Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:28 pm

Jos malo ce oni futavci iz trole slikati grbavicu :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:35 pm

Grbavica je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:28 pm
Jos malo ce oni futavci iz trole slikati grbavicu :rofl1:
:rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:49 pm

Imali ikakvog hajra od ovog Sube..dosta je golova davao u juniorima...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:49 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:21 pm
Imal gdje modela,rece mi da ga citiram,da maribor nece uci u grupe :placeodsmijeha:
Pa i nece u grupe LP
To im je imperativ kaže krmak.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:52 pm

Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:23 pm
Sad kad se analiziraju stvari pa onaj Kostic nije bio los trener cak smo najljepsi fudbal igrali snjim, jos kad sam cuo da su ga ovi manekeni bojkotovali fol mu treninzi teski...
Ma ni blizu, iskreno. Kad se sjetim one njegove 4-4-2 koja ni na sta ne lici, u derbiju sa 4 napadaca, i jos nekih nebuloznih stvari, daleko je to bilo od lijepog fudbala. Ima tu dosta do igraca, nisu ni znali, a ni htjeli cini mi se, ali daleko je to bilo od nekog najljepseg fudbala. Istini za volju, godinama se na Grbavici ne igra lijep fudbal.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:56 pm

zeka_tm87 je napisao/la:znaci prolaznik neki.
Ko i onaj sakal razbijac sto ga je nekad super najavljivao, kaze novi Baloteli slikaslikaslikaslikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:58 pm

exbabilon je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:52 pm
Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:23 pm
Sad kad se analiziraju stvari pa onaj Kostic nije bio los trener cak smo najljepsi fudbal igrali snjim, jos kad sam cuo da su ga ovi manekeni bojkotovali fol mu treninzi teski...
Ma ni blizu, iskreno. Kad se sjetim one njegove 4-4-2 koja ni na sta ne lici, u derbiju sa 4 napadaca, i jos nekih nebuloznih stvari, daleko je to bilo od lijepog fudbala. Ima tu dosta do igraca, nisu ni znali, a ni htjeli cini mi se, ali daleko je to bilo od nekog najljepseg fudbala. Istini za volju, godinama se na Grbavici ne igra lijep fudbal.
Izvini molim te sa igracem manje napadas pitare i dajes im go, Sirokog ubijemo ne znaju gdje su, to sto kasnije nisu hjetli da igraju i sto su bojkotovali to je druga stvar.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:58 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sri avg 02, 2017 6:22 pm
Mirek11 je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:16 am
BlwD je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:05 am
Ne treba stati na Radinovicu jer nije on jedini odigrao onako kako je odigrao. Ne mora to kod drugih biti prebacivanje u B tim jer bi nam neki mogli biti od koristi, ali trebaju snositi sankcije pa da vide da im nije osigurano mjesto u prvih 11.
Sto se tice Radinovica, ocekivao sam da ce biti bolji, kao i vecina. Ali izgleda da mu noge rade brze od mozga, ili mu mozak ne radi nikako... Sada se ne moze ni reci da nije dobio priliku. Steta "talenta", jednostavno ogranicen za neke stvari i zato nije ni uspio. Pozitivno je sto smo vidili da imamo u ekipi boljih od njega, da nisu svi kao on.
:palacgore:
Dobar potez Ade :pljesak: , mora preuzeti potpunu kontrolu nad igracima, bez izuzetaka i dobrih odnosa privatno sa pojedinim. Ovo je po meni mudro, Ugljusu necemo osjetiti a svim ostalim je jasna poruka. Ne treba odmah 5 igraca poslati u B tim ali ako se ponavljaju greske, bezvoljno ulazi u utakmicu svakog treba prebaciti pa bio to i kapiten, zamjenik kapitena, golman ...
Fudbal je timski sport i ekipa mora biti na prvom mjestu.
Preskočio sam zadnjih deset stranica,jer nisam imao živaca da preskočim ovo komentare...uglavnom očajan potez Ade. Ako treneru imaš muda, Uglješa je najmanje bitan. Budi mangup i u B tim prebaci Zebu, Stanu, Blagojevića,Bogićevića, Stevanovića.... Prodaj Vecu, i to je mangupluk. Ovako dresiranje autoriteta na Uglješi je smješno.
Moje mišljenje samo izvinite ekipa....

Vala da izvineš i ti ovo nije mišljenje već sranjje...i to na kvadrat
Mogao si još napisati da ubaci mene, tebe i storma da igramo
Izbačen je igrač koji je do sad pokazao najmanje želje, htijenja i znanja. Nek si Messi ako ti je mrsko odjeebi. A nije ni Messi što je najgore
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 10:59 pm

mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:25 pm
Ko li bi pojedinim igrao u prvom timu baš me zanima, pošto bi prebacili po ekipe u B tim?Ako može odgovor iko da napiše ko su ti bojkotaši?
Pa Zeba ti je prvi jebavao sve po spisku Petrovicu eto krenes od njega pa onda Blagojevic...
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:02 pm

mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:25 pm
Ko li bi pojedinim igrao u prvom timu baš me zanima, pošto bi prebacili po ekipe u B tim?Ako može odgovor iko da napiše ko su ti bojkotaši?
B tim nije neka kaznena expedicija nego drugi tim Zelje u kojem je vecina mladih igraca koji igranjem u njemu stjecu iskustvo.Tu ce uvjek zalutati i po neko stariji da li zbog loše forme ili nediscipline i koji bi sa svojim savjetima,normalno i uz savjete trenera,trebali pomoci mladjim ogracima da što prije dodju do prve ekipe.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:05 pm

Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:58 pm
exbabilon je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:52 pm
Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:23 pm
Sad kad se analiziraju stvari pa onaj Kostic nije bio los trener cak smo najljepsi fudbal igrali snjim, jos kad sam cuo da su ga ovi manekeni bojkotovali fol mu treninzi teski...
Ma ni blizu, iskreno. Kad se sjetim one njegove 4-4-2 koja ni na sta ne lici, u derbiju sa 4 napadaca, i jos nekih nebuloznih stvari, daleko je to bilo od lijepog fudbala. Ima tu dosta do igraca, nisu ni znali, a ni htjeli cini mi se, ali daleko je to bilo od nekog najljepseg fudbala. Istini za volju, godinama se na Grbavici ne igra lijep fudbal.
Izvini molim te sa igracem manje napadas pitare i dajes im go, Sirokog ubijemo ne znaju gdje su, to sto kasnije nisu hjetli da igraju i sto su bojkotovali to je druga stvar.

Sjecam se ja prvog poluvremena protiv pitara do tog crvenog kartona, nije bilo 2 smislene akcije, a o sansama da ne pricam. Nebitno sad totalno, bivsi je i s razlogom je bivsi.
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:10 pm

Iako bih najradije odmah vidio leđa bar desetorici igrača, to se ne može odmah sprovesti. Ne treba igrače kažnjavati retroaktivno, kao što neki ovdje govore, nego ako od ovog trenutka pokažu nedisciplinu. Ne može Adžem kazniti igrača koji je bio neposlušan Slavku ako još nije njemu napravio problem.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:11 pm

mamba21 je napisao/la:
sri avg 02, 2017 7:38 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sri avg 02, 2017 7:17 pm
mamba21 je napisao/la:
sri avg 02, 2017 7:11 pm


Kontam trenutnu situaciju i upucen sam u dosta stvari u klubu, al ne kontam kakve veze Adzem ima s prodajom Vece? to mi objasni.
I da nisi upućen, trebao bi skontati, a pošto si kako kažeš upućen, onda bi ti nama trebao prezentirati situaciju. Npr ja uopšte nisam upućen u situaciju u klub, veze neam, ali sve kontam. Zahvaljujući svom iskustvu.
Uostalom za info izvan ovoga pp
Nisam opet dobio odgovor,al nema veze. Izgleda pise se samo da bi se napisalo i negativa se prosipala iz dana u dan. Ako te zanima sta javi se u pp.


Nek izvinu (ako hoće) ali meni su najjači ovi što stadiona ne vide očima, što utakmice prate preko strimova ili tva u najboljem slučaju, što informacije kupe sa portala ili foruma. Pa takvi znaju eto da su manijaci plaćeni da tjeraju ćenana, da je zeba kolovođa ovih trulih jabuka, eto sad i veca nešto, pa ovaj, pa onaj...
Očito sam ja onda baš nogometni duduk pa kad dođem na utakmicu ne pratim samo loptu kud se kreće ko u tenisu već više pratim sve ostalo, kako momci na jugu mole ove sa strane da navijaju, kako trener reaguje na igru, kako pojedini igrači stoje kad nije lopta kod njih a neki se opet nude, kako nekome bude svejedno kad promaši priliku ili kad primimo gol a neko se pojede, kako ovo kako ono. To se ljudi ne može vidjeti na tvu, ali eto neki bolje znaju iako to sve vide na 40inči a mi koji smo tu uživo...ma mi pojma nemamo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:14 pm

Pojma ti nemas salle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:14 pm

Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:59 pm
mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:25 pm
Ko li bi pojedinim igrao u prvom timu baš me zanima, pošto bi prebacili po ekipe u B tim?Ako može odgovor iko da napiše ko su ti bojkotaši?
Pa Zeba ti je prvi jebavao sve po spisku Petrovicu eto krenes od njega pa onda Blagojevic...
To nije bojkot to se zove revolt, i ne treba mješati babe i žabe!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:15 pm

Zelju moze voditi i igrati samo Zeljo. Da se hoce samo Amar ukljuciti na neki nacin u klub to bi bio pun pogodak. Npr. da mu se da slobode u sportskom segmentu. Skautiranje, dovodjenje, savjetovanje, kaznjavanje :D . itd Neki trio da se napravio Amar - Ado - Oda. Neka kombinacija koja bi bila idealna za Zelju. Da svi budu zadovoljni. Nije ovo nemoguca stvar. Sjedne se poprica, Miske i Amar mogu zajedno ne kontam sto nebi. Bitna je ljubav prema Zelji i zelja da se od Zelje napravi top tim u BiH na svakom planu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:24 pm

Tryg je napisao/la:
sri avg 02, 2017 11:14 pm
Pojma ti nemas salle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Morebit
Ali bar ne igram FM i kontam da je isto biti trener tu i u RLu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 02, 2017 11:52 pm

Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:59 pm
mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:25 pm
Ko li bi pojedinim igrao u prvom timu baš me zanima, pošto bi prebacili po ekipe u B tim?Ako može odgovor iko da napiše ko su ti bojkotaši?
Pa Zeba ti je prvi jebavao sve po spisku Petrovicu eto krenes od njega pa onda Blagojevic...
kad to
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:02 am

mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 11:14 pm
Babuka je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:59 pm
mali plavisa je napisao/la:
sri avg 02, 2017 10:25 pm
Ko li bi pojedinim igrao u prvom timu baš me zanima, pošto bi prebacili po ekipe u B tim?Ako može odgovor iko da napiše ko su ti bojkotaši?
Pa Zeba ti je prvi jebavao sve po spisku Petrovicu eto krenes od njega pa onda Blagojevic...
To nije bojkot to se zove revolt, i ne treba mješati babe i žabe!
Eh vidis o tome nisam razmisljao... :ganja: :roll:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 12:21 am

Pa kad se drekne : Livaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaa

Online

Trenutno korisnika/ca: salle86 i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija