YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

gavran
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 05, 2017 5:51 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:46 pm
Kad vec spomenu Bracu. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl1: :rofl1:
:placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

ChWilla
Kontakt:

sub avg 05, 2017 5:52 pm

mnogo manja očekivanja, a mnogo bolji fudbal. normalno da ste bili sretniji :D
gradi željo boli te *****

LARSSON
Kontakt:

sub avg 05, 2017 5:53 pm

ChWilla je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:52 pm
mnogo manja očekivanja, a mnogo bolji fudbal. normalno da ste bili sretniji :D
Gledaj momčine :kafa:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

LeBlue
Kontakt:

sub avg 05, 2017 5:57 pm

Brkoo je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:49 pm
Tad si u ligi igrao sa Dinamom, Hajdukom, Partizanom, Zvezdom itd a sad igras sa Sarajevom, Zrinjskim, Sirokim, Vitezom, Goskom itd, razlika u svemu ko nebo i zemlja, tako da je to poredjenje nepotrebno. Crnjacenje nije kad se napise da nam trebaju minimalno 4 pojacanja, ako zelimo neki trofej, da se katastrofalno odradio transfer rok, da smo vec do danasnjeg dana trebali imati haman pa kompletan igracki kadar pa da smireno cekas 1-2 kapitalca, koji i ako ne dodju opet da imas dobru ekipu koja moze da se bori za trofeje, ali jok to je za neke crnjacenje..
Opet si potpuno u pravu. Ja sam licno i prije nego sto je sezona pocela pisao, sta je cilj Zelje za ovu sezonu, jer je lako reci "Titula, Zeljo uvjek ide na titulu" a nemas igraca za to. Zato je bolje spustiti ocekivanja, i reci Evropa sto je realnije, a i za to cemo se morati dobro potruditi. To sto Zeljo ima najvise navijaca u BiH je druga stvar.

ChWilla
Kontakt:

sub avg 05, 2017 5:58 pm

neko drugi je njega skontao, nisam ja. ali bi ga doveo sad pa sad.
gradi željo boli te *****

Brkoo
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:03 pm

osnovac je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:38 pm
Strasno je sta oni tamo placenici pisu protiv ovog foruma.

Tacno se slazem sa Modelom kada je napisao da je moderacija uzela par nickova i pise u njihovo ime. Recimo forumas @lisander, koji tamo "PISE", je clan ovog foruma (javice se on kasnije ovdje) i slucajno je tamo vidio da neko pise pod njegovim nickom i to zamislite kakve bljuvotine se pisu protiv ovog foruma. Sve to radi tamo mala banda hape hapica sa onog anamo portala.

Na tom tamo forumu ne mogu pisati prijatelji Zelje, a sto se tice tog imena kojeg su oni izmislili "lobotomija" za ovaj forum, moze se prirediti bas na njima. Oni su lobotomizirani, jer nakon svega i nastaviti pisati samo znaci da si autothona bosanska ovca
Ma to se sve odavno zna, cim smo presli na ovaj forum napisao sam da je nemoguce da @aldin, ima hiljadu nickova, poslije svakog bana vrati se za sat-dva i nastavi da pise gluposti protiv Zelje.. Nemoj se zamarati anamo onim forumom, uzivaj na ovom, najvecem otvorenom forumu Zeljovaca..

Upravo sad, sam vidio da je Ziraat Bank postala zlatni sponzor.. :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:07 pm

Bas tako Brko, mozda se cesto ne slazemo oko necega, ali znamo svi da zelimo samo Zelji najbolje. Cast normalnoj raji koja je zalutala tamo, ali ce brzo shvatiti neke stvari. Eov ovaj forum je dokaz da je nemoguce da @aldin ili neko deseti se tako vraca, osim ako se mi dogovorimo da ubacujemo krticu svako malo. Aldina smo jednom banovali i pokusao je da se vrati, istina, ali je ostalo na pokusajima. Tako ce biti i ubuduce. Plus sto svaki IP ostaje logovan, i reverse-proxy je odradjen (sam sam ga nadgledao), tako da se IP vise ne moze ni sakriti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

storm_raider
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:10 pm

gavran je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:35 pm
ChWilla je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:09 pm
i vi stariji ipak trebate priznati da je željo iz sredine te lige bio evropski relevantan tim. da je iz sredine te lige igrao polufinale kupa uefa, kao i npr. radnički iz niša. što će reći da je po jedinom pravilnom i objektivnom mjerilu (drugi u isto vrijeme) - fudbal ipak bio mnogo bolji, iako se najveći broj godina nismo borili za titule.
u ovome je problem.bez ljutnje ali mladji dio navijaca(vecina) ocekuje samo pobjede a poslije poraza bi mijenjali sve.

ja se sjecam kad se slavio i bod protiv radnickog iz kragujevca ili trepce.

a porediti ovaj sad fudbal i onaj predratni je kao porediti zivot radnika u BiH i SFRJ
Ti hadzija se sjecas i fudbala u Kraljevini SHS, pa bi bilo lijepo da napises neki osvrt. Hvala! :D

salle86
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:13 pm

Brkoo je napisao/la:
Tad si u ligi igrao sa Dinamom, Hajdukom, Partizanom, Zvezdom itd a sad igras sa Sarajevom, Zrinjskim, Sirokim, Vitezom, Goskom itd, razlika u svemu ko nebo i zemlja, tako da je to poredjenje nepotrebno. Crnjacenje nije kad se napise da nam trebaju minimalno 4 pojacanja, ako zelimo neki trofej, da se katastrofalno odradio transfer rok, da smo vec do danasnjeg dana trebali imati haman pa kompletan igracki kadar pa da smireno cekas 1-2 kapitalca, koji i ako ne dodju opet da imas dobru ekipu koja moze da se bori za trofeje, ali jok to je za neke crnjacenje..
crnjačenje je kad na objavu o novom softveru za juniore se piše "koji će nam kuurac to, daj igrače, daj titulu".
OK, treba i ovo prvo ali nikako nije uslov jedno ili drugo pa da se prvo omalovažava...i ne to "prvo" već svako, uvijek je nebitno i minorno a nije tako, dosta dobrih stvari se radi, dosta se "cigli stavlja u zid zvani normalan europski klub"
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Brkoo
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:27 pm

salle86 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 6:13 pm
Brkoo je napisao/la:
crnjačenje je kad na objavu o novom softveru za juniore se piše "koji će nam kuurac to, daj igrače, daj titulu".
OK, treba i ovo prvo ali nikako nije uslov jedno ili drugo pa da se prvo omalovažava...i ne to "prvo" već svako, uvijek je nebitno i minorno a nije tako, dosta dobrih stvari se radi, dosta se "cigli stavlja u zid zvani normalan europski klub"
Ma te komentare po fb-u ne uzimam za relevantne, uopste me ne doticu nesto, puno laznih profila i glupih likova poput onog elvisa zeljovca kojem nista ne odgovara, hilme, koji broji krvna zrnca, i koliko Bosnjaka imamo u ekipi i jos mnogo drugih koji pojma nemaju a nesto kao pametuju. Vec sam napisao za taj softver da je to odlicna stvar, ako sam dobro razumio od pionira do seniora pratis razvoj igraca, kako reaguje na odredjene vjezbe, testove izdrzljivosti, treninge, kakva mu je fizicka sprema itd. Nije to toliko zvucna stvar ali ce nam donijeti mnogo toga dobrog u buducnosti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:35 pm

Crnjacenje ili ne, moj optimizam se ugasio dan prije utakmice sa Goskom. Nema.to veze ni sa Aikom, Mladosti, pobjede Zrinjskog... Mi smo nacelno u prvenstvo usli s velikim ambicijama, a nismo uradili nista konkretno po pitanju igrackog kadra. Svi konkurenti su usli u prvenstvo oslabljeni, pa je trebalo jako malo da mi tu iskocimo bar na papiru kao prvi favoriti, bez obzira na sudjenje, savez, srecu...
Mi ni na papiru nismo najbolja ekipa, nismo ni predaleko da se razumijemo, ali...

Zato bez srkleta i velikih ocekivanja, slavimo svaki bod, svaki go.

LARSSON
Kontakt:

sub avg 05, 2017 6:45 pm

Radnik vodi
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:02 pm

E što me ova situacija iz Bijeljine podsjeća na predzadnje kolo..
Yebeš njih.

NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

storm_raider
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:06 pm

Nisam u Sarajevu, je li MojaTV prenosi?

gavran
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 05, 2017 6:10 pm
gavran je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:35 pm
ChWilla je napisao/la:
sub avg 05, 2017 5:09 pm
i vi stariji ipak trebate priznati da je željo iz sredine te lige bio evropski relevantan tim. da je iz sredine te lige igrao polufinale kupa uefa, kao i npr. radnički iz niša. što će reći da je po jedinom pravilnom i objektivnom mjerilu (drugi u isto vrijeme) - fudbal ipak bio mnogo bolji, iako se najveći broj godina nismo borili za titule.
u ovome je problem.bez ljutnje ali mladji dio navijaca(vecina) ocekuje samo pobjede a poslije poraza bi mijenjali sve.

ja se sjecam kad se slavio i bod protiv radnickog iz kragujevca ili trepce.

a porediti ovaj sad fudbal i onaj predratni je kao porediti zivot radnika u BiH i SFRJ
Ti hadzija se sjecas i fudbala u Kraljevini SHS, pa bi bilo lijepo da napises neki osvrt. Hvala! :D
Kad se samo sjetim barkhobe :baklja:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Leon_Professional
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 05, 2017 7:02 pm
E što me ova situacija iz Bijeljine podsjeća na predzadnje kolo..
Yebeš njih.

NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA!
Ta ti znas, jesam rekao da ce Radnik dobit. :D
Ajmo jos 45 minuta izdrzat.. Hajmo plaviiii :baklja: :baklja: :baklja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

dell21
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:12 pm

Sace dusmani reci vracaju im za proslogodisnju otimacinu.

Leon_Professional
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:13 pm

Ja dusman?!
Svassta, Tobejarabi. :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Ivicahuljev
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:15 pm

dell21 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 7:12 pm
Sace dusmani reci vracaju im za proslogodisnju otimacinu.
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: dobro si :placeodsmijeha:

Leon_Professional
Kontakt:

sub avg 05, 2017 7:18 pm

Joj ***** li ti Barisicu sve, mogo sam pare uzet :ganja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dr. Adzem, Google [Bot], SIMA_SIMAU i 43 gosta.

Prijava  •  Registracija