Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:59 pm

Almir je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:51 pm
Morzhy je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:41 pm
Ma ne prave oni ništa, mi pravimo...ni feninga od sebe nisu dali za stadion
Dnevna doza prosjecnog Bosnje.
Mene bi bilo sramota napisati nešto ovako. Kupio sam 10godišnju ali ni u snu ne pomislim da sam nešto pravio. Dali su znanje kako da se napravi. Što nisu predhodn uprave napravile? Što nije dao guverner, dekan, veliki privrednik, bivši navijac.....?
Samo uzimali!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:59 pm

Pocetak kraja jedne lijepe price ovjekovjecene izgradnjom Istoka. Nakon 5, 6 kola ocekujem odlazak najbitnijih ljudi iz Kluba i povratak stare garniture.

Otjeran je trener koji je ostvario najbolji ucinak, od trenutka kada je dosao, racunajuci tabelu od njegovog debija. Trenera su otjerale picoke od igraca, a ne Uprava, a istu ce otjerati pomenuti akteri.

Ja sam kupio godisnje i nije da nisam navikao na identicne scenarije. U biti stnosopstvenicki interes novodolazecih.

Koga briga za Zelju.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:59 pm

nemojte se samo cuditi, kad nam vrate dzelu ponovo za trenera na polusezoni... pa cete svi plakati za slavkom...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:59 pm

Zao mi i Sablje, covjeku je toliko bilo krivo sta rade od Zelje da ih je htio udarat. Ali eto za igrace pravi potez, ne moraju vise ni trenirat boli ih briga
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:00 pm

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:00 pm

Eh ovako. Mozda nije najbolje vrijeme za moje obracanje i mozda ce se post izgubiti jer turbulentna je situacija, ali ja moram napisati dok me drzi huja.

Forumskim pukom, ovim "cjenjenijim" koji se druze i privatno pocela je kruziti prica da sam ja neprijatelj kluba.
Da podrobnije objasnim:
Javio mi se gospodin cije misljenje i koga jako cijenim sa dobronamjernim savjetom ( mnogo mu hvala na tome, jer danas primiti od nekog dobronamjernu kritiku je rijetkost).
Cak do njega je doslo da ja pijem kafu s Neandertalcem i Virtuom i da ja slusam njih. Oni su okarakterisani kao neprijatelji a samim time i ja.
Oni koji su pratili forum cesto, znaju da ja s doticnim Nean. sam bio i ovdje na ratnoj nozi. Zasto onda ja da privatno se s njim druzim?! Takvi ljudi mi u zivotu ne trebaju ( nista lose o njemu necu reci, ali nemam namjeru biti dobar s njim )

Ja se kunem svim svojim mrtvim, svetim i jos vise od toga ( ne znam zasto ovo radim, ali eto) , da doticnu dvojicu ja uopce ne poznajem a kamoli da pijem kafu s njima.
Dovoljno sam inteligentan, zreo i pametan da imam svoje misljenje. Ne treba meni niko govoriti sta ja da radim i pisem.

Kako saznajem upecatljiva je recenica moja : Ako ih (upravu) zbog rezultata smjene, nece mi biti nimalo zao.
Da objasnim. To je iz revolta, jer vidite svi sta nam pojedinci rade s trenerima i s klubom. Uzeli su nam titulu, smjenili 6 trenera, a po tom pitanju se nista nije uradilo.
Ja sam svjestan ko je ova uprava i sta smo mi bez njih, ali ova recenica je iz revolta, a vjerujem da je vrlo moguce da ce i njima dohakati "dusebriznici".

Ja ne znam ko je i kakav mu je cilj ovih izmisljotina, ali nije mu uredu. Nepravda me najvise boli, a upravo je ona ucinjena prema meni.
Opravdati se kod takvih ne mogu, jer oni gledaju sta njima odgovara i oni ce pisati i kad nema razloga za to. Nemam ni namjeru da se perem, jer kod sebe nisam ukaljan a kod njih se ne mogu oprati.
Muhammed a.s. je bio najbolji covjek na svijetu pa su pricali o njemu svasta.

Ja sam imao potrebu ovo napisati, jer jako sam povrijedjen, veliku gorcinu osjecam. Ko ima pravo meni reci da sam neprijatelj mog Zelje.
Nesto sto mi predstavlja bjeg od stvarnosti i nesto zbog kojeg druge stvari trpe ali Zeljo ne smije trpiti. I onda ja neprijatelj Zelje.
Hvala na tome.
Nisam siguran koliko ima smisla nastaviti pisati. Ako sam ja najveci problem i neprijatelj onda se povlacim i eto, Zeljo ima jednog "neprijatelja" manje.

Zeljeznicar za zivot cijeli!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:01 pm

1950 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:59 pm
Zao mi i Sablje, covjeku je toliko bilo krivo sta rade od Zelje da ih je htio udarat. Ali eto za igrace pravi potez, ne moraju vise ni trenirat boli ih briga
Sablja je isti kao i ti igrači koje danas "pljujemo". ;)
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:01 pm

Zna se komadant. Svi mi smo vojnici Željini. Pustite se filozofiranja. U nove borbe do konačne pobjede . Boj sutra počinje.
Hoćemo titule!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:02 pm

Tryg je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:46 pm
Znaci ipak nije to bas tako bajno krasno sa Amarom kao sto se predstavlja.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ako je nama Amar jedini garant uspjeha, hocemo li ugasiti klub kada covjeka vise ne bude ?

Ne znam kakav to problem sa njime postoji, ali ako hoce da se vrati i uprava to zeli on mora da se drzi sistema, a ne da se on za sve pita, da ode na odmor kad hoce ...itd.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:03 pm

Tek mi sad zao Kostica...
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:03 pm

Nisam podrzavao Petrovica zbog sistema igre koji preferira, ali napraviti ovakav cirkus, otjerati covjeka na ovakav nacin nakon sto je ispunio sve zahtjeve i dobio potpunu podrsku uprave, katastrofalno... Ne znam ko je kriv za ovakvo ponasanje i igranje sa klubom ali ako je moralo ovako, onda je to trebalo biti ranije i nije se trebao praviti cirkus oko jednoglasne podrske.
Iskreno, skeptican sam u vezi Adzema ali mu treba pozeljeti svu srecu. Preuzeti klub dan prije 1. kola ili moras biti super egoistican i jako vjerovati u to sto radis ili jednostavno budala. Nadam se da si ovo prvo i da cemo gledati nekog boljeg Zelju.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:04 pm

Morzhy je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:58 pm
zubanovic89 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:56 pm
Morzhy je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:16 pm


Čim si ti napisao za Adžema "Ado", meni je sve jasno
Sta ti je tacno jasno, prosvijetli me?
Pa da ti je haver
Nit mi je haver nit ga znam, u zivotu sa njim nisam pricao. Najblize to sam mu bio jednom na sjeveru sjedio 3 reda ispod mene. Drag mi je kao trener jer sam gledao juniore par puta i svidjelo mi se kako igraju i kako pokusavaju da kombinuju. Takodjer, kao sto sam vec rekao, mislim da je nepravedno otisao prosli put jer je imao jako losu ekipu a uspio je da promovise Memiju, Bajica i Hadziahmetovica, zadnja tri juniora koja smo prodali, sve njegova zasluga. Plus je u Zelji od kad zna za sebe ne znam kako neko moze biti protiv toga da on bude trener.
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:05 pm

Jedino sto se moze skontati iz ovog danasnjeg bunila jeste da su se u klubu odlucili rijesiti i Admira Adzema za sva vremena.
Jedini covijek u klubu koji je nesto radio kako treba vezano za sportski segment. Nazalost do kraja godine vise nece biti dio
FK Zeljeznicar.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:06 pm

teatrale36 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:55 pm
Ljudi dobar je ovo potez vjerujte, sad treba naci dobrog SD umjesto Cenana i da se Riba nikolic makne od transfera i kluba.
Ne znam kako ne mozes da shvatis da smo more trenera zamijenili a neki igraci su jos uvijek tu. Odovica smijenili, Sablja mu iza ledja radio zajedno sa igracima, Capljica smijenili u rekordnom roku, Sablja se glupirao maksimalno i onda dobio otkaz, Slovenac je skijas kad pitas igrace, Slavko je debela neznalica, samo su igraci zlatni. Zar nije ocigledno gdje lezi problem? I za Adzema ce smisliti nesto i za par mjeseci ce i njega bojkotovati i sta onda?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:07 pm

FK Željezničar u sezonu Premijer lige BiH ulazi sa novim šefom stručnog štaba, a to je Admir Adžem.

Nakon završetka prošle sezone i okončanja takmičenja u Evropskoj ligi, Upravni odbor je razmatrao urađeno tokom pripremnog perioda kao i planove i ciljeve za takmičarsku 2017/2018. godinu. Nakon što je poslije gubitka titule odlučeno da se nastavi saradnja sa Slavkom Petrovićem očekivalo se da se uočeni nedostaci isprave, te da ekipa zaigra onako kako se od nje očekuje. Međutim, nakon nastupa u Evropskoj ligi evidentno je da se stagnacija nastavila, te da poboljšanja u igri gotovo i nema. Zbog toga jednoglasno je odlučeno da se sa dosadašnjim šefom stručnog štaba prekida saradnja.

Nakon toga, Upravni odbor je ne trenersku poziciju imenovao Admira Adžema, dosadašnjeg trenera juniorske ekipe Željezničara, koja je protekle sezone osvojila šampionsku titulu. Upravni odbor smatra da su Adžemovi rezultati koje je u posljednje vrijeme postizao sa juniorskom selekcijom pokazatelj da se radi o perspektivnom mladom stručnjaku koji poznaje svaki segment Kluba, ali i pritisak koji rad u Klubu nosi s obzirom da je i sam prošao Omladinsku školu i dugo vremena bio prvotimac u seniorskoj konkurenciji.

Adžem će se tako nakon tri godine, vratiti na poziciju šefa stručnog štaba i na klupi Željezničara biti već sutra kada na Grbavici od 20:30 sati minuta gostuje ekipa GOŠK-a iz Gabele.

FK Željezničar poziva navijače da još jednom napune Grbavicu i daju podršku timu, te da pobjedom otvorimo novu sezonu u kojoj imamo najveće ambicije.
 
desetka
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jun 18, 2017 6:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:07 pm

Bilo kako bilo, nekom je krivo nekom je drago, nama ostaje da podrzimo našeg Zelju, jer dizanjem tenzija nećemo nista napraviti. Ako mi budemo tjerali pravdu trebace jos najmanje 3 godine da se krećemo između drugog i šestog mjesta.
Ruku na srce velikoj većini navijaca se nije sviđao stil igre koji preferira Slavko, nije to ono sto smo.mi navikli gledati na Grbavici, ali isto tako rezultati su ti koji su ga držali na klupi iako su neke utakmice dobijene možda i uz dozu sreće (ovo je moje mišljenje). Ne kažem da je dobro sto je Slavko smijenjen, posebno u ovom trenutku jer liga počinje sutra ali bih zaista zamolio navijace da damo podršku našem Zelji jer je to nas dio i tako najviše možemo pomoći. Za eventualne smjene uprave proteste praviti gdje je predviđeno a na stadionu se ne bi trebalo ispoljavati nezadovoljstvo. Ja cu samo jedno reci, bilo je i tezih situacija u klubu ali smo se uvijek uspijeva izdici iz svih problema i biti Željo,biti ono sto neki nikad neće biti. Prema tome " JER SI JEDAN JEDINI JER SI NEPOBJEDIVI...."
Zadnja izmjena: desetka, dana/u ned jul 23, 2017 2:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:08 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:06 pm
teatrale36 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:55 pm
Ljudi dobar je ovo potez vjerujte, sad treba naci dobrog SD umjesto Cenana i da se Riba nikolic makne od transfera i kluba.
Ne znam kako ne mozes da shvatis da smo more trenera zamijenili a neki igraci su jos uvijek tu. Odovica smijenili, Sablja mu iza ledja radio zajedno sa igracima, Capljica smijenili u rekordnom roku, Sablja se glupirao maksimalno i onda dobio otkaz, Slovenac je skijas kad pitas igrace, Slavko je debela neznalica, samo su igraci zlatni. Zar nije ocigledno gdje lezi problem? I za Adzema ce smisliti nesto i za par mjeseci ce i njega bojkotovati i sta onda?
Pa o ovome govorim od trenutka kad je Kostic trebao nogu dobiti!!!
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:08 pm

Neko je spominjao ucinak pa izvolite
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/povr ... datu/89388
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:09 pm

Ma ja nesto kontam da ce ih Adzem urinirat sve i da ce ako zatreba stavit' svoje juniore. Samo da se on ne urinira po meni pa vrati Bekriju i Sanela.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:10 pm

sergejevic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:58 pm
Svakom bi bilo odlicno promovisati trenera juniora koji je osvojio sampionsku titulu dok je ranije potpisalo njegovih 9 igraca za prvi tim. Ovdje ocito vaze druga pravila i treba dati podrsku treneru koji je u zadnja tri kola ispustio cetiri boda prednosti, obrukao se u polufinalu kupa, trenera kojem je jedina odbrana da su ga igraci bojkotovali.
Odlican potez i podrska Adzemu.
Ma mora biti bolje od ovog negledljivog fudbala nije moglo gore jest ekipa limitirana ali Slavko je amater i petljanac + odnosi u klubu nisu idilicni, moralo se negdje presjeci.
Mamic -Miske je to prepisao od Dinama e jos da rezultate prepise.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija