Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:44 pm

I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:44 pm

AsharaK je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:43 pm
Model1964 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:42 pm
AsharaK je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:32 pm
Aldin za stalno .
Ti bi trebo po tramBaju bunarit.
Kad hoš najbrža ruka kantona :rofl:
a niko da me nagradi slovenac :D
Cuj nagrada :placeodsmijeha:
Dobro da te ne polome :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:47 pm

sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
E zbog ovog nije ni meni jasan. Haj okej, ima fina primanja tamo, ali kako ne gledas dugorocno, karjera, inostranstvo... Ovdje na momente vidis da on zna, ali se on na svojoj polovini potrosi da napravi neki visak i cim je gurne gore nekom to je vec propalo. S ovim pokusajima od igraca i njemu cijena znacajno pada.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:43 pm
Demagogija.
Ako si prava ekipa to se iskoristi. Sta imas uvjezbavat kad imas igraca vise.

Al hajd OK. ( ovo nije za Adzemovu izjavu jer je izjava na mjestu. Al je glupo sto je ta izjava na mjestu i sto smo tako lose igrali s igracem vise )

@ChWilla nije niko rekao da treba bit 0-4, nego da ocekujes pobjedu bez srkleta i kompliciranja, a ne ovako gdje opet imas vise srece da dodjes do pobjede.
Znas puno o lopti ali.....
Zaboravljaš da je smjena trenera bila dan pred pocetak prvenstva. Da su dresirani da brane minimlanu prednost. Da je permanentno fizika padala i igraci to znaju. Zato igraju neku kao rukometnu zonu i daleko stoje od protivnika. Najveci problem ce biti promjeniti misaoni proces u glavama igraca.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:50 pm

Nije isto igrati za nas i za svinjski. Oni da osvoje jos 10 titula oni ce biti polu klub, ustaski nastrojen tako i listica isto. Nema pritiska kod njih od strane navijaca kao kod nas, dodje ih 500 na utakmicu a i tih 500 plaho rezultat ne zanima njih zanima na koju ogradu okaciti kukasti krst. Produkti HDZa, imaju podrsku i imace. Al dzaba opet.. Primjer je Graovac, pa nije budala da igra dole, skonto covjek gdje igra.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:50 pm

sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
Mislim da mu je plata 11 000 po onim klauzuluma raste i rasce jos vise sve dok bude u klubu. Zato i igra u Tuzli, sto je i logicno :D solidni su hercegovci, ali ganjat cemo se... sad i mi imamo dobrog trenera i navijace koji su uvijek tu tako da ne sumnjam u pozitivnu sezonu.
Modus vivendi !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:51 pm

Model1964 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:48 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:43 pm
Demagogija.
Ako si prava ekipa to se iskoristi. Sta imas uvjezbavat kad imas igraca vise.

Al hajd OK. ( ovo nije za Adzemovu izjavu jer je izjava na mjestu. Al je glupo sto je ta izjava na mjestu i sto smo tako lose igrali s igracem vise )

@ChWilla nije niko rekao da treba bit 0-4, nego da ocekujes pobjedu bez srkleta i kompliciranja, a ne ovako gdje opet imas vise srece da dodjes do pobjede.
Znas puno o lopti ali.....
Zaboravljaš da je smjena trenera bila dan pred pocetak prvenstva. Da su dresirani da brane minimlanu prednost. Da je permanentno fizika padala i igraci to znaju. Zato igraju neku kao rukometnu zonu i daleko stoje od protivnika. Najveci problem ce biti promjeniti misaoni proces u glavama igraca.
To svakako.
Treba vremena da sa nabijanja na Miru pocnemo igrati fudbal. Zato moramo bit strpljivi.
Ali i u glavi ima problem, jos i derbi.
Sve razumijem, sve sam nekako pokusao uzeti i opravdati, ali opet mi je hajmo reci krivo sto smo igrali onako lose u prvom poluvremenu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:52 pm

ama na osnovu čega mi da očekujemo pobjedu u derbiju u gostima bez nerviranja. hoćete promjene, hoćete mlade, hoćete ofanzivnu igru, a trener je trener četiri sedmice. pa jesi li kad si uzimao trofeje igrao 60 minuta na grbavici samo sa svojim navijačima i igračem više, i ostane 0-0...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:52 pm

exbabilon je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:47 pm
sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
E zbog ovog nije ni meni jasan. Haj okej, ima fina primanja tamo, ali kako ne gledas dugorocno, karjera, inostranstvo... Ovdje na momente vidis da on zna, ali se on na svojoj polovini potrosi da napravi neki visak i cim je gurne gore nekom to je vec propalo. S ovim pokusajima od igraca i njemu cijena znacajno pada.
Ma brate ja garantujem da Ordagic za dvije godine bi mogao otici za nekoliko 100k eura iz Zelje. On bi tek kod nas mogao da pokaze svoj potencijal. Radi se o super igracu za nase uslove. Ali ne kontam tog momka nikako. Hajd da je ponikao u Slobodi al nije, iz Srebrenika je valjda? Sigurno ima dosta familije u TK pa ne zeli tek tako da ode iz Slobode (Tuzle), ali stvarno mi nije jasan ni malo. Bio je i Rahmanovic pred vratima Slobode a onda se javise pitari i on krenu ka seheru. Eh moj Ordagicu... Dodzi bolan pameti i potpisi za plave na zimu!!
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:54 pm

Dobiše i Zrinjski i široki nadao sam se nekom x u širokom. Mladost će definitivno pasti nakon desetak kola to je sigurno.
Moramo dobiti listicu odnosno kući moramo biti perfektni maximalno jedan poraz ako želimo titulu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:55 pm

Isti posao nas spaja, guranje kurca malezijskoj kurvi do kraja!

ZIVIMO OD ZELJEZNICARA! :lol:
1987
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:56 pm

I još vam jednom ***** mater tuzlansku, što se naguzujete ustašama, fuj stoko, a mi kad vam dodjemo, noge nam lomite, majmuni rapsali!Idemo im gore u 9. kolu, pretvoriće se kao da je Liga šampiona, samo da nam jadnici bod otkinu, a ustašama šire analani otvor i samo kažu koliko god želite, da Bog da se ugasili!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:56 pm

Ko hoće da uleti u ligu nek se javi na pp, Zeljo1921* stalno banovan, ovaj će samo nastaviti gdje on stade
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:00 pm

sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:52 pm
exbabilon je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:47 pm
sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
E zbog ovog nije ni meni jasan. Haj okej, ima fina primanja tamo, ali kako ne gledas dugorocno, karjera, inostranstvo... Ovdje na momente vidis da on zna, ali se on na svojoj polovini potrosi da napravi neki visak i cim je gurne gore nekom to je vec propalo. S ovim pokusajima od igraca i njemu cijena znacajno pada.
Ma brate ja garantujem da Ordagic za dvije godine bi mogao otici za nekoliko 100k eura iz Zelje. On bi tek kod nas mogao da pokaze svoj potencijal. Radi se o super igracu za nase uslove. Ali ne kontam tog momka nikako. Hajd da je ponikao u Slobodi al nije, iz Srebrenika je valjda? Sigurno ima dosta familije u TK pa ne zeli tek tako da ode iz Slobode (Tuzle), ali stvarno mi nije jasan ni malo. Bio je i Rahmanovic pred vratima Slobode a onda se javise pitari i on krenu ka seheru. Eh moj Ordagicu... Dodzi bolan pameti i potpisi za plave na zimu!!
Psihologija sela, mahale.
Svojevremeno je Slino ošo u Tursku. Na jedevite jade. Kažu naceran, robna razmjena. Brži otud nego odvud :rofl:. Kaže nemere bez Vratnika. Igro dole ni blizu kao u lavoru.
Eto :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:02 pm

Nikolaj je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:56 pm
I još vam jednom ***** mater tuzlansku, što se naguzujete ustašama, fuj stoko, a mi kad vam dodjemo, noge nam lomite, majmuni rapsali!Idemo im gore u 9. kolu, pretvoriće se kao da je Liga šampiona, samo da nam jadnici bod otkinu, a ustašama šire analani otvor i samo kažu koliko god želite, da Bog da se ugasili!
Niko(NE)laj
Ko diro ko ružiJo :rofl: ?
Ne prilici to skoro pa momku :kafa:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:08 pm

sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
Jel Ordagic jedini veznjak na svijetu pa toliko svrsavas na njega, ne samo ti nego i ostali? Lik je dokazao da je mentalni patuljak, neko ko je bez ambicija, njemu je svejedno kakvi su mu saigraci, njega samo zanima da mu isplate platu. Lik konta da ce iz Slobode napraviti neki transfer u inostranstvo :placeodsmijeha: To dokazuje da nema mozga sekunde..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:09 pm

Model1964 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:02 pm
Nikolaj je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:56 pm
I još vam jednom ***** mater tuzlansku, što se naguzujete ustašama, fuj stoko, a mi kad vam dodjemo, noge nam lomite, majmuni rapsali!Idemo im gore u 9. kolu, pretvoriće se kao da je Liga šampiona, samo da nam jadnici bod otkinu, a ustašama šire analani otvor i samo kažu koliko god želite, da Bog da se ugasili!
Niko(NE)laj
Ko diro ko ružiJo :rofl: ?
Ne prilici to skoro pa momku :kafa:
***** im mater prodanu, kad im odemo, noge će nam lomiti da bod jadnici otkinu, a ovima se naguzuju kad stignu, povraća mi se od ovog kluba!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:09 pm

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:10 pm

Nikolaj je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:09 pm
Model1964 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:02 pm
Nikolaj je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:56 pm
I još vam jednom ***** mater tuzlansku, što se naguzujete ustašama, fuj stoko, a mi kad vam dodjemo, noge nam lomite, majmuni rapsali!Idemo im gore u 9. kolu, pretvoriće se kao da je Liga šampiona, samo da nam jadnici bod otkinu, a ustašama šire analani otvor i samo kažu koliko god želite, da Bog da se ugasili!
Niko(NE)laj
Ko diro ko ružiJo :rofl: ?
Ne prilici to skoro pa momku :kafa:
***** im mater prodanu, kad im odemo, noge će nam lomiti da bod jadnici otkinu, a ovima se naguzuju kad stignu, povraća mi se od ovog kluba!
Bogami... ti pred menstruaciju :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:11 pm

Brkoo je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:08 pm
sajo10 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:44 pm
I ovoga Ordagica nabiyem na qurac. Ostaj ti u Slobodi yebla te ona.. Igraj pred 500 ljudi, sa saigracima koji blage veze nemaju o fudbalu. Umjesto da dodjes na Grbavicu.
Jel Ordagic jedini veznjak na svijetu pa toliko svrsavas na njega, ne samo ti nego i ostali? Lik je dokazao da je mentalni patuljak, neko ko je bez ambicija, njemu je svejedno kakvi su mu saigraci, njega samo zanima da mu isplate platu. Lik konta da ce iz Slobode napraviti neki transfer u inostranstvo :placeodsmijeha: To dokazuje da nema mozga sekunde..
Kakva logika yebote.. Cuj svrsavnje? Allahu dragi. Komentarisem njega jer igra njegov klubu. Necu valjda spominjati njega ako igra Zrinjski protiv Sirokog? Wtf. I ne trebas zayebavati (na ne koristim drugu rijec), Ordagic u Zeljeznicaru dize vezni red na dva nivoa. Za vecinu nasih igraca je izmislio fudbal. I zasto spominjes mentalni patuljak? Koji to igrac iz nase lige nije mentalni patuljak. Hajd ba, beze ja razglabam. Kamo srece da on dodze kod nas. A svrsavo bi ti pravi kada bi vidio vezni red Ramovic, Ordagic, Sabanadzovic, Blagojevic.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija