Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:10 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:07 pm
flux je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:53 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:43 am
sve dok imamo kao klub koristi od igranja repke na grbavici (u smislu brze izgradnje i renoviranja stadiona) onda neka igraju na nasem stadionu... kad zavrsimo cijeli stadion, onda nisam za to da repka igra na grbavici...
Zasto nisi? Pa kada se i zavrsi cijeli stadion, cijena koristenja ce biti veca i klub ce automatski zaradjivati od igranja repke. Dodaj na to i da cea reklamirati Grbavicu i klub.
Samo para je bitna.
Plati pa klati.
Kada budemo bogati kao Juve onda... ako nam je ceif noga trans.

Kad zagrmi: Bosna je šampion oooo :D
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:11 pm

pile87 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:22 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
Vrijedi procitati vise puta. Ko hoce da shvati shvatice evo ovi koji su bili za otkaz Slavki sta sad ? Koga sad treba otjerati a koga dovesti ?
Sa ovim istim timom? Bez Lendrića i Mire? Nešto sumnjam da bi tako lako osvojio titulu.

Prošle godine je, samo zahvaljujući ovoj dvojici, osvojio toliko bodova. Lendrićeva sposobnost da da gol iz ničega i Mirine asistencije.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:13 pm

Nek prave stadion za reprezentaciju.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:13 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:07 pm
flux je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:53 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:43 am
sve dok imamo kao klub koristi od igranja repke na grbavici (u smislu brze izgradnje i renoviranja stadiona) onda neka igraju na nasem stadionu... kad zavrsimo cijeli stadion, onda nisam za to da repka igra na grbavici...
Zasto nisi? Pa kada se i zavrsi cijeli stadion, cijena koristenja ce biti veca i klub ce automatski zaradjivati od igranja repke. Dodaj na to i da cea reklamirati Grbavicu i klub.
Samo para je bitna.
Plati pa klati.
Kada budemo bogati kao Juve onda... ako nam je ceif noga trans.
To je meni klasični pitarluk. Daj meni i samo meni.
Željo, bar onaj kakvim ga ja vidim i zamišljam nije takav. Željo je takav da ako ti meni valjaš, valjaću i ja tebi, ako ti meni pomogneš i ja ću tebi, i uvijek. A ne samo da smo raja dok ja imam korist od tebe, a kad mi više ne trebaš pišaj sve ranije zasluge.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:18 pm

salle86 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:13 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:07 pm
flux je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:53 am


Zasto nisi? Pa kada se i zavrsi cijeli stadion, cijena koristenja ce biti veca i klub ce automatski zaradjivati od igranja repke. Dodaj na to i da cea reklamirati Grbavicu i klub.
Samo para je bitna.
Plati pa klati.
Kada budemo bogati kao Juve onda... ako nam je ceif noga trans.
To je meni klasični pitarluk. Daj meni i samo meni.
Željo, bar onaj kakvim ga ja vidim i zamišljam nije takav. Željo je takav da ako ti meni valjaš, valjaću i ja tebi, ako ti meni pomogneš i ja ću tebi, i uvijek. A ne samo da smo raja dok ja imam korist od tebe, a kad mi više ne trebaš pišaj sve ranije zasluge.
Ti si navijac i ti to sebi mozes dozvoliti, onaj ko radi nesto u klubu on mora samo da razmislja o tome kako da klub zaradi. Valjda je to jasno.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:25 pm

salle86 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:13 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:07 pm
flux je napisao/la:
uto avg 01, 2017 11:53 am


Zasto nisi? Pa kada se i zavrsi cijeli stadion, cijena koristenja ce biti veca i klub ce automatski zaradjivati od igranja repke. Dodaj na to i da cea reklamirati Grbavicu i klub.
Samo para je bitna.
Plati pa klati.
Kada budemo bogati kao Juve onda... ako nam je ceif noga trans.
To je meni klasični pitarluk. Daj meni i samo meni.
Željo, bar onaj kakvim ga ja vidim i zamišljam nije takav. Željo je takav da ako ti meni valjaš, valjaću i ja tebi, ako ti meni pomogneš i ja ću tebi, i uvijek. A ne samo da smo raja dok ja imam korist od tebe, a kad mi više ne trebaš pišaj sve ranije zasluge.
Koji dio ti je pitarluk? Ili je sve?
Sto nama nije pomogao Ilic pa pustio Vukotica za ponuđenu lovu iļ đabe. Zasto bi mi savezu pomagali?
Da opet vuce cize?
Ako je interes nas i njih isti, pisi ugovor. Kada istekne ako ne zelis siradnju kazes hvala i doviđenja.
U poslu nema toga o cemu ti pises.

PS
Sa savezom nemeres😀bit raja
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:29 pm

pile87 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:18 pm
salle86 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:13 pm
Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:07 pm


Samo para je bitna.
Plati pa klati.
Kada budemo bogati kao Juve onda... ako nam je ceif noga trans.
To je meni klasični pitarluk. Daj meni i samo meni.
Željo, bar onaj kakvim ga ja vidim i zamišljam nije takav. Željo je takav da ako ti meni valjaš, valjaću i ja tebi, ako ti meni pomogneš i ja ću tebi, i uvijek. A ne samo da smo raja dok ja imam korist od tebe, a kad mi više ne trebaš pišaj sve ranije zasluge.
Ti si navijac i ti to sebi mozes dozvoliti, onaj ko radi nesto u klubu on mora samo da razmislja o tome kako da klub zaradi. Valjda je to jasno.
Nisam ni mislio da džabe igraju. Već samo odgovaram u fazonu "vodimo rat protiv saveza, ali nam mogu valjati pa ćemo se ušutiti i izvarati ih da nam pomognu oko stadiona, na kojem bi i oni igrali, a kad sve srede nabij ih nogom u dupe i rat se nastavlja".
Neće savez uložiti u naš stadion da bi igrao jednu, dvije, pet utakmica. Već da bi igrao kad god im se digne, u zavisnosti od toga je li stadion slobodan. To govorim.
Ako ti bilo ko valja sad, ne možeš ga sutra nabiti nogom bez opravdanog razloga samo zato jer ga ne voliš, ali si ga volio dok ti je valjao. Klasični pitarluk

EDIT: post bio reakcija na komentar, dati im da igraju dok ne naprave teren, zapad, x... A onda zabraniti (iako bi i dalje imalo korist ali dosta manju)
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto avg 01, 2017 12:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:29 pm

Skoro pola miliona markica na kontu... Hvala ti Rijade i da iz Udinesea predjes u Inter za 15 miliona :D
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:31 pm

Crtali linije nakon Sirokog, hraknuli nam u usta i prosuli kesu fekalija po nama.
Djeci titulu oteli, na jedvite jade.
Da li je uopste potrebno spominjati Bijeljinu?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:39 pm

Kaze Sinan Projic rame povrijedio.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:41 pm

Sta mislite da li bi nam valjao Govedarica, tanki smo na krilnim pozicijama? Mlad je igrac, ranije bio interesanstan, ako nema povrede mogao bi valjati.
Vjerujem da ce drugovi @ponosannavas i @lars dati svoj komentar
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:44 pm

Amidza je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:39 pm
Kaze Sinan Projic rame povrijedio.
Daj Besirevica, Adzeme, pa kud puklo da puklo!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:48 pm

Ma kakav taj mali zuti, al hajd mozda i bude sta od njeg al daBogda.
Mada ja mislim da ce Projic igrati. Nije to neka aman zaman povreda :D
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:49 pm

Zbog saveza sam potpuno ohladio kad je reprezentacija u pitanju, ali interes Kluba je da se igra na Grbavici i naravno da to podržavam. Hvala Meši što navlači vodu na naš mlin.

P. S. @ponosannavas treba biti skaut Kluba :DD:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 12:56 pm

KLIS je napisao/la:
uto avg 01, 2017 12:49 pm
Zbog saveza sam potpuno ohladio kad je reprezentacija u pitanju, ali interes Kluba je da se igra na Grbavici i naravno da to podržavam. Hvala Meši što navlači vodu na naš mlin.

P. S. @ponosannavas treba biti skaut Kluba :DD:
Moze ako uspjesno vrati Jovicica 😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:00 pm

cikazubo je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:30 am
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:57 am
Ali kakva prica Riada Bajica. Momak clan generacije 1994(supertalentovana Zeljina generacija iz koje su Veca, Hajradinovic, Hodzic, Bajic, Verimagic itd....), on tu vrlo vazna karika, ali u kadetima vec polahko prelazio na klupu, govorili mu da je spor, igrao za B juniore, nekako se ubaci i odigra dobru zadnju sezonu u juniorima. Prica dobija na znacaju kad se uzme u obzir da je kokuz( starci na minimalcu) i nikakvu podrsku nije imao s te strane. Potpisuje bukvalno zadnji dan jer Amar nije uspio da se dogovori sa nekim igracem i on ostaje kao 35830358 igrac i zamjena Bucanu, Selimovicu, Stani itdd...prva sezona on kao 16 igrac, ali se vidjelo da ima nesto i kad je po strani igrao. Pocinje druga njegova seniorska sezona, Zeljo podmladio ekipu(nestalo para nikad je mi ne bi i podmladili :D), bukvalno nemas za pojacanje inace bi dosao neki Lazar iz Ivanjice ili iz Krusevca koji je nekad igrao u Srbija u21. Nedo Turkovic taraba jedini izbor Baja i prelazi na napadaca, ostalo sve je historija s platom 800 KM i vozanjem u trolejbusu postaje prvi strijelac lige i pravi skoro milionski transfer. I taj stransfer popracen strucnim komentarima gdje se ubrajam i ja kako je spor i nejak i kako ce se vratiti do zime :D sad momak ode u Udineze za deset miliona i donese Zelji pola miliona, a prije toga skoro milion. Filmska prica meni cak bolja od one Dzekine :D Grbavica skola fudbala i tacka.
Bio sam dio te generacije 2-3 godine u mlađim kadetima i kadetima, mogu samo potvrditi ovo za Baju, bio je dobar igrač, ali nikad ga nije bilo u nekim pričama, npr Ari su se već tad svi divili, Hoti i Hajradinoviću kasnije takođe, bio je i onaj mali Senči na golu vrhunski talenat ali fizičke predispozicije mu nisu dozvolile karijeru, ma bilo je tih godina u Želji talenta to je nestvarno, a Baja je yebeni fakin da prostite na izrazu, mangup pravi, i jako mi je drago zbog njegovog uspjeha i uspjeha svih tih igrača s kojim sam imao prilike odrastati i biti sretan u lopti.
Branio nam Veca, Senci ili onaj Kustura cini mi se.
Prejaka generacija sa Hajradinovicem, Hotom, Bajom, Arom, Gljivom, Mahmutovicem, Edom, Dzevlanom i ostalim. Vala ko je naucio igrati na sljaci taj zasluzuje platu 10 miliona godisnje :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:09 pm

Minjore je bio talentovan ali upropastio ga nocni zivot ko Adriana :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:18 pm

samo svoju korist treba gledati. ja vjerujem da bi i većina u klubu najradije rekla, nek' vam beus nađe gdje će reprezentacija igrati. ali to nije razumno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:22 pm

Jel me fakat zezate il jos uvijek iza sjevera prodaju ljudi rekvizite pored fan shopa i svi sute?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:26 pm

Tryg je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:22 pm
Jel me fakat zezate il jos uvijek iza sjevera prodaju ljudi rekvizite pored fan shopa i svi sute?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma prodaje se tu, budu i kod Lorisa standovi sa upaljacima, zastavicama, cevapi se okrecu, karte firauni tuse...nema sta nema.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija