Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:08 pm

Sve je ovo taktika da liga bude zanimljivija
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:09 pm

pinki je napisao/la:Dzaba i poraz i los utisak ja nekako opet jedva cekam tekmu protiv Viteza pa Zrinjskog k'o da smo razvalili Slobodu, jbg bolest ne bira...
Eh da barem svi ovako razmišljamo pa da u nedjelju bude 8000 na našoj Grbavici. Ja se nekako nadam da će biti pa kako god :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Crespo1921
Postovi: 36
Pridružen/a: ned jul 17, 2016 1:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:11 pm

Teska tekma... odvratan je osjecaj kad izgledas ovako inferioran na terenu. Krivo mi jeste, al aBd znam da cu protiv Viteza biti na svom standardnom mjestu. Kosticu zamjeram sto su Secer i Ugi na klupi bili al jbg on je sef nisam ja.
Veca-nije kriv za golove, sve u svemu dobar, par puta me presjeklo kada i on i igrac Slobode idu klizeci, malo je falilo da po glavi dobije u duelu sa Ordagicem.
Sinisa-u odnosu na tekmu sa Sirokim, katastrofa, ali ipak vise volim kad igra on nego Memija
Bevab-decko je izgubljen
Aco i Boka-solidni, mnostvo dugih lopti koje je Dzidic pokupio
Blagoje-dobar, uz Bosketa i Ivana nas najbolji igrac
Bekric-ovakav teren jednostavno nije za njega, ovdje su morali ili Ugljesa ili Adnan igrati, Tuce jedna ogromna nula.
M. Stevanovic-dobar standardno, trudi se trci
Beganovic-bori se on, srcan je al nece on karijeru samo zbog toga napraviti, nije on za krilo
Lendric i Nikolic-odlicno zatvoreni, maestralna igra njihovih stopera.
Ugljesa-dobar je bio, mnogo sigurniji od Bekrica
Halvadzic-nista specijalno
Mujagic-ne znam sta ga drzi u prvom timu, decko niti je jak, niti okretan, on u juniorima vise nije dominantan.

VOLIM TE ZELJO
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:12 pm

Mozemo mi pricati o losem ili dobrom danu, o losem ili dobrom vremenu, o tome kako su zvijezde na nebu poredane i ko zna o cemu jos sve, ali istina je da je Sloboda bolja danas bila, dok mi nismo imali suta u okvir gola, ako ne brojim ono Lendricevo na kraju utakmice. Ljudi su nas zasluzeno pobjedili i treba im cestitati. Izvuci pouku i nastaviti dalje! Radi se dobro u klubu i oko kluba, samo lagano treba. Ne moze nista preko reda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:13 pm

Hurmasica je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Onda nema smisla najaviti titulu. Kada to uradis dovedes najbolje igrace koje mozes da ti igraju sezonu i donesu trofej. Onda treba potpuno drugacije postaviti stvari. Igramo lopte, pokusavamo vratiti Bevaba u zivot, mozda Husicu pomognemo da sredi situaciju u glavi, da se jos povrate Lendric i Stevanovic, da ispunjavamo zelje Bekricu jer nas je ranije zaduzio, da malo Hervas trenira s nama... Stvarno glupa stvar kada najvis titulu, a uopste ne znas sta imas. Kakav je taj trener? Kakvi su igraci koje dovodis? Pokazalo se da smo poprilicno fulili s ovim rokom. Bevab i Husic jako lose, nikakav napredak u odnosu na Mladenovica, Kramarica i Stanica. Pozder evo danas ni na klupi. Koja je razlika u odnosu na Djermanovica? Nikolic? Ja sam ocekivao da uleti nekad i svojim iskustvom pomogne, a ne da svaku igra od prve minute. Jahic i Toskas? Bocaccini, Ugljesa i Secerovic se pokazali kao dobri za sada. Za drugu dvojicu se znalo jer su iz nase lige i jer su prirodnim i normalnim putem dosli u nas klub iz nesto losjih timova. Bas onako kako je @FKZ1921 pisao. Jedini o cijem se kvalitetu zna i ne voze u rikverc. Nadam se da ce se covjek vratiti i nastaviti da pise jer je pisao kvalitetno i odmjereno.
Husić poslije derbija nategao ložu i tek počeo prije 2,3 dana trenirati zajedno sa ekipom, jutros je odradio trening sa ostalim momcima koji nisu otišli u Tuzlu. Za Toskasa ne znam fakat šta očekujete kada su nam štoperi Aco i Bokačini, šta treba da mijenjamo štopere svako treće kolo? Jahić je imao tu povredu koju je imao ali već ga protiv Viteza očekujem u nekim kombinacijama. Ne mogu da shvatim da neko kaže da je Husić loš na osnovu odigranih minuta do crvenog kartona na derbiju koji uopšte nije trebao dobiti. Fakat ne kontam...
Ma nevezano za ovu utakmicu pisem. Ja mislim isto kao i na pocetku sezone, Evropa je cilj i to cemo se dobro boriti za nju. Kazem da ne znas sta imas. Husic je igrao pola sata i napravio glupost. Nije opravdao povjerenje i to je cinjenica jer niko ne treba ostaviti ekipu na cjedilu onako. Pitam se kakav je taj Toskas i pitao se kakav je taj Bocaccini, Bevab, Husic, Pozder kada najavis titulu s njima u ekipi, a niko ziv ne zna sta oni mogu. Doveli smo hrpu igraca, a nismo zatvorili jedinu boljku iz prosle sezone, a to je lijeva strana. Mislim da se vecina slaze s tim.
Pisao je vec neko ranije o igracu koji pravi razliku. Ekipa nam nije dobro balansirana. Potreban je igrac, vjerovatno na tom lijevom krilu koji moze probiti jedan na jedan, otvoriti prostor drugim igracima. Miroslav to nije, on koristi taj prostor. Recimo danas taj Ordagic prodje izmedju nasa dva igraca ubaci loptu i zavrsi se utakmica na onakvom terenu. Mi nemamo takvog igraca u ekipi. To nam fali, jer igraci nemaju osjecaj da imas nekoga kome ces dodati loptu kada je sve drugo zatvoreno i nemas opcija. Potreban je igrac koji ce izmisliti opcije, koji ce proci nekoga, osvojiti teren. Natrpali smo hrpu nekih igraca od kojih nemamo koristi u polju. Ne mogu igrati i Djenis, Pozder, Nikolic i Mujagic pored Lendrica, a mi ih imamo u rosteru. Imas dva odlicna desna beka, a dva losa lijeva. Imas najbolje desno krilo u ligi, a na drugoj strani nemas nikoga. Utakmice protiv dobrih ekipa ne trpe losu kariku, posebno kada imaju dobre trenere, kao danas, pa samo pogledaj na snimku kako Husref izlazi na nase stopere i ostavlja nam slobodnu lijevu stranu jer nista ne mozemo napraviti tamo. To se jasno vidi tokom cijele utakmice, jedini slobodan pas ti je lijevo i tako do linije gdje gubimo lopte. Kostic je to morao vidjeti, a i pretpostaviti. Kada je usao Ugljesa dobio je prostor Stevanovic desno jer je Ugi bio prijetnja kroz sredinu i prirodno se odbrana skupljala. Do tada nista.

Da odmah napisem ja nisam toliko pogodjen ovim porazom i ne mijenja moje misljenje. Napredujemo u nekim stvarima, ali nemamo tim za titulu. Kako sam pisao i prije pocetka mi nemamo niti jedan argument zasto smo bolji od Slobode ili Zrinjskog. To ne znaci da necemo biti ispred njih, ali da trebamo spustiti loptu i ne ocekivati neka cuda. Ovako cemo mi do kraja, nekoga dobiti, nekoga nadigrati, ali isto tako i izgubiti.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:13 pm

psihopata je napisao/la:
Roberto Baggio je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vitez je bolji utisak gore ostavio kud ćeš dalje.
Zanimljivo zapažanje. Ali istina je da su i Vitez, pa i Olimpik, napravili više šansi na Tušnju nego mi danas...
pa ne igra npr. ni bilbao isto protiv reala i barselone kao protiv las palmasa,normalno je da se više nalože tuzlanski krkani kad im dolazi željo,nego ekipa protiv koje su unaprijed upisali bodove.
Ok to što su se oni naložili, ali problem je što mi nismo. :)
FK Željezničar 1921
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:14 pm

veca bogami loš danas, pričajte šta hoćete. da je karić pustio da ga pokupi - igrač manje za nas i ganjali bi rekord pitara od prošle godine...
gradi željo boli te *****
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:16 pm

Poznavajuci nas prije nekih 3.500-4000. Idemo dalje bolje sad nego kasnije.
Nije mi jedino jasna funkcija Bekrica u onoj formaciji. Iskreno on koji nikad prije nije imao toliko obaveza u defanzivi nije toliko los. Greska je sto ga Kostic gura tu da igra. Bekric nema mjesta u ovoj formaciji. Ja ga poredim sa ulogom Misimovica prije u reprezentaciji, i samo zamislim da su nam vezu u formaciji 4-4-2 drzali npr Medunjanin i Misimovic. Logicki da ne ide.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:19 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Vitez je bolji utisak gore ostavio kud ćeš dalje.
Zanimljivo zapažanje. Ali istina je da su i Vitez, pa i Olimpik, napravili više šansi na Tušnju nego mi danas...
Zanimljivo je da gubimo trecu zaredom od njih, i da 4 utakmice s njima mi ne mozemo meda, pa i ona pobjeda je samo na papiru i tu su nas nadigrali.. Čelik i Sloboda ce vijek dati 120% ptoziv klubova iz Sa, zasto obrnuto nije taj slucaj ne znam..
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:21 pm

Ma dobro ,... možemo mi sad ovdje pisati šta god nam padne napamet , SŠ ne benda to ni sekunde ...Husref nije protiv sebe imao samo Miloša već i Lešnika , al' bez neke velike fajde ...
Od igrača se očekuje da na terenu da svoj maksimum , ali od šefa SŠ da postavi adekvatnu postavu i taktiku , te nadmudri protivničkog trenera ...Kostić već sada sebe polako postavlja pod lupu onih koji poznaju fudbal ... sad mu treba staloženost da izdrži taj pritisak ...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:27 pm

Da li ima negdje izjava Kostica nakon utakmice?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:28 pm

Pa ni na ebenom FM-u ne možeš igrat s Advanced playmakerom (Tuce) i Deep Lying Midfielderom (Blagoje) jednostavno puse u sredini i tako dobismo drugi gol. Niko da izadje i blokira. Prvi gol s opet naše boljke,te glupe lijeve strane.::.Eh da mi je dočekat dan da imamo jaku tu lijevu stranu rodio bih se opet.
Kosticeva utakmica definitivno,kao što su pobjede protiv Olimpića i Širokog njegove i ovaj poraz je njegov.
Pričamo o postavljanju neke formacije na osnovu protivnika,totalna fula.
Idemo klepit Viteza :skoljka:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:31 pm

Evo kad sam glavu ohladio sada mogu nesto i napisati kratko.
Bit ce ove godine svega ne kod nas nego kod sviju..tek je pocelo polako ide to kako treba i neka se desio poraz bolje od Slobode nego od Viteza i njima slicnima, kao sto je vecina ovdje rekla Bekric nemoze igrati od prve min,Jovan se polomio na sve moguce strane,iskreno nadam se potajno da ce doci tip igraca poput Hervasa i da ce doci taj neko za tu lijevu stranu...
Bit ce ovo sve ok samo laganica
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:31 pm

Pretjeruje se sa kritikama na osnovu samo ove utakmice, svega mi neki kao da prvi put gledaju utakmicu u Tuzli. Gore smo gubili i sa jačim ekipama jer vidjeli ste poslije 2 gola je već počelo valjanje, prvo golman folira a poslije Karić i zadržavaju vrijeme. Bili su i oni dobro ispuhali čak bih rekao da su i totalno pali trkački u zadnjih 15 minuta ali Bjelica sve živo svira i sjecka, težak teren, tako da se nije ni moglo više. Poznata je njihova prljava igra gore, pa vidjeli ste da Ordagić ne dobije ni žuti a dva puta ide đonovima na našeg golmana. Drugi put je Veca bio pametniji pa mu je krampone uvalio u bubreg, polako bekane đe si navro.

Moramo shvatiti da smo prešli na novi sistem i to nije tako lagano uigrati jednostavno treba vremena. Gledali smo 451 prošle godine gore pa se nismo sastavili sa loptom a pobjediš, takav je fudbal. Sve u svemu mene ova Sloboda nije oduševila, gubiće i oni bodove sigurno. Dali su dva gola od toga jedan sa 20+ metara a da su imali nekih šansi i nisu a mogli su vala i primiti bar jedan gol, mada realno zaslužena pobjeda jer su se bolje snašli po teškom terenu.

Ja i nisam mnogo razočaran ni zabrinut jer ova utakmica nije mjerilo nikakvo. Miloš je pametan i izvući će pouke tako da će novi susret gore u ligi za prvaka biti sigurno drugačiji. Sad uzeti Viteza pa makar i 1:0 na guranje, jer mi nakon svake uspješno apsolvirane utakmice imamo još dodatnih 7 dana za uigravanje do sledeće i zato je važno uzimati bodove u startu dok se još tražimo sa igrom. Ja sam bio skeptičan nakon par tekmi ali se vidjelo da to ide na bolje i dok nam još par igrača bude spremno biće to ko pišta ;)

Malo su nas povrede na startu poremetile i suzile roster (pogotovo lijeva strana) ali kako se budu vraćali pojedini igrači bit će mnogo kvalitetnijih rješenja, sad se još krpimo.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:35 pm

Dva penala su trebala biti dosudjena za njih u prvom poluvremenu, pa nam se valjda vratilo, sta li. Dobro neko rece, Hervasu se sjetim mamice. S njim bi ovo puno bolje izgledalo. Beganovic ne moze igrat lijevo krilo. Frajer fakat ofirno ispada, a ne moze se probijati kao Stevanovic. Jedno je uklizavat na poziciji zadnjeg veznog i borit se, a drugo je na krilu.
Sinisa gurnu frajera, a lopta vec od njega otisla, cudi me da nije sudija penal svirao. Zbog onog bi ga ja kaznio, koja nesmotrenost.
Kostic se derao u prvom poluvremenu, ali sam je kriv donekle. Podcijenio je Slobodu. Opet imamo problema sa zracnim duelima (znam da imaju veoma visoke igrace, ali opet...). Nakon onog belaja u prvom poluvremenu sa pljuskom, meni pade na pamet da je ovdje najbolje sutirat iz daljine, jer je golmanima puno teze braniti. I zabi nam levat tako gol.
Meni je krivo sto se seljacina zvana Husref izivljava nad nama vec ne znam ni ja koju utakmicu, kao da su jebeni Real Madrid. Nista opet nismo mogli. A tacno sam strahovao od njihove veze. To se moralo zatvoriti, jednom defanzivnijom varijantom, pa nek napadaju. Teren bio jos uzasan, ona nasa brza igra nije mogla doci do izrazaja i samo smo gubili loptu. Jebi ga, nadigrali su nas, Husref nas opet namagarcio, to mi je samo krivo. Mora se znati igrati s ovim ekipama sto ginu protiv nas, tipa Celik, Sloboda. Njima najveci uspjeh u historiji kluba kad pobijede Zelju ili Sarajevo. Srat ce svi sad po meni, ali morali su poceti Ugljesa i Secer nazad, a Blagoje na lijevom veznom. Ili barem Ugljesa i Blagoje dole, a Halvadzic npr lijevo. Svaka cast fakat Beganovicu, ali ne snalazi se uopste na onoj poziciji. Ali da budemo realni, ne znam ko bi ista mogao uraditi u onoj situaciji. Stevanovic je cuda radio, zbog nenormalne pozrtvovanosti i kvaliteta koji posjeduje, a odskace od ostalih. Nikolic fuli zicer, ali jebi ga, ne moze ga covjek kriviti. Lendric i Nikolic ostadose odsjeceni gore zbog nepostojanja veznog reda. Ne trazim ja 4-5-1 uopste, nego samo drugu taktiku za ovu utakmicu.
Nema veze, idemo dalje. Nema nikakvog kukanja, tjeranja nekog. Izdvajam danas Bokaca, Blagoja, Micu i Acu. nekih 20-30 minuta utakmice nisam ni uspio pogledati, pogotovo ovo pred kraj, pa to ne mogu komentarisati, kad pregledam utakmicu. Idemo dalje. Meni samo krivo sto Husref levat nas opet dobi tako glupo, meda nismo mogli. Samo da ne bude Kostic tvrdoglav kao Mulalic, to bi bilo kobno...Uvidio je do sada vjerovatno da ovo nije slovenacka, hrvatska, srbijanska liga s 2-3 kluba i ostali koji su tu reda radi. Ovo je veoma izjednacena liga, specificna sto se mnogo toga tice. Sljedeci put Slobodu zguzit na Grbavici, jebat im mamicu za ovo sve, a Fukare pustit u 80-toj jebenoj minuti, a otjerat ih 5 minuta kasnije.

Volim te Zeljo!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:37 pm

Koji glupanu u odbrani Širokog Allahu
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:39 pm

staaarinavijac je napisao/la:Ma dobro ,... možemo mi sad ovdje pisati šta god nam padne napamet , SŠ ne benda to ni sekunde ...Husref nije protiv sebe imao samo Miloša već i Lešnika , al' bez neke velike fajde ...
Od igrača se očekuje da na terenu da svoj maksimum , ali od šefa SŠ da postavi adekvatnu postavu i taktiku , te nadmudri protivničkog trenera ...Kostić već sada sebe polako postavlja pod lupu onih koji poznaju fudbal ... sad mu treba staloženost da izdrži taj pritisak ...
Nema mjesta za paniku jos uvjek ali treba da uci na greskama, ima siroku klupu Pozded, Grk, Jahic, Šecer, Ugljesa, Lazic...itd.

Grk i Jahic jos nisu igrali, ovaj Jahic ako ne bude spreman za Vitez neka ide komotno, Lazic da li je zaljecio povredu, inace ne smije Kostic da se igra da ide previse ofanzivno.

Bekrica taman krenulo protiv Sirokog, onaj slobodnjak kriminalan, Bevab se gubi na momente...itd.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:46 pm

Sad treba pružiti podršku našima. Svi na Grbavicu protiv Viteza, podrška je najpotrebnija baš sada, a ne kad sve ide onako kako treba. Vratimo našu lokomotivu na šampionsku prugu.
slika
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:50 pm

Hajmo se svi koji mozemo aktivirati na ovaj nacin, svaka cast @bhdragons.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:56 pm

Ja napisah poslije Sirokog na racun naše igre koju su mnogi nazvali fantasticnom:..ništa spektakularno...i da ce nam iole bolja ekipa napraviti problem sa ovakvom igrom...a da cemo poslije Slobode vidjeti gdje smo i koliko mozemo.Nisam ocekivao ovakav ishod danas jer sam ih gledao protiv Sirokog i Viteza i po meni nisu pokazali da nas danas mogu ovako uzeti i ostaviti bez šuta u okvir gola.Pa šta bi Kostic da je imao igrace Olimpika i Viteza danas uradio?Primio 7 komada?Mislim da godinama kuburimo sa strucnim štabom i da i danas imamo taj problem.Drugi problem su igraci.Da iko od njih srcem voli Zelju nebi se desilo da za 90 minuta ne odšutaš loptu prema golu.Sramotno.Neki spominju posjete na Grbavici u kontestu slijedece utakmice sa Vitezom i vec kritikuju unaprijed smanjenu posjetu i ko znam ja nas...samo cu reci da je u sezoni 77-78 kada smo bili drugoligaš Grbavica bila puna.Zašto?Zato što su raja imala šta i koga vidjeti.Nije do navijaca.Do igraca je.Ove danas samo visina transfera interesuje i ništa drugo.Nekad su naše legende igrale srcem i dušom za našeg Zelju,bilo je i kod njih poraza ali nikad bez ispaljenog metka.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija