Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 10:41 pm

ahaa, a znao sam da ima neka finta, skonto sam hvala (Y).. uh hoce to bit lijep stadion
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 10:45 pm

Ides negdje u nepoznato, gdje je to toliko nepoznato da te moze glava zabolit. :klanjase2:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:01 pm

Ma sve je spremno, samo čekam dozvola da legne, spavam sa fanglom i mistrijom :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:03 pm

Allahu milosni, pa ovog gospodina treba svaki put pustati prije utakmice i igracima i navijacima. Treba na stadionu umjesto one uvodne spice da budu rijeci Ivice Osima "Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar".. GOSPODINE OSIM HVALA VAM
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:05 pm

Nadam se da ce biti prilike da se ponovo druzimo.

-Neka brate :rofl:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:08 pm

Zamisljam pocetak proljetne polusezone.
Prva utakmkica u Krupi.Vladat ce opasna euforija, bice jos lijepih desavanja, nostalgija ce nas pucati, put Krupe bi nas jako mnogo moglo krenuti.
7.dana poslije, historijski dan za sve nas.Oko tebe sve je plavo, svi sretni jer je Zeljo opet tu, na nasoj Grbavici.Jos ljepsoj Grbavici.Utakmica sa prijateljima iz Doboj Kaknja, 15000 ljudi na tribinama.Svi se bore da dodju do karte za istok, ali istok planuo u momentu kada su izasle karte u prodaju.Raja pomalo tuzna, pa govori ono: "Ma hajd sljedecu cu na istok".
Pocetak meca, sa naseg Juga krece redom: "Ustani Istok" ; "Ustani Zapad" ; Ustani Sjever" pa ono konacno "Ustanite Zeljovci".
Svi na nogama, salove svi sirimo i krece onaj poznati huk sa sve cetiri tribine koji dopire duboko u srcu i dusu sveijedne osobe na stadionu, a koji protivniku uzima dah i sijece noge. Dobro poznati huk "Zeeeeeeeeeeeeljoooooooooooo".
Nije to tako daleko, manje od 4.mjeseca.
ZIVIMO ZELJEZNICAR!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:12 pm

javljal se ko da mi kupi kartu za istok ? da kaparisem :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:24 pm

Tryg je napisao/la:Gledaj levata, taman uzeo Captain America majicu, on presao na Supermena.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:38 pm

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to de luks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza, sigurno ta nostalgija koja je vrlo prisutna u svemu tome. Zato publika, necu da kazem nasjeda, ali vjeruje u sve te price, jer ljudi vjeruju u bajke... "
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

Osime sta reci o tebi a da nije receno vec. Ziv i zdrav ti nama bio jos 100 godina.
Stvarno ljepota je slusati kako prica o svemu. Kako se dotakao fudbala, Pjanica, Dzeke.
Poslije ove recenice gore, spomenu da ako imamo tribinu necemo pobjedjivati automatski i da je bilo pameti da se to i prije radi.

ALi kakvo razmisljanje za Real Madrid, tu pokazuje svu svoju pamet i inteligenciju. Svi bi se zaletili a pojma ne znaju gdje idu i da li je to dobro za njeg. Generalno, to nam je i najveci problem u drustvu!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:47 pm

Ivica je doktor fudbala, vjerujem da on kaže i mnogo konkretnije kad ga neko pita za neki savjet nego što u medijima između redova kaže. Nažalost, došlo je vrijeme kad su ove nove generacije fudbalera nakurčene zbog velikih primanja, ali i samim time što su fudbaleri, pa im ovi savjeti u jedno uđu, a kroz drugo uho izađe.
Sjećam se kad je u emisiji Pjaniću rekao upravo nešto slično kao što je u ovoj emisiji ga prokomentarisao, on i njegov otac poslije pričali o tome kako on zna kakav je, kako je to njegov stil fudbala, kako ovo, ono, a čovjek dobronamjerno prokomentarisao da treba fizički ojačati jer će biti još bolji.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:48 pm

JAO KAKVA JE OVO LJUDSKA VELICINA, ZIV NAM OSIM BIO JOS 100 GODINA, TREBA MU KIP PRED STADIONOM PODIC
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 11:58 pm

Kospicar je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Ne bi bilo lose napraviti sljedece kada krenu radovi, sa iste pozicije slikati ili snimati od dana 1. radova pa do zavrsetka. Mislim da bi na kraju jako ljepo ispalo kad bi neko bio u mogucnosti da to uradi.

Nesto kao ovo:

Koliko godina su ovi ovo gradili ybt, 10x im pao snijeg i osusio se hahah
Od 11.12.2015 do 28.07.2016 :D

Samo sto je ova tribina mnogo veca od naseg istoka + krov.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 12:23 am

Ljudina! Na poziv , dosao da uvelica skromnu ceramoniju otvranja sportskog igralista u jednom malom mjestu :klanjase2:
slika
:zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 12:52 am

Plava Porodica je napisao/la:Zamisljam pocetak proljetne polusezone.
Prva utakmkica u Krupi.Vladat ce opasna euforija, bice jos lijepih desavanja, nostalgija ce nas pucati, put Krupe bi nas jako mnogo moglo krenuti.
7.dana poslije, historijski dan za sve nas.Oko tebe sve je plavo, svi sretni jer je Zeljo opet tu, na nasoj Grbavici.Jos ljepsoj Grbavici.Utakmica sa prijateljima iz Doboj Kaknja, 15000 ljudi na tribinama.Svi se bore da dodju do karte za istok, ali istok planuo u momentu kada su izasle karte u prodaju.Raja pomalo tuzna, pa govori ono: "Ma hajd sljedecu cu na istok".
Pocetak meca, sa naseg Juga krece redom: "Ustani Istok" ; "Ustani Zapad" ; Ustani Sjever" pa ono konacno "Ustanite Zeljovci".
Svi na nogama, salove svi sirimo i krece onaj poznati huk sa sve cetiri tribine koji dopire duboko u srcu i dusu sveijedne osobe na stadionu, a koji protivniku uzima dah i sijece noge. Dobro poznati huk "Zeeeeeeeeeeeeljoooooooooooo".
Nije to tako daleko, manje od 4.mjeseca.
ZIVIMO ZELJEZNICAR!

Lijepa priča zaista, lijep bi to bio osjećaj.
Samo ima jedna kvaka, istok će tek biti pušten u funkciju u ligi za prvaka, u što se ne ubraja meč protiv Mladosti i Radnika.
Biće abd završen ali onda ide na prijeki sud da se može koristiti.
Al zato u toj ligi, kući sa Zrinjskim, Pitama, vjerujem da će se i Sloboda i Široki ugurati tu. To će da bude ko šibica
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 12:55 am

Koliko se ima sta nauciti kada slusas Ivicu Osima, toliko zaglupljuju i nerviraju plitka pitanja novinara. Da je procitao jedan intervju Ivice Osima, procitao bi odgovore na sva pitanja koja je postavio. Ivica mu nudi puno bogatiju pricu, a on ga pita "Je li teze biti igrac ili trener?" Kao da intervjuise Bracu gumenu glavu a ne najveceg od svih
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 2:34 am

Vala ne znam se vise ni radovat, koliko me puta euforija tresla kad god je neko nacrto plan nove grbavice , od onih arena itd. Vise ne smijem ni da se obradujem sve me strah da ne bude opet naka ubleha. Al' bogami ovo su dobro zakopali, nema vise suplje. Hvala svim ljudima koji su doprinijeli da se nasi snovi pocnu ostvarivat.
Nije nama lako ugodit , ali ne zato sto smo mi losi, nego sto su nas puno zmije ujedale pa smo sada pravo sumnjicavi. Ako nam iko moze vratit vjeru u upravu kluba ( mislim kao instituciju) onda su to ovi ljudi koji nas sad vode. Kritikovat cemo mi njih opet kad naprave kakvu gresku, al ovi bar te greske ne prave da bi sebi sta u dzep stavili. Dabogda mi bili zivi i zdravi sa ovom upravom i slusali velikog IVICU OSIMA jos sto godina. VTZ
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 5:57 am

Adisa Hadzica stvarno cijenim i mislim da je jedan od boljih sportskih novinara u BiH, ali sam ocekivao vise od njega iz ovog intervjua, malo sam razocaran. Ivica mu je u studiju, a on postavlja neka trivijalna pitanja. Moglo je ovo mnogo bolje "kolega Adise".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 8:16 am

Raskovat cemo Viteza
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 8:21 am

7 bodova iz ova 3 meca, ja bih bio prezadovoljan
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 11, 2016 8:32 am

svi bi bili zadovoljni sa 7 bodova, mislim da je to moguće. Ne znam za vas, ali ja jedva čekam da se završi ovaj dio i da vidimo šta će to Slavko promjeniti tokom zimske pauze, ono što je evidentno i što svi znamo, nama je odbrana najveći problem pa bih tu volio čak vidjeti dvojicu novih štopera, nisam zadovoljan ni sa jednim trenutno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 321 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija