YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

exdomorocki
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 07, 2017 12:46 am

Kako vas vise nije stid?
PETROVIĆ SLAVKO!!!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Amidza
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:47 am

storm_raider je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:45 am
"Daleko je to za direktan sut u gol, ali..."

phpBB [video]

Nisam ni vidio ovo njegovo radovanje do sada. Strasno mu je puno ovo znacilo, bravo Zaka, bravo!
Jes' Bukiju drago.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Brkoo
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:47 am

@Morzhy, U cemu je problem reci da mi nemamo igre nikako, jedina dobra stvar je sto smo prosli i zaradili odlican novac za nase uslove, imali smo tri suta u okvir gola i dva gola, totalno bez ideje u fazi napada, sterilni smo u napadu jer nabijamo lopte i ocekujemo da Lendric moze da dobije zracne duele sa puno visim stoperima, umjesto da po zemlji uz igru od noge do noge probamo nesto uraditi, da ne spominjem more prodatih lopti. Ovo ce nam se obiti o glavu isto kao sto se obilo prosle sezone ako strucni stab a prvenstveno Slavko ne poboljsaju igru, zalosno je da nemamo nijednu uigranu akciju nego se samo nabija lopta ili na Lendrica ili na krila.

Lendric :klanjase2: Hvala ti majstore za sve golove i za svu onu borbu, pokazao si i karakter i obraz kad si pristao da produzis ugovor da bi i klub mogao zaraditi tvojom prodajom jer te klub vratio u zivot, znao si to da cijenis, odbio si i ponudu iz Kine kojom bi rijesio svoju egzistenciju a mnogi bi potrcali da uzmu novac i sebe obezbjede. Nisi ispao hinja i ckapi kao neki koji su zavlacili i prebacivali sve na menadzera. Gdje god da odes nek ti je sretno majstore, da napravis vrhunsku karijeru i uzmes brdo love i vratis se na kraju na Grbavicu.

Manijaci :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Morzhy
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:49 am

exdomorocki je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:46 am
Kako vas vise nije stid?
PETROVIĆ SLAVKO!!!
Nemoj tako druže, evo daj bilo kakva dva igrača Vragu i Amidži, zatvoriće Slavkinu ekipu, meda neće moći

Leon_Professional
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:49 am

Previse se losih stvari napisalo vcrs. Do kad vise Amara prizivati ljudi dragi. Amara konstantno pokusavam ne uzimati u postove i pisati o njemu, jer osjetljiva je tema, ali dosadili ste vise. Sve okolo okolo i na kraju dodjete na isto.

Ima raznih misljenja oko vecerasnje tekme, da ne kvarim noc ni sebi ni nekima jer mislit ce da nesto protiv njih imam jer bas nam se misljenja ne podudaraju.
Bit ce vremena za komentarisati i za kajanje :D

Bravo Manijaci. Strasna posjeta.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

rodrigo87
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:51 am

Manijaci bas bezobrazni :)
Zivio nam Zeljeznicar!!!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Morzhy
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:51 am

@Brkoo, sve ok. Kad smo imali igru kojoj evo većina ovdje teži? Samo taj odgovor tražim

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:54 am

Složili se ili ne ali Asim Zec pokazuje više od samog Miroslava u ovim utakmicama. Sa njim smo dobili u napadu ono što sa Mirom nismo imali.
Željezničar ante portas !

Amidza
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:56 am

AsharaK je napisao/la:
Složili se ili ne ali Asim Zec pokazuje više od samog Miroslava u ovim utakmicama. Sa njim smo dobili u napadu ono što sa Mirom nismo imali.
Ja bih rekao prije svega dva sasvim razlicita igraca, tesko je poredit, ali Zec mi se svidja i mislim da ce se pokazat kao pravo pojacanje. On i Zakara na krilima, to je odlicno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

LARSSON
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:57 am

AsharaK je napisao/la:
Zeko izdribla sve igrače pa onda sebe :D Dobar je Zec, da mu je burazera dovest i Zakaric-Zec-Zec

triple Z
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

NEZALAGANJE
Kontakt:

Morzhy je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:40 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:34 am
@Morzhy Amar Osim sa svojim pristupom da mora kontrolisati sve,ni u kom slucaju i uopste ne ciljam na to prijatelju. ;)
Ok druže, nego kontam da je baš na Zajki najveći autoritet pokazao pa da se na to je aludira
Ma jok to.Meni je problem sto Slavko, koji je skoro punu sezonu na klupi, nema viziju oko toga kako ova ekipa treba igrati!?To je nedopustivo i to nije Zeljo.Zeljo nije SABLON,a on to pravi od nas KONSTANTNO i pitanje je dana kad ce to puci i onda Jovo na novo.
Druga stvar,vidim dosta raje kritikuje Blagojevica.Vjerovatno su i upravu,jer decko skoro svaku tekmu ima po jednu kardinalnu gresku,ali hajmo ga malo analizirati.
Kad se te greske pocnu desavati?Tamo negdje od 60-70min,jel tako?Sta je to pa on padne tako zadnjih 20min? Vrlo jednostavno,ZAJKO ZEBA,pa i Zakaric,kao i oba beka prestanu da postoje na terenu i onda i Blagi i Ugi ili ko vec bude s njim u paru,to moraju kompenzirati,padnu fizicki (kad padnes fizicki padnes i mentalno) i greske pocnu da se dogadjaju.Ko ne vjeruje u to,dovoljno je samo pogledati nasu tranziciju kad Blagi povuce loptu nakon sto smo je oduzeli.Sve jasno.
Ovoj ekipi treba stoper,oba beka koja imaju motoriku da igraju gore-dole i znaju centrirati,te jak kreativac koji zna "stati na loptu",napraviti visak i da je brz.Prodisali bi tada kao ekipi,a vjerujte mi da tada ni nasi zadnji vezni ne bi kiksali,jer bi mogli raditi svoj posao, bez trcanja za druge pored sopstvenog.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Kospicar
Kontakt:

pet jul 07, 2017 12:58 am

AsharaK je napisao/la:
Dva razlicita tipa igraca, Zec hajmo reci mnogo ekonomicnije trci, dok Miki se satra, Zec mnogo opasniji po gol sa svojim sutem i driblingom, dok Mico tanak, od Zeca jos nisam vidio lucidne pasove dok od Mire smo svako malo gledali.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

AsharaK
Administrator
Kontakt:

Naravno da ih je teško poredit, Stevo je igrač koji je odrađivo vrhunski posao u odbrani, u napadu i ne baš toliko. Zec je igrač koji ide 1 na 1 konstantno i ulazi u sredinu, a to nam je falilo itekako

Vrag

Morzhy je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:44 am
Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:42 am
Vrag je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:39 am
Na individualnu gresku se ne moze uticati tj. moze ali su trebali dovesti beka na vrijeme. Greska ko greska jebat je nije mu prva. Problem je sto nema promjene u igri. Kontru ne znamo istrcati lopta zavrsi kod Vedrana. Preskacemo igru bez razloga. Organizacija napada ne postoji. Sto se gledalo citavu polusezonu gleda se i sada. Dobar trener sa 1-2 igraca moze nasu citavu igru blokirati.
Bravo, u tome je poenta. A tako nam malo treba, to je najtuznije. Zato vise i boli.
Kako fino pišete, ne bih nikad rekao da ste laici za trenerski posao...a jeste
Kod Ode si znao braniti i kontru istrcati, kod Amara napad organizovati. Kod ovog ni braniti, ni napasti pa ni jebenu kontru istrcati. Zatvori Zebu i jedno krilo i rijesio si utakmicu. Ovo ostalo ce se dodavati sa stoperima i golmanom. Sa Slavkom nam je i Olimpik opasan, a sa ovim drugim sa barem te utakmice bio rahat. Pa taman sa juniorima igrali.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:00 am

Fazon je u tome što će Slavko sa svojom igrom uvijek dalje dogurati od Amara u Evropi, kad je u pitanju liga u to neću da ulazim.

Amidza
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:03 am

AsharaK je napisao/la:
Fazon je u tome što će Slavko sa svojom igrom uvijek dalje dogurati od Amara u Evropi, kad je u pitanju liga u to neću da ulazim.
Da li ce sa svojom igrom dalje dogurat, to ne znam, ali znam da jedna od stvari koje su mi smetale kod Amara bilo to ubijanje i navijaca i igraca u pojam pred Europu. Totalno srozavanje samopouzdanja. Vjerovatno neki njegov pokusaj motivacije ili pokusaj da se ekipa ne opusti, jer nije on glup covjek, al takav stav nam nikad nista dobro nije donio.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:04 am

Amidza je napisao/la:
pet jul 07, 2017 1:03 am
AsharaK je napisao/la:
Da li ce sa svojom igrom dalje dogurat, to ne znam, ali znam da jedna od stvari koje su mi smetale kod Amara bilo to ubijanje i navijaca i igraca u pojam pred Europu. Totalno srozavanje samopouzdanja. Vjerovatno neki njegov pokusaj motivacije ili pokusaj da se ekipa ne opusti, jer nije on glup covjek, al takav stav nam nikad nista dobro nije donio.
Vidjet ćemo protiv AIKa, a siguran sam da hoćemo. Živi bili pa vidjeli, amin

Morzhy
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:07 am

Morzhy je napisao/la:
pet jul 07, 2017 12:40 am
pet jul 07, 2017 12:34 am
@Morzhy Amar Osim sa svojim pristupom da mora kontrolisati sve,ni u kom slucaju i uopste ne ciljam na to prijatelju. ;)
Ok druže, nego kontam da je baš na Zajki najveći autoritet pokazao pa da se na to je aludira
Ma jok to.Meni je problem sto Slavko, koji je skoro punu sezonu na klupi, nema viziju oko toga kako ova ekipa treba igrati!?To je nedopustivo i to nije Zeljo.Zeljo nije SABLON,a on to pravi od nas KONSTANTNO i pitanje je dana kad ce to puci i onda Jovo na novo.
Druga stvar,vidim dosta raje kritikuje Blagojevica.Vjerovatno su i upravu,jer decko skoro svaku tekmu ima po jednu kardinalnu gresku,ali hajmo ga malo analizirati.
Kad se te greske pocnu desavati?Tamo negdje od 60-70min,jel tako?Sta je to pa on padne tako zadnjih 20min? Vrlo jednostavno,ZAJKO ZEBA,pa i Zakaric,kao i oba beka prestanu da postoje na terenu i onda i Blagi i Ugi ili ko vec bude s njim u paru,to moraju kompenzirati,padnu fizicki (kad padnes fizicki padnes i mentalno) i greske pocnu da se dogadjaju.Ko ne vjeruje u to,dovoljno je samo pogledati nasu tranziciju kad Blagi povuce loptu nakon sto smo je oduzeli.Sve jasno.
Ovoj ekipi treba stoper,oba beka koja imaju motoriku da igraju gore-dole i znaju centrirati,te jak kreativac koji zna "stati na loptu",napraviti visak i da je brz.Prodisali bi tada kao ekipi,a vjerujte mi da tada ni nasi zadnji vezni ne bi kiksali,jer bi mogli raditi svoj posao, bez trcanja za druge pored sopstvenog.
Sve je to jasno, ali trenutno nemamo te igrače koje navodiš...ali gle čuda, čovjek bez tih igrača sve postavljene ciljeve ispunjava bez ikakvih problema...tražili mu Evropu, obezbijedio je, tražili mu prolaz u drugo pretkolo, obezbijedio ga. Evo drugi govore bez obrazloženja kako nemamo nikakvu igru, a Željezničar doživio 4 poraza u skoro godinu dana. Nama se čini da je odron, ali je to trenutno najbolje što se može izvući.

igla
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:08 am

Petrović Slavko!

Amidza
Kontakt:

pet jul 07, 2017 1:10 am

/
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u pet jul 07, 2017 1:17 am, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], boccaccio, Google [Bot] i 26 gostiju.

Prijava  •  Registracija