Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:42 pm

Neandertalac je napisao/la:Ostaje. Svi digli ruke.
A poletio se brate...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:43 pm

Svi digli.ruke za ovu upravu...niko nije bio protiv ni suzdrzan
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:44 pm

Je li samo sjever danas otvoren ili ?
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:45 pm

Grbavica je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ostaje. Svi digli ruke.
A poletio se brate...
Nikad. Pocetak je bio takav. On sam se tako izjasnjavao.

Samo radi dusmana sam trebao sutiti.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:46 pm

super1 je napisao/la:Svi digli.ruke za ovu upravu...niko nije bio protiv ni suzdrzan
samo zajedno, svi ko jedan i nikad nam niko nece moci nista.

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:46 pm

LARS1921 je napisao/la:Je li samo sjever danas otvoren ili ?
Da samo sjever
 
Avatar
Krips
Postovi: 46
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 8:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:46 pm

1921.ba je napisao/la:PS.

Pa šta ako Subić objavljuje sliku sa RS, njegova stvar, i VULE TRIVUNOVIC je igrao za OBILIC pa su ga jufke obozavale
Mi nismo jufke i ne želim da budemo kao oni. Ovo odluka da se ne angažuje sportski direktor je glupost.

Danas :zeljeznicar1: da vidimo kako to izgleda. :zeljeznicar1:
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:47 pm

super1 je napisao/la:Svi digli.ruke za ovu upravu...niko nije bio protiv ni suzdrzan
ma nije me briga ko je digao ruku a ko nije znam samo jedno da ova uprava radi najbolji posao do sada i napokon dobijamo stadion kakav smo mogli samo sanjati i odjednom se pojavljuju lesinari koji osporavaju sve to a MI NAVIJACI SUTIMO OVO POKAZUJE DA SMO MI KAO SKUPINA JOS UVIJEK MALI NAZALOST
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:51 pm

Pa pogledajte sta samo rade ti načelnici, sjetite se Damira i ase, pa evo jučer onaj u Bihaću pade sa obilježenim novcem, koldžo isto radi, a sve to jer imaju dozvolu od rukovodstva svojih stranaka. Jako teško se boriti protiv toga ali moramo u suprotnom nema nas nigdje. Bilo ko ko okrene leđa ovoj upravi sada ne treba nam nikada bilo na tribini bilo u upravi.
Država Željo
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:00 pm

Zna li neko hocemo li igrati 2x45 min?valja somune uzeti ! :ganja:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:01 pm

Nije lahko ljudima u upravi kad nemamo rezultat zato nam je on potreban da bi i uprava bila mirnija jer mnogi ne vide prave stvari koje se rade sve zanima rezultat, a to je ono za cim smo dosli u fazu da zudimo zato smo zimus i potrosili malo vise para na igrace, a nazalost nismo uspjeli. Nama je potrebno samo jednu godinu da nam se poklopi da imamo rezultat i ovo sto radi upravu i odma bi se digli. Sto se tice Misimovica ja vjerujem da se covjeku i ogadilo kad je vidio sa kakvim sljamom ima posla medjutim nadam se dau znaci podrska navijaca ne samo njemu nego cijeloj upravi.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:01 pm

Evo dokaza svim nevjernim Tomama, uprava je ponudila svoje mandata nakon gubljenja plasmana u evropska takmičenja. Na prvoj sjednici kompletna skupština je dala svoj glas podrške radu uprave i to jednoglasno. Tamo su ljudi koje smo mi birali i predlagali i koji prenose naš glas a mi smo svi jasno i glasno poručili da je porodica FK Željezničar jedinstvena u borbi koja će obezbjediti napredak i stabilnost našeg ponosa.
イビチャ・オシム
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:07 pm

Joj kad ovako hinjski neko nesto napise, pa kaze ono najgore a o tome ko prica, sta, o cemu, ne napise ni slova. Tacno da debili kao oni sa gg.ba i ostali govnarski ljudi, tipa pitari, imaju mogucnosti da izmisljaju price njima po volji. Sreca da ja nisam moderator ovdje. Ako nesto pises, napisi do kraja, a ne najgoru mogucu opciju.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:09 pm

Hoce li biti kakav snimak za nas koji ne mozemo gledati tekmu :?:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:10 pm

Ma nama samo trebaju rezultati i pobjede i uprava ce imati podrsku i onih od kojih sad nema i toliku mada znamo svi da vecinom ima

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:11 pm

Spoiler:
a današnjoj sjednici Skupštine Fudbalskog kluba Željezničar riječ je dobio predsjednik Skupštine Ermin Pešto. "Zadovoljan sam kako je prošla druga redovna Skupština. Imali smo priliku da razgovaramo o bitnim pitanjima, analizirali smo šestomjesečni period Upravnog i Nadzornog odbora i vidjeli ste da smo imali zanimljivih tema za razgovor. U proteklom periodu smo imali dosta aktivnosti. Upravni odbor je osjećao potrebu da ponudi mandate s obzirom na neizlazak na evropsku scenu, danas smo sve analizirali i donijeli odgovarajuće zaključke", rekao je Pešto, te dodao: "Delegati su dali podršku izvještaju o radu Upravnog odbora. Kada smo sve detaljno izanalizirali vidjeli smo da Upravni odbor i upravljačke strukture Nadzornog odbora rade jako dobro svoj posao. Posebno smo razmatrali pitanje vezano za rekonstruksiju stadiona Grbavice, gdje smo zaista zadovoljni s onim što se postiglo. Veliki je uspjeh sve što je postignuto". "Analizirali smo rad omladinske škole i sportski segment, gdje nažalost nismo ispunili svoje ciljeve, ali vidimo da su upravljačke strukture preduzele sve aktivnosti koje su bile bitne. Nije bilo razloga da delegati na današnjoj sjednici ne podrže izvještaj o radu Upravnog odbora. Željezničar nastavlja putem koji je krenuo, ova lijepa priča koja se odvija oko kluba ima svoju budućnost", zaključio je predsjednik Skupštine FK Željezničar.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 436
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:14 pm

neki izgleda samo zele biti u centru paznje pa pisu sve i svasta..
e cuj miske odlazi a frajer kuci sjedi za kompom..dobro vas je vise sa tim lupetanjem, isto i za pojacanja...digli smo se mnogo, danas svi na tekmu...
ovi novi ce igrati, stari imaju trening
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:30 pm

"Ulaz za sve navijače i predstavnike medija će biti otvoren na Južnoj tribini"

sa 1921.ba foruma, jel sad samo jug otvoren ili šta
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:31 pm

super1 je napisao/la:Svi digli.ruke za ovu upravu...niko nije bio protiv ni suzdrzan
E ovo je sva poenta naše priče.
Jedinstvo,svi kao jedan,sa istim mislima,a to je dobro Želji.
Niko nije slijep da ne vidi šta se dešava, kakav posao ljudi rade,pa da neko bude protiv.
Ti ljudi na skupštini su predstavnici nas,porodice koja broji hiljade i hiljade članova.
Naravno vi ste opet po grupi napali,a isti takav posao rade oni koji vode ovu grupu.Najlakše je sjediti na sjeveru,jugozapadu gledati navijanje,i komentarisati fini su ovo momci.Lijepo ovo izgleda,a čim se nešto loše spomene,drvlje i kamenje na njih.
Hvala skupštini što su pokazali ko je Željo,i da sa armijom nema zaje.bancije.Neka dignu ruke polahko svi koji se motaju oko kluba, mi smo uz njih.Mi smo Željo,i nedamo na svoje!
Svoju vjernost i najveću podršku ćemo dati učlanjivanjem,brojkom na utakmicama,kupovinom u fanshopu,uzimanjem godišnjih i polugodišnjih.
Ništa više nam ne treba,sasvim dovoljno da svima otvorimo oči.Pokazali smo u prošloj sezoni kako je kad inat proradi,skupili smo nevjerovatnu cifru iz priče koja je potekla od navijača,koja je krenula iz raje da dokažu koliko im znači Željo,a ta je priča obišla svijet.
Nastaviti u još jačem ritmu,dušmani će odustajati jedan po jedan.

A sad lagano pripremati se za utakmicu...ko da je derbi,ključa u meni nešto ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 2:34 pm

"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija