Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:42 am

Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:44 am

rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:41 am
Ma moze i ovo
P.S Nek si ti napisao Zakaric amazing goal ccc :D
Kad napišem amazing goal, odma frcaju dolari na račun :D
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:46 am

Brkoo je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:27 am
Morzhy je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:51 am
@Brkoo, sve ok. Kad smo imali igru kojoj evo većina ovdje teži? Samo taj odgovor tražim
Ma ne ocekujem ja da mi sad kombinujemo ko Barcelona, (nismo ni kad je Amar bio trener tako igrali, mada je bilo finih utakmica), ali ocekujem da vidim neku akciju uigranu, da vidim da nam igra ima nekog smisla, da se zna sta je zadatak svakog igraca na terenu a ne da licimo na ekipu koja izgleda kao da su igraci sa ulice pokupljeni prije utakmice, tek toliko da bi se utakmica odigrala, da ne pisem o nekim drugim stvarima, npr. igraci nam stoje kilometar od protivnickih, itd.. Cak i ovako bez igre je super dok se pobjedjuje, ali ja se bojim da ce nas opet stici ta igra bez igre i osvetit nam se u kljucnim momentima u prvenstvu. Volio bih vise nego bilo sta da nisam u pravu..
Jednostavno za nešto više mora on selektovati sebi neke ključne igrače. Niko živ ne bi smio napasti sa ovim trenutnim igračima i vjeruj da to on zna. Ako mi laici sve to vidimo, možeš misliti šta on vidi kao čovjek koji tako zarađuje za dobar život? Ja mislim da bi on napao sa "svojim" igračima, ali da su ti igrači našem klubu preskupi i moramo se ovako krpiti, bod po bod, Markicu po Markicu, Euro po Euro...a tu je trenutno Slavko nenadjebiv, niko mu rezultat ne može i ne smije osporiti.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:47 am

Buki je šupčina, nisam ništa bolje ni očekivao od njega. Kad ga Zakarić zabi, k'o da mu je umro neko.
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:48 am

Amidza je napisao/la:Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.

Hvala FACE TV-u na prijenosu, nadam se da su zaradili i oni. Komentarisanje je bilo zaista amaterski, nekome kome nisu bitni akteri koji komentarisu, ko je samo ljubitelj fudbala iz recimo susjedne države, ne bi preostalo nista drugo do da okarakterise kao blamazu. Ali lijepo 10 nas sastavi pismene mail-ove i izbjegnes to ubuduce.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:54 am

storm_raider je napisao/la:
čet jul 06, 2017 11:59 pm
Citam o 'losoj Slavkinoj taktici', a 2 gola PONOVO primismo iz individualnih gresaka. Tu nema taktike. Nikakva taktika ne popravlja ono sto su Graovac i Stanic uradili. Da nije toga bilo, bilo bi 3:0 u 2 utakmice i idemo dalje.

Volim te Zeljo! Radujte se, prosli smo i ponovo idemo napuniti Grbavicu za 7 dana!!!
Dzaba se brate boriti s vjetrenjacama, ali hvala Bogu pa se forumski strucnjaci nista ne pitaju. Slavko kriv sto Graovac ne izbije loptu ili sto Stanicu kablovi u glavi ponekad gube kontakt. Jos jednom - s pravim lijevim bekom i stoperom ovo veceras bi sve bilo manje-vise perfektno.

Pa se i Zebi navalili na kosti a covjek poginuo i odigrao vrlo dobro. I ne, Zajko nije kao rumena papcina - naprotiv, covjek apsolutno postuje Slavka.

Mi prosli uz finu igru, jufke ispale od vjerovatno najnekvalitetnijeg protivnika nekog naseg tima u Evropi ikad i umjesto da bude spica na forumu, to nekakve rasprave, crnjacenja... Radujte se ebo ga zivot. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:54 am

kikirikikospice je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:48 am
Amidza je napisao/la:Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.

Hvala FACE TV-u na prijenosu, nadam se da su zaradili i oni. Komentarisanje je bilo zaista amaterski, nekome kome nisu bitni akteri koji komentarisu, ko je samo ljubitelj fudbala iz recimo susjedne države, ne bi preostalo nista drugo do da okarakterise kao blamazu. Ali lijepo 10 nas sastavi pismene mail-ove i izbjegnes to ubuduce.
A brate, sto je najgore, bas ovako kako napisa su Baho i Buki zvucali. Zivo ih bolila neka stvar za tekmu, samo sto je Buki otisao dalje sa ulicarskim govorom i hinjskim komentarima. Bukvalno sijevaju kontre i padaju golovi, likovi pricaju o nekim lijevim stvarima ko da u kladionici sjede i prate tekmu 'nako, sve dok igraju bingo i kerove.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:55 am

"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 1:58 am

Sad uletih na forum AIKa, i vidim i oni naš forum prate

Registrujte se, ne ujedamo :kafa:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:04 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:58 am
Sad uletih na forum AIKa, i vidim i oni naš forum prate

Registrujte se, ne ujedamo :kafa:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :klanjase2: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:08 am

Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:42 am
Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.
Također, govorio je kao u fazonu "Ja znam šta bi ovdje Amar uradio, ali...", pa je onda nešto isto spominjao Ljupka Petrovića, nešto u kontekstu sa Slavkom, al' nisam to najbolje ni čuo, nešto pričao sa jaranom al' mi je ostalo u glavi...

Edit: I još je Baho nešto spomenuo kad smo uzeli Lillestrom, pa ono kao "sjećaš li se Buki toga?", pa on reče parafraziram "Naravno da se sjećam, sjećam se Amara, sjećam se nekih drugih ljudi u klubu, lijepa vremena...", al' je i isto tako čini mi se spominjao Misketa i ovu sadašnju garnituru ljudi u nekom pozitivnom tonu, al' ne mogu da se tačno sjetim šta je govorio, mislim da je nešto u vezi tribine.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:12 am

FaraonTM je napisao/la:
pet jul 07, 2017 2:08 am
Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:42 am
Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.
Također, govorio je kao u fazonu "Ja znam šta bi ovdje Amar uradio, ali...", pa je onda nešto isto spominjao Ljupka Petrovića, nešto u kontekstu sa Slavkom, al' nisam to najbolje ni čuo, nešto pričao sa jaranom al' mi je ostalo u glavi...

Edit: I još je Baho nešto spomenuo kad smo uzeli Lillestrom, pa ono kao "sjećaš li se Buki toga?", pa on reče parafraziram "Naravno da se sjećam, sjećam se Amara, sjećam se nekih drugih ljudi u klubu, lijepa vremena...", al' je i isto tako čini mi se spominjao Misketa i ovu sadašnju garnituru ljudi u nekom pozitivnom tonu, al' ne mogu da se tačno sjetim šta je govorio, mislim da je nešto u vezi tribine.
Mislim da je prvo Baho zbunio se pa rekao ljupko petrovic a onda je ovaj odgovorio ne znam gdje je ljupko ali znam gdje je slavko, ili tako nesto, pa je onda rekao i znam sta bi amar uradio
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:14 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 07, 2017 12:01 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:57 am
shzna je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:46 am
Bobić
Siniša-Boka-Kostić-Subić
Tomić-Blagoje
Zakarić-Žerić-crnov
?
Ozegovic a more i klempavi Mudrinski :lol:
Drazic iz Vozdovca jucer odlicno protiv Zvezde odigrao. Ali ali ...
ode draža u mehelen
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:17 am

Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:42 am
Na stranu klosarski govor Bukija i inace katastrofalno odradjen prenos od obojice, ali Buki me ispizdio sa par hinjskih komentara. Nepotrebno totalno.
Hinja prava. trebao je fino Ko čovjek reci šta hoće. A ne onako, u dva na rat prc... sramota.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:54 am

Sto Subic komentarise sliku od veceras Ugljesi :D :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:56 am

Mora da će doći :kafa:




















































al u q :D
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 2:59 am

:lol: :lol: :lol:
ja nekakve fine noci, grehota zaspati :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 3:02 am

rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 2:54 am
Sto Subic komentarise sliku od veceras Ugljesi :D :D
**** li mu Momo Kapor sve.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 3:04 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 07, 2017 2:12 am


Mislim da je prvo Baho zbunio se pa rekao ljupko petrovic a onda je ovaj odgovorio ne znam gdje je ljupko ali znam gdje je slavko, ili tako nesto, pa je onda rekao i znam sta bi amar uradio
Može biti, stvarno nisam čuo kontekst rečenice, samo sam upratio da je spomenuo Ljupka i Slavka :)

Al' imao je tih par hinjskih komentara, bezveze stvarno u live prenosu da onako govori. Na stranu što su obojica komentarisali kao da su u kafani, prozvaše onog momka iz Zete "Zalizani", što je uhvatio Stanu za vrat (gdje je trebao dobiti crveni, a dobio je samo žuti), pa onda odmah u sljedećem napadu namjerno u tijelo uleti Stani gdje je trebao dobiti drugi žuti, al' dobro nebitno je sad na kraju krajeva.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 3:05 am

Ma samo je lapsus bio, rece Buki Ljupko umjesto Slavko, pa se Baho nasmijao. Koliko se ja sjecam tako je bilo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow, Occasionally i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija