Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:17 pm

ma umjetna trava nisu smjeli ulijetati klizeće poderaće koljena
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:17 pm

Ako na ljeto budu dovodili bivše igrače i polovnjake iz susjedni zemalja izvršit ću lobotomiju i to bez preprke. Šta živaca izgubim to nije normalno, podignu nam nade u nebesa pa nas opet spucaju od zemlju.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:21 pm

kako god završila sezona ljeto će sigurno biti mnogo interesantnije i bolje :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:22 pm

Treba malo spustiti loptu na zemlju i da se spremimo za derbi, a onda poslije derbija pričati sta i kako dalje. Titula u ovoj situaciji gdje odlučuješ sam o sebi i tu je moraš osvojiti. S Odovićem smo ne tako davno izgubili titulu al nam je tad pobjeda trebala. Gore ne smijemo igrati na bod ako takva igra uopće postoji u današnjem ozbiljnom fudbalu. Ići na pobjedu i šta Bog da. Oni ako odigraju kao protiv Zrinjskog meni ni poraz neće smetati.

Danas je jasno da su svi igrači osim Mire čuvali od povreda. Znajuči kakav je teren i podloga jako je teško napraviti bilo kakvu iigru na takvom terenu. Isto kao guma, lopta odskaće kao skočica i preloše za igrati.Tu im mogu halaliti neke stvari. Opet postavka Slavke gdje su krila daleko od sredini i uz aut liniju je užasno u svim utakmica.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:25 pm

Šta paničete, pa ne zaostajemo 20 bodova, nego imamo dva prednosti!Sve je u našim nogama sada, sami smo krojači naše sudbine, ja drugačije i ne želim!Da mi je neko rekao da ćemo nakon -11 biti prvi dva kola prije kraja, rekao bi da je budala!Podrška momacima i treneru pa šta Bog da!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:26 pm

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:31 pm

A je li iko iz saveza ikad potvrdio zvanično šta u slučaju istog broja bodova na kraju Lige za prvaka?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:35 pm

Joj kad neko o terenu krene pricati, pa i krupi je bio isti teren pa su ljudi odigrali kao da se oni bore za titulu. Kako nafurati ove pickice i objasniti im da pobjeda pa cak i bod na derbiju moze donijeti titulu kad ih nisi mogao nafurati na danasnju utakmicu pred 1000 nasih navijaca koji su dosli da ih podrze, plus legende kluba itd., gdje bi ti pobjeda skoro pa donijela titulu, i ne bi ovisio od drugih u posljednja dva kola?
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned maj 14, 2017 10:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:35 pm

Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 10:31 pm
A je li iko iz saveza ikad potvrdio zvanično šta u slučaju istog broja bodova na kraju Lige za prvaka?
medjusobni duel ....bilo je nedavno na nekom portalu bas o tome ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:36 pm

piše u pravilniku drug
Željezničar ante portas !
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:39 pm

Gurbeti nas ne mogu pobjedit nikako !!!
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:44 pm

Svaka cast Petrovicu za rezultat do sad, covjek je dobar strateg i to je dokazao do sad. Imamo par igraca koji nam vise odmazu nego sto su pomogli do sad.

Zakaric se nije sastavio sa loptom kako je dosao kod nas.
Bogicevic (sindikalac) odavno visak.
Blagojevic vec odavno procitan, igra sablonski, vise je pasova Bogicevic dao nego on.
Stojanovic nije ni za klupe, fula kao i Zakaric.
Stanic standardan, uradi sve i zadnji pas katastrofalan.
Ugljesa mislim da smo slinili za njim dugo i najavljivali ga dugo a lik se jos trese od onog derbija na kosevu kad se nije mogao sastaviti sa loptom, nije isto igrati za mali klub i za Želju


Mislim da je BiH puna talenata i ratnika koji bi ginuli za Želju, trebamo se prestati ložiti na ove ublehe kojima karijera krene nizbrdo pa dodju da se lafo vrate u zivot.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:44 pm

Jest nam Željo luda ekipa ove sezone, al baš. Kad se sjetim Viteza kući, pa Zrinjskog u Mostaru i kući i sad ovo u Krupi. Nije da nismo navikli na komplikacije jbg.
Derbi će bit ko i qrac, oni umorni nikakvi a mi na bod garant. Nema veze, četo plava hajmo težim putem al samo da osvojimo ovo, nije to nikako nemoguće.
Izgurat do kraja, slaviti aBd i onda tražit zamjenu za pola ekipe samo nadam se bez povratnika više.
I braca koji ste bili tamo, svaka čast. Aferim.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:44 pm

Meni je simptomatično kako atmosferu ovdje, osim poraza naravno pokvari kada krene neka komparacija sa pitarima i stvari u tom kontekstu. Jer, dosad kad god smo imali neki kiks a ako je to bilo popraćeno pobjedom pitara, jedan dio ljudi se ovdje povampiri kao da im je bitnije da oni izgube nego da mi pobjedimo.
A tako je krenulo i sad sa ovim kombinacijima za derbi, kao da idemo na noge nekoj troglavoj aždahi, a da će nam teren biti miniran na Koševu, a ustvari igraš protiv Hebiba, Sejfudina, Rustema i CO..ekipe koja ako nije bara-bara s nama onda je sigurno lošija.
Kao oni će sve uraditi samo da mi ne osvojimo titulu, pa to je i normalno, šta bi trebalo, da dopuste da im na -njihovom terenom- trljam so na ranu..treba da urade sve, kao što smo i mi trebali uraditi prije dvije godine, a nismo i za to smo ostali bez titule.

Što se tiče titule, neću da razmišljam šta je bolje, igrati CL i EL, gdje su nam više šanse, titulu želim da osvojimo najviše zbog ovih ljudi u Upravi, da im to bude kruna njihovog rada(ne računajući Istok), rada uz sve ove hijene koje kruže oko kluba i rovare, mogu zamisliti koliki bi teret pao sa njihvih leđa, što bi bila sjajna osnova za dalje napredovanje. Vjerovatno uz Istok sa titulom ne bi postojala bilo kakva osnova za dovođenje u pitanje svega što su dosad uradili, a što se skoro svakodnevno pokušava. Isto tako želim tu titulu zbog Baje, Amira, Memije i drugih koji su sad negdje drugo, a veliki su navijači kao i mi, a oni su je sigurno zaslužili, neka im to bude neka mala satisfkacija.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:45 pm

Ok, nisam bio načisto pošto je u Srbiji ja mislim prvak onaj koji je bio bolje plasiran u regularnom dijelu. Hvala momci
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:46 pm

Pricao sam ja neki dan pricu o tome kad god smo imali ovakve prilike rijetko smo ih koristili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:46 pm

Titula se osvaja zbog navijača a ne zbog ljudi u klubu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:48 pm

Vrag je napisao/la:
ned maj 14, 2017 10:39 pm
Preplaćene pi*cke. Od onog debelog na klupi do onih na terenu. Zbog levata i pickaste pripreme i pristupa utakmic mi cemo popusiti titulu.
Prespavati do kraja i moliti Boga da Amar ne nadje posao
Ako je ne mozemo osvojiti bez Amara dabogda nas nikad vise ne preuzeo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:49 pm

Kakva pi*kasta predstava ! Jesu li to zaslužili ovi momci što prođu državu da gledaju svog Želju !?
Istog tog Želju na čijoj klupi sjedi čovjek kojeg boli qrac za onih danas 1.000 momaka koji su čitavu državu prešli da gledaju i bodre svog Želju,istog tog Želju za kojeg igra 11 igrača od kojih trojica zaslužuju ovaj dres ! Dobro reče onaj menadzer,budale ginu za ideale a te budale u ovom slučaju su ovi momci koji su prešli toliki put da bi vidjeli 9 lešina koji se mrcvare po terenu plus najboljeg strijelca lige,Miru koji pretrči cijeli teren da popravi grešku Zakarića kojeg boli qrac za ovo sve i našeg lava Vecu koji nam čuva dupe u ovom drugom dijelu sezone. Svaka im čast za ovo dosad ali otkako je došao Petrović izgubio sam volju za gostovanjima,ovaj danas bod smo mogli dobit i bez navijača ! Neka me shvati ko kako hoce ali to je tako !
Čekamo titulu , slavit ćemo je ali ovakav bezobrazluk pokazati i popišati se na ove momke nek se svi stide kolektivno !
Dajte Miroslavu platu od Zakarica,Blagojevica,Bekrica,JAHICA ! Dovedite jos jednog sličnog igrača ,par iz naše lige ovo ostalo popunite juniorima !
Niko od njih ne zarađuje pošteno ovu platu osim Mire,Lendre i Vece !
FUJJ,skupino bezmudaša !!!
Manijaci, svaka čast ! Još jednom zapišana navijačka scena s vaše strane ! Vi ste oni koji čuvaju obraz ovog kluba za razliku od ovih bezmudaša !!!
4 boda osvojite,donesite titulu i raziđite se !!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 10:50 pm

Jutro je pametnije od noci.

Imaju cijelu sedmicu da razmisle kako ce i sta ce na derbiju, uz put svi gledamo finale kupa i igru Sarajeva.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija