Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Amidza
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:46 am

Naravno da bi, bolje je vidjeti sve iz vise uglova i u HD-u, nego gledati 11 zamagljenih pixela u plavim majicama poslozenih u 4-2-3-1.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

kontranogama
Kontakt:

uto jul 04, 2017 2:48 am

Amidza je napisao/la:
uto jul 04, 2017 2:46 am
Naravno da bi, bolje je vidjeti sve iz vise uglova i u HD-u, nego gledati 11 zamagljenih pixela u plavim majicama poslozenih u 4-2-3-1.
haha ma kako nekad igraju bolje i da ne vidimo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Plava Porodica
Kontakt:

uto jul 04, 2017 5:22 am

Nikakve ti kamere ne trebaju da vidis kretnju igraca ove ekipe. Pa to je fenomenalno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

D.B.Cooper

uto jul 04, 2017 6:26 am

Kad nasi krecu za Podgoricu ?? Ocel avionom il busem ici?

black64
Kontakt:

uto jul 04, 2017 6:57 am

Vakat je da se ostavimo suplje,ironije,kritika,analiza i raznih vrsta naprdjivanja.Za nesto malo vise od 48 sati nas ocekuje jako bitan mec.Vrijeme je da suzbijemo redove i da oskolimo nase momke i damo im maximalnu podrsku pred gostovanje u Podgorici.Puno srece zelim,kako ekipi na terenu,tako i onim koji ce poderati grla i dlanove na tribinama u Podgorici.Iskreno se nadam da ce se svi zajedno vratiti pjevajuci a nama koji ostajemo u Sarajevu da cemo biti sretni i ponosni nakon poslednjeg sudijskog zvizduka.

BabOsim
Kontakt:

uto jul 04, 2017 8:20 am

slika

nikson
Kontakt:

uto jul 04, 2017 8:45 am

Pitari su svojevremeno dobili pare za Suljica kad je otisao iz Ujpesta u Videoton tako da mislim da i mi dobijamo sad ukoliko predje a slj transfer njegov u Tursku ne bi dobili...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Dominic
Kontakt:

uto jul 04, 2017 8:45 am

BabOsim je napisao/la:
uto jul 04, 2017 8:20 am
slika
Bus, nego šta. Skromno, bošnjački! 8-)

kvalitet
Kontakt:

uto jul 04, 2017 8:47 am

I od mene pohvale za ekipu 1921, fantastično radite ovaj posao i zaista ne bi bilo loše kad biste postali zaposlenici FK Željezničar na nekoj samoodrživoj "varijanti" (klupska TV, sponzori na to itd).

Međutim, nešto moram istaći drugim forumašima. Pošto, vidim, ismijavate bh. komentatore na BHT-u, recite mi ko je bolji od njih u ovoj državici? Dakle, ne iz Srbije i Hrvatske. Nema ih, niti bi to bio neko iz ove ekipe 1921, uz sav moj respekt prema njima. A tek pljuvanje po BHT-u koji se nalazi u katastrofalnoj situaciji govori više o vama, nego o njima.

Helem, vama na dušu. Ono što bih ja volio vidjeti jeste kako bi se ovi momci snašli u "live" utakmicama, to je ipak puno kompleksnije i zahtijeva puno više resursa. Ponavljam, izvještaji su vrh, samo tako nastavite, ali u narednom periodu očekujem još veći iskorak (to umnogome zavisi od Kluba, hoće li oni stati iza vas ili ne)... Imam puno nekih ideja u glavi kako bi taj iskorak mogao izgledati, ali nije ni vrijeme ni mjesto.

Hoće li biti prijenos utakmice iz Crne Gore, ne upratih to?
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

ChWilla
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:17 am

respekt ili ne respekt, to su kruške i jabuke jer su oni školovani i plaćeni za to...a ovo su momci volonteri koji žive od drugih stvari.
gradi željo boli te *****

heisenberg
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:20 am

Kada bi Amir otisao negdje za 5 mil eura, znaci imali bi 2 mil KM od transfera. Znaci Jug bi bio rijesen :rofl:

SirAlexFerguson
Kontakt:
Status: Online

uto jul 04, 2017 9:25 am

heisenberg je napisao/la:
Kada bi Amir otisao negdje za 5 mil eura, znaci imali bi 2 mil KM od transfera. Znaci Jug bi bio rijesen :rofl:
Neka Amira u Konya-i jos godinu, 5 mil € je smješna cifra za šta će on otici. Samo da bude zdrav ako Bog da.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

heisenberg
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:29 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
uto jul 04, 2017 9:25 am
Neka Amira u Konya-i jos godinu, 5 mil € je smješna cifra za šta će on otici. Samo da bude zdrav ako Bog da.
:palacgore: Njegov sljedeci transfer nam je potencijalno najveca finansijska injekcija u historiji kluba

Plava Porodica
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:30 am

Pa sigurno najveci potencijal sa najranijim igrackim sazrijevanjem. Mogla bi ova sezona biti njegova i onda nisu nerealne cijene od 5+ miliona eura.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

heisenberg
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:32 am

Kako nasi nisu ugradili neki procenat i za Bajicev transfer, nije mi jasno, mozda i jesu, jer nam je to bila praksa za skoro svaki veci transfer ?

Ovaj Konyaspor ce se obogatiti od nasih igraca, trebaju nam uputiti jednu zahvalnicu uz milion eura nagrade :rofl1: Bajic 10+ mil eura, Amir sigurno blizu toliko u narednim godinama.. Treba im tusnut jos nekog igraca, sigurno imaju veliko povjerenje u nase talente.. Treba li im golman?
Zadnja izmjena: heisenberg, dana/u uto jul 04, 2017 9:36 am, ukupno mijenjano 1 put.

exdomorocki
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:35 am

D.B.Cooper je napisao/la:
uto jul 04, 2017 6:26 am
Kad nasi krecu za Podgoricu ?? Ocel avionom il busem ici?

Helikopterima,upravo slijeću na pomoćni
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

MATORI
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:41 am

uto jul 04, 2017 9:32 am
Kako nasi nisu ugradili neki procenat i za Bajicev transfer, nije mi jasno, mozda i jesu, jer nam je to bila praksa za skoro svaki veci transfer ?

Ovaj Konyaspor ce se obogatiti od nasih igraca, trebaju nam uputiti jednu zahvalnicu uz milion eura nagrade :rofl1: Bajic 10+ mil eura, Amir sigurno blizu toliko u narednim godinama.. Treba im tusnut jos nekog igraca, sigurno imaju veliko povjerenje u nase talente.. Treba li im golman?
Biće love od Turaka, oni su poznati po tome što su "široke ruke".
Pa i FC Mersin je skorašnji primjer da je konstatacija na mjestu...
:D

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:42 am

Volimo mi trositi i planirati pare koje nisu nase, al bas ni blizu.

Tako i Lendricev milion smo vec isplanirlu. A sad ga ne mozemo ni za cetvrtinu uvalit.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

heisenberg
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:45 am

Ma ja sam siguran da imamo neki procenat i od Bajicevog transfera, jer ne postoje zvanicne informacije ni koliko je transfer iznosio.. Glupo bi bilo da smo u transfer ugovoru sa klubovima za skoro svakog igraca ugradili i procenat, a kao samo za Bajicev nismo..
Zadnja izmjena: heisenberg, dana/u uto jul 04, 2017 9:45 am, ukupno mijenjano 1 put.

boju dao si nebu...
Kontakt:

uto jul 04, 2017 9:45 am

salle86 je napisao/la:
pon jul 03, 2017 10:17 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon jul 03, 2017 6:22 pm
Nije losa pitarima ova zajebancija za besplatne karte za one koji se uclane ili obnove clanarinu.. Navuci ce ko iz picke dvije milje clanova.. Trebali bi i mi nesto slicno uraditi ako prodjemo Zetu. Motivisati malo raju s tim da bi ja ogranicio na, recimo, hiljadu karata i stavio rok od kad do kad vazi ta akcija..
Šalu na stranu ali treba razmisliti.
Stalno ponavljamo priču kako bez velike baze članova ne možemo privući velike sponzore. Pa eto prilike, ako treba "dijeliti" članske eto i to. Svakako se u novembru niko neće sjećati i pitati koliko članova je "pravih" a koliko ovih "isforsiranih" već će biti bitno jel 5 hiljada ili 3
Ista prica ko i za cijene karata i broj gledalaca na tribinama. Da li je bolje imati 5.000 clanova koji placaju po cvaju ili 20.000 clanova koji plate clansku 5 KM? Vjerujem da je druga varijanta zanimljivija sponzorima, a ista stvar je i kod broja gledalaca.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Dr. Adzem, Google [Bot], Mamba1921, SirAlexFerguson, Ujko i 45 gostiju.

Prijava  •  Registracija