kraj.
Ramovic - Momak za 10, ali je puno korisniji na veznom nego na krilu. Nadam se protiv Borca da ce ga vratiti, mada on moze igrati i nekog polu spica isto, u toj varijanti mozda Zebu na krilo a Zeca u napad da pokusamo sa nekim brzim loptama.
Nikolic - Jedina razlika izmedju Lendrica je ta sto ne zabija otpadke. Lendric bi sinoc zabio gol i mi bi dobili 2:0. Nas problem nije napadac nego cinjenica da mi ne napadamo kao kolektiv vec dvije godine i navikli smo da rjesavamo utakmice zahvaljujuci individualnim potezima prije svega Lendrica.

Izmjene nista posebno, Blagojevic me posebno iznervirao, konstantno se krije kad je lopta kod stopera i to se odlicno vidi sa istoka i sinoc su mu dobacivali iz publike da se pokrene, nije doprlo do njega :D

Amidza
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:06 pm

Ma nismo se razumjeli, to je druga tema Hadzijalagicu. Ja govorim za ove sto psuju vodio ili gubio 3:0, a znaju sve o svemu i kenjaju 90 minuta, a razumiju fudbal koliko ja Karling.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

ChWilla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:06 pm

zubanovic89 je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:03 pm
Znaci, ponovo dolazimo do zakljucka vecina nasih navijaca hoce da vidi djecu u timu samo dok oni igraju ko Ronaldo i dok pobjedjujemo.
otprilike. mada ovdje gdje je većina raje razumna, ne vidim da iko kritikuje njih k'o njih, nego samo zavaljivanje i izmiljanje pozicija...
gradi željo boli te *****

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:07 pm

Malo prije napišem ovde kako je Gotal još slobodan, kad Sinan odma vijest piše. :D
Željezničar ante portas !

sajo10
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:09 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:58 pm
neroazzuro je napisao/la:
Momci, a šta mislite na malo podrške. Onako, bezuslovne?
Nek momci znaju da smo u svakom slučaju uz njih.
Previše toga očekujemo preko noći, obzirom do prije koliko vremena mi skoro da uopšte nismo bili klub. Tj. samo na papiru se vodili kao klub.
Strpljenje i podrška su najveća stvar koju sad momcima možemo pružiti.
Zato, momci samo naprijed, a Ado će sigurno uvidjeti sinoćnje greške.
Vala i ovo ima smisla. Do sada smo sve radili kako smo radili, hajmo da pokusamo da promjenimo plocu. Nadam se da ce Adzem nadoci uskoro, moju podrsku ima!
Ma to i jeste problem.. Sto gotovo svi treneri koji su se mjenjali zadnjih godina su imali veliku podrsku, pa cak i u momentima kada su dobili nogu. Velika vecina je bila protiv noge Kosticu, Odovicu, Petrovicu, pa vala i Mulalicu i Capljicu isto. Adzem je napustio jer nije imao drugog izbora zbog licence. Treneri se mjenjali a podrska ne izostaje, pa cak i za upravu! He, pogledajte ove sa Koseva.. Pa yebu od do redom od uprave to strucnog staba i do igraca. Pa ja ne pamtim kada su imali vecinsku podrsku za nekog trenera (mozda Husrefa). Problem je sto i mi sto smo vecina, koja su podrzavali ove trenere, polahko vise gubi opcenito strpljenje i vise postaje ti ne bitno.. A da stvar bude gora, mozemo mi i yebati od do, opet kada dodje utakmica (barem mi bolesnici) jedva cekamo da mec pocne. Eh onda mec pocne i kao sto je sinoc bilo, hvatas se za glavu i ne vjerujes sta gledas.. Ali eto, opet ce doci subota i opet cemo se nadati nekoj dobroj utakmici i pobjedi.. I opet cemo se hvatati za glavu, i tako dalje i tako dalje..

Vrag

ned avg 06, 2017 1:10 pm

Ma nije ovo preko noci. Za odlazak Lendrica i Stevanovića smo znali jos prosle godine. Sa kvalitetom Markovica, Sinise, Ugljese, Stanica smo dobro upoznati. Nista ovo nije preko noci. Sa stanjem smo svi mi dobro upoznati.

Dolina
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:15 pm

Dosta njima iduće godine istiću ugovori, istrpiti jer ne možemo sve otjerati. Jb šteta je već napravljena. Ovi ostali dolasci mogu biti samo krpljenje. Ništa više.
Potpisat Graovca ako ikako možemo, graditi igru na njemu, Kemi, Zakariću, Zecu, Sinanu i malom Šabanu.
O malom Žeri ne znam šta da mislim...ima tu puno gena familije Žerića, vidi se, a sa njima nikada nisi bio načisto.
Vrlo čudan momak. U pojedinim trenucima totalna nezainteresovanost na terenu, apatija a onda eksplodira pa opet melahonija.
Budemo li Kemu forsirali po pozicijama desiće mu se Dženisina sudbina s tim da ovaj radi visine nije mogao stati na go a Kemo ispunjava i taj uslov.
Uvesti Odu u stručni štab na bilo kakav način. Ado da je imalo pametan sam bi ga tražio.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

gavran
Kontakt:
Status: Online

ned avg 06, 2017 1:19 pm

:kafa: Slijedeca sedmica je u kineskom kalendaru sedmica jagnjeta.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

ned avg 06, 2017 1:20 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Stavljati Kemu na zadnjeg veznog u nekim ozbiljnim planovima i buducim tekmama je dokaz da se razumis u fudbal kao Mara u kriv *****.

Grob te **** ko sve moze pisati i mislit da je najpametniji.
Pa vidis da ga je Adzem hladno stavio na tu poziciju a tebi smetaju misljenja forumasa.

@neroazzuro boli drug njih vecinu neka stvar podrzavamo li ih ili ne, mislim na ove na terenu.
Ma jedno je staviti u jednoj tekmi a drugo je mlatiti ono sto se mlati.
Ej Buskec, mirnoca. Odmah sastav se pravi Kemo zadnji vezni. :zid: :zid: :zid:

P.S A i editovo sam post bas zbog ovog sto si ti napisao pa malo bolje objasni :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

igla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:21 pm

Negativna je atmosfera trenutno, a ruku na srce, dosta su je i sami takvom napravili tjeranjem Petrovića dan pred početak sezone.

Grbavica
Kontakt:

nek se izgradi još jug pa makar i ligu za opstanak igrali što se mene tiče. ionako ne računam da sam bio na utakmici ako ne spržim bar 15 cigara i ne padnem u bandak od nervoze :D
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

rodrigo87
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:22 pm

Kapiten je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:53 pm
TheTacTica je napisao/la:Kratko bi da opisem jednu cestu pojavu gdje sfrustrirano iskompleksirani bikovi, koji ocito nemaju pravo glasa u svojoj kuci ili jednostavno imaju komplex zapstavljenosti i manjka pažnje, odnosno centra pažnje, pa citavu utakmicu pokusavaju da budu smjesni komentirajuci svaki detalj na glas bez obzira slusalo se to nekom ili ne, vrjeđajući igrače i svog i protivničkog tima, kao i sve ostale aktere utakmice na brutalan i najprimitivniji način ( misleci da je to nekom smjesno i zanimljivo ). Jucer sam sjedio ispred takvog jednog bika koji je prodornim iritirajucim glasom zacinio jucerasnju losu utakmicu komentarisuci svaki detalj na glas i ako direktno nije pricao nisakim, nego jednostavno na principu svi me moraju slusati. Ono kao za prvi maj odes negdje na izletiste sa porodicom i dodje lola i pusti kalesijske zvuke gori hala i brdo se trese pa ti vidi. Ne govorim o navijacima koji iziritirani nizom losih poteza, losom partijom iznervirani losim odnosom zagalemi u pojedinim trenutcima, govorim o tipovima koji jednostavno nemaju nikakav cilj niti im na facama mozes vidjeti promjenu raspolozenja kada govore pozitivno ili negativno. Dobro bi bilo obzirom da forum ima toliko utjecaja na dovodjenje odvodjenje, izgradnju, otkaze itd itd., da malo utice i na ovo korak po korak .... :)
Da nisi u A sektoru mozda bio ?
Ja sam bio od 60te minute u A sektoru, dosao sjeo zbog vrtoglavice neke. A onaj papak mi je zgadio tih pola sata.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

sajo10
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:23 pm

igla je napisao/la:
Negativna je atmosfera trenutno, a ruku na srce, dosta su je i sami takvom napravili tjeranjem Petrovića dan pred početak sezone.
Najbolji bi lijek bio da na zvanicnoj uskoro sivne informacija kako u skorijoj buducnosti pocinje izgradnja juga :D

rodrigo87
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:24 pm

Kapiten je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:53 pm
TheTacTica je napisao/la:Kratko bi da opisem jednu cestu pojavu gdje sfrustrirano iskompleksirani bikovi, koji ocito nemaju pravo glasa u svojoj kuci ili jednostavno imaju komplex zapstavljenosti i manjka pažnje, odnosno centra pažnje, pa citavu utakmicu pokusavaju da budu smjesni komentirajuci svaki detalj na glas bez obzira slusalo se to nekom ili ne, vrjeđajući igrače i svog i protivničkog tima, kao i sve ostale aktere utakmice na brutalan i najprimitivniji način ( misleci da je to nekom smjesno i zanimljivo ). Jucer sam sjedio ispred takvog jednog bika koji je prodornim iritirajucim glasom zacinio jucerasnju losu utakmicu komentarisuci svaki detalj na glas i ako direktno nije pricao nisakim, nego jednostavno na principu svi me moraju slusati. Ono kao za prvi maj odes negdje na izletiste sa porodicom i dodje lola i pusti kalesijske zvuke gori hala i brdo se trese pa ti vidi. Ne govorim o navijacima koji iziritirani nizom losih poteza, losom partijom iznervirani losim odnosom zagalemi u pojedinim trenutcima, govorim o tipovima koji jednostavno nemaju nikakav cilj niti im na facama mozes vidjeti promjenu raspolozenja kada govore pozitivno ili negativno. Dobro bi bilo obzirom da forum ima toliko utjecaja na dovodjenje odvodjenje, izgradnju, otkaze itd itd., da malo utice i na ovo korak po korak .... :)
Da nisi u A sektoru mozda bio ?
Ja sam bio od 60te minute u A sektoru, dosao sjeo zbog vrtoglavice neke. A onaj papak mi je zgadio tih pola sata.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:35 pm

Reče Adžem sinoć da nam je roster u deficitu sa defanzivnim veznim igračima. Šta je sa Dinom Hasanovićem? Po meni, mnogo bolja opcija bi bila da je on započeo utakmicu nego Kemo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Ajzea
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:36 pm

Dovedite napadača i veznog ! Niko nije Bogom dan a strpljenje se sve više gubi !

Mi smo i dalje fudbalski klub !

avlami97
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:37 pm

Minjore je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:25 pm
osnovac je napisao/la:
ned avg 06, 2017 11:53 am
Citam kako tamo na onom bivsem forumu nickovi pod kojima pise redakcija govnogovno portala pokusavaju napraviti vjestacki rat izmedju nas i Amara. Od njih je ta prica i krenula. Naravno da nikakvog rata nema, Amar je nasa legenda a to se zna i treba uvijek da bude istaknuto. Oni koji pisu tu, novinari, pisu jer im je cilj da otjeraju Misimovica. Konacni cilj je : "Uprava napolje" a Amar je samo sredstvo kojim to pokusavaju.

Zasto li to rade? Zato sto im je zabranjen prilazak klubu i jadnici smisljaju nacin na koji ce ponovo pokusati prici klubu. Zlo naseg sporta, govno govno .ba
Bas vjestacka hajka. Nek ga popuse picketine i onaj glavni sa nicka hrasno. Ovi ostali sto su prodali im nickove. I vi ga isto popusite. Deklarisete se kao navijaci Zelje a ustvari ste binde prodane sto za pivu mijenjate misljenje.
No money no party ;)
Prije mjesec i pol je Predsjednik UO Vedran Vukotić sve lijepo objasni...ciljevi, dugovi, Amar Osim, stadion...

"U Evropskoj ligi će, naravno, mnogo zavisiti od žrijeba, ali prolazak u drugo kolo definitivno očekujemo. U Premijer ligi BiH, cilj je uvijek titula", kategoričan je Vukotić.

Javnost je nakon okončane sezone ponovo aktuelizirala povratak trofejnog Amara Osima na Grbavicu.

Amar Osim je dio porodice

"Vrata kluba su otvorena svim ljudima koji mogu biti dodatna vrijednost. Legende kluba su blizu klubu i u toku su svih događanja. I Amar Osim je kao najtrofejniji trener dio porodice. Postoje problemi iz prošlosti koji se reflektuju na sadašnju strukturu i koji se trebaju riješiti sa stvarnim sudionicima tih događanja. Konkretno, radi se o finansijskim transakcijama koje nisu dokumentovane", objasnio je predsjednik Željezničara odnos s Osimom.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/vukot ... /170616058
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Eric Cantona
Kontakt:

ned avg 06, 2017 1:42 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:37 pm
I šta bi sa spikerom, jel zaspao il umro, pročitao sponzore i ufatio se noge
Ko god misli da je lako biti spiker, i čitati onolike sponzore neka siđe dole i uhvati se mikrofona.
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Trenutno korisnika/ca: black64, Bozidar Radosevic, gavran, Google [Bot], Leon_Professional, Mamba1921, Meha87, Riki1921 i 29 gostiju.

Prijava  •  Registracija