Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 1:55 pm

Kratki presjek jutra na forumu ili sve standardno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 1:57 pm

pile87 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:47 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:43 pm


Pile, ja sam za to da atmosfera na ovom forumu bude znatno bolja i nisam htio više pisati o Čenanu, nego o pojačanjima, Mladosti itd. Ali moram odgovoriti na ovo.

U svim normalnim klubovima sportski direktor je zadužen za ekipu. I tu ima koliku-toliku slobodu. Pa i Roma dovede novog SD i na njemu je da pravi ekipu (u saradnji s trenerom). Ali na njemu je najveći teret, jer bi on trebao trajati duže od trenera. On mora imati dugoročni plan, viziju...

U skladu s ovim, posmatram našu ekipu i zaključujem da je on najveći krivac što smo na AIK izašli bez pravog napadača. A, na zimu se znalo da Lendrić odlazi. Gotal je izradio, ali gdje su planovi b i c? Dalje, naš najbolji stoper je posuđeni igrač, drugi je pred penziju, treći neiskusan, nema dovoljno utakmica u nogama. Njegova krivica je što smo ušli u sezonu bez dobrog stopera pod ugovorom. To su te neke najkritičnije pozicije, ali je i dalje sramotno što smo ušli u sezonu bez još dva pojačanja, u sredini i na krilu. Ovome ću dodati da su mu sve ove "talentovane" igrače iz lige uzeli konkurenti (naprimjer, volio bih da smo mi Miću i Galića doveli). Eto, zato bih volio da ode.
Ovo je argument i o ovom se moze normalno razgovarati a ponavljati nesto sto je neko rekao iz mase i braniti taj stav je meni krajnje glupo. Za napadaca se mogu sloziti ali opet nikako da je to samo njegova greska ima tu prste, trener, uprava i on.
U tome i jeste problem što se ne zna čija je odgovornost. Shvatam ja treba i uprava da kontroliše da neko ne sjebe sve, pogotovo što nemaš para na bacanje, ali SD bi trebao dobiti budžet i da sam radi u okviru tog budžeta. Uprava mu daje ciljeve a to su npr titula ili Evropa, par mladih da se promovira, da se adaptira, ima načina. Međutim ne može baš tako jer nemamo sredstava da se igramo SD pa u sv eulazimo oprezno i kontrolišemo da neko ne pretjera. Ne možeš dati baš odriješene ruke. Zbog toga mi malo toga znamo i zbog toga ne možemo ni suditi nekome. Zbog toga je i realno da bude da ode ako će neko drugi doći tj ako će doći bolji tj koji ma bolje veze i vezice.

va izjava ADžema da mu treba napadač za 15 golova je glupa i populistička. GLupa je jer to znači da Nkolić nije igrač za 15 golova i to mu može biti demotivacija a prvi ja smatram da nije tačno da ne može. Sve zavisi kako se otvori. Ove šanse protiv GOŠKa bi i Lendrić možda fulio. Ismijava se ona druga fula ali realno odbrambeni igrač mu je bio na nozi čak ga je i udario po nozi tako da nije mogao bolje zahvatiti loptu. Da je pustio još da ide vjerovatno je nebi stigao. Elem neise. Populistička je jer takvog napadača traži većina navijača, a realno nije ni Džeko prve sezone zabio onoliko koliko je ROma očekivala. Sreća pa je Nikolić normalan lik pa neće shvatiti pogrešno, bar se nadam Zbog toga je i dobio podršku navijača. I zbog toga će je uvivjek i imati.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:00 pm

Okolele je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:55 pm
Kratki presjek jutra na forumu ili sve standardno..
Dobili dozvolu od gradskog vijeca za jug i legalizaciju istoka, ostalo standardno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:01 pm

Svabo rekao, da raja zna sta je fudbal, a forumasi i navijaci se prepoznali.

Svabo jednom rekao za onog trenera cvikerasa iz PC sto je vodio mladu repku, da nema boljeg analiticara-komentatora kada ga slusa na TVu, a kada je na trenerskoj klupi, frajer zive veze nema.



Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:06 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:57 pm
pile87 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:47 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:43 pm


Pile, ja sam za to da atmosfera na ovom forumu bude znatno bolja i nisam htio više pisati o Čenanu, nego o pojačanjima, Mladosti itd. Ali moram odgovoriti na ovo.

U svim normalnim klubovima sportski direktor je zadužen za ekipu. I tu ima koliku-toliku slobodu. Pa i Roma dovede novog SD i na njemu je da pravi ekipu (u saradnji s trenerom). Ali na njemu je najveći teret, jer bi on trebao trajati duže od trenera. On mora imati dugoročni plan, viziju...

U skladu s ovim, posmatram našu ekipu i zaključujem da je on najveći krivac što smo na AIK izašli bez pravog napadača. A, na zimu se znalo da Lendrić odlazi. Gotal je izradio, ali gdje su planovi b i c? Dalje, naš najbolji stoper je posuđeni igrač, drugi je pred penziju, treći neiskusan, nema dovoljno utakmica u nogama. Njegova krivica je što smo ušli u sezonu bez dobrog stopera pod ugovorom. To su te neke najkritičnije pozicije, ali je i dalje sramotno što smo ušli u sezonu bez još dva pojačanja, u sredini i na krilu. Ovome ću dodati da su mu sve ove "talentovane" igrače iz lige uzeli konkurenti (naprimjer, volio bih da smo mi Miću i Galića doveli). Eto, zato bih volio da ode.
Ovo je argument i o ovom se moze normalno razgovarati a ponavljati nesto sto je neko rekao iz mase i braniti taj stav je meni krajnje glupo. Za napadaca se mogu sloziti ali opet nikako da je to samo njegova greska ima tu prste, trener, uprava i on.
U tome i jeste problem što se ne zna čija je odgovornost. Shvatam ja treba i uprava da kontroliše da neko ne sjebe sve, pogotovo što nemaš para na bacanje, ali SD bi trebao dobiti budžet i da sam radi u okviru tog budžeta. Uprava mu daje ciljeve a to su npr titula ili Evropa, par mladih da se promovira, da se adaptira, ima načina. Međutim ne može baš tako jer nemamo sredstava da se igramo SD pa u sv eulazimo oprezno i kontrolišemo da neko ne pretjera. Ne možeš dati baš odriješene ruke. Zbog toga mi malo toga znamo i zbog toga ne možemo ni suditi nekome. Zbog toga je i realno da bude da ode ako će neko drugi doći tj ako će doći bolji tj koji ma bolje veze i vezice.

va izjava ADžema da mu treba napadač za 15 golova je glupa i populistička. GLupa je jer to znači da Nkolić nije igrač za 15 golova i to mu može biti demotivacija a prvi ja smatram da nije tačno da ne može. Sve zavisi kako se otvori. Ove šanse protiv GOŠKa bi i Lendrić možda fulio. Ismijava se ona druga fula ali realno odbrambeni igrač mu je bio na nozi čak ga je i udario po nozi tako da nije mogao bolje zahvatiti loptu. Da je pustio još da ide vjerovatno je nebi stigao. Elem neise. Populistička je jer takvog napadača traži većina navijača, a realno nije ni Džeko prve sezone zabio onoliko koliko je ROma očekivala. Sreća pa je Nikolić normalan lik pa neće shvatiti pogrešno, bar se nadam Zbog toga je i dobio podršku navijača. I zbog toga će je uvivjek i imati.
Ja opet više volim iskrenost i otvorenost. Realno, Nikolić nije taj napadač. Ako bude on glavni napadač ovu polusezonu mi smo u problemima. Nama zaista treba napadač koji će zabiti pa bar 13 golova ove sezone. I trebaju nam pojačanja i na stoperu i u sredini i na krilu, jer je očito da s Crnovom ne znaš na čemu si. Možda kad se vrati eksplodira, a možda i ne.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:09 pm

Sto bas 13 haha..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:10 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sri jul 26, 2017 12:11 pm
Bice jug sigurno...trenutna uprava na to gleda kao vec gotovu stvar i ide planiranje sljedecih koraka tipa teren ili zapad...mada mislim da smo blize nocom terenu nego novom zapadu...sto se tice juga izgledat ce prejebeno, a koliko ja znam prvo bi se jug trebao natkriti pa onda istok...ugl ljudi rade, **** titule kad nam Dolina zasja u punom sjaju nakon nekoliko godina uhhh
Upravo tako,ja ne znam da li ljudi ne citaju ili se zaboravilo.Bila maketa,jug,primaknutt do terena doslovno iznad terena,visi od istoka,pod jacim uglom.Cak je po onom projektu bilo jasno da se postojeci jug ne treba ni dirati nego da ce se skeletnim sistemom ici u visinu,fan navijacka zona u ravni sa prolazom iznad sadasnje tribine itd
Redosljed radova je bar svojevremeno u Siljkovoj izjavi bio:Jug sa krovom,krov na istoku,teren......uz pomoc Uefe
I prosto je fascinantno da se i dan danas borimo protiv SDA birokratije i taldjija
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:11 pm

Jesmo li ovom dozvolom grada napokon skinuli koldzu i opstinu sa .....
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:18 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:30 pm
Kaze Sinisa kada tonem neka bude sa stilom.
Jedino sto momak ima je stila, na nasu zalost.

Tipicni primjer Slavkovog beka, nek ne prelazi centar, samo sto je Slavko zanemario cinjenicu da su bekovi u njegovo vrijeme bili najnebitniji igraci u ekipi i igraci koji najmanje moraju pretrcati zajedno sa halfovima, a sada je vrijeme da bekovi moraju najvise pretrcati od svih, ubjedljivo.

Svaka cast upravi za sve napore za izgradnju, opet kazem, samo gradite i sa mladicima igrajte, to su nasi najjaci temelji, koji ce nas vrlo brzo izdigmuti iznad prosjeka nase lige i to visoko iznad.

Produzite ugovor Vedranu Kjosevskom minimalno do ljeta 2020 !
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:24 pm

Kako je samo propao forum. Sve se svodi na neku ironiju, sarkazam, spustanje, pa i vrijedjanje na kraju. Uglavnom jedna do dvije recenice, cast ugrozenoj manjini, gdje se pokusava ismijati onaj drugi.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:27 pm

Ima li gdje napadaca na vidiku..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:27 pm

kvalitet je napisao/la:
sri jul 26, 2017 2:06 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:57 pm
pile87 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:47 pm


Ovo je argument i o ovom se moze normalno razgovarati a ponavljati nesto sto je neko rekao iz mase i braniti taj stav je meni krajnje glupo. Za napadaca se mogu sloziti ali opet nikako da je to samo njegova greska ima tu prste, trener, uprava i on.
U tome i jeste problem što se ne zna čija je odgovornost. Shvatam ja treba i uprava da kontroliše da neko ne sjebe sve, pogotovo što nemaš para na bacanje, ali SD bi trebao dobiti budžet i da sam radi u okviru tog budžeta. Uprava mu daje ciljeve a to su npr titula ili Evropa, par mladih da se promovira, da se adaptira, ima načina. Međutim ne može baš tako jer nemamo sredstava da se igramo SD pa u sv eulazimo oprezno i kontrolišemo da neko ne pretjera. Ne možeš dati baš odriješene ruke. Zbog toga mi malo toga znamo i zbog toga ne možemo ni suditi nekome. Zbog toga je i realno da bude da ode ako će neko drugi doći tj ako će doći bolji tj koji ma bolje veze i vezice.

va izjava ADžema da mu treba napadač za 15 golova je glupa i populistička. GLupa je jer to znači da Nkolić nije igrač za 15 golova i to mu može biti demotivacija a prvi ja smatram da nije tačno da ne može. Sve zavisi kako se otvori. Ove šanse protiv GOŠKa bi i Lendrić možda fulio. Ismijava se ona druga fula ali realno odbrambeni igrač mu je bio na nozi čak ga je i udario po nozi tako da nije mogao bolje zahvatiti loptu. Da je pustio još da ide vjerovatno je nebi stigao. Elem neise. Populistička je jer takvog napadača traži većina navijača, a realno nije ni Džeko prve sezone zabio onoliko koliko je ROma očekivala. Sreća pa je Nikolić normalan lik pa neće shvatiti pogrešno, bar se nadam Zbog toga je i dobio podršku navijača. I zbog toga će je uvivjek i imati.
Ja opet više volim iskrenost i otvorenost. Realno, Nikolić nije taj napadač. Ako bude on glavni napadač ovu polusezonu mi smo u problemima. Nama zaista treba napadač koji će zabiti pa bar 13 golova ove sezone. I trebaju nam pojačanja i na stoperu i u sredini i na krilu, jer je očito da s Crnovom ne znaš na čemu si. Možda kad se vrati eksplodira, a možda i ne.
Što misliš da nije taj? Što to on nebi mogao zabiti 15 golova. Pa portiv GOŠka je već mogao dva imati na kontu. Adilović recimo da Amar nije igrao onako kako jeste nebi ni gola dao. Nikolić zna lopte. Zna se zagraditi, zna dati pas, što Lendrić nije znao. Sa Nikolićem možeš ljepšte igrati. Pitanje je koliko bi mogao Ramović sa Ivnom utrčavati jer je Lendrić gubio lopte. Teško se gradio. Da je rekao Adžem treba nam još jedan ali drugi tip napadača rekao bih ok, ali onaj koji daje 15 golova je nefudbalski i glupo. Da ne misle raja ja volim Adžema pravo i baš sam se obradovao što je on baš taj.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:29 pm

sergejevic je napisao/la:
sri jul 26, 2017 2:24 pm
Kako je samo propao forum. Sve se svodi na neku ironiju, sarkazam, spustanje, pa i vrijedjanje na kraju. Uglavnom jedna do dvije recenice, cast ugrozenoj manjini, gdje se pokusava ismijati onaj drugi.
Mislim da bi administracija trebal početi brisati postove koji imaju i neku naznaku vrijeđanja a ne samo očito vrijeđanje. Treba se naučiti kulturi dijaloga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:29 pm

Molim vas da prestanete sa prepucavanjem ili cu morati da sankcionisem. Konstruktivna rasprava je dobrodosla i sa tim nema nikakvih problema, ali prepucavanjima i vrijedjanju nema mjesta na forumu. Necemo praviti opet cirkus od teme. Tu je anketa, par forumasa je napisalo fine postove vezano za Cenana, bez prepucavanja. Znaci moze se.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:33 pm

Idemo po tri bobe, sve ostalo je nebitno!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:33 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 2:27 pm
kvalitet je napisao/la:
sri jul 26, 2017 2:06 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:57 pm


U tome i jeste problem što se ne zna čija je odgovornost. Shvatam ja treba i uprava da kontroliše da neko ne sjebe sve, pogotovo što nemaš para na bacanje, ali SD bi trebao dobiti budžet i da sam radi u okviru tog budžeta. Uprava mu daje ciljeve a to su npr titula ili Evropa, par mladih da se promovira, da se adaptira, ima načina. Međutim ne može baš tako jer nemamo sredstava da se igramo SD pa u sv eulazimo oprezno i kontrolišemo da neko ne pretjera. Ne možeš dati baš odriješene ruke. Zbog toga mi malo toga znamo i zbog toga ne možemo ni suditi nekome. Zbog toga je i realno da bude da ode ako će neko drugi doći tj ako će doći bolji tj koji ma bolje veze i vezice.

va izjava ADžema da mu treba napadač za 15 golova je glupa i populistička. GLupa je jer to znači da Nkolić nije igrač za 15 golova i to mu može biti demotivacija a prvi ja smatram da nije tačno da ne može. Sve zavisi kako se otvori. Ove šanse protiv GOŠKa bi i Lendrić možda fulio. Ismijava se ona druga fula ali realno odbrambeni igrač mu je bio na nozi čak ga je i udario po nozi tako da nije mogao bolje zahvatiti loptu. Da je pustio još da ide vjerovatno je nebi stigao. Elem neise. Populistička je jer takvog napadača traži većina navijača, a realno nije ni Džeko prve sezone zabio onoliko koliko je ROma očekivala. Sreća pa je Nikolić normalan lik pa neće shvatiti pogrešno, bar se nadam Zbog toga je i dobio podršku navijača. I zbog toga će je uvivjek i imati.
Ja opet više volim iskrenost i otvorenost. Realno, Nikolić nije taj napadač. Ako bude on glavni napadač ovu polusezonu mi smo u problemima. Nama zaista treba napadač koji će zabiti pa bar 13 golova ove sezone. I trebaju nam pojačanja i na stoperu i u sredini i na krilu, jer je očito da s Crnovom ne znaš na čemu si. Možda kad se vrati eksplodira, a možda i ne.
Što misliš da nije taj? Što to on nebi mogao zabiti 15 golova. Pa portiv GOŠka je već mogao dva imati na kontu. Adilović recimo da Amar nije igrao onako kako jeste nebi ni gola dao. Nikolić zna lopte. Zna se zagraditi, zna dati pas, što Lendrić nije znao. Sa Nikolićem možeš ljepšte igrati. Pitanje je koliko bi mogao Ramović sa Ivnom utrčavati jer je Lendrić gubio lopte. Teško se gradio. Da je rekao Adžem treba nam još jedan ali drugi tip napadača rekao bih ok, ali onaj koji daje 15 golova je nefudbalski i glupo. Da ne misle raja ja volim Adžema pravo i baš sam se obradovao što je on baš taj.
Iskreno mene Nikolic ne brine ni sekunde, iako je diskutabilno moze li igrati 90 minuta u istom tempu. Vise me brinu njegove izmjene. Zajmovica nismo jos vidjeli na djelu, a od Beganovica stvarno ne znam sta ocekivati. Subo izgleda jos nije za seniorskog fudbala. Nikolic mi je najmanji problem, lijepo si izlozio njegove prednosti tokom igre koje su se mogle fino vidjeti u ove tri utakmice.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:37 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 26, 2017 2:33 pm
Idemo po tri bobe, sve ostalo je nebitno!
0:3
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:41 pm

Adzem je pohvalio Kemin nastup, sada je pitanje da li ga mozemo ocekivati u prvoj postavi. To bi bio dobar znak!
Nadam se povreda Zerica nije ozbiljnije prirode, jer je sigurno da ima mjesta u ovoj ekipi. Ramovic jos uvijek nije spreman za svih 90, Zeba pogotovo zbog godina, tako da bi bilo lijepo ocekivati po pola sata u utakmici za njega.

Hoce li igrati Dilaver za Mladost?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:43 pm

Sad je kasno za Boccu, imamo Graovca i Kemu, imamo sindikalnog pakasa na stoperu broj 4, treba nam trojka, a to je mogao biti Gacan.
Zamjena za Lendrica naci cim prije.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 2:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:37 pm
Amidza je napisao/la:
sri jul 26, 2017 1:34 pm
Promijeni nick u Budi Nadrkan.
Ja teških ljudi šta je ovo prijatelju :cigara:
A ne znam drug moj, dobro je dok optuzbe ne sijevaju. Neka nervoza se uvukla, samo lakapo. :zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], super1 i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija