Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:03 pm

Danas Džeko protiv Baje :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:03 pm

Sretno ljože. ;)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:11 pm

Ljudi ja iskreno ne znam zasto ste vi tako optimisticni... Oni nemaju pobjede kuci (znaci ginut ce na terenu da ne dozive jos jedan poraz, letiti, trcati, biti nabrijani do bola, jos plus smo to mi protiv kojih ce uvijek odigrati sa motivom vise), preuzeo ih je nas trener koji poznaje odlicno svakog naseg igraca pojedinacno (ne bas previse i sistem igre, ali i to je moze u par tekmi ako pogleda skontati), zatim njihova ekipa uopste nije losa (Krpic, Ordagic, Grahovac, Culum, itd.), nastrojena publika, itd. Licno smatram da su nam sanse za pobjedu nekih 30%, njihove 20% a najvise mi mirise na remi... Nadam se da ce me odlicnom, smirenom i organizovanom igrom razuvjeriti i time dati do znanja da smo ozbiljan kandidat za titulu jer je ovo i ozbiljna provjera spremnosti ekipe mentalno i igracki za istu.

Danas sam jedan od rijetkih sretnika koji ce na utakmicu :D :D FORZA ŽELJO
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:12 pm

Ma Ćulum je naš :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:25 pm

joj sto ne volim te fraze kad se ide u tuzlu oni su nafurani, nek se i nasi nafuraju ko im brani
nece valjda dozvolit da im levatska ekipa ocita bukvica, sloboda je duplo slabija nego zadnje 2-3 godine
2 gola ne mozemo primit da jebbe rak raka, a mozemo zabit
ajde Adzeme povedi nas
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:26 pm

Nije to fraza, de malo pogledaj nase zadnje utakmice, plus sto sam ja svaku bio zadnje 4 godine i znam o cemu pricam... To zasto se mi ne nalozimo kao oni, lezi u milion razloga... ;)
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:28 pm

slika
Evo postavljaju lampione izgleda
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:31 pm

Treća sreća :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:32 pm

Hajde brate ubodi to :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:35 pm

E jebiga. Dosta mi za danas. Uglavnom evo radi se uveliko. Radnika ko mrava na stadionu.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:36 pm

Vortex je napisao/la:
sub sep 23, 2017 12:35 pm
E jebiga. Dosta mi za danas. Uglavnom evo radi se uveliko. Radnika ko mrava na stadionu.
Nije ti dobar link za sliku
イビチャ・オシム
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:44 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 12:26 pm
Nije to fraza, de malo pogledaj nase zadnje utakmice, plus sto sam ja svaku bio zadnje 4 godine i znam o cemu pricam... To zasto se mi ne nalozimo kao oni, lezi u milion razloga... ;)
ma kontam ja drug sta ti pricas, ali mi bezveze.. ok oni se nafuraju ko brani nasima da se nafuraju
nije mancester i realno nikakav su tim sad plus van svake forme
ako ce dozvolit da ih takva ekipa rastavi na proste faktore kao sto se dogadjalo tamo jbg onda
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:49 pm

godrina je napisao/la:
sub sep 23, 2017 12:44 pm
SWRA_1921 je napisao/la:
sub sep 23, 2017 12:26 pm
Nije to fraza, de malo pogledaj nase zadnje utakmice, plus sto sam ja svaku bio zadnje 4 godine i znam o cemu pricam... To zasto se mi ne nalozimo kao oni, lezi u milion razloga... ;)
ma kontam ja drug sta ti pricas, ali mi bezveze.. ok oni se nafuraju ko brani nasima da se nafuraju
nije mancester i realno nikakav su tim sad plus van svake forme
ako ce dozvolit da ih takva ekipa rastavi na proste faktore kao sto se dogadjalo tamo jbg onda
To je do postavke igre. Kada ti trener izvede defanzivnu postavku i napravi takvu atmosferu da je bitno ne izgubiti onda te i prosječna ekipa može napadati i osjecati se mocno tada se i igračima uvlaci strah u noge. Zato danas treba izaci i igrati svoju igru, na 3 boda i pokazati im ko je Željo pa neka se negdje drugo vade a ne protiv najtrofejnije ekipe !
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:51 pm

Hajde Zeljoooooooooooooooooooo
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 12:54 pm

Ako teren iole bude dozvoljavao, spusti loptu na zemlju, igraj brzo, trci, otvaraj se, pravi pritisak na njihovu zadnju liniju, budi agresivan... Nema tu puno filozofije, ne nasjedaj na seljacku igru, na izbijanje lopte, udaranje, valjanje.. Ako igraci poput Zebe, Zakarica, Blagojevica, Zeca i Kajkuta ne mogu smisliti 3 dobre sanse protiv Slobode evo ne znam. Sloboda od prije 3 sezone je bila mozda i najbolja ekipa u ligi iako nista nisu osvojili, ali sad samo pogledati utakmicu Sloboda-Zrinjski i vidis kako ih je Zrinjski igrom u polju i cistim kvalitetom spustio na zemlju. Dobro Zeba kaze, bod nama ne igra nista, samo pobjeda.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 1:07 pm

Nastavljeni radovi na reflektorima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/reprezentacija/nastavl ... rima/95778
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 1:08 pm

Najbolje je srusiti reflektore, i na krovovima napraviti rasvjetu.
Spoiler:
slika
No, to naravno kad se urade krovovi na svim tribinama, ako Bog da :D

Danas samo jako i hrabro. Nismo odavno pobjedili u Tuzli i zato vjerujem i nadam se da ce ekipa uraditi sve da se dodje do te pobjede. Sto rece @SirAlex, na nekim od prethodnih stranica, ono Adzemovo "Ne vjerujem." mi zvuci vrlo samouvjereno, i siguran sam da je fino analizirao Tuzlake.
Sto se tice Petrovica i okrsaja sa njim... dok je bio na klupi Zelje nekih devet mjeseci bio mi je drag, on vise nije uposlenik Zelje, tako da tu sto bi se reklo nema emocija. Samo jos jedan sportski radnik u ovoj nasoj ligi. Respekt prema njemu, i to je sve.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 1:21 pm

Remijem zadovoljan, pobjedom prezadovoljan. Uvijek je tamo bilo jebeno, pa treba očekivati i danas... Gruba igra, oštri faulovi i kakvu god ekipu oni imali uvijek protiv nas iz poginu. Zato se nadam da će i Admir naložiti ove naše i možemo se nadati pozitivnom rezultatu. Kvalitetniji jesmo, u boljoj formi jesmo, ali to ne mora ništa značiti. Zato kažem da sam zadovoljan remijem, ali naravno da se nadam pobjedi.
Ja bih ovako:
Kjosevski
Stevanović, Graovac, Bogičević, Projić
Blagojević, Šabanadžović
Zakarić, Ramović, Zeba
Zec
Oko 60 minute bih uveo Kajkuta umjesto Zebe, Zeca prebacio lijevo, a Sašu u napad. Ubacio bih još Hajdarevića umjesto Šabana i Žeru umjesto Zeca oko 75-80 minute. Hajde 0:1 molim te!!! Mogao bi ga Zeko zabiti ovim "njegovim" :D
UGASITE TUZLANSKU KURVU!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 1:24 pm

Tuzlanska drolja slobodanka
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 23, 2017 1:50 pm

Pompey je napisao/la:
sub sep 23, 2017 1:08 pm
Najbolje je srusiti reflektore, i na krovovima napraviti rasvjetu.
Spoiler:
slika
No, to naravno kad se urade krovovi na svim tribinama, ako Bog da :D

Danas samo jako i hrabro. Nismo odavno pobjedili u Tuzli i zato vjerujem i nadam se da ce ekipa uraditi sve da se dodje do te pobjede. Sto rece @SirAlex, na nekim od prethodnih stranica, ono Adzemovo "Ne vjerujem." mi zvuci vrlo samouvjereno, i siguran sam da je fino analizirao Tuzlake.
Sto se tice Petrovica i okrsaja sa njim... dok je bio na klupi Zelje nekih devet mjeseci bio mi je drag, on vise nije uposlenik Zelje, tako da tu sto bi se reklo nema emocija. Samo jos jedan sportski radnik u ovoj nasoj ligi. Respekt prema njemu, i to je sve.
Shvatam te jer naginješ englezima, ali po meni ovi reflektori sa stubovima imaju baš neki fudbalski šarm, ima neku moćnu notu, prilaziš stadionu i već sa tramvajske ili sa trolejbuske kod nekadašnjih pilića samo vidiš te ogromne reflektore i tu svjetlost dok šetaš prema stadionu, nekako je baš kontra modernog fudbala odnosno modernih stadiona i daju posebnu čar definitivno, ako napraviš stadion po ps-u, sve tribine jednake, reflektori na krovu, onda si napravio jedan stadion koji je isti kao i 80% ostalih fudbalskih stadiona, a Željo je takav klub da ne može imati neki stadion izgrađen po nekom standardnom šablonu, jer jednostavno nije klub iz "udžbenika", sreća sada se o svemu od dresova pa i do stadiona vodi računa da to bude u skladu s vrijednostima kluba, i upravo zbog toga volim te reflektore, volim onu lokomotivu, volim način na koji smo izgradili istok, način na koji ćemo izgraditi jug itd..

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], Google [Bot] i 239 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija