YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Bosnia
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 08, 2017 8:31 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 08, 2017 8:14 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
sub jul 08, 2017 8:03 am
Hvala ti Lendra za sve, nedostajat ćeš nam, htjeli mi to priznati ili ne.

Pred AIK možemo prijaviti samo jednog igrača. Ako Lendra ode, ostajemo na Nikoliću i eventualno Zecu za špicu napada. Onda se nadam da će crni Crnov sanirati povredu i biti konkurentan za dvomeč. Da li je Projić zvanično potpisao za nas? Ako jeste, gledaj belaja, koga prijavit za tekme: Projića ili Ramovića? Ja bih najviše volio kada bi mogla obojica...
Ovde kazu da ide novi spisak za svako kolo..
A po menadzeru sto sam igro cini mi se mogu po tri promjene/tri igraca svako kolo da se promjene.
Ima smisla da se cijela ekipa moze ponovo registrovati jer je ovo period takmicenja gdje se mnogo transfera desi i to mnoze dosta osakatiti jednu ekipu.

3 nova igraca mozes dodati/zamjeniti poslije pocetka takmicenja tj. grupne faze koliko sam ja shvatio.

tm8782
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 08, 2017 8:32 am

storm_raider je napisao/la:
gavran je napisao/la:
sub jul 08, 2017 6:33 am
storm_raider je napisao/la:
pet jul 07, 2017 11:21 pm
:rofl:
Šta je u nedjelju? :baklja:
Prokosko.
Da moram birati Prokoško ili janje, izabrao bi "Prokoško" slika

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

omladina1921zeljina
Kontakt:

sub jul 08, 2017 8:34 am

ako je tako, onda je to odlična stvar. Valjao bi nam Projic po toj lijevoj strani umjesto Stane, a Ramović za dinamiku i ubrzanje igre na sredini terena. JURIŠ NA AIK! 13.7.2017.godine!
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

MU'MIN T.M.
Kontakt:

sub jul 08, 2017 8:41 am

Može li neko postaviti sliku iz današnjeg havaza, o Lendriću i Lensu?

SirAlexFerguson
Kontakt:

sub jul 08, 2017 8:47 am

Grbavica je napisao/la:
pet jul 07, 2017 11:44 pm
Nek neko objasni Sinanu Ramovicu da ce mu argelini doci glave, a samim tim i karijere.
hahaha objašnjeno davno :ganja:
Bez za*ebancija sa snjurom nema nista, momak ne može da isceka da istrci u dolinu. Kaze da je noga u dobrom stanju te da ocekuje da ce sve biti kako treba. Aminn.
Veli poslije "Grbavice" protiv Zete "Brate ima li išta ljepse nego kad cujes "grbavicu" horski otpjevanu od manijaka" Htio na jug da ide navijati, al ga stavise na zapad. :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Plava Porodica
Kontakt:

sub jul 08, 2017 8:56 am

MU'MIN T.M. je napisao/la:
Imam ja uslikano ali ne mogu postaviti preko mobitela.. Na poslu sam :)
Uglavnom, ode za 300k eura, prezadovoljan i on uvjetima i klub zadovoljan obestecenjem, razgovarao je sa trenerom Lensa, sutra putuje u Francusku, od ponedjeljka bi trebao biti na pripremama tamo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

SirAlexFerguson
Kontakt:

sub jul 08, 2017 8:58 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 08, 2017 8:56 am
MU'MIN T.M. je napisao/la:
Imam ja uslikano ali ne mogu postaviti preko mobitela.. Na poslu sam :)
Uglavnom, ode za 300k eura, prezadovoljan i on uvjetima i klub zadovoljan obestecenjem, razgovarao je sa trenerom Lensa, sutra putuje u Francusku, od ponedjeljka bi trebao biti na pripremama tamo.
Dogodine u Nicu umjesto Balotelija :D

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Okolele
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:01 am

Hoce li biti kakav klip navijanja iz Podgorice..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Bergeron
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:12 am

Ako je zaista istina za Lendrica i Lens, ne znam bas... Proslu sezonu im je bod falio da udju u PlayOff za Ligue 1, a 2 boda da direktno udju u prvu ligu. Za njega je bolja opcija da ostane jos jednu sezonu, jer tamo ako se na pripremama bas ne iskaze i ne odskoci, tesko da ce dobiti priliku. Imaju u svojim redovima Lopeza, 3. najboljeg strijelca za proslu sezonu, i jos 3 izrazita spica, a svi su pod ugovorima jos koju sezonu. :kafa:

SIMA_SIMAU
Kontakt:

Sretno Ivane
Gdje je taj futbol, futbal, footbal ili kako vec se zove Amare?

Okolele
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:23 am

Bergeron je napisao/la:
Ako je zaista istina za Lendrica i Lens, ne znam bas... Proslu sezonu im je bod falio da udju u PlayOff za Ligue 1, a 2 boda da direktno udju u prvu ligu. Za njega je bolja opcija da ostane jos jednu sezonu, jer tamo ako se na pripremama bas ne iskaze i ne odskoci, tesko da ce dobiti priliku. Imaju u svojim redovima Lopeza, 3. najboljeg strijelca za proslu sezonu, i jos 3 izrazita spica, a svi su pod ugovorima jos koju sezonu. :kafa:
Ako je 300 000 neka ide..Neces vise dobiti takvu ponudu za njega..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

storm_raider
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:23 am

Sretno Ivane!!!

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Grbavica
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:34 am

Bergeron je napisao/la:Ako je zaista istina za Lendrica i Lens, ne znam bas... Proslu sezonu im je bod falio da udju u PlayOff za Ligue 1, a 2 boda da direktno udju u prvu ligu. Za njega je bolja opcija da ostane jos jednu sezonu, jer tamo ako se na pripremama bas ne iskaze i ne odskoci, tesko da ce dobiti priliku. Imaju u svojim redovima Lopeza, 3. najboljeg strijelca za proslu sezonu, i jos 3 izrazita spica, a svi su pod ugovorima jos koju sezonu. :kafa:
Zaboli me da imaju 15 spiceva, ako ce platiti.
Sta ce biti sa njim posle Zelje, plaho me ne interesuje.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Okolele
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:35 am

tm8782
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:39 am

Sretno Ivane!!!

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Okolele
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:42 am

Ivan Lendrić blizu transfera u Lens

https://fkzeljeznicar.ba/ivan-lendric-b ... ens/27099/

Plava Porodica
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:43 am

Grbavica je napisao/la:
sub jul 08, 2017 9:34 am
Bergeron je napisao/la:Ako je zaista istina za Lendrica i Lens, ne znam bas... Proslu sezonu im je bod falio da udju u PlayOff za Ligue 1, a 2 boda da direktno udju u prvu ligu. Za njega je bolja opcija da ostane jos jednu sezonu, jer tamo ako se na pripremama bas ne iskaze i ne odskoci, tesko da ce dobiti priliku. Imaju u svojim redovima Lopeza, 3. najboljeg strijelca za proslu sezonu, i jos 3 izrazita spica, a svi su pod ugovorima jos koju sezonu. :kafa:
Zaboli me da imaju 15 spiceva, ako ce platiti.
Sta ce biti sa njim posle Zelje, plaho me ne interesuje.
Bravo.
Njemu sretno, drago bi mi bilo kad bi nastavio u nekom finom ritmu tamo, a ako ne nastavi, yebe mi se pravo da vam kazem.
Sam je pristao na ponudu, sam je rekao da je prezadovoljan uslovima francuskog kluba, sve je sad na njemu, a i na nama da nadjemo neku finu "grtalicu" hehe :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

MU'MIN T.M.
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:45 am

Znači zaradili smo 600.000,00 KM više od igrača koji klubu "sad vrijedi 2 mil. a na ljeto 4 mil." :rofl1:

Da su nam sve investicije "promašene" kao ova sa Ivanom, imali bi i zapad u visini sjevera :DD:

Ivane sretno, ko zna....

Vrag

sub jul 08, 2017 9:46 am

Sretno Ivane. Dugo cemo te spominjati.
Evropa, Ivan, karte vec fin novac. Ako se jos Bajic i Hodzic prodaju i uz pametno ulaganje u igracki kadar mogla bi se uzeti titula. Koja puno donosi

cikazubo
Kontakt:

sub jul 08, 2017 9:49 am

Ivane hvala i sretno u nastavku karijere, pravi fudbalski romantik, nekad mu to dođe glave, ali na kraju veliki naklon jednom od njaboljih poslijeratnih napdača u plavom dresu koji nije iznevjerio i koji je potpisao da ukaže zahvalnost klubu koji ga je vratio u život, dingospo vrućeg srca i vruće glave.
Drago mi je što otvaramo i francusko tržište, nadam se da će se dobro pokazati, a cifra je sasvim solidna, nadao sam se da ćemo dobiti preko pola miliona KM, bio sam malo razočaran sa 200.000eur ponudom iz Rusije ali ovo je već fino obeštećenje i dobra injekcija uz lovu od euro tekmi.

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], Raptor44 i 18 gostiju.

Prijava  •  Registracija