Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:25 am

ChWilla je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:57 am
salemprolic je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:56 am
Jaozinho22 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:31 am
Još ovaj prelazni rok i još dva i onda grupne faze Evropskih takmičenja. :kafa:
Hahaha joj sta nam covjek sve naprica majko mila. Ja se blecak nalozio zimus kontam to je to, ovaj ozbiljan, satracemo sve. Prodje prva tekma, pa druga, treca, sve kontam sta se ovo desava, daleko je ovo od onoga sto se pricalo. Sto je najgore kako je vrijeme odmicalo mi sve gori. Dovoljno je reci da smo najbolju utakmicu odigrali na pripremama protiv onih Krila Sovjetovih, a najgoru derbi. I to dosta govori o tempiranju forme, fizickoj spremi, taktici.
Stvarno ako sport1 bude u mogucnosti da kao medijski partner odradi jedan intervju sa Slavkom, lijepo bi bilo da ga upitaju sta je krenulo po zlu pa smo umjesto da mi lomimo protivnike nas svako zadnjih 15-20 minuta stisne sa kulminacijom na derbiju gdje nas sakato, fizicki i psihicki istroseno, Sarajevo rasturi na proste faktore.
bilo bi baš zanimljivo to čuti, ali pod uslovom da se mogu dobiti bar donekle iskreni odgovori. ako ne mogu ni ne raditi.
pa vidite ekipa se jako izmorila od sedmog kola mi ganjamo veliki zaostatak i taj umor nas je sustigao na derbiju. Da podsjetim da nam je neko nakon 7. kola ponudio ovakav rasplet objerucke bi prihvatili :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:27 am

iggy2377 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:25 am
Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:53 am
Prolazak iu trece pretkolo moze sve nadomjestiti, zar ne ? Osim pehara naravno.
Znam drug, mi zivimo od svake marke zaradzene,da imamo barem GS da pokriva tekuce troskove, plate,itd
Nama je svaki fening vazan i bitan.
A ovo 3 pretkolo,to je misaona imenica,s obzirom da ti odlazi pola tima,slavko defanzivac ostao,jako jako tesko objektivno gledajuci.
Jednostavno neuljeva mi povjerenje za ovo sto je pokazao u 20 kola.
Vi zaboravljate da Europske tekme igramo na nasem stadionu. Malo sutra bi mi dobili i Slobodu i Zrinjski da nije bila atmosfera na tribinama kakva je bila. Nema te ekipe koje se bojim na punoj Grbavici uz fanaticno navijanje ;)
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:29 am

Boga mi se puno crnjaci a mislim da nema nikakvog razloga.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:32 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:29 am
Boga mi se puno crnjaci a mislim da nema nikakvog razloga.
Kako nema? Doveli pitari Miću.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:33 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:29 am
Boga mi se puno crnjaci a mislim da nema nikakvog razloga.
Ma ne crnjače, ma neeee....
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:34 am

Jel se opet raspadamo?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:35 am

Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:27 am
iggy2377 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:25 am
Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:53 am
Prolazak iu trece pretkolo moze sve nadomjestiti, zar ne ? Osim pehara naravno.
Znam drug, mi zivimo od svake marke zaradzene,da imamo barem GS da pokriva tekuce troskove, plate,itd
Nama je svaki fening vazan i bitan.
A ovo 3 pretkolo,to je misaona imenica,s obzirom da ti odlazi pola tima,slavko defanzivac ostao,jako jako tesko objektivno gledajuci.
Jednostavno neuljeva mi povjerenje za ovo sto je pokazao u 20 kola.
Vi zaboravljate da Europske tekme igramo na nasem stadionu. Malo sutra bi mi dobili i Slobodu i Zrinjski da nije bila atmosfera na tribinama kakva je bila. Nema te ekipe koje se bojim na punoj Grbavici uz fanaticno navijanje ;)
Ovo je sto posto tacno. Uposlenik jedne od protivnickih ekipa koji je bio na terenu u jednom trenutku utakmice kaze mi, ovo s istokom vam je pun pogodak. Skroz druga prica, sa svih strana cujes huk, nije svejedno. A to su mu potvrdili i igraci. Kazu svezu se noge bukvalno. Posto mi u ovim pretkolima ne igramo sa timovima u kojima igraju prekaljeni asovi kojima je svejedno igrali kuci ili na strani, pred 2.000 ili 45.000 ljudi, mogli bi biti opasan protivnik, makar kuci. Naravno pod uslovom da napunimo stadion i da makar 1-2 kvalitetna igraca dodju do te Evrope jer trenutno smo bas tanki igracki.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:41 am

AsharaK je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:34 am
Jel se opet raspadamo?
Dan 4
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:42 am

Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:25 am

pa vidite ekipa se jako izmorila od sedmog kola mi ganjamo veliki zaostatak i taj umor nas je sustigao na derbiju. Da podsjetim da nam je neko nakon 7. kola ponudio ovakav rasplet objerucke bi prihvatili :lol:
e to nam ne treba i to smo već čuli...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:43 am

Opustite se ljudi, bit ce mnogo lijepih vijesti ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:46 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:29 am
Boga mi se puno crnjaci a mislim da nema nikakvog razloga.
I to bas puno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:48 am

Najveci problem je sto vas pitari provociraju. Jeste i to sto smo iznenada i neocekivano izgubili titulu. Ja nemam problem sa tim sto pitari provociraju. Dosao sam na nivo da me zaboli za njih. Pratim svoj klub i napredak. I imam zelju da to bude bolje. Idemo naprijed na svim poljima.
Ponavljam, jedini problem je nedostatak sportske stratrgije. Ovi igraci koji su zimi dosli su dobri. Svi bi ih zelili. I Stojanovic je dabar za malih tekmi. Slicno kao i Bekric. Spor ali iskusan i razbija bunkere. Imao je svoju rolu na pocetku prvrnstva. Ozbiljne tekme vise ne moze igrati. Slavki zamjeram ne koristenje Muse, a Cenanu nedostatak ove strategije. I mislim da on nije ni sposoban da je napravi. Nije to mjesto za njega ako zelimo pravog Zelju. Nadam se da ce me razuvjeriti. Ima moje povjerenje jos ovaj prelazni. U tom segmentu moramo napraviti iskorak. To je najbitnije mjesto u klubu. Daleko najbitnije. Obajsnio sam i zasto. Za sve ostalo tu je nasa uprava kojoj skidam kapu do poda. Onda jos uvezati sve sa "nasim" menadzerima tipa Stana i Zuban i idemo dalje, tj krupnim koracima naprijed.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:49 am

ljude boli način na koji je izgubljena titula i to je normalno. međutim, i da je dobijena mi bi opet morali sve isto, što se tiče onoga što se sad radi. s tim da bi puno teže mogao reći - ovo nije dobro i mora se promijeniti - bez obzira što su i obični navijači vidjeli mnogo stvari koje nisu dobre.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:50 am

Sta je ovo ba. Kad udejm da editujem stoji mi sport.ske a kad pustin post pise hehe. Storme ne zajebaji me.

I jos jedna stvar. @gavrane molim te prekini sa boomovima. Ukinut cu te
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:52 am

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:50 am
Sta je ovo ba. Kad udejm da editujem stoji mi sport.ske a kad pustin post pise hehe. Storme ne zajebaji me.

I jos jedna stvar. @gavrane molim te prekini sa boomovima. Ukinut cu te
Ma to kad napises s.portske hahaba
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:57 am

Pa da ponovimo:

Dragi članovi Porodice Plavih,

FK Željezničar je za sve aktivne članove i navijače koji se učlane ili obnove članarinu do 30. juna organizovao promotivnu akciju u kojoj će​ nekom od sretnih navijača pokloniti dres ili desetogodišnju ulaznicu.

Promotivna akcija traje do 30. juna ove godine i obuhvata sve članove koji na taj dan budu imali status aktivnog člana. Akcija obuhvata:
  • 1x desetogodišnja ulaznica
    2x dres FK Željezničar za sezonu 2017/18.

Biti član FK Željezničar ne znači samo imati člansku karticu, to vam donosi i brojne benefite. Neke od prednosti koje vam donosi članstvo u našem Klubu su da samo članovi imaju pravo na kupovinu sezonskih ulaznica, pravo prvenstva prilikom kupovine ulaznica za utakmice u evropskim kupovima, biranje najboljih mjesta na stadionu, popust u klupskom Fan shopu, učešće u mnogobrojnim promotivnim akcijama sponzora Kluba, i mnoge druge pogodnosti​.


slika
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 10:07 am

Morzhy je napisao/la:
čet jun 01, 2017 7:39 am
@Ajzea i @barbarez,ljudi uopšte nisu pročitali šta sam napisao, samim tim nisu ni shvatili. Evo pojednostaviću im, ja da imam firmu ne bih nikad stavio takvog čovjeka na poziciju direktora ljudskih resursa, obzirom na priliku koju ta pozicija omogućava. Ništa lično protiv čovjeka, samo saznanje da je upropastio vlastitu firmu mi je dovoljno da uopšte ne pokušam provjeravati da li će isto uraditi s mojom.
Tacno tako..

Cenana pravdaju tako sto govore da mu je Uprava dala podrsku, a ni oni veze nemaju sa fudbalom.

Nije njegovo da zelje forumasa, koji takodjer veze nemaju o fudbalu sem @ponosannavas, u liku Kerle i slicnih njemu dovode. Njegovo je da to ostavi sa strane, kao sportski direktor razluci sta bi se moglo desiti, da izmisli mladog igraca ili dovede nekog poput tog Irfana. Da promasi sa Irfanom, ne bih mu zamjerio, ali.. Ma bolje pregovarati sa igracima pred penzijom, pa mora raja na noge skociti da klub spasava.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 10:16 am

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 01, 2017 9:48 am
Najveci problem je sto vas pitari provociraju. Jeste i to sto smo iznenada i neocekivano izgubili titulu. Ja nemam problem sa tim sto pitari provociraju. Dosao sam na nivo da me zaboli za njih. Pratim svoj klub i napredak. I imam zelju da to bude bolje. Idemo naprijed na svim poljima.
Ponavljam, jedini problem je nedostatak hehe stratrgije. Ovi igraci koji su zimi dosli su dobri. Svi bi ih zelili. I Stojanovic je dabar za malih tekmi. Slicno kao i Bekric. Spor ali iskusan i razbija bunkere. Imao je svoju rolu na pocetku prvrnstva. Ozbiljne tekme vise ne moze igrati. Slavki zamjeram ne koristenje Muse, a Cenanu nedostatak ove strategije. I mislim da on nije ni sposoban da je napravi. Nije to mjesto za njega ako zelimo pravog Zelju. Nadam se da ce me razuvjeriti. Ima moje povjerenje jos ovaj prelazni. U tom segmentu moramo napraviti iskorak. To je najbitnije mjesto u klubu. Daleko najbitnije. Obajsnio sam i zasto. Za sve ostalo tu je nasa uprava kojoj skidam kapu do poda. Onda jos uvezati sve sa "nasim" menadzerima tipa Stana i Zuban i idemo dalje, tj krupnim koracima naprijed.
Ma to je to. Eto pitari postigli neki aman zaman uspjeh, pa provociraju, a naši se primaju na to ko mala djeca.Pa njima ode daleko najbolji igrač koji vrijedi sad 2, a na ljeto 4 mil. eura džaba, ode im drugi najbolji jer mu prijete. Ode im standardni stoper jer mu se može...a naši još padaju na priče o našem raspadu.
Ono što se ne slažem sa tvojim postom je Musa. Mislim da nije ni zaslužio puno više šanse. Meni poslije Slobode i izvođenja prekršaja na foru u sudijskom vremenu kada imamo aktivan rezultat, ne bi više zaigrao. Srećom dali smo go, ali šta da su oni presjekli loptu i zabili nama? Totalno naivan i taktički nelogičan potez. Osim toga i tekme koje je igrao nije oduševio.
Dalje, ponavljam ne kontam što se raja okomila na Ćenana. Pa nije on sam dovodio igrače, nego na preporuku/zahtjev trenera. Svi pričaju da trener treba imati slobodu u izboru igrača, ali kad trener fuli, onda priča što se sluša trener.
Ono što se slažem je da se nema strategije. Trebalo je "narediti" treneru da igraju minimalno 3 U21 igrača svaku tekmu, a da ih u 18 bude najmanje 5. Šta, kako, koji, to bi njemu prepustio. Nadam se da će se sada ići u tom smjeru.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 10:19 am

Podmazite tipku F5




































Samo skrecem paznju na sebe :kafa:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 10:23 am

Pogledaj te intervju sa Cenanom bas prije nego sto je pocela prosla sezona, tj prije derbija sa pitarima:
https://www.youtube.com/watch?v=6Ii8LGIBaj8

Tad je trener bio Kostic, a Cenan je imao ulogu skauta, tj imao je ulogu da nadje nove igrace. Nemoze mi niko reci da je njegova uloga samo da ugovori kontrakt sa igracima koje trener vec izabere, jer je uloga jednog sportskog direktora ili skauta vise od toga. Kostic je poslije toga imao lose rezultate i normalno smijenjen sa razlogom. Ali se onda trebamo da pitamo, sto ovaj amater isto nije dobio otkaz i pratio Kostica i pomocnog trenera. Pa ovo je stvarno pateticno, covjek nije nista napravio, jos snimano u njegovom lokalu. Nije on za sportskog direktora Zelje, vec za lokalnog vjecnika u opstini nekoj.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 267 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija