Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:29 pm

E cuj propadamo...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:32 pm

Cuj pocetak propadanja kluba. :zid:

Znas li sta znaci propadanje? Kad nabijes dug klubu preko 6 miliona, kad igracima plate dijelis na ruke, kad ti igraci dodju na trening svi u razlicitim dresovima, kad ljudi koji vole klub prodaju svoje stvari da bi klub dobio licencu na drugostepenoj komisiji, kad ti igraci na pripremama guraju autobus jer nemas novac za gorivo, itd. To ti je da si ti ziv i zdrav propadanje i srozavanje ugleda kluba.

A danas klub posluje transparentno i po zakonu hvala Bogu i nema teoretske sanse da moze propasti. Moze se desiti da klub opet razocara sto se tice sportskog segmenta ali se ne moze desiti da klub radi na nacin kako je nekad poslovao..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:34 pm

i vi baš k'o djeca...
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:41 pm

Cista propast... treba ovo sve otjerat... 😴
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:42 pm

Da li ti se dopada kako Zeljo propada?

Adzem jos u klubu, postaje zabrinjavajuce. Izvini @chwilla al mogao bih se ja uskoro nasekirat.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:43 pm

to se nemoj sekirati. ostalo možeš :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:46 pm

Nista onda ne stavljaj travnjak. Ostavi teren ovako i osnuj klub za odbojku na pijesku, kad smo vec kao fudbalski propali...
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:49 pm

MATORI je napisao/la:
čet maj 24, 2018 3:35 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet maj 24, 2018 3:29 pm
MATORI je napisao/la:
čet maj 24, 2018 3:06 pm
Za statiku se kvalitetna edukacija stiče npr u jednoj poznatoj ustanovi u UL Patriotske lige 30.
Ne kod mene, kao što sam i rekao
Jel 'no se ti onda naljuti zbog pitanja koja si samo pretpostavio da ćete neko pitat???
Koji lik...
Ko je šta tebe pitao?
Ili se i tebi kosa diže čim se škola pomene?
Sad te viđoh "repliku".
Prvo, taj vid komuniciranja ostavi za kod kuće ako i tu uopšte ima neko ko će ga trpit. A to što ga ovde na forumu trpimo neka je na čast onima koji brinu o istom.
Drugo, ovo je forum i nikome nije potrbna ničija dozvola da pita ili kaže bilo šta što ne vrijeđa drugog pa ni tvoja. Ne znam šta ti sebi umišljaš.
Treća stvar, kad bi svako ismijavao ljude koji pitaju nešto iz njegove struke zamisli na šta bi forum ličio.
Četvrto, iz postova ti izbija kompleks više vrijednosti,a znaš da to nije baš zdravo. Bar ovde ljudi dosta civilizovano razgovaraju.
Lijep pozdrav za tebe
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 9:56 pm

Brkoo je napisao/la:
čet maj 24, 2018 6:05 pm
Gola je napisao/la:
čet maj 24, 2018 5:41 pm
Vjerujem da bi Milos Bakrac bio pojacanje, dok je dobio poziv u reprezentaciju, sigurno da valja.
Ko ce dovesti Bakraca? Papac? I sta ako Adzem dobije otkaz, dodje neko drugi i kaze ja necu Bakraca, ja zelim ovog drugog, jer mislim da je kvalitetniji, a mi vec doveli Bakraca i moras ga onda redovno placati..
Razumijem Brko o cemu govoris, ali vjerujem da ce svaki trener prihvatiti igraca kao on. To je ista prica oko produzavanja ugovora sa igracima, zasto produzavati ako ce ih se novi trener odreci? Nezgodno bilo sta reci u vezi igraca kad tako postavis stvari, imamo Papca koji je jednako kao i sef odgovoran za sportski segment.
Uostalom, sef struke ce se znati do kraja mjeseca, do tad se mogu obaviti razgovori sa potencijalnim pojacanjima i u zavisnosti od sefa dovesti ih ili ne. Ipak nam se poprilicno zuri.

P.S. Zasto nema Ode u anketi?
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:00 pm

Brkoo je napisao/la:
čet maj 24, 2018 6:05 pm
Gola je napisao/la:
čet maj 24, 2018 5:41 pm
Vjerujem da bi Milos Bakrac bio pojacanje, dok je dobio poziv u reprezentaciju, sigurno da valja.
Ko ce dovesti Bakraca? Papac? I sta ako Adzem dobije otkaz, dodje neko drugi i kaze ja necu Bakraca, ja zelim ovog drugog, jer mislim da je kvalitetniji, a mi vec doveli Bakraca i moras ga onda redovno placati..
Kolko se treneri u "normalnim" klubovia pitaju oko sastava. Dodje na gotovo i njegovo je da od tih igraca napravi tim.
Sportski direktor dovodi igrace s obzirom na viziju, a isto tako dovodi i trenera koji se u to uklapa.

Eto Adzem je trazio neke igrace pa ni sa jednim nije pogodio. Papac je odgovoran za transfere i on se treba samo i pitat.

Za Bakraca nista nisam rekao jer nemam pojma kakav je igrac, ovo je replika opcenito na funkcionisanje dovodjenja igraca.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:01 pm

Ima li ikakve sande da Besirevic dodje u Zeljeznicar i da je ona prica sa stranim klubovima samo dizanje cijene ili je to gotova stvar?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:01 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
čet maj 24, 2018 5:55 pm
Leon_Professional je napisao/la:slika

:zeljeznicar1:
Molim vas da prestanete fotosopirati slike. Na grbavici se nista ne desava, oci su nam zamazane, globalno zatopljenje je laz i zemlja je ravna. Prestanite nas lagati, hvala lijepo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Preskoci :ganja:

Ja bio na stadionu, maslačak niko na terenu, pa ako ko hoce za meda nek ode nabrat.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:06 pm

I ne mozes nikako reci da je nasa liga svemirski brod za njihovu. Postoji veci kvalitet i bolja infrastruktura u nasoj drzavi, ali to ne umanjuje cinjenicu da oni imaju dobre igrace, i igraci koji dobiju poziv za reprezentaciju su sigurno iznad nivoa te lige, kao sto je slucaj i kod nas. Da napravis ekipu od reprezentativaca i potencijalnih rep. u nasoj ligi imao bi odlican tim, koji bi sigurno bio konukrentan za nesto vise.

Malo je rasprava otisla predaleko.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:12 pm

Ma liga im i jeste katastrofa..pa tamo Dz. Beganovic svako kolo zabija..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:16 pm

Simply Blue je napisao/la:
čet maj 24, 2018 10:12 pm
Ma liga im i jeste katastrofa..pa tamo Dz. Beganovic svako kolo zabija..
Ne diraj Begana, ima čak dva gola u 14 utakmica :D
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:27 pm

@neroazzuro

Kao što sam već napisao danas, ovu raspravu sam što se tiče mene već zaključio, ali ko hoće dalje bujrum:
- NIsi TI taj koji određuje ko ovdje treba da piše a ko ne.
- Ne sviđa se i meni sve što se napiše ovdje pa ne prozivam nikome "banove".
- Može svako da napiše bilo šta, ali ne može se za čistro stručnu konstataciju-odgovor reagovati "Ta će ono meni reći..."
Kao onaj: "Đe si pisac, napiše li se šta?"
Eh u tom slučaju JESTE za ismijavanje.
Ovo oko komplexa mi o tebi govori da za nekog koje išao u školu više od dva časa i veliki odmor konstatuješ:
"Eno onog pakaša...ono fol išlo u škole..., mi mu u mahali čvoke svaki dan pucali"
Takav je vazda odgovor onih sa komplexom MANJE vrijednosti.
U zdravlje
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:33 pm

Bakrač u timu sezone, po izboru sindikata profesionalnih fudbalera crne gore. I prošle godine isto tako bio u tomu sezone.

slika

Ima zanimljivih igrača, ovaj Ivanović krilo ističe ugovor, isto ljevak kao Zakarić. Krstović napadač, ali ima ugovor do 2020. Golman isto nije loš :D
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:36 pm

Vala kakva god liga i reprezentacija njihova bila covjek u prvih 11 prvenstva i dobio poziv u reprezentaciju. To opet nesto govori. Ja nisam nesto zagrijan vise za dolazak igraca iz susjednih zemalja (preko 23-24) za koje neznas hoce li biti pojacanje ili ne, medjutim ako struka misli da ce on povecati nivo naseg tima onda im treba vjerovati na tome.

I jos nesto. Ne trebamo se sada mi qurciti kao nasa liga neka top liga u regionu ili slicno. Do jucer su nas crnogorski timovi mlatili a mi se pravimo da smo izmislili fudbal za njih ili da je nase prvenstvo nesto puno bolje. Bolje jeste, ali ne u tolikoj mjeri.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:37 pm

kakav je ovaj Novovic :)
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:38 pm

Bogi, Kemo, Velić, Dzindo, Graovac? i još jedan...mjera... :shisha:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija