Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

south side
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 8:34 am

Definitivno je sada jasno da ova uprava žestoko luta u sportskom segmentu, povlače se amaterski potezi daj bože da ovo izadze na dobro.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

MileZeljovac

ned avg 06, 2017 8:44 am

Kemo je nase dijete, treba ga podrzati a on na zadnjem veznom je ravno propasti. Katastrofa.

santakuruz
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:07 am

Ljudi nisam nikakav insider i nemam ama bas nikakve informacije ni od igraca ni iz kluba ali po ovime sto vidim, ubijedjen sam da medju igracima postoji par struja. S obzirom da je Zeljo meta odredjenih krugova koji imaju prezenzije prema samom klubu ubijedjen sam da su usli i medju igrace. Ovi igraci nisu ekipa! Nema nikakve harmonije medju njima! Ponasaju se kao zadnji olos. Trener koji hoce napraviti rezultat mora odstraniti sve i jednog igraca koji je prepreka stvaranju homogene ekipe!

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

Tryg
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:11 am

igla je napisao/la:1. Adžem i postavka večeras = debela crnačka
2. Kemo je štoper, pogriješio je i Bogi i Graovac, svi će, pa ostadoše štoperi.
3. Kakav god da je, Blagojević mora igrati.
4. Sinan nije krilo, odličan je na polušpicu.
5. Treba nam napadač.
6. Žera se neće od lopte hljeba najesti ako nastavi ovim tempom.
7. Zeba je za zadnjih 20 minuta.
8. I Vitezu je bilo vruće.
9. Otišao Slavko, i dalje 1-0.
slika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Tryg
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:12 am

Al cuj pritisak nam je ko u vodovoda, hajahahahahaha

Suze na sabahu

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:16 am

Pa nije Osmankovic bio bas toliko los da ga svi kritikujemo a da se ostali igraci izvuku u njegovoj sjeni. Defanzivne zadatke je solidno uradio. Vecina ovde ga kritikuje jer su ocekivali da on kao jedini zadnji vezni igrac preuzme toliku odgovornost da organizuje napade. On to nije. Da je imao Blagojevica cijelu utakmicu pored sebe to bi svima nama ljepse izgledalo ali nije to poenta. Poenta je da smo imali 3 ofanzivna vezna a niko od njih nista nije uradio. Zeric dekoncentrisan, Ramovic zavaljen, Zeba se sam zavaljuje na neke pozicije i onda sredina kao da je prazna, organizacije napada nigdje. Kemo je trebao da radi prljavi posao, da pokriva greske ovih naprijed, da skace za njih. On je to donekle i radio s tim da ovi ispred nisu nista uradili cijelu utakmicu pa je to izgledalo mnogo losije. Kad god bi primio loptu, nema nikog da se otkrije i dođe po nju. Ne samo Kemo, cijeli tim je izgledao losije zbog toga...

ChWilla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:29 am

ne kritikuje niko kemu kao kemu. momak je stoper i nije kritika reći da nije zadnji vezni, nego činjenica. jedino pametno što mi (hipotetički) pada na pamet jeste da je možda htio da se oslobodi straha od lopte koji je pokazao u kaknju...

gošk je otprilike taj nivo, od njih je sada lošiji samo čelik (s tim da u nastavku možda i neće biti), a protiv njih smo tačno spram ovoga izgledali kao barselona.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u ned avg 06, 2017 9:33 am, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****

Veteran1965
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:33 am

Kemo puna podrska. Na stoperskoj poziciji bi bilo idealno. Starohani, kurcoboljci i bezmudici B ekipa. Imena se znaju. Zera kao i Kemo, ali bez kofrcenja. Sinan na 10- ku. Zeko udi u tim i budi timski igrac, Zeljo ne trpi soliste. Zaka nastavi samo jako i ne obaziri se. Veca kao kapiten mora se ozbiljnije. Graha podrzi Kemu, treba mu tvoje iskustvo. Ovo je ono sto vrijedi trenutno u Zelji.
Uprava...tesko je u ovom momentu naci nesto pozitivno, jer najvazniji segment ocigledno steka. Stacu sa daljnjim komentarima ovdje.
Zeljovci, mnogo se osvrcemo unazad i dozivamo proslost. Hajde mi starohani i razumljivo, ali Vi mladji. Gledajte u buducnost, to je jedina opcija. Imamo primjera u susjedstvu gdje se ljudi vjecito osvrcu na proslost. Zbog toga im je sadasnjost kriminalna, a buducnosti nemaju.
Ovo je vrijeme da svi moramo biti hladne glave i saburli...mi kao klub nemamo mnogo prostora za greske i brzoplete poteze. Bacimo sujete i gledajmo naprijed. To je jedina opcija.

boju dao si nebu...
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:35 am

ChWilla je napisao/la:
ned avg 06, 2017 9:29 am
ne kritikuje niko kemu kao kemu. momak je stoper i nije kritika reći da nije zadnji vezni, nego činjenica. jedino pametno što mi (hipotetički) pada na pamet jeste da je možda htio da se oslobodi straha od lopte koji je pokazao u kaknju...

gošk je otprilike taj nivo, od njih je sada lošiji samo čelik (s tim da u nastavku možda i neće biti), a protiv njih smo tačno spram ovoga izgledali kao barselona.

To je to
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

boju dao si nebu...
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:38 am

Samo da pohvalim upravu :oops: ...expresno postavise kante za smece na istoku. :placeodsmijeha: :ganja:

Sreca pa se forum ne prati. :zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:41 am

Imamo isto bodova ko Zrinja :kafa:
Željezničar ante portas !

Veteran1965
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:42 am

boju dao si nebu... je napisao/la:
ned avg 06, 2017 9:38 am
Samo da pohvalim upravu :oops: ...expresno postavise kante za smece na istoku. :placeodsmijeha: :ganja:

Sreca pa se forum ne prati. :zeljeznicar1:
A bolje da expresno 2-3 igraca dovedu...a pojedine odvedu...

salle86
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 9:43 am

chile je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:53 am
Plavi orkestar je napisao/la:Ovo sa Adzemom je experiment a Zeljo nije poligon za experimente.Uprava bi mogla malo razmisliti dokle je stigao kredit kojeg imaju.
Ne mozes tako gledati eto prvi se kunes u Osima a i sa njim je bio eksperiment. On nam uvede yebenu 4-5-1 formaciju ( kasnije svi zadrzali a niko nije znao izaci na kraj s njom) raja se za glavu fatala... izmisljao ali kasnije se klela u njega. Ocigledno je da se iAdzem trazi te pokusava unijeti neku svjezinu i novinu u ekipu da hoce da je prodrma. Valjda upali nesto i proigramo mada s ovim lihomudanima tesko.
Ako nemas napadaca onda ga moras izmisliti, cesto i stoper igra napadaca u ligama petice...ocigledno je da Adzem nesto pokusava jer je ekipa inpotentnija od dede sa 90 kuka. Mora nesto a nece se medijima pravdati.
U ekipi 3 igraca max znaju primiti loptu, upitno da li ih usto toliko zna aut izvesti a o ubacaju sanjaju i raja hoce igru e nece da moze...
Ljudi iz kluba trebaju izaci sa stavom da se raja smiri...izgubice raju s tribina.
:palacgore:
upravo tako
meni nekako Željo (opet) liči kao da je postavljen na auto-pilot i pušten samo da ide "uz cestu" ali bez ikakvih ideja
evo iznervirah se odma na sabahu, otvorim zvaničnu tako isti tekst svaki meč samo ubačen drugi protivnik i prihod :r
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned avg 06, 2017 9:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

TheTacTica
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:44 am

vobznaazna je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:59 am
Bitno je da se stigao zaostatka za Zrinjskim i to vrlo lako i neocekivano sad ici tekmu po tekmu bit Ce to bolje od igre pa na dalje od Ade i njegove igre tek za par kola ocekujem da dodje imalo do izražaja ovo je sve slavkin recept...
Kakav zaostatak, oni trebaju igrati za Vitezom i Gabelom a mi sa Sarajevom i Radnikom...

storm_raider
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:44 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:26 am
Nije valjda da je voda i Istok uzrok loše igre.
Vracanje dugova je razlog.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 9:48 am

ChWilla je napisao/la:ne kritikuje niko kemu kao kemu. momak je stoper i nije kritika reći da nije zadnji vezni, nego činjenica. jedino pametno što mi (hipotetički) pada na pamet jeste da je možda htio da se oslobodi straha od lopte koji je pokazao u kaknju...

Vjerujem da je tako ali opet mislim da nije ni bio toliko los, koliko se valjda ocekivalo od njega samo zato sto smo gledali npr. Blagojevica na njegovoj poziciji. Hocu reci da je vjerovatno ispunio zadatak koji je dobio jer nije ni Adzem toliko lud da misli da Kemo sam moze organizovati napade. Problem je sto vecina pojedinaca nisu ispunili zadatke i zato je to i izgledalo onako lose...

heisenberg
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:49 am

Zasto vec par utakmica zaredom ulazi u igru debeli Dzenis, a Zajmovic grije klupu?

salle86
Kontakt:

ned avg 06, 2017 9:53 am

ned avg 06, 2017 3:26 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 06, 2017 3:14 am
ned avg 06, 2017 3:02 am

Ja eto Ivica Osim,Josip Katalinski,Josip Bukal,Edhem Sirco,Mišo Smajlovic,Velija Becirspahic,Boško Jankovic,Slobodan Kojevic,Boris Braculj,Dzemal Serbo,Ciko Radovic,Ivan Ribar,Milomir Odovic,Neno Starovlah,Bane Berjan,Josip Cilic,Tašo Komšic,Rutko Saracevic,Meša Bazdarevic,Refik Sabanadzovic,Ante Grabo,Rade Paprica,Radmilo Mihajlovic,Haris Skoro,Nikola Nikic,Edin Bahtic,Vlado Capljic,Zoran Samardzija,Siniša Aškraba,Mirsad Baljic,Slobodan Janjuš,Rdin Curic i mnogi drugi nisu postojali dok ovi tu vodu ne regulisaše.
Ko je rekao da oni nisu postojali?

I ko je od njih u ovoj nakaradnoj zemlji nakon rata bio u klubu aktivno? To su ljudi iz nekog drugog sistema i neko drugog vremena.

Zamisli, regulisase i Istok. I to protivno volji vladajuceg covjeka u Opstini.
Nije valjda da je voda i Istok uzrok loše igre.
ne volim kad se neko pravi glup
nekad davno a i blisko vremenu koje nije sad, ako imaš milion njega si samo davao igračima na ruke
danas taj milion dok podjeliš igračima ostane samo dio, eto nek je pola, ti odma u startu imaš igrače koji duplo manje vrijede čim pristanu na te pare
okvirno
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Tryg
Kontakt:

FK Željezničar

ned avg 06, 2017 9:55 am

Ovi sto su isli na treninge pisali su da je Zajmovic odlican i da bi mogao eksplodirat ovu sezonu.

Zadnja izmjena: Tryg, dana/u ned avg 06, 2017 9:55 am, ukupno mijenjano 1 put.

mamba21
Kontakt:
Status: Online

ned avg 06, 2017 9:56 am

Stvarno odavno nisam gledao nezanimljiviju utakmicu na Grbavici. Vecina je ispisano na stranicama prije. Mislim da ove igre gore ne moze i da ce se od sljedece tekme vratiti Blagoje na zadnjeg veznog, a Kemo na stopera, da se ne improvizuje vise ovako jer je ono sinoc prelose bilo.

Vidjet cemo sta ce biti protiv Borca, nemam osjecaj nikakav kako cemo odigrati, jer ova jucerasnja tekma je odron i mislim da gore ne moze.

Gazi Borac!
Forza 1921!

Trenutno korisnika/ca: boccaccio, gavran, Google [Bot], mamba21 i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija