Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:00 am

Manimo se takvih postova, ne vidim potrebu za tim kao ni za tjeranje duske sa foruma. Imao je on veliki broj ispada, ali imao sam ih i ja. Imali smo ih svi.. Duska je, za razliku od mnogih komsija, u bezbroj navrata usao u konstruktivnu raspravu sa nama sto je meni sasvim dovoljno da bude dobrodosao, kao i svaki pitar izmedju ostalog, koji bez obzira kakve namjere ima, moze voditi normalnu raspravu sa nama.
Ne volim ni ja Saida, yebo mu ja mater ortodoksno seljacku, ali ne mogu mu pozeliti da slomi obje noge prvenstveno zbog bojazni od karme. Dovoljno mu je da mu pozelim da ne bude znao sutnuti loptu dok igra za komsijski klub.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri jul 06, 2016 12:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:03 am

pa ne mora dvije, može samo desnu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:10 am

Dobro, pretjerao sam, da. Izvinjavam se svim forumasima. Ali svejedno mu zelim sve najgore u fudbalskoj karijeri
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:24 am

Ko mi obrisa post?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:26 am

Famozna recenica "..Uzima mjesto nasoj djeci.." :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:27 am

Ne komentarisite druge forumase i ne brinite, dok god se nesto pitamo nece niko moci kosku da baci ovdje. Ko god da je u pitanju. Budimo dobar komsija, Bajram je. Pocastimo ih baklavom i ispratimo sa 3 gola u mrezi. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:28 am

storm_raider je napisao/la:Ne komentarisite druge forumase i ne brinite, dok god se nesto pitamo nece niko moci kosku da baci ovdje. Ko god da je u pitanju. :)
Hoces dokaz za dusku sto sam rekao? Ko da bi ja bzvze komentarisao, nisam znao sve dok se nisam raspitao ko je on i sto pise po nasem forumu
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:36 am

fk1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ne komentarisite druge forumase i ne brinite, dok god se nesto pitamo nece niko moci kosku da baci ovdje. Ko god da je u pitanju. :)
Hoces dokaz za dusku sto sam rekao? Ko da bi ja bzvze komentarisao, nisam znao sve dok se nisam raspitao ko je on i sto pise po nasem forumu
Sve znam, mozda malo i vise nego sto bih zelio. @duska, molim te na opste diskusije ubuduce pisi. To su pravila foruma. Hvala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 12:37 am

avlami97 je napisao/la:
mirzza je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Jel' bilo 5 komada u prvom poluvremenu? Ako nije loš sam prognozer :ganja:

Ne znam što frajeru objašnjavate bilo šta, do nedavno je pljuvao po Bekriću haman svaki post. Igraju oni koji mogu odgovoriti trenerovim zahtjevima, šta me briga kako se zove i hoćemo li zaraditi na njima.. Ko da meni ide u džep pa da forsiram nekoga zarad neke koristi. Ja više volim da gledam kvalitetnije igrače i igru, a evo ko ne bi volio da može još malo gledati Amira i Baju na terenu Grbavice. Brate kome je do prodaje ima nedelja autopijaca pa bujrum tuši šta hoćeš do mile volje.
Los si prognozer:), Bekrić mora da se pokaže inače pedala jedan od najlosijih kod Sablje.
Ovo ostalo treba gledati šire, opet kažem derbi da Sablja ne izbaci Sinišu bio bi crveni i ko zna šta još.
Evo stvaraju od nule pa nek se pokažu nadam se da će igrati najbolji.
Tuce - prvenstvo - 11 nastupa - 3 utakice po 90 min, ostale manje - 890 minuta ukupno - 3 gola - 5 asistencija. Na pripreme stigao kao jedan od tri najspremnija igrača na testiranju. I šta kažeš Tuce - pedala?
Ti ko pitari. Samo je statistika bitna. Ne znam zasto smo se Edisa rijesili.
Bekric veci dio polusezone je bio katastrofalan. Sve sto dohvati je sjebao.
Ove sezone se mora pokazati. On u formi nam je potrebniji od 5 Grka, Spanaca i Talijana
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 1:17 am

Hoceli biti Jahic sutra (odnosno danas) na raspolaganju Kosticu?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 1:46 am

Ajzea je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:hoće li biti kakvog prenosa
Bice prenosa na forumu ako izgubimo.

:lol:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 2:17 am

Neandertalac je napisao/la:Evo jedna iz protivnickog tabora. Said se povrijedio, opet krizni. Ne smiju ni objaviti.
Nikad necu shvatiti tvoju potrebu da objavljujes neprovjerene informacije..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 2:19 am

tm8782 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Evo jedna iz protivnickog tabora. Said se povrijedio, opet krizni. Ne smiju ni objaviti.
Čuo sam i ja to isto, jučer. Samo nisam znao težinu povrede.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
"Pojacanje" za ovu sezonu propusta sezonu. :lol: :lol: :lol:
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 2:41 am

Iritira me jedna stvar na ovom forumu, a to je da se forumasi svrstavaju u dvije kategorije. Oni koji kritikuju i oni koji aminuju sve sto ova uprava radi. To je apsolutno netacno.
Mi koji cjenimo ovu upravu smo svjesni njihovih gresaka, ali smo takodje svjesni da su greske sastavni dio ovog posla i da je napredak daleko veci sa ovom upravom na celu nego li i sa jednom prije.
Sam govor Misimovica nam govori mnogo i vidljivo je da su svjesni svega sto je potrebno za zdravo funkiosanje kluba, iskorak, napredak sa ciljem da postanemo bolji.
Momenat kada smo bili u nekoj seriji oni su angazovali eksperte da objasne i pomognu da se ta serija nastavi govori dovoljno. Profesionalizam na svakom nivou.
Cinjeinca je da uprava ima povjerenje u struku, bivsu ili sadasnju, ali i da je spremna reagovati kada stvari krenu u nezeljenom pravcu. Nema drugarstva i zasticenih a to je ono sto nama tesko pada. Dado je u necijoj glavi mega/giga al kod nekih je potrosio kredit. Nadam se da ce se nastaviti sa ovim sistemom, da se svi naviknemo na profesionalizam i da bez emocija gledamo na neke odluke.
Da pojednostavnim, ja sam neko ko sa strane gleda na sve sto se desava u klubu i sam za sebe vagam koliko je sta dobro ili lose.
Znaci nisam niti oni koji aminuju, niti oni koji pozure da kritikuju svaki pogresan potez uprave jer sam misljenja da je proces izdizanja iz sivila ove lige, u kojem smo i sami doskora bili dug i tezak a i zato sto nemam nikakvog interesa nego samo zelim da napredujemo.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 6:54 am

IvanOsim je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Evo jedna iz protivnickog tabora. Said se povrijedio, opet krizni. Ne smiju ni objaviti.
Nikad necu shvatiti tvoju potrebu da objavljujes neprovjerene informacije..

Nemoj biti naporan svega ti. Pa pustite jedan post da napisem da ne pokusavate sa tim bezveznim sranjem, citiras samo da bi pametovao a ne diskutovao.

Ti i jos par njih svakom loncu poklopac, zaobidji ako ti se ne svidja, postajes dosadan.

Evo udovoljicu ti, pa pokusati objasniti. Kralju, ja ne dobijam info na forumu, jednostavno igrom slucaja srecem dosta ljudi usko vezanih za oba kluba. Potkrade se i greska ponekad kao za Misimmovica sto sam objavio ali to je ispostavilo se bila patka namijenjena skroz drugom licu a radi uvjerljivosti ucestvovali neki ljudi kojima se pravo vjeruje, prank. Uostalom pun forum takvih, `neprovjerenih` informacija a ti bas mene nasao. Sve i da je svaka koju kazem laz i neistina imas jednostavno rjesenje, ignore me.
Ovo pisem cisto iz razloga sto nisi tokmak, imas koliko toliko normalan i zreo stav, ali eto ja ti ti trn u oku, pa da ubuduce ako ima nesto sto ti se ne svidi, ili zaobidjes ili probas pobiti argumentima ili na kraju krajeva bacis koji ok post o tome kao normalni ljudi.

Sve najbolje i ziv bio, fakat nema potrebe, nismo djeca.
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u sri jul 06, 2016 7:09 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željeznicar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 8:54 am

Izgleda da sreces ljude iz oba tabora koji te iz nekog razloga lazu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 9:20 am

viewtopic.php?f=51&t=291&start=20" target="_blank

braco mubarek dani su pa eto ko je u mogucnosti,znam da smo i dosadni ali moramo :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 9:40 am

avlami97 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Tesko je predvidjeti kako ce nasa formacija 442 funkcionisati. Ono sto se moglo vidjeti protiv Mladosti,sa Bekricem i Spancem kao dvojicom od cetiri u liniji(u toj liniji bili jos Radinovic i Lazic),nije obecavajuce. Posebno sto ni bekovi ne dolaze ni priblizno cesto i ucinkovito kako bi inace morali. Osim toga,recimo da je Lendric uvijek tu i da nije sporan,a drugi napadac Pozder ili Nikolic,ni jedan od te dvojice ne djeluju mi da mogu odraditi u igri ono sto bi koordinirano trebali raditi dvojica napadaca u formaciji 442.
U ovoj formaciji smo bili bezopasni prema naprijed protiv Ml. Bojim se da ta nasa formacija na terenu ne preraste u 424 sto bi bilo pogubno protiv iole boljih ekipa.
Recimo da ce to do pocetka prvenstva biti dosta bolje,ipak nisam spokojan. Plasi me cinjenica da su u nasoj ligi svi eksperimenti sa formacijama neslavno zavrsili. I svi su se uvijek vratili na 4231.
Nadam se da ljudi znaju sta rade,da imaju jasnu viziju i da su sigurni da je sa ovim igrackim kadrom mogu realizirati na terenu.
Formacijski 4-4-2, neće imati linija. Fazon je u nečem trećem skroz. Oprosti, ali ovu formaciju gledaš isuviše laički. Nemoj misliti da sam je fudbalski ekspert, ali finta u nečemu sasvim drugom.
Ma nisam ni ja fudbalski ekspert. Čisto navijački,laički dijelim sa ostalima neizvjesnost i dozu strepnje a vezano za predstojeću sezonu.
Ono što sam napisao,napisao sam na bazi onoga što sam vidio protiv Olimpika i Mladosti.
Dvije nerelevantne utakmice,u fazi priprema kad ne gledaš i ne tražiš odgovore. Ali,obzirom da je puno novih stvari (igrači,stručni štab,taktika),svi pokušavamo nekako dokučiti na šta bi to moglo ličiti. Tako i ja pokušavam...
Sistem 442 nema puno filozofije. Igraš ga u linijama,ili srednju liniju malo zalomis tako da srednji veznjaci budu malo iza bočnih veznih ili ga igraš u rombu. I nemas sta drugo ili trece izmisliti.U rombu ga vjerojatno neće igrati...Ipak će to biti klasični sistem 442.
Kao što napisah,vjerujem da struka zna šta radi. Dovoljno dugo su sa igračima da su mogli napraviti dobre procjene šta mogu,sta ne mogu.
Možda neke od igraca za koje sam je izrazio sumnju da mogu igrati u ovom sistemu,pripreme i dovedu na nivo da ipak mogu.
Sve u svemu, ne mogu da vjerujem da neće izabrati najbolje riješenje.
Ono što sam apostrofirao jeste činjenica da u prošlosti pokušaji sa ovom formacijama nisu bili uspješni. Ni ta činjenica ne mora sama po sebi ništa govoriti. Ali izaziva neku dozu neizvjesnosti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 9:47 am

N/FS BiH donio odluku o kalendaru takmičenja
http://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/fi ... 016-17.pdf" target="_blank

Pročitajte više na: http://sport1.ba/nfs-bih-donio-odluku-o ... akmicenja/" target="_blank

P.S. Musa podnio ostavku! Zaganjat Musu treba, kakav Kostic :ganja:
Stvarno Siroki je los, ako ne dovedu neka pojacanja da nadoknade Ajaia i Kozulja onda bi mogli imati jednog manje konkurenta za titulu.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 9:59 am

Ma njima ce sad nakon Evrope sigurno otici jos par igraca,kao i svima ovima sto igraju u Evropi a onda ce morati dovoditi da popune rupe a skoro da nece imati vremena da ih uigraju..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot], igla i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija