Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 10:57 pm

igla je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:39 pm
Prvo, ne može ti glavni čovjek kluba biti trener, a drugačije kod Amara ne može, drugo Amarove metode motivisanja su "Imaš 40 posto od plate", uzmi mu to, gledat ćeš isto ovo.
Trebaš napredovati kao klub, znači ne može klub koji postoji od 1921. godine ovisiti o jednom imenu.
Usput, tip koji ode u toku sezone "na odmor" ne smije imati više posla u organizovanom klubu. Interesantno je da postoji ta neka struja, ljudi koje smo svi popljuvali, a većina ih je dobra sa Amarom. Brojni novinari koji su nam odvratni, na čije se tekstove ovdje smije danima, su dobri sa Amarom. On ispade sveta krava.
Pljunite me koliko hoćete, ja želim moderan i posložen klub koji neće ovisiti samo o jednom čovjeku.
Ovaj post nisam mogao preskociti.
Rekoh danas da Slavko treba ici, ali nigdje nisam Amara prizvao iz istih ovih razloga.

Mada postavlja se opet veliko pitanje. Da li mozemo dovesti neko "jako Evropsko" ime, jer bez takvog nema ni modernog fudbala?! A i ako mozemo opet je dilema kako ce se to prihvatiti ovdje. Imali smo primjere sa Kodrom, Kosticem ( necu kom,Kostica kao trenera, ali igraci su se zalili na njegove evropske metode )..
Amar je provjereno ime, Amar je nas ucinio najtrofejnijim. Amar je legenda.

Bas zbog ovoga uprava treba da donese pravu odluku. Onu profesionalnu, najbolju za nas klub. Da li opet " eksperimentisati " ili uzeti provjereno rjesenje pa kolko bude moglo ici nek ide. Naravno, opet kazem, bez slusanja navijaca.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 10:59 pm

Model1964 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:46 pm
Ako nista onda smo mogli do sada nauciti da smjene posle sVakog neuspjeha nista ne donose. Ne smijemo ponavljati greske i srljati i dalje. Slavko je zasluzio jos jednu, bar polusezonu. Zasluzio je jedan normalan prelazni rok jer zimus nije bilo kvalitetnog izbora za pojacanja.
Ja sam bio uvjek za evoluciju a ne revoluciju. Postoje trenutci kada je evolucija retrogardna i kada je potrebna brza i jaka promjena jal ti revolucija.
Problem je što Slavko nema štofa za ono što nama treba. Borba za svaku loptu, konsantno napadanje kuci i na strani, napadacka igra sa dozom drskosti i rizika.
Ja bih halalio i tri sezone bez trofeja ako bi se našao mlad ambiciozan trener sa ovim stilom.
Sad kazes halalio bi tri sezone. Mozda ti i bi ali 90% raje ne bi. Tako smo govorili i da bi halalili pet sezona samo da istok napravimo. Nakon tri losa rezultata mi bi i Alegrija tjerali. Takvi smo i ovdne je trenerima tesko raditi. Moje misljenje je da trebamo probati malo sa kontinuitetom jer nam "revolucije" nisu dobra donijele u skorijoj proslosti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 10:59 pm

On je posebna prica...toliko voli Zelju da je jedva docekao kraj utakmice da nam objasni neke stvari...a hodati kako treba ne moze...ipak nije samo on kriv, krivi su i oni koji ga dovedose...debelo krivi...Saneleee...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:00 pm

gost_manje je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:52 pm
Obavještenje za mazohiste: snimak je u 23:00 na BHT1. :D Ja ću pogledati bar ovih pola sata koje nisam zbog BHTelecom krmaka, pa makar mi nešto bilo. :D

@Leon, sve si u pravu, samo nije 'ne leti pred ruku' nego pred rudu. :D Ali nasmija me dobro. :)
Ma to je to, greska pri pisanju, svakako sam van sebe i jos uvjek ne popusta.
Ali eto, nek se covjek bar malo, kiselo nasmije. :ganja:
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:57 pm
igla je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:39 pm
Prvo, ne može ti glavni čovjek kluba biti trener, a drugačije kod Amara ne može, drugo Amarove metode motivisanja su "Imaš 40 posto od plate", uzmi mu to, gledat ćeš isto ovo.
Trebaš napredovati kao klub, znači ne može klub koji postoji od 1921. godine ovisiti o jednom imenu.
Usput, tip koji ode u toku sezone "na odmor" ne smije imati više posla u organizovanom klubu. Interesantno je da postoji ta neka struja, ljudi koje smo svi popljuvali, a većina ih je dobra sa Amarom. Brojni novinari koji su nam odvratni, na čije se tekstove ovdje smije danima, su dobri sa Amarom. On ispade sveta krava.
Pljunite me koliko hoćete, ja želim moderan i posložen klub koji neće ovisiti samo o jednom čovjeku.
Ovaj post nisam mogao preskociti.
Rekoh danas da Slavko treba ici, ali nigdje nisam Amara prizvao iz istih ovih razloga.

Mada postavlja se opet veliko pitanje. Da li mozemo dovesti neko "jako Evropsko" ime, jer bez takvog nema ni modernog fudbala?! A i ako mozemo opet je dilema kako ce se to prihvatiti ovdje. Imali smo primjere sa Kodrom, Kosticem ( necu kom,Kostica kao trenera, ali igraci su se zalili na njegove evropske metode )..
Amar je provjereno ime, Amar je nas ucinio najtrofejnijim. Amar je legenda.

Bas zbog ovoga uprava treba da donese pravu odluku. Onu profesionalnu, najbolju za nas klub. Da li opet " eksperimentisati " ili uzeti provjereno rjesenje pa kolko bude moglo ici nek ide. Naravno, opet kazem, bez slusanja navijaca.
Jakog trenera treba dobro i platiti. Najplaćeniji član sportskog segmenta kod nas treba biti trener. Uvijek.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:02 pm

slika

a penala i sramote
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:02 pm

Dolina je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:12 pm
što je najgore za našu ligu i ne moraš biti neki trener ali gonič robova moraš, jedini način,
Amar je isto demagog i nije neki extra stručnjak ali je fakin a taj način samo ovde prolazi
A u Evropi nam bude redovno 4,5,6 komada..
Samo to ne volim kod Amara sto ima bas ekstreman overrespect za te klubove u kvalama za grupe, danas je sasvim normalno da totalni autsajderi prave podvige, a Amara kad slusam uvijek se svodi na halali Huso materi.
A za nasu ligu je Tito tu nema price.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:04 pm

Ode razum , zdravlje , ode sve u pm vise. Ne mogu da shvatim kako ne razumiju koliko nama znaci ovaj klub, pa bolan treba ti remi , idi da pobjeidis od prve minute i izvucices remi jeboga otac vise. Ovo je ponor , nocna mora i kraj svijeta za nas , mi volimo ovaj klub vi ne volite i u tome je razlika. Sto neko rece, meni je mozda i gore pala Krupa od ovoga jer sam vidio da ne ide , na jedvite jade sve ali sutim kontam bice bolje dici ce se nekako. Ne moze se nazor nista, ni kod Edisa vise nije moglo nazor , nazalost opet ni kod Slavka ne moze. Slavko je izgledao utuceno na samom pressu kao da ima nesto sto mi ne znamo , nema zara u izjavama , da covjek vidi da se zeli taj trofej koji nam je bio u rukama . Moj zivot je Zeljeznicar , vi sto ga unistavate neka vas je stid sto nedajete sve od sebe da svi kolektivno budemo sretni , neka vas je stid i sram sto znam da mozete ali iz nekog razloga to necete da uradite. Amara bi veceras, ali samo iz razloga sto se on jedini moze da nosi sa ovakvim mentalnim moronima i bezobraznicima, ali neka se odigra evropa sa Slavkom pa dobro razmiliti kako dalje ako postoji i promil sanse za Osimom dovesti ga. Kako bolan sutra da ustanem i imam volju za bilo cim nakon ovoga , kazu nemoj toliko srcu uzimati sve ovo ali kako kada ono ne bira , a sve ste krivi vi cast izuzecima koji su malobrojni, neka vas je stid sto nisi htjeli a mogli ste.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:05 pm

Neko najvece razocaranje danas je ono kreveljenje nakon gola zrinjskog sa zapada i istoka, te toliko likovanje. Od danasnjeg dana, fudbalski klub sarajevo mi je mrze od bilo kojeg kluba na svijetu. Kada bi sa Crvenom Zvezdom igrali, najvecim cetnicima, svim srcem bih navijao za Zvezdu. Yebem vise tu pricu o sarajevskom derbiju! Njega vise nema! U mojoj familiji samo dva rodjaka navijaju za govnare, a budu li mi likovali zbog titule, pljunut cu i jednog i drugog u facu! Ugasili se dabogda yebo vam zrinjski majku!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:05 pm

A otkud vama to da Slavko negdje ide, da razmišlja neko da mu uruči otkaz ili da on da ostavku? Vidim, već ste mu našli par zamjena, pa samo da pitam šta sam propustio.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 20, 2017 10:29 pm
Kao i obicno.. iz sjaja do ocaja i nazad, u sekundama.

Ova sezona ce ovoj grupi ljudi, ako ostane u klubu, a hoce, biti jedna dobra lekcija.
Upozoravani su da ćemo biti Sloboda 2, forsiranje istih igrača, bez zamjena rotacije bez smislene akcije.
Vjerojavali u spremu a nismo u top 5 lige.
Motivacija nula. Tribine su dobile Slobodu i Zrinju a ostalo je patnja bila.
Trener bezmud, nestrucan, sablja2. Misli sve može sam, a povreda Cice nam je najveće sranje bila.
Ovdje treba puci po treneru jer je lažov i beskicmenjak. Neka vodi koga hoće sa antifudbalom sa Lendrom zebom mirom, zakaricem kojeg je uništio dijetama je trebao tri komada trpati.
**** nas je sa Bogicevicem i Stanicem i ovo je njegov poraz. Da je ostao Marinovic nikad nebi dosli u situaciju da smo prvi da se ne lazemo.
Marković je drugu tekmu najgori samo nazad ide. Jamak je doktor za njega.
Juniore protjero. Nemam ništa pozitivnu za permanentnu neznalicu reci jer je od gotovine napravio veresiju.
Ako već treba ostati dodati mu Adzema, Odu i sutnuti Alihodzica.
To je gnjida nevidjena. A Amaru ga popisit da se vrati sa ovom upravom.
Uprava drugu godinu zaredom iste greške, Sablja pa Sablja 2, zvani Sampras.
Od sramote ne trebaju izaći na ulicu 7 dana.
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:09 pm

Tezak, pretezak dan. Na izgled sam smiren al u sebi gorim i placem.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:10 pm

Ja kad sam pisao da je slavko ublehas, dobio sam BAN!! Vama gospodo na cast svima koji ste me pljuvali.

Slavko odlazi!!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:10 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:05 pm
Neko najvece razocaranje danas je ono kreveljenje nakon gola zrinjskog sa zapada i istoka, te toliko likovanje. Od danasnjeg dana, fudbalski klub sarajevo mi je mrze od bilo kojeg kluba na svijetu. Kada bi sa Crvenom Zvezdom igrali, najvecim cetnicima, svim srcem bih navijao za Zvezdu. Yebem vise tu pricu o sarajevskom derbiju! Njega vise nema! U mojoj familiji samo dva rodjaka navijaju za govnare, a budu li mi likovali zbog titule, pljunut cu i jednog i drugog u facu! Ugasili se dabogda yebo vam zrinjski majku!
Ja ne znam gdje vi ljudi zivite, pa to tek danas skontali. Pa to su nasi najveci dusmani. Od kada postoje cilj im je da nas uniste. Pa oni slave sto su nas zavalili, derbi je u drugom planu. Naravno da sam navijao za Siroki u srijedu i uvijek navijam protiv njih i navijat cu. Kakve komsije i p.m.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:11 pm

arctg je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:05 pm
A otkud vama to da Slavko negdje ide, da razmišlja neko da mu uruči otkaz ili da on da ostavku? Vidim, već ste mu našli par zamjena, pa samo da pitam šta sam propustio.
Pobjedili smo danas, bas kao i proslu u Krupi, u srijedu proslavili titulu u kupu. Imamo pored Vedrana jos 4 u21 igraca u prvih 11, igramo pravi fudbal, dosta sansi stvaramo...
E to sve si propustio.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:11 pm

@starigrad
Slažem se, zato sam stava da ako ne mogu naći boljeg od Slavka, da ga ne treba ni dirati.

Usput, htio sam napisati poslije one bezmudosti protiv Krupe da jedva čekam kraj sezone i remont ekipe. Ali kvalitetan i dobar remont. Iz ovih igrača je duša ispijena. Nisam htio, kontam i ovi forumi znaju zlo biti, ne trebaju sad te priče. Sad evo kažem da treba promijeniti bar 8 igrača iz prve postave.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:11 pm

Zadnjih par sezona titulu uzima ko igra sa Slobodom kuci zadnje kolo. Samo da je kako nariktati da se igra sa njima zadnje kolo kuci i prst u uho.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:12 pm

Osjecaj ko da mi je neko blizak umro. Nevjerovatno. Osim sto su nase uzdanice OPET odigrale kriminalno, titula nam je oteta nepostojecim penalom u 93.minuti. Da su samo nasi odigrali lose i izgubili bio bih nervozan i ljut, ovako sam i razocaran i syeban, po 5 minuta gledam u jednu tacku. Samo da sto prije zavrsi ovaj dan i ova sezona, rezultatski je neuspjesna.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:12 pm

Ne ide Slavko nigdje. Najgora stvar po klub bi bila mijenjati trenera tek tako. Shvatam navijace, svi mi pricamo sta zelimo, zato sto ne snosimo nikakvu odgovornost, ali oni koji je snose moraju zadrzati hladnu glavu i cvrstu ruku pri svom stavu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:12 pm

Zeljo1921 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:10 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:05 pm
Neko najvece razocaranje danas je ono kreveljenje nakon gola zrinjskog sa zapada i istoka, te toliko likovanje. Od danasnjeg dana, fudbalski klub sarajevo mi je mrze od bilo kojeg kluba na svijetu. Kada bi sa Crvenom Zvezdom igrali, najvecim cetnicima, svim srcem bih navijao za Zvezdu. Yebem vise tu pricu o sarajevskom derbiju! Njega vise nema! U mojoj familiji samo dva rodjaka navijaju za govnare, a budu li mi likovali zbog titule, pljunut cu i jednog i drugog u facu! Ugasili se dabogda yebo vam zrinjski majku!
Ja ne znam gdje vi ljudi zivite, pa to tek danas skontali. Pa to su nasi najveci dusmani. Od kada postoje cilj im je da nas uniste. Pa oni slave sto su nas zavalili, derbi je u drugom planu. Naravno da sam navijao za Siroki u srijedu i uvijek navijam protiv njih i navijat cu. Kakve komsije i p.m.
Malo li je licemjerno i od strane nasih navijaca sto kobajagi sad pricamo nesto protiv slavlja, i mi smo svi kolektivno slavili u kupu za siroki i ja bi licno slavio da smo ih povalili za titulu i KRAJ PRICE
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija