Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:20 pm

Okolele je napisao/la:
pet avg 25, 2017 2:09 pm
slika
Niko kao Stole iz Bora! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:21 pm

Ne smeta meni pisanje onog portala , ko ih jebe govnari bili ostali . Smeta mi pisanje,priča naših navijača o tom istom " namještanju " . Znaju neki o čemu pričam , ima li ste jučer predstavu na fb o tome . Pored sveg dešavanja oko tribine oni spominju Amara Osima u fazonu njemu krivo . Amar Osim je jedna od najvećih legendi u historiji FK Željezničar ! Najtrofejniji , i najoblji poslijeratni trener našeg kluba . U njegovim mandatima osvojeno 5 troferja prvaka BiH , 4 kupa , 1 superkup niko nikad taj broj do sad nije osvojio od . Čovjek jebote trofejniji od svih klubova u BiH , nama ne valja . Nadam se da će ga Adžem preskočiti po uspješnosti. I neko se nađe da omalovažava njegov uspjeh . Pitari šta ćeš , ustvari to nisu pitari naši navijači su to, kontam da imaju ličnu korist pa tako blate čovjeka koji želi zlo klubu. U njegovom mandatu igrali Džeko,Bajić,Hodžić,Hajradinović,Bešlija..... Najgori ljudi ista će sranja pisati i za ove ljude kad odu , jer takvi su to ljudi najgora vrsta . Nadam se da je to uticaj pitarskih mahala u kojima su odrasli pa ih njihov uticaj okrenuo . Amar Osim nije pravio zamjene prvetnstvo-kup , ili obratno kup-prvenstvo jeste vi normalni . Amar je imao grešaka , ne podnosim ljude koji ga gledaju kao božanstvo , jer griješio je ljudi smo . Amar Osim dobio najveću radost Željinim navijačima ,NJukastl,Malaga,Šerif .. Amar Osim je jedna od najvećih legendi Željezničara , a vi ste ? To što idete na gostovanja , utakmcie ne da vam za pravo da pljujete našu legendu , osim ako ste navijač FKS onda se iszvinjavam oni ne poštuju oni svoje , a ne naše . NAdam se ukljhučenju " ego manijaka" u naš klub .
Morao sam ovo napisati,jučer mi je dan pokvarilo , jednostavno ne mogu da shvatim ako ima neko da mi to objasni zašto ga ne volite ako ste navijač Želje. I da , ne zaboravite " navijači " kad je klub pratilo 1000 navijača , gledali kako ćemo izboriti opstanak , jedan čovjek je dao pare . Nije mogao sve , oko infrastrukture , maliverzacija krivite tadašnje uprave , ne bi bilo lijepo da napadnemo Adžema zato što nemamo npr vode na stadionu . Ne morate ga voljeti , ali ga morate poštovati , javno pljuvanje po forumima,fb,instagramu izbacite i manje se družite sa pitarima lakše će vam biti .
AMAR AMAR OSIM OSIM ! :baklja:
Upravo hvala vam . :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: NI MILIMETRA !
Adžeme nastavi samo , prijatno sam iznenađen. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
JEbi ŠIROKI ! :baklja: :baklja: :baklja:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:22 pm

Ove idiote treba tuziti po hitnom postupku i na sudu im uzeti zadnju marku. Oni nasli pisati kako je Amar kupovao titule, govna jedna eno vam Dinokia i menstrualnih pa o njima tako pisite. Samo tuziti
Alea iacta est!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:31 pm

Okolele je napisao/la:
pet avg 25, 2017 2:09 pm
slika
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:33 pm

Jel Adzem zavrsio sve za licencu?

Svakog ko zivi Zeljeznicar, a da ima veze sa sportom, trebamo ukljucit u rad kluba.
Igraci zbig prosle sezone nish zasluzili da ih prati 1000 ljudi a kamoli 6-7-8, ali sada se to popravlja.
Moguca prodaja - Veca, Zakaric, Zajmovic, Sabanadzovic, Osmankovic, Zeric, Hrvanovic.
Uz novi stadion do grupa el!!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:34 pm

Malo atmosfere sa utakmice protiv Slobode.
https://www.youtube.com/watch?v=2MlgogoBGD8
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:34 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet avg 25, 2017 2:21 pm
Ne smeta meni pisanje onog portala , ko ih jebe govnari bili ostali . Smeta mi pisanje,priča naših navijača o tom istom " namještanju " . Znaju neki o čemu pričam , ima li ste jučer predstavu na fb o tome . Pored sveg dešavanja oko tribine oni spominju Amara Osima u fazonu njemu krivo . Amar Osim je jedna od najvećih legendi u historiji FK Željezničar ! Najtrofejniji , i najoblji poslijeratni trener našeg kluba . U njegovim mandatima osvojeno 5 troferja prvaka BiH , 4 kupa , 1 superkup niko nikad taj broj do sad nije osvojio od . Čovjek jebote trofejniji od svih klubova u BiH , nama ne valja . Nadam se da će ga Adžem preskočiti po uspješnosti. I neko se nađe da omalovažava njegov uspjeh . Pitari šta ćeš , ustvari to nisu pitari naši navijači su to, kontam da imaju ličnu korist pa tako blate čovjeka koji želi zlo klubu. U njegovom mandatu igrali Džeko,Bajić,Hodžić,Hajradinović,Bešlija..... Najgori ljudi ista će sranja pisati i za ove ljude kad odu , jer takvi su to ljudi najgora vrsta . Nadam se da je to uticaj pitarskih mahala u kojima su odrasli pa ih njihov uticaj okrenuo . Amar Osim nije pravio zamjene prvetnstvo-kup , ili obratno kup-prvenstvo jeste vi normalni . Amar je imao grešaka , ne podnosim ljude koji ga gledaju kao božanstvo , jer griješio je ljudi smo . Amar Osim dobio najveću radost Željinim navijačima ,NJukastl,Malaga,Šerif .. Amar Osim je jedna od najvećih legendi Željezničara , a vi ste ? To što idete na gostovanja , utakmcie ne da vam za pravo da pljujete našu legendu , osim ako ste navijač FKS onda se iszvinjavam oni ne poštuju oni svoje , a ne naše . NAdam se ukljhučenju " ego manijaka" u naš klub .
Morao sam ovo napisati,jučer mi je dan pokvarilo , jednostavno ne mogu da shvatim ako ima neko da mi to objasni zašto ga ne volite ako ste navijač Želje. I da , ne zaboravite " navijači " kad je klub pratilo 1000 navijača , gledali kako ćemo izboriti opstanak , jedan čovjek je dao pare . Nije mogao sve , oko infrastrukture , maliverzacija krivite tadašnje uprave , ne bi bilo lijepo da napadnemo Adžema zato što nemamo npr vode na stadionu . Ne morate ga voljeti , ali ga morate poštovati , javno pljuvanje po forumima,fb,instagramu izbacite i manje se družite sa pitarima lakše će vam biti .
AMAR AMAR OSIM OSIM ! :baklja:
Upravo hvala vam . :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: NI MILIMETRA !
Adžeme nastavi samo , prijatno sam iznenađen. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
JEbi ŠIROKI ! :baklja: :baklja: :baklja:
Meni se ne svidja tvoj redoslijed stvari, kako mozes reci nama ne valja Amar ako je jedan pojedinac napisao nesto za Amara a siguran sam da Amar ima podrsku barem 95 % nasih navijaca. Isto tako mislim da je i taj komentar bio zajebancija kao sto mislim da je ovaj tekst nekakva ironija koji izgleda samo autor teksta razumije.
Vjerujte mi da se bavimo nebitnim stvarima, meni ove slike sa pomocnog ne moze zasnjeniti nista...A sutra utkmica pobrinimo se da napunimo stadion jer to je ono sto mi trebamo.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:40 pm

Hvala ljudinama koji vode klub na jučerašnjem danu i preostalih prethodnih 18 mjeseci koji nam dosta znače. Postavljaju se ozbiljni temelji za respektabilan europski klub. Dušmani to znaju. Znaju da smo svakim danom sve jači i jači. Da otkucava sat kada će nestati posljednji promil šanse da bi se mogli okoristiti na uštrb našeg Želje.
Ni nanometra! Admire i momci idemo po četvrti trijumf u nizu, svi na našu Grbavicu!!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:46 pm

Omar500 je napisao/la:
pet avg 25, 2017 1:52 pm
phpBB [video]


U slucaju da je neko propustio.
Gledam jug iz ove perspektive i nesto kontam da li bi se reflektori mogli kaciti na krov juzne tribine umjesto da ostanu na ovim stubovima
Zadnja izmjena: 11plavih'92, dana/u pet avg 25, 2017 2:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
5. - 7. Okt 1992.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:53 pm

cipiripi je napisao/la:
pet avg 25, 2017 2:22 pm
Ove idiote treba tuziti po hitnom postupku i na sudu im uzeti zadnju marku. Oni nasli pisati kako je Amar kupovao titule, govna jedna eno vam Dinokia i menstrualnih pa o njima tako pisite. Samo tuziti
Niposto ih tuziti, neka ih
Ja sam ubijedjen, al fakat, da ovakvi tekstovi, spodobe u liku i djelu Dinokia, Ibrakovica, .... nasima daju samo dodatni impuls u djelovanju. Jednostavno isprovociraju pozitivni inat
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 2:59 pm

Kad ce se znati za repku i Grbavicu?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:02 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pet avg 25, 2017 1:09 pm
pile87 je napisao/la:
pet avg 25, 2017 1:04 pm
Hajd morao sam da vidim o cemu se radi i mislim da je bio sarkastican po pitanju Amara, barem sam ja to tako od pocetka razumio. I neka pisu sta hoce kao da je vazno...
Zasto nije bio sarkastican pa rekao Husref kupio titulu,vec Ivica i Amar.
U toku dana ce😀te imati psiho profil kao novinarcica. Analiza je u toku. Sve ce vam biti jasno😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:02 pm

igla je napisao/la:Kad ce se znati za repku i Grbavicu?
Danas je disciplinska sjednica UEFA, pa dok oni obavjeste savez.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:03 pm

Samo niko da pohvali ove tribine na pomocnom terenu... Odlican potez.
Jos treba prenijeti dva wca sa juga kad pocnu radovi, i eto ti ga trening kamp :lol: :D
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:07 pm

Imaju dvije mudre izreke,jedna iz naroda a druga od bosanskog velikana.U bosni ce ti oprostiti sve osim uspjeha a druga od velikana,ako si od nekog veci za dlaku ostaces i bez dlake i bez glave.Al mi smo se toliko izdigli iznad ostalih da mogu samo za tuki da nas povuku o odsjecanju glave mogu samo da sanjaju.
GRADI ZELJO BOLI TE QURAC.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:08 pm

Atmosfera među rajom se fino popravila :palacgore: Adžem nakon 2004 ponovo osvaja puni plijen na Hadisonu i ako tome dodamo niz od tri pobjede možemo reći da je start sezone (obzirom na sva tumbanja pred početak) jako uspješan.

Vratih se iz južnijih krajeva i dočeka me najava gradnje Južne tribine, jako lijepo za vidjeti, a nadati se da će prikupljanje sredstava i implementacija projekta ići mnogo brže od očekivanog.

Protiv Širokog samo jako u kost to je formula koja donosi rezultat protiv njih, ući u utakmicu bez prevelikog respekta, uz dobro ispunjene tribine to bi trebalo biti dovoljno za nova tri boda.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:16 pm

Evo i na radio Anteni najavise veceras utakmicu :ne:
Spoiler:
Elegant je napravio pomutnju :rofl:
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:25 pm

GoodisonPark je napisao/la:
pet avg 25, 2017 3:08 pm
Atmosfera među rajom se fino popravila :palacgore: Adžem nakon 2004 ponovo osvaja puni plijen na Hadisonu i ako tome dodamo niz od tri pobjede možemo reći da je start sezone (obzirom na sva tumbanja pred početak) jako uspješan.

Vratih se iz južnijih krajeva i dočeka me najava gradnje Južne tribine, jako lijepo za vidjeti, a nadati se da će prikupljanje sredstava i implementacija projekta ići mnogo brže od očekivanog.

Protiv Širokog samo jako u kost to je formula koja donosi rezultat protiv njih, ući u utakmicu bez prevelikog respekta, uz dobro ispunjene tribine to bi trebalo biti dovoljno za nova tri boda.
Dobio ih je i sablja, Miro dao gol :)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:27 pm

pile87 je napisao/la:
pet avg 25, 2017 1:04 pm
Hajd morao sam da vidim o cemu se radi i mislim da je bio sarkastican po pitanju Amara, barem sam ja to tako od pocetka razumio. I neka pisu sta hoce kao da je vazno...
Mozda je bio sarkastican,al je sigurno ne upucen I to debelo,Zeljo je ispao od Malage u 1 kolu tadasnjeg kupa uefa koji se igrao po sistemu knockouta,dakle nije bilo grupa,po danjasnjem sistemu bi usli u grupe EL,od Newcastlea smo ispali u trecem pretkolu koje je bilo zadnje pretkolo za ulazak u LS,danasnji playoff ili ti ga cetvrto pretkolo
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 25, 2017 3:30 pm

''Danas je petak, a odgovora još nema. Pitanje je i kada će isti doći. Čini se da je mail sa podacima otišao u spam folder, pa je to jedan od uzroka što nema odgovora. Poznato je da je komunikacija sa većinskim ulagačem jedan od velikih problema u cjelokupnoj komunikaciji vladajućih strukutura iz Titove 38b''
E jesu bezobrazni sa ovog portala, komsija nam se raspada, a oni ovako :rofl1: :rofl1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija