Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:46 pm

Pa oni su saigraci, normalno je da se druze, ne treba oko ovakvih stvari dizati frku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:47 pm

@Tyrg falis nam na chatu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:51 pm

Hajd', da se nadovežem na ovo što je Leon napisao, jer mi je nijet bio da pišem o fudbalu a ne o saopštenjima. :cigara:
Leon_Professional je napisao/la:Zrinjski je jaka ekipa, mada ovaj bi im period mogao biti rezultatska kriza. Ona mora doci kad tad. Evo vec 2 meca igraju nerijeseno, protiv Slobode izpuste 3-0, ranjivi su sigurno.
Zvuči impresivno, ali ovo je Zrinjskom ove sezone, u dosadašnjih 16 kola, prvi put da su uvezali dvije utakmice bez pobjede. S obzirom da su to bile utakmice protiv Širokog i Slobode, dva boda se tu još uvijek ne mogu nazvati rezultatskom krizom, ali ako ne uspiju pobijediti ni nas, to bi već mogao biti problem.
Leon_Professional je napisao/la:MEdjutim, oni su kompaktna ekipa u kojoj igra dosta igraca koji mogu napraviti potez i rijesiti utakmicu. Tu mislim na Tomica, Todorovica, Mesanovica, Bilbija koji je za mene kao i Mesanovic prije bio kloc ali u ovoj ekipi pokazuje mnogo vise. NAravno tu treba uvrstiti i njihovog lijevog beka Stojkica. Vjerujem da je i Petrovic zapazio sjajna utrcavanja Stojkica. Ako se ne varam poslije njegovog ubacivanja mi smo primili gol, ali i dosta golova je palo na taj fazon i po toj strani. Stvarno covjek se strasno snalazi u napadu, a imaju Tomica koji sve to nagradi jednom loptom u prostor. Tu je i Todorovic koji igra u zivotnoj formi. Memija ce nazad morati odigrati dobru partiju, iako znamo da Mema zna ispasti kao protiv Radnika.. Nadam se da ce Memija rijesiti to dobro, naravno uz pomoc Miroslava. Prije svega treba da skupimo sredinu terena i u situaciji kada oni imaju loptu da budemo agresivni i uvijek blizu igraca, da im pusemo za vrat.
Zrinjskog sam pratio malo više na početku sezone, onih par kola dok smo im bili blizu. Nakon što su nas dobili i pobjegli nam, gledao sam u biti samo njihove rezultate. Zato nisam u toku šta se njima u međuvremenu dešavalo u ekipi, ko je hvatao formu a ko je ispadao iz nje, ko je sve konkretno vukao sve te dobre rezultate. Kakav je Tomić trenutno? Meni je on bio odličan tad dok sam ih gledao. Na Grbavici sam onda protiv nas kont'o kako je šteta što ga nismo opet doveli, ako smo mogli, bez obzira na prethodne nebuloze. Danas to mislim i više, nakon što smo u međuvremenu prešli preko Bogičevićeve tužbe. Tomića smo u toj prvoj utakmici odlično zatvorili 50-ak minuta, rijetko je uopće prelazio na našu polovinu sa loptom. Tad su Bekrić i Radinović pravili odličan pritisak još na njihovoj polovini. I bukvalno prvi put da je Tomić uspio pobjeći, ogroman prostor mu se otvorio i on majstorski podvalio loptu za akciju za Bilbijin gol.
Leon_Professional je napisao/la:Imam osjecaj da ovo mozemo dobiti, duzni su nam zbog par zadnjih tekmi dole, a i ne bi bilo lose da nas sreca pomiluje onako kako nas je zakidala zadnje 2 tekme i opcenito cijelu sezonu.
Od prethodnih nekoliko utakmica sa njima, ja sam najteže prebolio onaj Mulalićev poraz u Mostaru. Puno hrabrije i bolje nego je to bilo sa Odovićem sezonu prije, ali Oda uze bod a Mulalić prosu sve u samoj završnici. A bili su tad baš zreli da ih isklofamo dobro. Što se tiče ove zadnje, Kostićeve utakmice, tu smo bili odlični dok nismo primili gol, a ono poslije je bilo bruka, potpuni raspad sistema, koji se, doduše, nije uspio ni formirati kako treba.

Što se tiče sreće, mislim da je nije imao samo Mulalić, ni to u Mostaru, a ni poslije u revanšu, u onoj baš izjednačenoj i tvrdoj utakmici. Mulalić je uzeo Zrinjskom samo bod iz te dvije utakmice, a zaslužio je možda i svih šest. Sa Odovićem i Kostićem smo dobili taman po mjeri, koliko smo i zaslužili. A prekosutra, vala, ne mora ni biti sreće, ali bar da ne bude nesreće. :D Ali i sa srećom i sa nesrećom, mi ćemo dole za pobjedu realno morati odigrati najbolju utakmicu sezone.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:51 pm

storm_raider je napisao/la:Nemojte da pretvorite ovo u pricu sad protiv Tuceta. Bekric jos uvijek moze odigrati dobro, i protiv Viteza je bio jedan od najboljih. Znaju se preko 10 godina, a i nisam bas siguran da je ovo vecerasnja slika.
Na satu stoji 21:15 objavljeno prije 14 min. Sad je 21:51. Nabijem ih obojicu...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:52 pm

Tryg je napisao/la:Bekric uz Lendrica najbolji bio protiv Viteza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
NOrmalno i to treba pohvaliti. A ostale tekme necu zaboraviti radi ove protiv Viteza.
Niko ne pravi frku sta vam je.. I niko nije povezao Bekrica s ovim Jahicevim odnosom prema klubu, Nemojte izvrati.

Tuce je za ovu ublehu ljudina, ali svaki mu je potez skupo placen i to je cinjenica.
 
Leo Messi
Postovi: 45
Pridružen/a: sub maj 14, 2016 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:57 pm

Ako je istina da su vodze protiv ovih ljudi u klubu e onda bas vise mi nista nije jasno i bas me zaboli zbog ove situacije u klubu VOLIM TE ZELJO i nije me briga ko sjedi u upravi sve dok se pozitivne stvari rade u i oko kluba svi si prolazni samo si ti Zeljeznicare vijecan
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:58 pm

Ukoliko je nekom promaklo..

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1r5c9IsWjng[/video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:58 pm

Bio nam je i Jaha ljudina, pa preko noci jednim pismom se poprska na sve uradjeno.
Glupost napravis i svu donesenu radost prekrizis.
Nadam se da Tuce nije takva sorta ljudi :)

Jebi zrinjski leee jebi zrinjski lee a i ultraseee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 9:59 pm

Kakav zadnji komentar debilcine na gg.ba. ono je za strijeljanja majke mi
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:00 pm

Mozda mu je Bekrija napisao ono saopstenje pa ga ovaj casti...Boze sacuvaj...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:01 pm

Kako covjek otvoreno poziva na rat proptiv uprave još otvoreno najavljuje probleme i pritiske koje ce raditi kako bi smijenili upravu ee. Pa ono treba prijaviti policiji zbog pozivanja na nasilje. Strasno.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:04 pm

De kopirajte da ne ulazim na ono govno dzaba...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:05 pm

Roberto Baggio je napisao/la:Hajd', da se nadovežem na ovo što je Leon napisao, jer mi je nijet bio da pišem o fudbalu a ne o saopštenjima. :cigara:
Leon_Professional je napisao/la:Zrinjski je jaka ekipa, mada ovaj bi im period mogao biti rezultatska kriza. Ona mora doci kad tad. Evo vec 2 meca igraju nerijeseno, protiv Slobode izpuste 3-0, ranjivi su sigurno.
Zvuči impresivno, ali ovo je Zrinjskom ove sezone, u dosadašnjih 16 kola, prvi put da su uvezali dvije utakmice bez pobjede. S obzirom da su to bile utakmice protiv Širokog i Slobode, dva boda se tu još uvijek ne mogu nazvati rezultatskom krizom, ali ako ne uspiju pobijediti ni nas, to bi već mogao biti problem.
Leon_Professional je napisao/la:MEdjutim, oni su kompaktna ekipa u kojoj igra dosta igraca koji mogu napraviti potez i rijesiti utakmicu. Tu mislim na Tomica, Todorovica, Mesanovica, Bilbija koji je za mene kao i Mesanovic prije bio kloc ali u ovoj ekipi pokazuje mnogo vise. NAravno tu treba uvrstiti i njihovog lijevog beka Stojkica. Vjerujem da je i Petrovic zapazio sjajna utrcavanja Stojkica. Ako se ne varam poslije njegovog ubacivanja mi smo primili gol, ali i dosta golova je palo na taj fazon i po toj strani. Stvarno covjek se strasno snalazi u napadu, a imaju Tomica koji sve to nagradi jednom loptom u prostor. Tu je i Todorovic koji igra u zivotnoj formi. Memija ce nazad morati odigrati dobru partiju, iako znamo da Mema zna ispasti kao protiv Radnika.. Nadam se da ce Memija rijesiti to dobro, naravno uz pomoc Miroslava. Prije svega treba da skupimo sredinu terena i u situaciji kada oni imaju loptu da budemo agresivni i uvijek blizu igraca, da im pusemo za vrat.
Zrinjskog sam pratio malo više na početku sezone, onih par kola dok smo im bili blizu. Nakon što su nas dobili i pobjegli nam, gledao sam u biti samo njihove rezultate. Zato nisam u toku šta se njima u međuvremenu dešavalo u ekipi, ko je hvatao formu a ko je ispadao iz nje, ko je sve konkretno vukao sve te dobre rezultate. Kakav je Tomić trenutno? Meni je on bio odličan tad dok sam ih gledao. Na Grbavici sam onda protiv nas kont'o kako je šteta što ga nismo opet doveli, ako smo mogli, bez obzira na prethodne nebuloze. Danas to mislim i više, nakon što smo u međuvremenu prešli preko Bogičevićeve tužbe. Tomića smo u toj prvoj utakmici odlično zatvorili 50-ak minuta, rijetko je uopće prelazio na našu polovinu sa loptom. Tad su Bekrić i Radinović pravili odličan pritisak još na njihovoj polovini. I bukvalno prvi put da je Tomić uspio pobjeći, ogroman prostor mu se otvorio i on majstorski podvalio loptu za akciju za Bilbijin gol.
Leon_Professional je napisao/la:Imam osjecaj da ovo mozemo dobiti, duzni su nam zbog par zadnjih tekmi dole, a i ne bi bilo lose da nas sreca pomiluje onako kako nas je zakidala zadnje 2 tekme i opcenito cijelu sezonu.
Od prethodnih nekoliko utakmica sa njima, ja sam najteže prebolio onaj Mulalićev poraz u Mostaru. Puno hrabrije i bolje nego je to bilo sa Odovićem sezonu prije, ali Oda uze bod a Mulalić prosu sve u samoj završnici. A bili su tad baš zreli da ih isklofamo dobro. Što se tiče ove zadnje, Kostićeve utakmice, tu smo bili odlični dok nismo primili gol, a ono poslije je bilo bruka, potpuni raspad sistema, koji se, doduše, nije uspio ni formirati kako treba.

Što se tiče sreće, mislim da je nije imao samo Mulalić, ni to u Mostaru, a ni poslije u revanšu, u onoj baš izjednačenoj i tvrdoj utakmici. Mulalić je uzeo Zrinjskom samo bod iz te dvije utakmice, a zaslužio je možda i svih šest. Sa Odovićem i Kostićem smo dobili taman po mjeri, koliko smo i zaslužili. A prekosutra, vala, ne mora ni biti sreće, ali bar da ne bude nesreće. :D Ali i sa srećom i sa nesrećom, mi ćemo dole za pobjedu realno morati odigrati najbolju utakmicu sezone.
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

O ovome i treba diskutovati, hvala na replici i osvrtu na tekmu.
Sto se Tomica tice i ja nisam ekstra pratio zadnje tekme zbog licnih obaveza. Mada cini mi se da je poslije onog poziva u repku i povrede neke malo i on pao. Mada on je majstor, njegova jedna lopta rjesava tekmu, bas kao i na Grbavici kako ti napisa, drzali smo ga 50 min. i onda prvi propust i gol. Doduse to nas cijelu godine prati, prvi kiks i odmah gol primamo, a zabit a ne mozemo iz 5 sansi.

Realno mene kako sam i naveo, najvise dojmio Stojkic.

Slavko treba nabrijati igrace, jer taj kvalitet njihov mozemo skinuti trkom i zalaganjem. Mislim da je to jedini nacin da ih dobijemo. Oni nama ako markiraj Lendru i Micu mi smo u problemima. Blagi tu moze uskociti i pomoci, ali ni on nije onakav kakav je prije bio. Igra toplo-hladno. Krizman nije spremna, dobar je s loptom u nogama, ali to zavisi i od terena kakav ce biti. Treba pritisnuti, izaci s presingom koliko mozemo i probati na neku presjecenu loptu brzo reagovati i pokusati dati gol.
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:06 pm

Omar500 je napisao/la:De kopirajte da ne ulazim na ono govno dzaba...
Evo ispod screenshot

slika
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:06 pm

Republika je napisao/la:Ljubazno vas molim da ne pominjete ljude koji nisu tu koji rade na drugim portalima pišu po drugim forumima iz milion razloga. Svako piše i radi šta misli da treba ili kako treba i svako će odgovarati za izgovoreno/napisano a vrijeme će pokazati ko je kakav i šta je.

Hvala unaprijed
;)

Budala će vazda biti, a budalama se ima ko i baviti. Naš problem broj 1 treba da bude Zrinjski.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:06 pm

bar da igra shorty bio bi pozitivniji a ovako zadnja linija Memija - Bogičević - Boccaccini - Stanić.... na hajr ali teško bgm
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:12 pm

Ko traži problem i ko poziva na nasilje doće mu u haustor i avliju.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:13 pm

damirfile je napisao/la:Kako covjek otvoreno poziva na rat proptiv uprave još otvoreno najavljuje probleme i pritiske koje ce raditi kako bi smijenili upravu ee. Pa ono treba prijaviti policiji zbog pozivanja na nasilje. Strasno.
Uopste nije bezazleno ono sto on pise i kako pise izgleda da nesto i zna. Ovdje vlada tisina vizavid toga niko nista ne prica niko ne smiruje situaciju necim cime bi imao da je smiri. Ako je istina da su pecati otudjeni i slicno onda ce se zakuhati pravo, a kako sve izgleda daj Boze da na dobro izadje.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:15 pm

A vi mu vjerujete? Pa on je vikao koldzo lopove u opstini na neradni dan ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 10:15 pm

Naravno da nije istina, sta vam je..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija