Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:37 am

Hurmasica je napisao/la:Pa i popričali su najnormalnije sa igračima i stručnim štabom. Da su se htjeli tuči sa njima ne bi se sigurno najavili klubu i organizovali sastanak u Plavom salonu. Ako će i ovakav razgovor pomoći ekipi ja sam apsolutno za to jer svi smo mi na kraju krajeva na istoj strani i težimo ka istom cilju.
igraci su se nasekirali bas toliko koliko si i ti zbog cinjenice da Filipini nisu ni jednu zlatnu medalju u Riu osvojili...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:38 am

Hurmasica je napisao/la:Pa i popričali su najnormalnije sa igračima i stručnim štabom. Da su se htjeli tuči sa njima ne bi se sigurno najavili klubu i organizovali sastanak u Plavom salonu. Ako će i ovakav razgovor pomoći ekipi ja sam apsolutno za to jer svi smo mi na kraju krajeva na istoj strani i težimo ka istom cilju.
E upravo to, bravo drug!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:40 am

Igraci su picke razmazene
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:42 am

Ma nije do njih, vjerovatno niko nije spavao cijelu noć razmišljali o lošeom nastupu pa su sad neispavani.. Fini su oni dečki
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:46 am

delinjo je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa i popričali su najnormalnije sa igračima i stručnim štabom. Da su se htjeli tuči sa njima ne bi se sigurno najavili klubu i organizovali sastanak u Plavom salonu. Ako će i ovakav razgovor pomoći ekipi ja sam apsolutno za to jer svi smo mi na kraju krajeva na istoj strani i težimo ka istom cilju.
igraci su se nasekirali bas toliko koliko si i ti zbog cinjenice da Filipini nisu ni jednu zlatnu medalju u Riu osvojili...
A dobro ne treba na osnovu slike gdje se Lendrić isteže donositi mišljenje da igrače ne interesuje mišljenje navijača. Trenutak, fotografija, jednom davno jedan fini čovjek Pulitzer je rekao svom fotoreporteru: "Pobrini se ti za slike a ja ću se pobrinuti za rat" :mrgreen: Koliko ja znam trajao je taj sastanak dobrih 20 i kusur minuta i ja vjerujem da je i igračima došlo iz guzice u glavu te da su svjesni šta su uradili. Imam zaista dovoljno strpljenja da mislim tako. Znaju igrači reagovati nekada stvarno glupo, nezrelo da bih i ja najradije udavio ali mislim da su u ovom trenutku postali svjesni situacije i da su pametni dovoljno da znaju kako će se izvući iz ovoga. Kako god, rezultat će se vidjeti u subotu protiv Zrinjskog :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:47 am

Trebali su uzet Vecin mobitel, frajer na mobitelu drži sliku Jesica kako skida masku na kojoj je lik Kostica i to mu je zanimljivo, plus ga ismijava da je glupan.
Od danas od mene Fejza ima punu podršku naspram onog klauna i "Željinog djeteta" :palacdole:
Bravo za Manijake svaka čast :palacgore:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:48 am

Ma zabrinuti, treba palicom sve preventivno mlatit
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:49 am

I da je sve u redu ne znam kako bi izašli na kraj za Zrinjskim. Nije nam gora tekma mogla biti. I oni su namirisali krv. Je li Blagoje dobio kakvu kaznu od kluba osim one tri tekme od Saveza? Morao je dobiti jer ono je sramota i nije mu prvi put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:49 am

Jaozinho22 je napisao/la:Trebali su uzet Vecin mobitel, frajer na mobitelu drži sliku Jesica kako skida masku na kojoj je lik Kostica i to mu je zanimljivo, plus ga ismijava da je glupan.
Od danas od mene Fejza ima punu podršku naspram onog klauna i "Željinog djeteta" :palacdole:
Bravo za Manijake svaka čast :palacgore:
Nema Veca mjesta nego ga guramo sto je nase dijete...treba njega ismijavati kakve golove prima
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:52 am

Jaozinho22 je napisao/la:Trebali su uzet Vecin mobitel, frajer na mobitelu drži sliku Jesica kako skida masku na kojoj je lik Kostica i to mu je zanimljivo, plus ga ismijava da je glupan.
Od danas od mene Fejza ima punu podršku naspram onog klauna i "Željinog djeteta" :palacdole:
Bravo za Manijake svaka čast :palacgore:
Ako je dotle došlo onda smo mi raspad sistema. Jbg-a baš nam se ne da, raspadosmo se, a nije ni počelo. Stvarno za ne povjerovati šta se nama dešava.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:55 am

Spoiler:
slika
ovim ih ganjat na poluvremenu
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:56 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:I da je sve u redu ne znam kako bi izašli na kraj za Zrinjskim. Nije nam gora tekma mogla biti. I oni su namirisali krv. Je li Blagoje dobio kakvu kaznu od kluba osim one tri tekme od Saveza? Morao je dobiti jer ono je sramota i nije mu prvi put.
3tekme
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:56 am

Fejzić je zaslužio da ostane na golu, Vecu je pauza malo uljuljala. Fejzi samo treba zabraniti da istrčava i napokon da ispucava loptu kako treba.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:58 am

arelinho je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Trebali su uzet Vecin mobitel, frajer na mobitelu drži sliku Jesica kako skida masku na kojoj je lik Kostica i to mu je zanimljivo, plus ga ismijava da je glupan.
Od danas od mene Fejza ima punu podršku naspram onog klauna i "Željinog djeteta" :palacdole:
Bravo za Manijake svaka čast :palacgore:
Jesi mu ti gledao mobitel pa da znaš šta on ima na mobitelu?
Pa kad neko javno mlatara mobitelom i plus se smije na to,dovoljno je da ti skrene pažnju i da pogledaš, ne mora te on zvati da ti pokaže.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 11:59 am

delinjo je napisao/la:smijurija ...ono Lendric u fazonu ne peglaj me koga boli ***** sta vi mislite...brat D: :D
On je meni drag, ali nije ovo njemu 1 put. Furac je on opasan. Bilo je tu detalja puno. A evo recimo protiv Viteza, kad je prosao po strani i lose centrirao.
Stao lik ispod sjevera, nesta glumata, stoji on ko svi sretni jedno po minute. Ma sta se foliras koje picke materine trci nazad , ganjas rezultat.
Pogledaj kad se raduju za gol Steve Nikolica protiv Sirokog, ima nake furacke prenose.
Njega iskreno ponese sto ga raja voli. Onda se digne i glumata zvijezdu. Mada relani da budemo on kad hoce, on je najjaci napadac u ligi.
Samo da ovom prilikom pozdravim @vrbanjusu koji je odlican post napisao.
Svaka cast, pogotovo ovo u vezi odnosa prema navijacima.
Ja se odavno nisam razocarao ovako, bas mi par dana nije ni do cega. Isto tako nisam mogao dopustiti da se navijaci kritikuju zato jer su sa razlogom bili ljuti.
Ja znam da smo svi razliciti, i sa razlicitim pragovima tolerancije. Da svakog od nas moze iznervirat neciji stav u vezi Zelje, pa ce burno reagovati.
Trebamo biti jedinstveni kad je tesko i po pitanju kluba i po pitanju odnosa navijaca medju nama samima.
Svak svakom danas moze prigovorit.
Iskreno ovdije na forumu ima dosta Ivana Lendrica koji su jako sujetni i kontaju da su samo oni upravu. Pa se dignu opasno.Neki koji ne bi trebali. I posto sam sam po prirodi zivac, da se ne bi kacio sa nekim, radije nas volim vidjet sloznije nego ikad. Kako na forumu tako i kao klub i kao navijace. Jer samo takvi smo trn u oku dusmanima , pogotovo ovim domacim izdajnicima.
Mene licno ne zanima nista vise. Hocu 6 bodova iz sljedeca 2 meca. Nek se iskupe najboljim navijacima na svijetu.
Jebote protiv jebenog Viteza, imaju rekord posjecenosti kola.Ima da ginete za Zelju , i da ne terba ih slikat sa nargilama, vec u supak im ih ugurat.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sri avg 17, 2016 12:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 12:00 pm

Meni je malo bezveze sto je klupska stranica ovo objavila.
Ide se fino sa igracima, daje se podrska sto i treba. Ali ako ih nastavi bolit ***** i druge ce bolit. Nisu Manijaci fukare ili robijasi. Zna se sta su i ko su Manijaci i sta nama Zeljo predstavlja.

Kokot nije dobio bez razloga aplauz. Neka se zapitaju zbog cega je to tako.
Kao sto Kostic kaze ako te nece lopta mozes onda barem trcati i boriti se.
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u sri avg 17, 2016 12:10 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 12:09 pm

kako ja shvatam, to bi trebao biti išaret igračima da će ako nastave srati ostati sami u tome...
gradi željo boli te *****
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 12:12 pm

@vrbanjusa to je to. Svaka cast, ovi nisu zasluzili nikakvu podrsku, posebno ne navijaca. Kada u dvije utakmice ne uputis sut u gol protivnika, onda ne zasluzujes podrsku. Shvata cojvek kada te nece, imas povreda, pogadjas okvir gola, sudija te pokrade, ali na onakav nacin izgubiti od Viteza je sramota. Najvise boli sto ce ovaj sastanak s navijacima nesto znaciti Miroslavu Stevanovicu, a ove do kojih treba doprijeti boli neka stvar za navijace. Da nije tako ne bi uopste onako odigrali.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 12:12 pm

Ako je istina da se sve to radi Kosticu, ne znam ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 17, 2016 12:14 pm

sergejevic je napisao/la:@vrbanjusa to je to. Svaka cast, ovi nisu zasluzili nikakvu podrsku, posebno ne navijaca. Kada u dvije utakmice ne uputis sut u gol protivnika, onda ne zasluzujes podrsku. Shvata cojvek kada te nece, imas povreda, pogadjas okvir gola, sudija te pokrade, ali na onakav nacin izgubiti od Viteza je sramota. Najvise boli sto ce ovaj sastanak s navijacima nesto znaciti Miroslavu Stevanovicu, a ove do kojih treba doprijeti boli neka stvar za navijace. Da nije tako ne bi uopste onako odigrali.
ma značiće svima vjeruj mi... Budu li se zaje.bavali fino na tribine do isteka ugovora pa nek im propadne karijera, a o životu u Sarajevu nakon toga ne treba ni pričati... Svjesni su oni pa nek izvole...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 257 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija