Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

boja mora
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:56 pm

Uopšte nije bitno to što smo mi bili najmanje loši od tri kluba koji su se borili za titulu al kako god titulu su nam brutalno oteli

Brkoo
Kontakt:

sub maj 20, 2017 7:57 pm

godrina je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:41 pm
jesmo bili katastrofa, bas katastrofa ali jebaji ga nasi nesto moraju uradit oko onog penala u Bijeljini
presutili smo jebenog punca, hocemo li opet dopustit ovako nesto
Covjece dragi trebala nam pobjeda protiv Krupe za haman titulu, tad bi razlika bila 4 boda pred zadnja dva kola, Krupa nas ubila, tu smo sretno dosli do boda, protiv sarajeva slicna igra. Ljudi su nam mogli jos par golova zabiti a mi nismo sanse napravili, Lendrica stavio na krilo, veza ne znas ko je sporiji, citava odbrana uzas zivi. Tri igraca jedino mogu dobiti prolaznu ocjenu u citavoj sezoni, Lendric, Miroslav Stevanovic i Kjosevski. Sami smo krivi za ovu blamazu. Ako ima bar malo obraza Slavko ce podnijeti ostavku. Kasno ce biti da ga se mijenja usred sljedece sezone..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

Kud letimo, kud letimo?!
Zasto se igracima u Krupi ispisuje Sampioni. ZAsto ????????!!!!!!

Kucka je karma. Vcrs nam je svima kurcinu u usta stavila ova druzina levata.

***** i tebe Jahicu. MRsss
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Eisenbahner1921
Kontakt:

Manijacima naklon do poda! Čitavo drugo poluvrijeme ste se čuli, kao da je njih 5%. Pokazali ste kako se voli i bodri Željezničar! Pitari uhljupi na kraju pjevaju Zašto šutite... a oni su ti koji su bili u podređenom položaju na tribanama ha ha ha...
Svaka čast Jug!
@boja mora :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Charlie Sheen
Kontakt:

sub maj 20, 2017 7:58 pm

oj mi ne mozemo da se sastavimo protiv jebenog sarajeva,bez motiva agresivnosti izasli ko picke najvece i kriv nam neki sudija nesto...
nismo je zasluzili,11 pickica na terenu imamo kad ih sve spojimo ne znam bil jedno mudo dobili

Hurmasica
Kontakt:

sub maj 20, 2017 7:58 pm

Katastrofa.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

ChWilla
Kontakt:

sub maj 20, 2017 7:59 pm

a čovjek došao kao funkcionalni invalid.

isto kao i pojedini veliki navijači želje kojima je drago što je ovako...
gradi željo boli te *****

Ajzea
Kontakt:

BANDO AMATERSKA...
ODLAZITE SVI IZ KLUBA, I VI I PETROVIC ! NIKOGA SE NECEMO SJECATI, NI MIRE NI LENDRICA, DA NE GOVORIM O OSTALIM..
IZBRISAT CEMO SVAKI TRAG DA STE IKAD NOSILI OVAJ DRES, JER BANDO, SLJAMU, NISTA ZASLUZILI NISTE !

TRETIRANI STE KAO ZASTICENA VRSTA, SVE VAM JE OMOGUCENO, PODRSKU STE IMALI I U TRENUCIMA KADA NITI JEDAN OD VAS NIJE ZASLUZIO. GLEDALI SMO VAS KAO SVOJE BEZ OBZIRA STO STE GENERACIJA KOJA JE TO NAJMANJE ZASLUZILA.. ODLAZITE, SVI DO JEDNOG ! NI SA JEDNIM OD VAS NE ZELIMO IMATI NISTA JER VI NISTE ZELJO VEC PIC.KE !

KLEKNITE AMARU I ZAMOLITE DA GA SE VRATI, TE NE POMISLJAJTE DA MU SE 1% UMIJESATI U SPORTSKU POLITIKU KLUBA !

MI SMO ZELJO A VI STE PI.CKE !
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub maj 20, 2017 8:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.

cala
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:00 pm

Haj sto nas prcaju pitari, tuzlaci, mostarci... ma citava Bosna. Al brate nas jos Jahic prca...

Model1964

sub maj 20, 2017 8:00 pm

boja mora je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:56 pm
Uopšte nije bitno to što smo mi bili najmanje loši od tri kluba koji su se borili za titulu al kako god titulu su nam brutalno oteli
KO JE OTEO?
SLAVKO?
Da,on je oteo titulu svojim neznanjem!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Elegant
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:01 pm

Ja se sada najvise bojim reakcije Misimovica i ostatka uprave.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Igraci i Slavko nisu zasluzili titulu onoliko koliko mi navijaci nismo zasluzili ovako nesto, ma ne znam ni kako bi to opisao...

teteac8684
Kontakt:

Ako citas ovo Sanele, a vjerujem da citas...papak jedan kako te nije sramota..papcino placenicka, fuj...hodati nisi mogao, hodati...a uzimat platu, to ide lagano...levatino jedna, i ti, i ti oko tebe...bljak

LARSSON
Kontakt:

Elegant je napisao/la:
Ja se sada najvise bojim reakcije Misimovica i ostatka uprave.
haj boga ti radi sebe nemoj više pisati neko vrijeme odmori vjeruj mi lakse ce ti biti
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Valter
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:03 pm

Rekoh ja da nesto smrdi, ne stoji iza ove price samo Jahic.

Ako bi vec morao ici Slavko, ja bih vise volio na klupi vidjeti Ibru Rahimica, nego Amara
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

teteac8684
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:03 pm

Ajzea je napisao/la:
BANDO AMATERSKA...
ODLAZITE SVI IZ KLUBA, I VI I PETROVIC ! NIKOGA SE NECEMO SJECATI, NI MIRE NI LENDRICA, DA NE GOVORIM O OSTALIM..
IZBRISAT CEMO SVAKI TRAG DA STE IKAD NOSILI OVAJ DRES, JER BANDO, SLJAMU, NISTA ZASLUZILI NISTE !

TRETIRANI STE KAO ZASTICENA VRSTA, SVE VAM JE OMOGUCENO, PODRSKU STE IMALI I U TRENUCIMA KADA NITI JEDAN OD VAS NIJE ZASLUZIO. GLEDALI SMO VAS KAO SVOJE BEZ OBZIRA STO STE GENERACIJA KOJA JE TO NAJMANJE ZASLUZILA.. ODLAZITE, SVI DO JEDNOG ! NI SA JEDNIM OD VAS NE ZELIMO IMATI NISTA JER VI NISTE ZELJO VEC PIC.KE !

KLEKNITE AMARU I ZAMOLITE DA GA SE VRATI, TE NE POMISLJAJTE DA MU SE 1% UMIJESATI U SPORTSKU POLITIKU KLUBA !

MI SMO ZELJO A VI STE PI.CKE !
Poslije ovoga danas, od A do Ž...

teteac8684
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:06 pm

Slavo zao mi je, mozda i nisi toliko los koliko imas levate u ekipi ali AMAR AMAR OSIM OSIM!!!

avlami97
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:06 pm

Mene su najvise iziritirali "navijaci" koji evo vec 20 dana "slave" titulu pred Vjecnom vatrom. Igraci su ziva bica, sve to citaju i slusaju i normalno je da to sve utice i na njih. Ovim ih ne branim.Ko zna kada sam pisao da se ni Sarajevo ne treba otpisivati. Ima jos jedno kolo, a Zrinjski ce vjerovatno biti prvak. Jos se "nista ne zna".
Sezonu (turbulentnu) cu analizirati na kraju sezone, ali imajuci sve u vidu, ali bas sve sto se desavalo u i oko Kluba, ja je vec smatram uspjesnom.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

TheTacTica
Kontakt:

sub maj 20, 2017 8:07 pm

generalno viđenje;
- citavu sezonu igra na silu i euforija 1-0 , jedva, strepiš do zadnje minute.
- Slavko Petrović trener koji se zna dobro prodati, uvjek puna usta sebe kad pobjedimo nazor a kad igubimo imali smo sanse moramo popraviti realizaciju
- Lendrić najomrženi igrač u plavom dresu ikad, jedina pozitivna stvar jeste da on odlazi na kraju sezone.
- Što niko nije nikad napisao da on ne skace na loptu kod ispucavanja i ne udara loptu glavom u duelu ?
- nemojte kriviti Kerlu za penal to je isto što pitari krive nekog za promašen penal ili za promašenu šansu, što se dešava i ronaldu.

Fakat nisam pljuvač, ali patimo se generalno, nijedna ekipa žellje nije imala ovakvu podršku uprave, ovoliko pozitivnih stvari kao ova i vidite kako su vratili.
Slavko i većina igrača nažalost moraju napustiti klub ako želimo napredak, ako želimo da uživamo na grbavici i ako želimo da nam jedan vitez ne uzima bodove.

zeba +
stevanovic ++
veca +
blagojevic +-
lepi +-
ovo bi zadržao ostalim bih se zahvalio

iggy2377

sub maj 20, 2017 8:08 pm

SLAVKO KUKAVICO, 5 MJESECI GLEDAMO TVOJ KUKAVICLUK, MATEMATIKU ITD.
Sve sto je Amar rekao je istina
SLAVKO TI MOLIM TE DAJ OSTAVKU IDI PRIJE EURO UTAKMICA MUKA MI JE OD TEBE,TVOJE TAKTIKE,RACUNICE,ZIHERASKE IGRE,PAMETOVANJA ITD VEC 5 MJESECI

Trenutno korisnika/ca: Faca Sa Ulica, Google [Bot], PratimsamoPlave i 5 gostiju.

Prijava  •  Registracija