Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

mula
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 7:28 pm

EDIS MULALIC je gospodin i DOBAR TRENER, a ne samo ublehas kako mnogi misle
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

LARSSON
Kontakt:

Amidza je napisao/la:
sub jul 29, 2017 6:32 pm
Leprsavo ne leprsavo, kakve to ima veze s tim da ti stoper proda loptu u 13oj sekundi utakmice, a veznjaci se gube ko abdest? Da je Slavko trener ne bi prodavali lopte i padali na usta Jovan i Ugljesa, ne bi Kemo dao loptu igracu u noge na pocetku utakmice i sokirao ekipu?

Saberite se.
A da je kod Slavke bilo on bi krivac bio?
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Eric Cantona
Kontakt:

Nama treba ''SELJAKA'' u ekipi, a ne j.ebenih tehnicara i svilenih akademaca.
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

dell21
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:29 pm

Ako navijaci mogu tjerati trenere uprave zasto ne bi mogli i igrace. Ono sto pruza prvenstveno radinovic blagojevic i jos njih par ne zasluzuje da bude ni u zelji B. Raskid ugovora ako ne onda u B ekipu premjestiti.
Nije problem napraviti greske ali mi nismo nista drugo napravili osim grskii.

sastrane

Kakva bruka sta vam je. Pocetak prvenstva, Adzemu bukvalno prva tekma. Primili go u 13 sekundi pa u 7. greskama odbrane tesko se nakon toga vratiti da si Bayern. Ovdje je skupina djece koja veze nema. Onaj govori trebaju Manijaci napustiti stadion nakon 0:1. Kemu vec pokopali. Kakvi mi i strpljenje.
Meni je samo bruka ovo psovanje majke Comoru i opcenito psovanje. Navijas nesta Zeljeznicar iz metropole pa sto se ne ponasas tako.
Na tribini je skupina nekulturne djece kojima je bitnije kako su se obukli nego sto im je stiropor u glavi. Bruka je ta nekultura i primitivazam.

Tryg
Kontakt:

Nije bolan Amar budala, on bi odmah u 30. minuti Zebu i Blagojevica istjerao. Mrzim kurcevite igrace koji se ne bore, mrzim.

A tebi Daniale svaka cast odigrao si mangupski, Kemo isto tako, nedaj na sebe i na svoj klub, Zeric isto smijesan i njega se rijesit pa nek ga hvali Zubanovic nedje drugo. Dzenisu svaka cast, ne vjeruje niko u njeg bori se momak, skidam mu kapu.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

fcz
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:30 pm

Sad ce se javiti dezurni pesimisti, ali vjerujte da je ovo vec peta izgubljena sezona u nizu. Tonemo nezadrzivo, kraj se ne nazire. Nekad smo se dicili tim da smo najveci klub u drzavi, sad na to mogu samo zaplakati. Mozda mi dobro poslujemo, ali smo kao fudbalski klub rastureni i srozani na najnize grane.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

MrkiMedo
Kontakt:

AsharaK je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:26 pm
Ja bih samo da izdvojim Projića, Ramovića, Graovca i Zakarića. Pičkurine usrane, ljudi najviše daju koji nemaju povezanosti sa Željom, mrš
Ovo i mene najvise boli. Zec nije bio los. Ja bih prije rekao da on hoce da zabije taj gol i da gori u toj zelji nego da nesto ne zna ili da ne da loptu. To nije lose uopste, ali u ovakvim situacijama ne valja.
Znam samo jedno, a to je da ovaj rezultat ne mijenja nista. Ili ovo ili da smo dobili 0:6 ja bih isto. Postoji neka visa sila, ne znam ja sta je ovo, al mi je drago da nisam jedini.
Mi cemo te uvijek voljeti!!!!

Amidza
Kontakt:

LARS1921 je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
sub jul 29, 2017 6:32 pm
Leprsavo ne leprsavo, kakve to ima veze s tim da ti stoper proda loptu u 13oj sekundi utakmice, a veznjaci se gube ko abdest? Da je Slavko trener ne bi prodavali lopte i padali na usta Jovan i Ugljesa, ne bi Kemo dao loptu igracu u noge na pocetku utakmice i sokirao ekipu?

Saberite se.
A da je kod Slavke bilo on bi krivac bio?
Naravno da trener ne moze bit kriv za tako nesto. To govorim.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Haklapuc
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:31 pm

Ako se mogu izdvojiti najgori, to su Radinović, Blagojević i Stanić. Jedva čekam da im leđa vidim. Pun mi je k.urac čekanja da Radinović eksplodira, a on sve gori i gori. Ni Blagojević nije ništa bolji, ako ne i gori. A univerzalac je odavno zreo za B tima. Kostić je za 90% stvari bio upravu, sad to sa sigurnošću mogu reći. I manite se više sarkazma za Slavku, i kod njega je pola utakmica ovako izgledalo, razlika je samo u tome što nam je sreća koju smo tad imali okrenula leđa.

Može se sastaviti normalna ekipa, a ona izgleda ovako:
Kjosevski-Stevanović, Graovac, Osmanković, Projić-Šabanadžović, Žerić, Ramović, Zakarić, krilo i špic. To bi već na nešto ličilo, ovako će nas govna jebavati kad god stignu.

Moramo naučiti GRADITI ekipu, svaki put kad smo željeli neki instant uspjeh, dobro smo ga poduvali.

Reha1921
Kontakt:

Blagojevicu i Radinovicu uruciti otkaz cim dodju u Sarajevo sve vam ***** debilsko kerovi jedni odvratni
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

LARSSON
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:32 pm

Hajde Kajkute hajde kaaajkute
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub jul 29, 2017 7:32 pm

Cuj kakva bruka, covjece dragi Mladost nas je ubila, pregazila, zgazila, tek u drugom poluvremenu smo krenuli jalovo prema naprijed..Jadno, bijedno, ma fuj. Idi Cenane i ne okreci se, u sezonu bez pojacanja usli, grob te **** i hocemo titulu :klanjase2: :rofl1: :oops1: :cry: :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Reha1921
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:33 pm

Daniel Graovac :klanjase2: :klanjase2: svaka cast majstore na borbi i zalaganju.
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

fcz
Kontakt:

Vjerujem da su ljudi u upravi itekako upoznati s konceptom placanja penala za neuradjeni posao te stoga ocekujem da navedeni koncept momentalno primijene na igracima i onim koji su zaduzeni da ih dovode.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Bergeron
Kontakt:

Sve dok ti Adzeme bude kucni prijatelj i prvi komsija Stanic igrao i Zeba dirigovao bice ti tako, ljutio se ti ili ne, zalio se na sudjenje ili ne, bile ti neke stvari osim igre krive ili ne. Jadno je to na koji nacin guras neke i dajes im kredit sa strane. Valjda sada i sam vidis kako ti to vracaju.... I ti ces brzo sa te stolice...

Grbavica
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:34 pm

Tryg je napisao/la:
sub jul 29, 2017 7:27 pm
IZVINI TUCE MOLIM TE ZBOG NEPRAVDE PREMA TEBI, IZVINI MOLIM TE BEKRICU U MOJE IME. Gledat cemo Blagojevice Radinovice i Zebe, vrati ga ADO MOLIM TE, VRATI GA!
e jebi ga sad ti ga baš pretjera
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Dominic
Kontakt:

sub jul 29, 2017 7:35 pm

Uzasna utakmica. Stomak me zabolio i bas mi je muka sta sam gledao 90 minuta. Nikakvo zalaganje i borbenost ali i evidentni nedostatak kvaliteta.
Kao dugogodisnji navijac i vjerni clan kluba molim upravu najdirektnije: prestanite s pricom o rekonstrukciji stadiona, gradnji Juga, promjeni terena, izgradnji krova - investirajte u ekipu. Jos koliko naredne sedmice jer mi s ovakvim igracima cemo jedva LzP izboriti.
Hadzija Misimovicu, ziv bio, izgradnja Istoka je dovoljna da imamo uslovan stadion, zasluzio si vec svoje mjesto u historiji naseg kluba, ali molim te, svu energiju i novac treba usmjeriti u obnovu igrackog kadra.
Zadnja izmjena: Dominic, dana/u sub jul 29, 2017 7:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Zeljo
Kontakt:

Reha1921 je napisao/la:
Blagojevicu i Radinovicu uruciti otkaz cim dodju u Sarajevo sve vam ***** debilsko kerovi jedni odvratni
+Zeba
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Leon_Professional
Kontakt:

Eric Cantona je napisao/la:
Nama treba ''SELJAKA'' u ekipi, a ne j.ebenih tehnicara i svilenih akademaca.
Vrlo pametna recenica.

Mada to bi bolje bilo da imamo igrace koji su zeljni dokazivanja, a ne one koji su starosjedioci u klubu i veci su od kluba.

ZEBA ODLAZI UBLEHHO:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, Bing [Bot], Bozidar Radosevic, Brkoo, fanaticZeljin, gavran, Google [Bot], Neraaa, PlaviVlak i 47 gostiju.

Prijava  •  Registracija