Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:38 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:32 pm
zubanovic89 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:25 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:22 pm
Hoce li se moderacija sjetiti da skloni ovu zastarjelu anketu? Bode me u oci.
Imam jedno pitanje za ove malo upucenije, na istocnoj tribini ima velika lokva na dnu tribine , i cim mala kisa baruzdina, hoce li se vrli butmir udostojiti da to popravi? Ja radnika i govana majke mi
Znas ti od kad to stoji :D
Znam od kada, al pitam do kada ce? Fino su naplatili a sranje napravili
Ne vjerujem da ce to iko sad dirati, a i kad se stavi krov nece bit problem. Mada se slazem sa tobom skupa je ono igracka da bi bilo propusta a i oni su renomirana firma
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:41 pm

0-0 na Kipru :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:44 pm

Daris_ je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:41 pm
0-0 na Kipru :D
1-4
:baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:45 pm

0:5

Ko im yebe mater :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:46 pm

mirzza je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:14 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:08 pm
Malo glupo sto opet stihijski napadate Dženana, po meni je greska sto je izveden, jednostavno svaki napad na njega je išao, uduplan odmah od strane protivnika, a u sredini nikoga, uveden Zec, papak loptu 2 puta dotace, ispuhao na tri sprintanja... Da se svi trude koliko i Zaja prosli bi mi... ;)
U 4 utakmice daleko najlosiji pojedinac, treba na hladjenje jer se umislio da je zvijezda, nece da doda, ne moze i ne zna da prodje nikog 1 na 1, od njegovog prodora neces ni aut ili korner iznuditi, kada promijeni stranu za povratnu loptu i centarsut ne zna, u odbrani ga nema nikako, svog igraca ne prati, nakon sprinta ispuse i treba mu godina da se vrati, ma mogao bih do besvijesti.
Zec papak nam donese 3 boda iz Gabele, sinoc prodje par puta, okrenu ona dva kiprana ko na terminu, ubrza igru... mi od tog truda nemamo nista, nama treba konkretan ucinak.
Dobro majstore ;)
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:47 pm

Ebo Kipar 0:1 u Zenici Pavic drito iz kornera
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:47 pm

Premier je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:26 pm
IvanOsim je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:22 pm
Kakvo pisanje po omladini. Kemo pogrijesi u prijateljskoj idu max kritike, Bogi zabije autogol evrogol i Veca je kriv.
Bogi kao poslije odigrao dobro.
U 80% utakmica u prvih 15 minuta unese nerovozu u tim, i onda poslije kao nesto intervenise.

Ne vjerujem da je 4 utakmice po 90' odigrao. Fascinantno.
Jel se to ne smije pisati po omladini? Sta ima veze jel omladina ili nije, jel nas ili nije.Zaboli me, svi su oni igraci Zelje bio to arezina ili saban.Dosta je bilo te podjele nasa djeca i drugi.Saban trckara, Veca kriv i kraj price treba rec nekad jest tako je.Do jucer nam je Saban trebao u Romu zamisli, Veca ce nam donijeti pare, a Hajdar megatransfer.E sad se vidi koliko nismo realni, prestanite dijeliti igrace odakle dolaze i to.Curjuric i Krpic izdominirali a veze nemaju sa Zeljom, Lendric ko da je 100 godina ovdje a jedan Mujaga na nargili...svi su oni isti i svi nam trebaju na najvecem mogucem nivou, za naseg Zelju!!!
Smije se pisati i pisa se, vise nego po pridoslicama, od kojih si ti naveo dvojicu koja se najvise zalazu.
Meni smetaju dupli arsini, Kemi se yebe od do sto ga lopta pogodi u glavu u nebitnoj prijateljskoj u Mostaru a kada to Bogicevic uradi u derbiju prvenstva za 3-3 ili sinoc to je nesreca.
Ma kurko je vise nesreca, ko je bio vidio je da nam je umalo prsima dao autogol kada je lafo spustao Vedranu loptu koji je bio na prvoj stativi a Jadranko na drugoj, centimentri su nas dijelili od drugog autogola.
Saban u 4 utakmici presijece 20 lopti i on trckara, pa sta treba da uradi, njegovo je da presijece i da dalje, a sinoc je to radio vise puta kako treba i treba ga pljunuti i hraknuti, samo cekam pricu da su ga vidjeli na nargili pa da se suta iz kluba nogama i vec utabanom stazom od Memije ,preko Zerica i Mujagica.
Nama treba brzine i pameti, posebno u vezi, a tu se nadam da dolaskom Ramovica uz Jovana i jednog od djecaka da cemo imati tu brzinu, Cuki se u tom svemu moze slepati ko dizelas koji zna a drugo krilo mora biti brzo (vidjet cemo tog Jazvica).
Ono sto meni smeta kod Zaima je kada Suljo ganja stopera i radi pritisak Zaim ga ne prati, Arezina ga nit prati nit moze da prati, a Curjuric nema brzinu da to isprati.
Misljenja sam da opet za nase uslove imamo finu ekipu i ukoliko ostane na okupu i ona i trener uz par nadogradnji (golman i spic cim prije a desni bek i lijevo krilo u buducnosti), mozemo imati finu situaciju za borbu za prvaka.
Tu je jos i novi teren koji je brz i na koji se igraci nisu navikli, to nam je realno jucer bio hendikep u odnosu na Apolon a bit ce prednost u odnosu na nasu ligu.
To je temelj na kojem moramo graditi brzu ekipu i uvoditi atletikovce, zbog toga je vrlo vazno da Sehic starta u nedelju u Zenici, mi moramo opet proizvesti beka jer je proslo 3 godine od ofanzivnog beka koji je brz i koji moze sam pokriti cijelu stranu, i drugog Sehica gurati na lijevo krilo kada Cuki odmara, a idealno bi bilo da odmori u Zenici, to bar Arezina moze rijesiti uz Hareta, Vranjesa i klapicu, tu Krcma mora poceti koristiti sirinu koju imamo.
U revansu mozemo uraditi makar da zakuhamo utakmicu, mozemo dati taj gol i zatim cekati drugi, sto da ne tu probati sa Zaimom i Zekom po krilima a Cuki na ofanzivnom (i ono sto je lose imamo samo Veselog za izmjenu u ofanzivi).
Rado bih spustio i kapitena bar u Zenici i dao sansu Cemanu (Fejzic mi ne ulijeva nikakvo povjerenje).
golman-Aldin Sehic-Bakrac-Rodin-Pavic-Jovan-Hare-Arezina-Zec-Veseli-Krpic
Malo nek ohanu kapiten, sindikalac i Kristiano za sirotinju.
Za revans sa Kipranima se nadam Sinisi:
golman-Sinisa-Bakrac-Rodin-Pavic-Jovan-Saban-Cuki-Zaim-Zec-Krpa dovoljno da ubrza sredinu i ojaca bokove po kojima su Kiprani losi, mada bih volio vidjeti u nekom dijelu utakmice Zeca u spicu protiv onih visokih i jakih stopera, da li im moze pobjeci.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:49 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:44 pm
Daris_ je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:41 pm
0-0 na Kipru :D
1-4
:baklja:
Amin :D
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 11:52 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:45 pm
0:5

Ko im yebe mater :D
Ma ja se nadam prolazu jebe mi se :d...kad su pitari pisali 2-2 prije mecA i uboli moze i na kipru :P...a i oni prodjose Atromitosa nakon 1-2 jebat ga igraj..sreca zabi ga Suljo u zadnjim sekundama..0-2 vec ne bi ni teorije bilo...ali opet mi najjace..zabismo gol i svi slave na terenu ko da je za 1-0 i pobjedu..vise slavili nego ovi Stumbrasovi kad ga zabise njima za pobjedu hahah
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 12:01 am

Što prije uigramo formaciju 3-5-2 imat ćemo više beneficija od iste, iako bi nam falio štoper na klupi ako se ne računa na Osmankovića ili da Osmanović to pokriva. Sa formacijom 3-5-2 sa klupe ostaje Arežina, kad igramo protiv bunkeera, Zec kad nam treba brzina, Vranješ kad Blagojevića ne ide, Šaban ako ode vani, onda Hajdar u prvih 11, tu su uvijek u kombinaciji Šehići, čak bih na desnog wingbecka stavio A.Šehića, a Sinišu klupirao, što je malo glupo stranca klupirat, ali ovaj mali je puno bolji prema naprijed, onaj centaršut na Krpića protiv širokog je prava slika šta on može i puni sprint gdje je naš najbrži igrač. Sa druge strane bi bio Pavić, a mjenjao bi se sa Eldarom, gdje bi bili beton jaki i osigurani. U špicu su opcije Zajmović/ Zec i Krpić, gdje bi se prilagođavali protivničkoj odbrani ako im igraju jablani igra Zec da ih brzinom pomete. Ovo sve napominjem treba uigravati na TRENINZIMA. Kad se vidi da su primili formaciju, i shvatili svoje zadatke, onda im dati priliku da to pokažu na nekoj "malo lakšoj utakmici" da vidimo na čemu smo.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 12:02 am

Daris_ je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:52 pm
Hurmasica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:45 pm
0:5

Ko im yebe mater :D
Ma ja se nadam prolazu jebe mi se :d...kad su pitari pisali 2-2 prije mecA i uboli moze i na kipru :P...a i oni prodjose Atromitosa nakon 1-2 jebat ga igraj..sreca zabi ga Suljo u zadnjim sekundama..0-2 vec ne bi ni teorije bilo...ali opet mi najjace..zabismo gol i svi slave na terenu ko da je za 1-0 i pobjedu..vise slavili nego ovi Stumbrasovi kad ga zabise njima za pobjedu hahah
Ma da se razumijemo, ljudi jesu kvalitetniji od nas i tu nema puno priče, ali ja kad vidim kakve smo mi golove primili pojeo bih se života mi. Izaći dole sa bržim sastavom pa il' pukovnici il' pokojnici.

I ovo oko Rodina na desnom beku... koliko god meni bila draga naša djeca, prije svega djeca koja se na treninzima pokažu odlično, ipak im ne bih pružio šansu da debituju od prve minute na meču kakav je bio jučer. Šehića bih volio vidjeti sad u Zenici ako Siniša ne bude spreman ali protiv Apollona... ipak se treba staviti u položaj momka koji bi kao trebao debitovati za prvi tim i to pred 10 hiljada ljudi protiv kluba koji nije ni Gošk, ni Mladost već daleko, daleko ozbiljnija ekipa. I uz to sve, na utakmici gdje je naboj znatno veći nego što nam može ponuditi prosječna premijerligaška utakmica.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 12:20 am

----------------------------------Golman--------------------------------------
-------------------Siniša-------Rodin-----------Bakrač--------------------
-Veselinović------Blagojević------------Čurjurić-------------Pavić----
-----------------------------------Ramović------------------------------------
--------------------------Lendrić-------------Krpić---------------------------
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:06 am

GP Željezničar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:10 am

igla je napisao/la:
sub jul 28, 2018 12:20 am
----------------------------------Golman--------------------------------------
-------------------Siniša-------Rodin-----------Bakrač--------------------
-Veselinović------Blagojević------------Čurjurić-------------Pavić----
-----------------------------------Ramović------------------------------------
--------------------------Lendrić-------------Krpić---------------------------
Oplodnja d.o.o.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:12 am

I tako sinoc poslije tekme govorim da cu odmoriti ovih 10 dana od gledanja tekmi uzivo na stadionu i veceras krojim planove za vikend i uhvatim sam sebe u recenici kako krecem za zenicu u nedjelju u 19h.. E drogo najljepsa...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:22 am

Ali opet se pokazalo koliko je za jug bitan sektor d, tamo cesto bude epicentar ludila...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:51 am

Jug je jucer bio dobar. Ja zadovoljan navijanjem.
Odavno nismo poceli tekmu sa "Volim te Zeljo" i bas sam se najezio kad sam vidio ruke na jugu.

Bila je raja generalno nalozena, svi su htjeli navijat, pritisak napraviti ali jednostavno od prve minute ljudi su zagospodarili terenom i pritisak rjesavali lako, nekad sretno a vecinom mirno i spretno.
Pa se pitas kako svaka lopta njima dodje. Jbg krecu se ljudi, ne moze cijeli mec bit da sretno dodje do njihovog igraca.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:52 am

Minjore je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:10 am
igla je napisao/la:
sub jul 28, 2018 12:20 am
----------------------------------Golman--------------------------------------
-------------------Siniša-------Rodin-----------Bakrač--------------------
-Veselinović------Blagojević------------Čurjurić-------------Pavić----
-----------------------------------Ramović------------------------------------
--------------------------Lendrić-------------Krpić---------------------------
Oplodnja d.o.o.
Ali ovo ako uigramo bit ćemo tito za ligu. Razlog je sto svi igraju istu formaciju i naucili su se braniti na tu formaciju.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 5:23 am

Lendrić i Krpić nikada ali nikada ne bi mogli u tandemu zajedno.
Razlog je jednostavan, golgeteri obojica, različiti tipovi napadača, a imaju istu mahanu. Tehnika im je katastrofalna. Krpić pri prijemu lopte redovno ima problema, a Ivan je jedan od najlošije tehnički potkovanih napadača Želje ikad. To ga konstantno i vraća iz svake iole ozbiljne ekipe i lige.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 6:12 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:22 pm
Hoce li se moderacija sjetiti da skloni ovu zastarjelu anketu? Bode me u oci.
Imam jedno pitanje za ove malo upucenije, na istocnoj tribini ima velika lokva na dnu tribine , i cim mala kisa baruzdina, hoce li se vrli butmir udostojiti da to popravi? Ja radnika i govana majke mi
Sad ce krov pa nece kisnuti i nema vode
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 283 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija