Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 3:48 pm

Zato i pitam.
Jer jucer je igrao za B tim a dan prije kao bio povrijedjen. Kakva je to povreda, proljev?!
Povreda ocito nije, a nadamse da je ta administracija. Dzenis na klupi a on da nema mjesta.

P.S Suba ne dodje ni nama ni u Borac :D
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 3:50 pm

azbaha je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:34 pm
GoodisonPark je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:26 pm
Ne brinem se ja toliko za napadača jer vjerovatno ove sezone nećemo imati toliki disbalans u ekipi po broju golova. Stevina igra će omogućiti da veza i krila zabijaju mnogo više i tu ćemo najviše profitirati, što kroz samu igru, kombinatoriku, opasnosti po gol protivnika, šutevi sa distance, broj dobrih šansi, sve to dobijamo. Naravno ni Stevo nije baš idealan tip takvog napadača ali imat ćemo koristi i od njega ako kojim slučajem ne dođe neko bolji.

Ako mogu birati između napadača koji će na utakmici možda pospremiti neki odbijanac u gol sa par metara ili onog koji će 90 minuta igrati timski, razigravati, asistirati, zabiti i sam po neki gol, onda sam za ovu drugu opciju jer nisam ljubitelj igre gluhih telefona veza - napadač cijelu utakmicu. Pogotovo što su u Želji vezni igrači i krila uvijek zabijali velik broj golova.

Očekujem u narednim danima da potpiše još nekoliko igrača na deficitarnim pozicijama i da se još dodatno pojača konkurencija u timu. To bi trebalo biti dovoljno da se ravnopravno borimo za trofeje.
Mislim da je ovo tvoj drugi post gdje se mogu sloziti. Mi smo cijelu proteklu sezonu igrali na individualni kvalitet Lendrica i Miroslava i to nam je na kraju i dohakalo sa Slavkinom taktikom. Ovako, kada vecina igraca ucestvuje u izgradnji napada, od stopera do napadaca je puno atraktivnije i meni se mnogo vise dopada.
Koji je prvi?

:D

Šalim se malo, ja svakako ne pišem na način da bi mi forum aplaudirao već se trudim biti realan i objektivan.

Naravno da smo kao ekipa mnogo ubojitiji kada igramo raznovrsnije i kada protivnik ne zna odakle mu prijeti veća opasnost. Tada je vrlo teško bilo kojem treneru pročitati našu igru i zatvoriti nas kao ekipu. Sjetim se samo kako su nas Husref i Sabljic u par navrata napravili bezopasnim da je to bilo mučno za gledati. Musa je evo prvi naletio na "poteznu" a vjerujem da će biti još trenera koji neće moći adekvatno odgovoriti na našu postavku. Baš ta raznovrsnost bi nam mogla ove sezone donijeti mnogo mnogo lijepih trenutaka.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:00 pm

GoodisonPark je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:34 pm
GoodisonPark je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:26 pm
Ne brinem se ja toliko za napadača jer vjerovatno ove sezone nećemo imati toliki disbalans u ekipi po broju golova. Stevina igra će omogućiti da veza i krila zabijaju mnogo više i tu ćemo najviše profitirati, što kroz samu igru, kombinatoriku, opasnosti po gol protivnika, šutevi sa distance, broj dobrih šansi, sve to dobijamo. Naravno ni Stevo nije baš idealan tip takvog napadača ali imat ćemo koristi i od njega ako kojim slučajem ne dođe neko bolji.

Ako mogu birati između napadača koji će na utakmici možda pospremiti neki odbijanac u gol sa par metara ili onog koji će 90 minuta igrati timski, razigravati, asistirati, zabiti i sam po neki gol, onda sam za ovu drugu opciju jer nisam ljubitelj igre gluhih telefona veza - napadač cijelu utakmicu. Pogotovo što su u Želji vezni igrači i krila uvijek zabijali velik broj golova.

Očekujem u narednim danima da potpiše još nekoliko igrača na deficitarnim pozicijama i da se još dodatno pojača konkurencija u timu. To bi trebalo biti dovoljno da se ravnopravno borimo za trofeje.
Mislim da je ovo tvoj drugi post gdje se mogu sloziti. Mi smo cijelu proteklu sezonu igrali na individualni kvalitet Lendrica i Miroslava i to nam je na kraju i dohakalo sa Slavkinom taktikom. Ovako, kada vecina igraca ucestvuje u izgradnji napada, od stopera do napadaca je puno atraktivnije i meni se mnogo vise dopada.
Koji je prvi?

:D

Šalim se malo, ja svakako ne pišem na način da bi mi forum aplaudirao već se trudim biti realan i objektivan.

Naravno da smo kao ekipa mnogo ubojitiji kada igramo raznovrsnije i kada protivnik ne zna odakle mu prijeti veća opasnost. Tada je vrlo teško bilo kojem treneru pročitati našu igru i zatvoriti nas kao ekipu. Sjetim se samo kako su nas Husref i Sabljic u par navrata napravili bezopasnim da je to bilo mučno za gledati. Musa je evo prvi naletio na "poteznu" a vjerujem da će biti još trenera koji neće moći adekvatno odgovoriti na našu postavku. Baš ta raznovrsnost bi nam mogla ove sezone donijeti mnogo mnogo lijepih trenutaka.
Evo ja cu ti prvi aplaudirati jer su vjerovatno svi koji su kritikovali Stevu gledali samo zavrsnicu, a on i nije napadac na kojeg ces baciti pogled samo kad je u sesnaestercu. Jeste fulio onu, i da, mogao je dodati Zecu u onoj drugoj sansi ali ga ne treba kritikovati kad je solidno odigrao ostalo. Ko da on ne bi volio da je bar jedna usla :D
Previse smo se mi navikli na Lendrica.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:48 pm
Zato i pitam.
Jer jucer je igrao za B tim a dan prije kao bio povrijedjen. Kakva je to povreda, proljev?!
Povreda ocito nije, a nadamse da je ta administracija. Dzenis na klupi a on da nema mjesta.

P.S Suba ne dodje ni nama ni u Borac :D
Navodno neki administrativni propust, nije mu ovjeren nekakav papir, nesto.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:05 pm

Sad gledam i ovaj Subić ostao u Srbiji. Svi igrači koji su se spominjali a koji imaju klubove nisu došli u klubove koji su nam najveća konkurencija a po pričama svi su ih tražili. To znači da i nije baš do Ćenana samo, mada ne isključuje tu mogućnost. Očito su svi tražili htjeli to što su dobili na kraju. Eh sad gledam i drugu stvar, a to je Fajić u KRupi. Ne kažem da smo trbali baš Fajića dovesti, ali da smo dovei nekog takvog ovdje bi bio haos, a realno nama treba visok napadač, ako već nećemo Zajmovića koristiiti. Treba nam iz više razloga. Prvi je što kod nekih bunkera povećavamo mogućnost gola glavom što često bude presudno i što nam povećava šanse u dobrani kod prekida gdje smo loši isto jer sem Keme i skočnog Jadranka nemamo neke ni visoke igrače ni skakače. Pored toga Veca je loš na visokim loptama i to mu je jedina mana. Npr protiv Krupe ćemo imati taj problem kad na skok krenu aleksić Fajić i Vukota. a slično je i sa drugim ekipama. Eh sad mi hoćemo i mladog i viskog i donekle brzog. Ima li takav da mu je domet bh premijer liga. Obično takvi igraju na većem nivou. Hoću da kažem da nekad neke rupe moraš popuniti i igračima koji baš ne zadovoljavaju sve aspekte dobrog pojačanja, tj igrača za kojeg bi pohvalili Ćenana što ga je doveo.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u sri jul 26, 2017 4:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:08 pm

Amidza je napisao/la:
sri jul 26, 2017 4:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:48 pm
Zato i pitam.
Jer jucer je igrao za B tim a dan prije kao bio povrijedjen. Kakva je to povreda, proljev?!
Povreda ocito nije, a nadamse da je ta administracija. Dzenis na klupi a on da nema mjesta.

P.S Suba ne dodje ni nama ni u Borac :D
Navodno neki administrativni propust, nije mu ovjeren nekakav papir, nesto.
Zajebala ga ona na salteru. Fali mu jedan papir :D
On do zime postepenim ubacivanjem treba postati starter ako imalo vrijedi i ako smo pametni pa da uzmemo novce za njeg i njemu osiguramo buducnost.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:08 pm

Ma super je Stevo i lik i sve ali nama treba bolji napadac od njega. Ili ako vec hocemo da trpimo nekoga onda daj da trpim Dzenisa, Zajmovica ili Subu sta imam trpiti 33-godisnjaka. U prosloj sezoni je pokazao da moze solidno posluziti pred kraj da na svoje iskustvo zadrzava loptu, iznudi koji faul, ukrade koji minut i to je to. Znaci ili bolji napadac ili daj da trpimo nekog mladjeg.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:11 pm

Nemoj boga ti da Djenisa trpimo.. Nije mogao u metalegeu meda.. Upropastava se godinama..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:15 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri jul 26, 2017 4:11 pm
Nemoj boga ti da Djenisa trpimo.. Nije mogao u metalegeu meda.. Upropastava se godinama..
Kazem da bi radije njega trpio nego Stevu Nikolica nisam rekao da on mora igrati i da bas njega moramo trpiti. Najbolja opcija je da dovedemo nekog kvalitetnog koji ce uskociti u prvih 11. Guranje Steve po meni nista ne donosi. Njegova uloga dzokera sa iskustvom je vrhunac koji moze trenutno obavljati.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:16 pm

Stevo je ubjedljivo najbolji iz trenutnog rostera a slazem se da nam treba ubjedljivo bolji i od njega..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 26, 2017 4:08 pm
Amidza je napisao/la:
sri jul 26, 2017 4:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:48 pm
Zato i pitam.
Jer jucer je igrao za B tim a dan prije kao bio povrijedjen. Kakva je to povreda, proljev?!
Povreda ocito nije, a nadamse da je ta administracija. Dzenis na klupi a on da nema mjesta.

P.S Suba ne dodje ni nama ni u Borac :D
Navodno neki administrativni propust, nije mu ovjeren nekakav papir, nesto.
Zajebala ga ona na salteru. Fali mu jedan papir :D
On do zime postepenim ubacivanjem treba postati starter ako imalo vrijedi i ako smo pametni pa da uzmemo novce za njeg i njemu osiguramo buducnost.
Mogao bi Zera radit cuda sa Sinanom u paru i Blagojevicem kao osiguracem nazad, siguran sam u to. Samo treba Zebi dozirat minutazu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:26 pm

Stevo je za Beganovica Drogba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:26 pm

"Samo treba".. K'o da je to najlakši dio posla :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:32 pm

BlwD je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
sri jul 26, 2017 3:34 pm


Mislim da je ovo tvoj drugi post gdje se mogu sloziti. Mi smo cijelu proteklu sezonu igrali na individualni kvalitet Lendrica i Miroslava i to nam je na kraju i dohakalo sa Slavkinom taktikom. Ovako, kada vecina igraca ucestvuje u izgradnji napada, od stopera do napadaca je puno atraktivnije i meni se mnogo vise dopada.
Koji je prvi?

:D

Šalim se malo, ja svakako ne pišem na način da bi mi forum aplaudirao već se trudim biti realan i objektivan.

Naravno da smo kao ekipa mnogo ubojitiji kada igramo raznovrsnije i kada protivnik ne zna odakle mu prijeti veća opasnost. Tada je vrlo teško bilo kojem treneru pročitati našu igru i zatvoriti nas kao ekipu. Sjetim se samo kako su nas Husref i Sabljic u par navrata napravili bezopasnim da je to bilo mučno za gledati. Musa je evo prvi naletio na "poteznu" a vjerujem da će biti još trenera koji neće moći adekvatno odgovoriti na našu postavku. Baš ta raznovrsnost bi nam mogla ove sezone donijeti mnogo mnogo lijepih trenutaka.
Evo ja cu ti prvi aplaudirati jer su vjerovatno svi koji su kritikovali Stevu gledali samo zavrsnicu, a on i nije napadac na kojeg ces baciti pogled samo kad je u sesnaestercu. Jeste fulio onu, i da, mogao je dodati Zecu u onoj drugoj sansi ali ga ne treba kritikovati kad je solidno odigrao ostalo. Ko da on ne bi volio da je bar jedna usla :D
Previse smo se mi navikli na Lendrica.
Oni koji prate šta pišem znaju da sam uvijek pisao da Lendrić nije tip napadača koji ide uz igru koju preferiraju Mulalić, Petrović. Naravno ne poričem da je Lendrić majstor šesnesterca ali mi samom postavkom na terenu i defanzivnijom varijantom koju smo stalno forsirali nismo jednostavno imali mogućnosti da omogućimo dovoljan broj lopti za Lendrića a opet sa druge strane ni Lendrić nije timski igrač koji bi primao lopte i razigravao ostatak igrača, čak i kad je to uspijevao napraviti mi nismo imali dovoljan broj igrača u završnici, blizu protivničkog gola da bi te akcije bile opasne i da bi se iz njih pravile zicer šanse. Na ovaj način mi smo igrali igru bez igre, nisu nas protivnici pobjeđivali već smo mi sami sebe pobjeđivali gurajući do iznemoglosti ove stvari, zato nije ni čudno da su prvo Mulalić a onda i Petrović morali otići.

Sada niko ne može reći da Stevo ne pokušava da bude na lopti da se zagradi, da je primi, bude tu i faulova na njemu, nekad i sudije ne sviraju ali se on nudi i trudi da bude na lopti. Ne sakriva se iza štopera i samim tim pomaže veznim igračima da lakše iskreiraju neku opasnost za protivnički gol. Dobro je to što sada ima u blizini i Ramovića sa kojim može razigrati a onda su tu već pristigla i krila i ostali vezni igrači i tu već puca protivnička odbrana jer su razvučeni na sve strane. Bila je ona jedna prilika u prvom pol. kada Zeba šalje dijagonalu, da li je to bio pokušaj šuta ili namjerna asistencija ne znam ali nakon što Nikolić nije stigao loptu tu je natrčao Zec kojem golman brani, nekoliko sekundi prije toga Ramović je bio u 100% šansi. Znači imamo u cca 30 sekundi dva puta 1/1 sa golmanom na faktički postavljenu odbranu, to se ranije vrlo rijetko dešavalo jer nismo bili u mogućnosti da imamo loptu pod kontrolom u toj opasnoj zoni oko protivničkog šesnesterca. Ovo sve opet omogućava i Jovanu da igra svoju igru i da kupi lopte koje nabiju odbrambeni fudbaleri, tu je on najjači u ligi. Mnogo mnogo pozitivnih stvari smo vidjeli u našoj igri.

Rano je još da dajemo neke velike ocjene ali je ovo dobar kurs i treba samo nastaviti ovako..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:34 pm

Ja ne bih ovog Zajmovica tek tako podcijenio...uopste ne radi lose momak, ima nesto sto nasi ostali napadaci nemaju, visok, a i sa loptom nije na vi. Kad je vec doveden sto da mu se ne da sansa. Naravno najbolja opcija je dolazak nekog kvalitetnijeg.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:47 pm

Bezveze razglabate,spic se trazi,spic koji ce upasti u prvih 11 I u mogucnosti nase
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:49 pm

Neki kritikuju samo da bi se kritikovalo. Najsmiješnije su mi kritike, koje se odnose na godine, a ne na igru pojedinog igrača. Neki kažu Zeba star i po nekom automatizmu je odmah za kritiku. Isto važi i za ostale igrače " godinama". Šta je taj neki "starac" uradio na terenu to je manje bitno. Eto taj Zeba je u Evropi, pa i protiv Goška odigrao sasvim korektno i bio među boljim pojedincima na terenu, uostalom kao i Blagojević i Nikolić. Sva tri pobrojana "starca" u ovoj ligi još mogu igrati na visokom nivou.

Nikolić je kod onog zicera, dobio fantastičnu loptu od Zebe. Nažalost sve je dobro uradio osim završnice. prošao je golmana, iako je imao igrača na leđima i ošutao preko gola. Prije toga, kada je dobio loptu od Zakarića, školski je pokušao prebaciti golmana, ali mu se nije dalo. zeba je jednu takvu loptu dodao i Lendriću za gol protiv Zete. Na istoj utakmici je izbacio i Zeca koji nije znao primiti loptu i šansa je otišla u nepovrat. Ovdje mnogi hvale Zeca, a ja mislim da je njegovo trčanje neracionalno. Osim toga u ovih 5 utakmica je piokazao da je vrlo sebičan igrač. Protiv Zete, AIKa i GOŠKa je pucao iz mrtvog ugla, umjesto da je odigrao povratnu.

Niko nije primjetio, a eto gledali ste tekmu, da je Kemo komandovao odbranom. Znači bio je "prvi-glavni" stoper i svoj posao je uradio korektno. Imao je jedno ispadanje, ali nije on jedini krivac u toj situaciji.

Skandiranje Ćenanu je bolesno. Osobe koje su povele skandiranje-psovanje, nisu ni svjesne da više od pola ljudi iz tog Kopa nije znala što se to radi. Bili su iznenađeni i nisu psovali-skandirali.

Zamjera se Ćenanu na dovođenju igrača - Graovac, Zajmović, Zec, Ramović, Projić...., hajde da ih mjenjamo za Kuzmanovića, Rahmanovića, Handžića, Jazvina ...hoću reći da ni klubovi koji dosta više plaćaju igrače nisu doveli bolje igrače od nas, a poznato je na koju cifru se ti igrači prijavljuju u tim tamo nekim klubovima. Malo realnosti ne bi bilo na odmet. Ako je Ćenan doveo samo Zakarića, Ramovića, Graovca i Projića, ja sam zadovoljan...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:53 pm

Treba nama igrac bolji od Steve, vjerovatno da radi isto sto i Stevo a uz to da zna iz nicega doci u sansu za gol. Problem je sto je vrlo malo takvih koji ce doci u nasu ligu. Rjesenje je da ga sami napravimo ili da se kockamo sa nekim, kao sto je bilo sa Lendricem.

I kao sto @salem kaze, volio bi viditi Zajmovica. Po ovim osnovnim karakteristikama on bi mogao biti taj. Covjek je u svojoj generaciji bio odma iza Hodzica i Bajica, ne mora biti njihov nivo ali valjda je dobar za nase lige jbga...
 
MileZeljovac
Postovi: 56
Pridružen/a: ned jul 23, 2017 10:15 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 4:57 pm

Prije svega nijedan od trojca Beganovic, Zaimovic, Nikolic ne trebaju da budu u klubu. Nama trebaju puno kvalitetniji napadaci ako mislimo da se borimo za titulu a kasnije da igramo evropu ravnopravno. Medjutim nemamo love za nesto bolje tako da tjeranjem njih ne bi dobili nista bolje. Nema igraca koji je slobodan trenutno a da je kvalitetniji od Beganovica, to je cinjenica. Svi malo bolji igraci u ovom periodu vec imaju klub.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 5:00 pm

"Nema igraca koji je slobodan trenutno a da je kvalitetniji od Beganovica, to je cinjenica. Svi malo bolji igraci u ovom periodu vec imaju klub."

ozbiljan ili se šališ?

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Diverzant i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija