Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:47 pm

salemprolic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:28 pm
Kazu postoje sanse i da trece pretkolo na Grbavici odigramo, al otom potom. I sto se tice kluba, organizacije i svega. Kad uzmemo u obzir drzavu u kojoj smo, uredjenje iste, narod koji u njoj zivi mi smo Real Madrid!
Nikakve, treba dosta stvari po pitanju infrastrukture i pratecih objekata (prostorija) srediti.

Kosevo je trece ako prođemo a mozda naredne na Grbavici ako se do tada sredi ovo sto treba.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:50 pm

Jebi ga, htjelo se izaci u susret Manijacima koji su uvijek uz klub ma gdje se igralo, ali su ovi drugi to iskoristili. Ne znam da li postoji, ali trebaju se ti momci organizovati ozbiljnije. Neke svoje clanarine uvesti sto im moze pomoci i za koreografije i za dalja gostovanja, mogu se onda bolje uvezati i s momcima iz drugih gradova koji idu cesto na gostovanja. Tesko je ocekivati da oni mogu dolaziti ranije po ulaznice. Tako bi na Jugu bio onaj ko i treba biti tamo, a ne neko ko ce sjediti i srati po svemu. Zato sluzimo mi sa Sjevera.
Ove sto dolaze dva puta u godini na stadion treba oguliti, dusu im uzeti. Ukoliko prodjemo dalje, treba staviti tri puta skuplje karte za neclanove. Samo jednu kartu moze kupiti svaki clan i vozdra. Neka drugima bude isto kao da odu u Italiju gledati Milan.
Mislim da Hajduk ima u sklopu sezonske ulaznice za dva pretkola, pa vidjeti kako oni to rade i prepisati.
Kako neko napisa sve su ovo djecije bolesti i bice jedna dobra skola za ubuduce.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:51 pm

Treće kolo Milan Koševo 30 000+ gledalaca. Kako bi to bilo dobro.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:51 pm

Rijeka je igrala na Kantridi grupnu fazu EL, iako je bila apsolutno neuslovna za taj rang takmicenja. Sve se moze srediti, pogotovo sto nama ne fali mnogo do trece kategorije. U tom slucaju, mislim da bi nam progledali kroz prste, s obzirom na okolnosti i sta smo sve uradili u zadnjih godinu dana po pitanju infrastrukture .
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:52 pm

Jbg radio jutros i nisam stigao uzeti Jug i morao uzeti istok..Ali bolje i zadnjih 20 KM u novcaniku dati za istok i da mi ostane petak nego onom ciganu preprodavacu 10 da dajem za Jug..Mrs

Treba uvesti fino pravilo jedna osoba jedna karata i cao..Pa jbt samo mene je jutros i juce zvalo 4-5 osoba da im uzmem karte i normalno nikom nisam uzeo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:52 pm

Amidza je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:45 pm
Ma nije lud Mahmutovic da ide u Celik da igra za 500 KM.
Pa zato i kazem. Mi mu od robijasa mozemo ponuditi sigurno 3-4 puta vise.
A stadion za trece pretkolo. Ne bi bili prvi da nam se progleda kroz prste zbog nekih formalnih nedostataka ako i AIK bude uspjesno odradjen kako Uefa ocekuje, posto je domacinstvo protiv Zete vrlo dobro ocijenjeno. Samo da prodjemo Svede.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:53 pm

sergejevic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:50 pm
Jebi ga, htjelo se izaci u susret Manijacima koji su uvijek uz klub ma gdje se igralo, ali su ovi drugi to iskoristili. Ne znam da li postoji, ali trebaju se ti momci organizovati ozbiljnije. Neke svoje clanarine uvesti sto im moze pomoci i za koreografije i za dalja gostovanja, mogu se onda bolje uvezati i s momcima iz drugih gradova koji idu cesto na gostovanja. Tesko je ocekivati da oni mogu dolaziti ranije po ulaznice. Tako bi na Jugu bio onaj ko i treba biti tamo, a ne neko ko ce sjediti i srati po svemu. Zato sluzimo mi sa Sjevera.
Ove sto dolaze dva puta u godini na stadion treba oguliti, dusu im uzeti. Ukoliko prodjemo dalje, treba staviti tri puta skuplje karte za neclanove. Samo jednu kartu moze kupiti svaki clan i vozdra. Neka drugima bude isto kao da odu u Italiju gledati Milan.
Mislim da Hajduk ima u sklopu sezonske ulaznice za dva pretkola, pa vidjeti kako oni to rade i prepisati.
Kako neko napisa sve su ovo djecije bolesti i bice jedna dobra skola za ubuduce.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:53 pm

Vaze li desetogodisnje na kosevu :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:54 pm

Aidin je pravi igrac..jedna od mojih zelja evo par godina
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:54 pm

Koliko sam ja cuo 3. pretkolo cemo moci igrati na Grbavici, naravno ako prodjemo AIK-a
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:54 pm

Dominic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:52 pm
Amidza je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:45 pm
Ma nije lud Mahmutovic da ide u Celik da igra za 500 KM.
Pa zato i kazem. Mi mu od robijasa mozemo ponuditi sigurno 3-4 puta vise.
A stadion za trece pretkolo. Ne bi bili prvi da nam se progleda kroz prste zbog nekih formalnih nedostataka ako i AIK bude uspjesno odradjen kako Uefa ocekuje, posto je domacinstvo protiv Zete vrlo dobro ocijenjeno. Samo da prodjemo Svede.
Mozemo sigurno. Da li ga nasi zele i u kakvoj je formi trenutno, pojma nemam.

Ma samo da je proc nekako ovaj AIK, sve cemo ostalo lako. Prioritet ne primit go kuci, dalje sta Bog da. Moze se sa njima, ljudi su od krvi i mesa.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:54 pm
Aidin je pravi igrac..jedna od mojih zelja evo par godina
jel i ovaj tvoja zelja :shisha:
Spoiler:
slika
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:55 pm

kukalo se i kukaće se :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1820
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:58 pm

Ok 'ajmo prestati o ulaznicama i početi pričati o sutrašnjoj utakmici,ja realno ne znam šta da očekujem jer izgubili smo dva bitna igrača i veliko je pitanje kako će se ekipa sutra pokazati mislim da smo ofenzivno dosta limitirani kao i protivnik ali vidim šansu u igraču kao što je Zakarić,mislim da je dobio mnogo na samopouzdanju nakon prošle utakmice i da može vratiti stari kvalitet.
Što se tiče protivnika i njihova je igra od sredine ka napada bože sačuvaj i zakloni tako da mislim da nas ne mogu nadigrati bar ne na Grbavici.
Samo se nadam jakoj odbrani jer smo protiv Zete iz dvije greške primili dva gola,zamisli šta bi tek sutra bilo kad bi takvu odbranu igrali. #bibliotekar
:zeljeznicar1:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:00 pm

Lijepo rece ova voditeljica sa N1, ''hocemo Evropu, evo Evropa'' nakon komentara za djecu i ulaznice za sutra. Nadam se da nece biti nikakvog problema oko toga sutra, a sutra uzimamo ove lagano. Zakaric ponovo ga daje imam neki osjecaj
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:02 pm

ako cemo vec pricati o sutra, onda treba reci da cemo ih sutra ubiti ko mraz paprike.
ovom prilikom molim igrace da ne zaborave muda. bez muda nema prskanja!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:05 pm

Hajde Ordaga parafiraj ako imas mozga..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:05 pm

Okolele je napisao/la:
sri jul 12, 2017 3:05 pm
Hajde Ordaga parafiraj ako imas mozga..
znači ništa od ordage :(
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:06 pm

Dao mu Mujke 50.000 Ojra
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:06 pm

Koliko ste napisali postova, ja konto neko doso
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija