Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 8:40 am

ne mogu da shvatim da neko bira kafu prije utakmice... pa nisu ni cijene tako skupe... kad se sjetim gdje smo bili poslije rata, pa opet ti protiv neke gradine ili zmaja bude 8K na stadionu... protiv veleza, celika ili slobode ne manje od 9K, a sarajevo da ne pricam... a igre su bile lose, veoma lose... jedna vrbanjusa ti otkinula bodove na grbavici, ej vrbanjusa...
100/94/37/34 - i to je to!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 8:43 am

Nemoj mi po Vrbanjusi, eto i Model je bio golman za njih nekad davno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 8:54 am

Onaj ko neće tražit će i najmanji razlog da ne dođe. Onaj ko hoće, naći će uvijek razlog da dođe.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:01 am

Ima nas koji ni treninge necemo da propustimo ako ne moramo a kamoli utakmice :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:06 am

pa više je raje bilo juče nego prošle godine u LZP sa krupom kad smo isto mogli na prvo mjesto pobjedom. biraju se utakmice i generalno sve drugo je preče...
gradi željo boli te *****
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:12 am

Sve je to ok al cilj je da bude vise navijaca. Ne trazi niko da budemo Barca ali kazem kad se odigra ko prvo poluvrijeme sa Celikom, pa juce pa Mostar. Trazi se htjenje, trka a ne nabijanje a igras sa jablanovima ko ovi juce. Svaki klizeci ili trka Voje na golmana pa na beka raja odmah skoci i aplaudira. Daj pokazi da se boris za klub ili platu. Sto hvalimo Sinisu sada, ko da je eto sad bolji fudbaler nego jesenas, Jest al u .... nego frajer leti nema izgubljene eto to je to, a sa takvim pristupom dodje i pobjeda pa i navijaci pocnu po kafanama pricat: e danas su bili dobri, a jok ono pitaju te kako je bilo a ti kazes ma bzze al dobili smo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:16 am

ipak mislim da nakon završetka prvog dijela sezone možemo reći da nije ni do toga...
gradi željo boli te *****
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:24 am

Ma @cwilla znas nas, niko vise nikom ne vjeruje, treba naka konstanta. Eto i ja sam poslije jeseni i antalije kontam sad cemo sviju na snagu razvaliti ako nista drugo pa eto kako izgledamo. Mislim i ja ovo pisem a sam sebi pokusavam objasniti zasto je tako kako je.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:26 am

ChWilla je napisao/la:
pon mar 12, 2018 9:16 am
ipak mislim da nakon završetka prvog dijela sezone možemo reći da nije ni do toga...
Upravo tako. Ja još imam gorak ukus u ustima zbog posjete protiv Radnika na Grbavici (3:2). I ne samo tada, bar pet puta se u zadnjih deset godina pokazalo da dobra igra nema veze sa posjetom. Ne treba se truditi opravdati ovo, jer opravdanja nikakvog nema i ne smije biti! Već gledati kako da se to što prije popravi.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:27 am

E cuj uprava odlazi.Tan odlazi. Kad se Amidza naljuti i zabrani im da dolaze na utakmice. Nema nikom na stadion.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:33 am

barbarez je napisao/la:
pon mar 12, 2018 9:27 am
E cuj uprava odlazi.Tan odlazi. Kad se Amidza naljuti i zabrani im da dolaze na utakmice. Nema nikom na stadion.
Kad im zmaja stavi na grb ko' cardiffu :D
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:33 am

Haj da i ja bacim koju o utakmici. Kao i protiv Slobode tako i u ovoj tekmi nismo mi bili losi, koliko neki potenciraju, vec smo igrali protiv solidnih i cvrstih ekipa protiv kojih nikome nece biti lako. Pogotovo se ovo odnosi na Krupu koja je odlicna ekipa. 3-4 njihova igraca bi i sam zelio vidjeti u nasoj ekipi.

Kod nas osim bekova i Zajmovica ostali su odigrali sasvim ok. I Zaka koji jos nije ni blizu stare forme ovu je tekmu odigrao na finom nivou. Veca odradio svoje kao i stoperi, manje vise. Bekovi losi, pogotovo Mehremic. Nazad katastrofa. Najcesce dosta daleko od igraca. Imao je i par finih intervencija, spasio i onaj gol. Svjestan je lose forme i vidi se da mu fali samopouzdanja. Dosta problema su nam pravili po njegovoj strani. Ne fali njemu zelje i htjenja vec jednostavno ima par mana od kojih mu je desna noga najveca. Ja bih Projica sto prije vratio na tu poziciju. Nazad je kvalitetniji. Hadzic nazad ok ali naprijed bas ne zna. Sreca pa se Sinisa vraca. Sredina odigrala solidno, sva trojica, odnosno cetvorica racunajuci i Sinana. Sa Vranjesom nam je koncept igre drugaciji. Meni se vise svidja varijanta sa Sinanom. Do duse i jedan i drugi su, po meni, igraci za dobre terene, koji na losijim, a i juce je bio takav, ne mogu pokazati 100%. Blagojevic i Hajdarevic po meni nezamjenjivi iako ni oni nisu na nivou iz prosle polusezone.. Vojo u dobroj formi, uz Sinisu u najboljoj u ovoj polusezoni. Zajmovic los. Previse srljanja i malo razmisljanja. I kao takav nije nista manje pokazao od onog sto je Zec pokazivao u zadnje vrijeme. I jedan i drugi imaju slicne probleme. Crnov bi ih lako obojicu mogao izbaciti, samo jos da se malo spremi i opusti.. I Zera bi mogao biti prvo rjesenje na lijevom krilu samo da se oporavi..

Sve u svemu nece biti lake utakmice do kraja. Nadam se da cemo lagano dizati formu jer znamo da mozemo puno bolje.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:35 am

raja traže čudo. i ne bi slavko nama mogao naobećavati da mi to ne tražimo, da se ne ložimo na to...

a i sad se vidi da nije uopšte loš trener. nego ga ponijelo, udarilo mu u glavu, povjerovao i sam u trip... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:43 am

Mehremicu je igrac pobjegao u situaciji kad je on izbio s linije. Opcenitno je frajer toliko nesiguran, svojim igracima ostavlja dulum prostora svaki put, unosi nemir u odbranu, stopere tjera da ga ispravljaju... Pobjegne on prema naprijed dva-tri puta, ali defanziva je prioritet. Kakav god da je, Projic bi trebao poceti utakmicu u Mostaru. Duel Filipovic-Mehremic bi mogao odluciti tu utakmicu.

Drugi bek prvi put igra beka za nas, pa hajde, treba mu vremena. Ipak, od njega se ocekivala ofanzivno dimenzija vise u odnosu na Sinisu, a nista tu nije pokazao. Bacao aute na glavu Vukoticu i to je to.
Sinisa je ipak puno bolja i sigurnija opcija.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:43 am

Ma raju boli qrac za nas klupski sport generalno i to je iz godine u godinu sve izrazenije. U zadnjih par godina se za nijansu povecao broj "bolesnika", prvenstveno zbog pozitivnih stvari koje je uprava uradila. Sto nas je bilo 2500 sad nas je 3500. I to je prava kvalitetna baza. Sve preko je iznimka..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:45 am

kontranogama je napisao/la:
pon mar 12, 2018 9:24 am
Ma @cwilla znas nas, niko vise nikom ne vjeruje, treba naka konstanta. Eto i ja sam poslije jeseni i antalije kontam sad cemo sviju na snagu razvaliti ako nista drugo pa eto kako izgledamo. Mislim i ja ovo pisem a sam sebi pokusavam objasniti zasto je tako kako je.
Ja opet mislim da mi tek sad hvatamo zalet i tempiramo formu. Mislim da ce prava sprema, forma i igra biti prikazana onda kada to bude najpotrebnije jer od svih timova u LZP mi imamo najtezi zadatak, mada tu je i Krupa koja ce se mislim morati skoncantrisati samo na jedno takmicenje(vjerovatno na kup) obzirom na sirinu igrackog kadra.
Dakle imamo jos devet utakmica u ligi i minimalno dvije utakmice u kupu. Dakle govorim realno kakva je trenutna situacija sa kupom, minimalno dvije utakmice a svi se nadamo i favoriti smo za jos dodatne dvije i vjerujem da svi ciljamo na to. Mi znaci, u nekim nasim planovima, imamo jos 13 utakmica odigrati, a tempo ce biti nenormalno tezak. Bice mnogo rotacija, nadam se bez povreda i sa sto manje suspenzija i mislim da cemo onu pravu formu uhvatiti bas onda kada bude najpotrebnije odnosno onih posljednjih mjesec dana od 11.04 do 20.05 kada treba igrati i kup i posljednjih 5 kola u ligi.
Mi smo prosle godine svrsavali na fizicku spremu igraca u prvih sedam, osam kola proljetnog dijela, a u 3. kolu LZP bas protiv Krupe cudili njihovim igracima koji su pred kraj utakmice lezali na travi zbog grceva, a pred kraj sezone u kupu i ligi se pitali sta je sa nasom spremom.

Eto ovo je moje misljenje na trenutnu situaciju na terenu i neshvatljivo mi je nestrpljenje navijaca i zvizduci nasim igracima u toku utakmice. Prvi put kada smo svi zagalamili i zapjevali igraci su pritisli i dosli do gola.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 9:54 am

a što se igre tiče, mislim da bi svakome ko šire gleda trebalo biti drago što i "mali" protivnici kojima "ni za šta ne treba" igraju lopte.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 10:05 am

problem lose posjete nemamo samo mi. sad je vec ocito da nije do Zelje. ako se okrenemo oko sebe vidjet cemo da isti problem imaju i drugi uz svega par regionalnih izuzetaka, povremeno.

ljudima je vrhunski fudbal stigao na male ekrane, telefone, tablete... jeftiniji neko ikad.
ako cemo nekoga kriviti onda uperimo prstom u novac i tehnologije.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 10:06 am

Razmišljao sam dosta o posjeti. I, realno, više je faktora koji utječu na skromnu posjetu.

Spomenuo sam i jučer, mnogi su još razočarani zbog prošle sezone.

Dobri rezultati klubova iz regije također utječu. Naprimjer, dosta će ih reći: "Ma daj, gledaj Partizan i Zvezdu, prođu grupnu fazu, a mi ne možemo ni da primirišemo toj grupnoj fazi."

Zatim vrijeme. Ako je loše vrijeme, bit će loša i posjeta. A ove sezone nismo imali sreće s vremenom.

Dijelom je odgovoran i Klub. Ne može se reći samo da su rezultati dovoljan razlog dolaska. Zato sam i govorio da je profesionalizacija PR-a veoma bitna.

Sve Željine utakmice su dostupne za 2KM. Mnogi se odluče za to, umjesto za dolazak na Grbavicu.

Posljednje, ne i najmanje bitno, jesmo mi sami i naše nakaradno razmišljanje. Nemamo tu kulturu odlaska vikendom na utakmice. Uvijek tražimo izgovore, rijetko načine da se nešto uradi.

Klub ovome treba pristupiti ozbiljno i vidjeti koliko oni mogu uraditi da što više navijača dolazi na utakmice.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 12, 2018 10:07 am

a niko ne razmišlja koliko godina partizan i zvezda ne naprave ništa sa 20 puta više para od nas...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, TheBlue i 256 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija