Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

SWRA_1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:54 am

Sama cinjenica i da se pregovara sa jebenim Kajkutom mi sve govori... budzet za igrace je ove sezone manji sigurno a govoreno je suprotno...

reks1
Kontakt:

pon jul 31, 2017 10:57 am

avlami97 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 10:05 pm
reks1 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 8:56 pm
avlami97 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:16 am
Barsa igra sablonski. Murinjo sa svakom ekipom igra cvtst sablonski fudbal. Samo je sablonska igra Petrovica problem.

Sablon je sistem, a nekima to smeta. Zao mi je sto kod Adzema danas ne vidjeh sabolon-sistem, ali vidjeh anarhicno postavljenu ekipu.

Danas Zeric najbolji, Adzem najgori.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Adjem nije imao nikakvih sansi protiv dvojca sa sjevera!
MI smo go protiv Goska primili poslije presinga nad stoperima.Nikakvog razloga nije bilo da se to ne desi i jucer.Nemamo sablon za iznosenje lopte,ili sistem kojim cemo odgovoriti na presing
Pa dobro, legitimno je pravo da Edis Mulalić i Amar Osim skupa gledaju i analiziraju utakmicu protiv GOŠKa sa sjeverne tribine. Obojica su veliki Željovci i čisto sumnjam da bi Amar bilo šta "suflirao" Sablji, a da je to kontra Želje. Amar voli Želju. Istina, nikada nije volonterski tu ljubav iskazivao, kao trenutna upravljačka struktura Kluba. Al' šta ćeš? Ljubav se ne može kupiti novcem. Pitaj Sanela Jahića. :D
Nisam mislio ni ja da je Edis dosao na instrukcije kod Amara ali nesto sumnjam da su tokom a i nakon tekme razgovarali o vremenskoj prognozi.Edis ako je iole pametan a jucer je to pokazao svojom postavkom je sigurno upijao bilo koje komentare svog sigurno kvalitetnijeg kolegeEvo i ovaj izvjestaj je pokazao da se Adjem takticki zaletio.Ipak se ne mogu oteti utisku da ga je Edis povalio ne individualnim kvalitetom nego ukupnim pristupom .
Inace nemam iluzija o nekim ljubavima i iskazivanju iste.Cudno i neobicno mi je da ne sjede na svojim zasluzenim mjestima na zapadu kao neko ko je to zasluzio.S druge strane mozda im je raja sjedila na sjeveru pa im je tako vise odgovaralo.
A ljubav bar ona fudbalska je nekad davno otisla niz Miljacku u onom stoljecu ali o tome bar tebi ne trebam pricati.

teatrale36
Kontakt:

pon jul 31, 2017 10:57 am

A svi se uhvatili pola godine istih igraca kao da na svijetu nema nikog zivog nego, Koljić, Vukotić,Ordagić,Peco i sl. i samo su oni u novou Ronalda,Mesija,Zlatana.

reks1
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:00 am

starigrad je napisao/la:
ned jul 30, 2017 10:40 pm
pa, jbt, ja tek sad, na ovom izvjestaju, vidim blagojevicevo setanje kod drugog gola. pokusao izbiti loptu klizecim, nije proslo, ustade, odmahnu rukama i lagano seta. da je propratio loptu i akciju, vrlo vjerovatno ne bi ni prosla ona arezinina asitencija.
Ako se dobro sjecam slicna situacija i protiv Aik a

kikirikikospice
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:01 am

Nesto razmisljam, stoperski par Osmankovic i Bogicevic, a Graovac zadnji vezni. Bar ovaj period dok ne dovedemo neko pojacanje. Graovac je pokazao visok nivo fizicke spreme, borbenost, smirenost, te zna odigrati pas i povuci loptu. Da ne govorimo kakav bi osigurac predstavljao i koliko bi pomagao stoperskom paru.

boju dao si nebu...
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:01 am

heisenberg je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:45 am
heisenberg je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:33 am
Izgleda da je Bajic 99% u Udineseu. Nama 200+ hiljada eura. Nadam se da ce uprava sav novac uloziti u pojacanja u januaru (Ordagica mozemo dovesti bez obestecenja, Krupi ponuditi puno vise za Vukotica, napadaca dovesti vec sad, desni bek takodjer potreban).. potreban nam je iskorak u tom dijelu, jer ovo cime sada raspolazemo je vrlo tanko. Mislim da za agresivnu, napadacku igru, Adzem jednostavno nema kvalitetne igrace.. Slavko Petrovic je uspijevao, kao sto je vise puta dokazao u karijeri, sa vrlo prosjecnim timom postizati rezultate, ali na prvom mjestu odlicnom defanzivom, dok je ovaj sistem Adzema sa ovim igrackim kadrom veliki rizik.. Mislim da cemo biti ekipa na cijim utakmicama pada ubjedljivo najvise golova, ali pitanje je koliko u nasoj mrezi a koliko u mrezi protivnika... Upravo reaguj, dovedite 3-4 igraca koji prave razliku..
Slazem se da bi Ordagic bio pojacanje, a za Vukotica se ne slazem jer imamo svoj projekat u vidu Osmankovica kojeg sada treba maximalno gurati.
Koji igraci prave razliku i koliko kostaju?
Ordagic besplatan u januaru, s tim da mu plata nije mala, ali valjda imamo oslobodjen dobar dio budzeta odlaskom Kerle, Jahica, Mire i Lendrica...
Menalo je sigurno preskup , Peco iz Radnika je odlican mlad igrac, a Radnik nije klub koji moze odbiti 50 hiljada KM, Redzic, Koljic iz Krupe (u paketu 150 hiljada KM + neki procenat od narednih transfera..) Cini se kako je najteze naci kvalitetnog desnog beka, niko mi ne pada na pamet..
Ok, igraci koje si naveo su zanimljivi u najmanju ruku. Da li bi oni napravili razliku na terenu? Nemoj zaboraviti da smo dovodili neke igrace koji su bili medju najboljim u sredinama gdje su igrali, a ti igraci su prodefilovali kroz klub kao na paradi. Evo Secerovic mi je prvi u glavi, a ima ih jos sigurno.
Da me ne shvatis pogresno, ocigledno je da nam trebaju pojacanja. Vjerujem da je i Adzem svjestan da mu skripi na par pozicija...ciljana pojacanja na 2-3 pozicije, a ne igraci koje potpises da ti popune roster. Za takve stvari sluze juniori.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

heisenberg
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:06 am

Uprava je kukavicki odradila prelazni rok, nisu smjeli placati nikakva obestecenja ni Krupi, ni Slobodi, jer nisu na vrijeme znali ni da li cemo proci Zetu (dodatnih 400+ hiljada KM), ni za koliko cemo uspjeti prodati Lendrica, ni da li ce biti nekog procenta od Dzeke, Bajica... Da su preuzeli vise rizika, ne bi cekali sada januar da dovedemo prava pojacanja, jer bit ce sada prava borba do kraja polusezone zadrzati sanse za prva 2-3 mjesta.. a kvalitetnih slobodnih igraca trenutno ja ne vidim da ima..

ponosannavas
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:07 am

DObra pitanja @Brko samo što su neka za stručni štab a ne za upravu. Meni je itekako značajno to što je ADžem rekao da ima potpunu slobodu oko odabira igrača. Vjerujem da ima i oko stručnog štaba i sl. Prošlo nam je mnogo igrača koji su se mogli dovesti džaba a mi se fokusirali na ove što imaju ugovore. Ok sa par njih obaviti razgovor i pokušati ali mnogi igrači bez ugovora su nam prošli onako bezveze. Pitanje je sada šta je Slavko želio a šta je Ćenanova greška, a šta uprava nije mogla iskeširati zbog manjka sredstava. Čim smo nudili cca 50.000 odštete, bar za Ordagu i platu neku cca 150.000 mislim da su se mogal dovesti dva kvalitetna igrača. To znači da do love nije. POnavaljm, ova četiri igrača što smo doveli su meni ok, dobra pojačanja. Zajmović milsim da može pomoći. Mislim da je trebao biti na klupi i ne znam što nije bio i to mi je nekako jedina nelogičnost kod ADžema ovu tekmu.

Odgovore na ova pitanja nam ljudi koji mogu odgovoriti i trebaju odgovoriti. TO je ono što ja sve vrijeme pričam. Press, očekivanja, realno stanje stvari i sl.
Da su se znali odgovori na opva pitanja, raja bi se strpila. RAja bi dala veću podršku i ADžemu. Sad su nekako na pola. Neki plaču za SLavkom i dalje. Bilo prošlo idemo dalje, ali želim da čujem da se sa Adžemom neće ponoviti ova otpuštanja koja nisu realna. Želim da čujem da ima podršku uprave i da ga neće tjerati na prvu. Želim da čujem i od ADžema da će tjerati sve pa i Zebe i sl ako se ne zalažu, a mi vidimo vrlo dobro ko se zalaže ko ne. I želim da čujem od ADžema da idemo u laganu promjenu koncepta momčadi. Da u nardnih pola godine umjesto 5-6 starijih i po meni najvećih problema ove ekipe, dođu u prosjeku pet godina mlađi minimalno, ali koji su i ljudski i igrački karakteri. Hoću da vidim karakter ko Graovac, ko Zakarić. Šuti i igraj. Raja je psovala Zakari ono jednom i evo čovjek se vratio. Zec mi se isto sviđa. Drčan je. Malo još da pročepi i da malo više asistira. Prelaskom na lijevo krilo mnogo češće da je loptu. Valjda ima i bolji pregled,

Idemo ljudi bez nervoze. Samo treba da se strpimo. Po meni opet kažem infrastruktura je prioritet, a u sportskom segmentu koliko mognemo i dokle moognemo, a Evropa je imperativ. Taj sistem da šampion igra četiri tekme bit će i sljedeće godine, ali i ja bi volio da se to desi ove.
PRiča mi jaran koji je bio na tekmi, kako je jedan blizak nekadašnjoj upravi a inače naš ''veliki'' navijač omalovažavao pravljenje istoka. FUj sviju mi. A ovdje bi svi rekli ne on je pravi Željovac. Popišam se ja na te Željovce. LJudi ne kontaju da se iz ovog sivila možeš iščupati samo poštenim poslovanjam, zatim infrastruktuom i stvarenjam stabilnih izvora love i na kraju ulaganjem u ekipu.

Model1964

pon jul 31, 2017 11:08 am

Da bi doveli pojacanja moraju odstraniti kancerogene elemente iz ekipe. Bez toga đaba posao. Novi ce biti vrlo brzo zarazeni.
Pitanje je imamoli hirurga za takvu operaciju i dali smo na to spremni.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Kospicar
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:19 am

Model1964 je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:08 am
Da bi doveli pojacanja moraju odstraniti kancerogene elemente iz ekipe. Bez toga đaba posao. Novi ce biti vrlo brzo zarazeni.
Pitanje je imamoli hirurga za takvu operaciju i dali smo na to spremni.

Iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujes model
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Tryg
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:21 am

I sta ste se uhvatili tih para za Bajica, pa nece to odmah leci na racun

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Model1964

pon jul 31, 2017 11:23 am

Tryg je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:21 am
I sta ste se uhvatili tih para za Bajica, pa nece to odmah leci na racun slika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Znas kako sirotinja trosi tuđe pare😆
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Leon_Professional
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:25 am

Nece leci ni od Evrope. Pa sta. Imas sigurne pare i mozes planirati.

Slaba je kod nas ta medicina i hirurzi. Zastarilo. Jedino sto imamo su oni aparati za reanimaciju, pa malo razdrmamo sa promjenom sefa i onda opet bez pulsa, mrtvi.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ChWilla
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:27 am

šta god da se kaže, to će se sad uzeti sa jednom priličnom dozom rezerve nakon "podrške" slavki petroviću...

od priče mi i nemamo ništa.
gradi željo boli te *****

Kospicar
Kontakt:

Sinisa ode?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

ChWilla
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:29 am

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 31, 2017 11:07 am

PRiča mi jaran koji je bio na tekmi, kako je jedan blizak nekadašnjoj upravi a inače naš ''veliki'' navijač omalovažavao pravljenje istoka. FUj sviju mi. A ovdje bi svi rekli ne on je pravi Željovac. Popišam se ja na te Željovce. LJudi ne kontaju da se iz ovog sivila možeš iščupati samo poštenim poslovanjam, zatim infrastruktuom i stvarenjam stabilnih izvora love i na kraju ulaganjem u ekipu.
šta će nego omalovažavati kad oni ekser nisu zakucali, kad nisu mogli krov popraviti nego su prodavali "nenatkriveni" zapad. oni hoće da se rane, da komad mesa sebi isjeku što je napravljena tribina. a na priči niko ne voli klub više od njih...

damirfile
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:30 am

I slavko je imao slobodu u odlucivanju pa ce je i Adzem imati.
kad Jovanu i zebi istice ugovor, ugljesu moramo jos trpiti osim ako sam ne raskine.

Mirek11
Kontakt:

pon jul 31, 2017 11:35 am

Kospicar je napisao/la:
Sinisa ode?
Otkud to? Necemo valjda opet ostati na uk. 2 beka?! :o
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

igla
Kontakt:

Jel istina da možemo dovesti samo igrače koji su bili slobodni zadnji dan našeg prelaznog roka?

ChWilla
Kontakt:

jeste.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija