Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:27 pm

Ara strijelac protiv Nk Veli Vrh u kupu. Dobili 5:0
Džumhur uzeo prvi set u drugom ima brejk prednosti.
Tiago sa cibaliom vodi 2 1 u produžecima protiv trećeligaša, jedva :lol:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:31 pm

LARS1921 je napisao/la:Ara strijelac protiv Nk Veli Vrh u kupu. Dobili 5:0
Džumhur uzeo prvi set u drugom ima brejk prednosti.
Tiago sa cibaliom vodi 2 1 u produžecima protiv trećeligaša, jedva :lol:
yebo im pas mater, nisu ga mogli uvalit u regularnom dijelu :psujem:
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:36 pm

Dobro dosao Hogare!Ni na jednom forumu vise ne smijes imat svoje misljenje druze,odmah ti se nakace da ti kazu da nisi u pravu jbg!Uglavnom nek nam je sa srecom pa kako god!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:42 pm

rodrigo87 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ara strijelac protiv Nk Veli Vrh u kupu. Dobili 5:0
Džumhur uzeo prvi set u drugom ima brejk prednosti.
Tiago sa cibaliom vodi 2 1 u produžecima protiv trećeligaša, jedva :lol:
yebo im pas mater, nisu ga mogli uvalit u regularnom dijelu :psujem:
Pa što igraš 1.2 kvotu :ganja: Ovu cibaliu bi mi rasturili najmanje 4-5 razlike
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:42 pm

Brotnjo bi se trebalo savladati bez problema. Pošto pratim Drugu ligu - Jug, znam koliko je kvalitetom daleko od Premijer lige. Pretprošle sezone je Sloga Ljubuški razvalila sve i plasirala se u Prvu ligu, a u Prvoj ligi je završila ubjedljivo zadnja. Ako ne možemo bez problema pobijediti devetoplasirani tim Druge lige - Jug i usput dati šansu igračima koji manje igraju, ja ne znam koga onda možemo.
P. S. Brotnjo je u pripremnoj utakmici izgubio od Veleža 6:0.
Zadnja izmjena: KLIS, dana/u uto sep 20, 2016 5:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:43 pm

damir suvereno, u svom prepoznatljivom stilu nakon brejka prednosti gubi drugi set sa dva brejka manje...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 5:54 pm

Jel Zeric rijesio tu povredu ??
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:11 pm

exdomorocki je napisao/la:
Hogar je napisao/la:Pozdrav svim Zeljinim navijacima.

Novi sam na forumu ali sam citao redovno.

Necu mozda nesto puno pisati, ipak sam malo stariji za raspravu ovdje, koje usput moram reci nekada nisu bas u duhu demokratije, ali to nije moj problem.

Zelim reci da apsolutno dajem podrku gsn Misimovicu i da je to covjek koji je pomogao klubu.
Uredio je jednu sivu oblast, pomeo malo kao sto mi volimo reci, stabilizovao klub finansijski. Do neke mjere, naravno.
Pokrenuo adaptaciju stadiona i uz nasu pomoc i tu vidimo pomake. Nisu nesto veliki ali polako, cekali smo 20 godina, mozemo jos dvije.

Medjutim, ja moram uputiti i jednan savjet gsn Misimovicu. To je u vezi ove price oko nasih legendi. Apsolutno sam za to da nas ispred kluba trebaju predstavljati ljudi koji su sve u zivotu ili vecinu, ostvarili uz klub. Prvo. To su iskusni, poštovani ljudi, sa velikim znanjem. To znanje ne mozemo kupiti pa zasto ga onda trazimo na drugim mjestima, od drugih ljudi koji dodju samo zbog para i interesa, a ne involvirati ljude u klub koji su citav zivot tu, na ovaj ili na onaj nacin.
Eto to je to, nista strasno, samo mala kritika. Citao sam malo juce sta ste pisali i koliko god onaj N kako ga nazivate zna biti dosadan i tvrdoglav, ipak u njegovoj prici ima dosta istine. Nije da ga branim, treba li ga banovati itd to nije moj problem, samo realno pricam. Jer mene interesuje Zeljo na terenu i stadion, stadion pravimo po malo, teren i igre tima su ocajne. Ruku na srce pa priznati treba, ocito je da pored sve dobre volje, nije to to. Zasto dovoditi strance da nam oni vode klub pored toliko nasih ljudi, iako strasno cijenim gsn Petrovica i sve te ljude.

Toliko.
Hvala sto ste me saslusali i molim te Boze da pobijedi Ljoze :karanje:
Kakve crne legende vise,ko ce njih slušati,kakva vam je to prica,kakve legende.
Jednog Svabu nisu slusali,radili mu iza ledja,dizali ruke na glasanju jer im je glava bila u torbi i kad se stabilizovalo i pritisak javnosti splasnuo, krenuli su istim krominalnim putem.
Gdje su te legende bile u doba Ahmedbegovica i Landzi,kad su nas ogulil do koze o umalo imovinu rasprodali.A vidjeli su dobro sta se tad dešavalo.
Pa Amara su ogovarali,jer ih je sa pravom distancirao,pitali bi se nesta a kurcem da ne mrdnu,e pa neće ni tako
I da,posto banovani gosp.N,spominje Refika i poziciju u klubu,da mu prenesom po stoti put,neće covjek nikakvu funkciju. Haj zdrao
Ne zelim da se raspravljam, samo cu ukratko. Nadam se da u klubu nemaju tako arogantan i napadan stav, a pogotovo da ne kazu crne legende. Mi smo crni trenutno a oni su legende.
Sve najbolje.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:14 pm

godrina je napisao/la:Jel Zeric rijesio tu povredu ??
Rjesio davno,frajer bio proslu heftu sa juniorskom repnom kao i Mujagic.
Nego ovi miševi sto izlaze iz rupa lupetaju i prave se pametni kako treba dati šansu našim mladim snagama pojma nemaju zašto spomenuti igraci nisu bili u konkurenciji.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:21 pm

Hogar je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
Hogar je napisao/la:Pozdrav svim Zeljinim navijacima.

Novi sam na forumu ali sam citao redovno.

Necu mozda nesto puno pisati, ipak sam malo stariji za raspravu ovdje, koje usput moram reci nekada nisu bas u duhu demokratije, ali to nije moj problem.

Zelim reci da apsolutno dajem podrku gsn Misimovicu i da je to covjek koji je pomogao klubu.
Uredio je jednu sivu oblast, pomeo malo kao sto mi volimo reci, stabilizovao klub finansijski. Do neke mjere, naravno.
Pokrenuo adaptaciju stadiona i uz nasu pomoc i tu vidimo pomake. Nisu nesto veliki ali polako, cekali smo 20 godina, mozemo jos dvije.

Medjutim, ja moram uputiti i jednan savjet gsn Misimovicu. To je u vezi ove price oko nasih legendi. Apsolutno sam za to da nas ispred kluba trebaju predstavljati ljudi koji su sve u zivotu ili vecinu, ostvarili uz klub. Prvo. To su iskusni, poštovani ljudi, sa velikim znanjem. To znanje ne mozemo kupiti pa zasto ga onda trazimo na drugim mjestima, od drugih ljudi koji dodju samo zbog para i interesa, a ne involvirati ljude u klub koji su citav zivot tu, na ovaj ili na onaj nacin.
Eto to je to, nista strasno, samo mala kritika. Citao sam malo juce sta ste pisali i koliko god onaj N kako ga nazivate zna biti dosadan i tvrdoglav, ipak u njegovoj prici ima dosta istine. Nije da ga branim, treba li ga banovati itd to nije moj problem, samo realno pricam. Jer mene interesuje Zeljo na terenu i stadion, stadion pravimo po malo, teren i igre tima su ocajne. Ruku na srce pa priznati treba, ocito je da pored sve dobre volje, nije to to. Zasto dovoditi strance da nam oni vode klub pored toliko nasih ljudi, iako strasno cijenim gsn Petrovica i sve te ljude.

Toliko.
Hvala sto ste me saslusali i molim te Boze da pobijedi Ljoze :karanje:
Kakve crne legende vise,ko ce njih slušati,kakva vam je to prica,kakve legende.
Jednog Svabu nisu slusali,radili mu iza ledja,dizali ruke na glasanju jer im je glava bila u torbi i kad se stabilizovalo i pritisak javnosti splasnuo, krenuli su istim krominalnim putem.
Gdje su te legende bile u doba Ahmedbegovica i Landzi,kad su nas ogulil do koze o umalo imovinu rasprodali.A vidjeli su dobro sta se tad dešavalo.
Pa Amara su ogovarali,jer ih je sa pravom distancirao,pitali bi se nesta a kurcem da ne mrdnu,e pa neće ni tako
I da,posto banovani gosp.N,spominje Refika i poziciju u klubu,da mu prenesom po stoti put,neće covjek nikakvu funkciju. Haj zdrao
Ne zelim da se raspravljam, samo cu ukratko. Nadam se da u klubu nemaju tako arogantan i napadan stav, a pogotovo da ne kazu crne legende. Mi smo crni trenutno a oni su legende.
Sve najbolje.
Prave Legende ovog Kluba su pod zemljom.Davno.
A ove zive su sasvim dovoljno izmuzle klub.
Pozdrav za vec poznatu spiku ;)
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:26 pm

LARS1921 je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ara strijelac protiv Nk Veli Vrh u kupu. Dobili 5:0
Džumhur uzeo prvi set u drugom ima brejk prednosti.
Tiago sa cibaliom vodi 2 1 u produžecima protiv trećeligaša, jedva :lol:
yebo im pas mater, nisu ga mogli uvalit u regularnom dijelu :psujem:
Pa što igraš 1.2 kvotu :ganja: Ovu cibaliu bi mi rasturili najmanje 4-5 razlike
Jer sam idiot, eto.. 1:6 zavrsi yebo majku :rofl:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:54 pm

droba je napisao/la:kazu (ne provjereno) ide kod Kitara, naši ga neće !! ;) ;)
On ako ode kod pitara ja cu go kroz Ferhadiju jos cu zvijezdu uraditi ispred vjecne
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 6:56 pm

Ma kakvi pitari jeste normalni, jedino ako rustemović ode štilić dolazi :lol:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 7:09 pm

exdomorocki je napisao/la:
godrina je napisao/la:Jel Zeric rijesio tu povredu ??
Rjesio davno,frajer bio proslu heftu sa juniorskom repnom kao i Mujagic.
Nego ovi miševi sto izlaze iz rupa lupetaju i prave se pametni kako treba dati šansu našim mladim snagama pojma nemaju zašto spomenuti igraci nisu bili u konkurenciji.
znaci vrlo realno je da igra protiv hercegovaca sad..ajde zera budi nam top pojacanje, povedi nas ka vrhu
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 7:32 pm

Zna li neko kad i u koliko je tekma protiv Metalaca?
1987
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 7:36 pm

shzna je napisao/la:Zna li neko kad i u koliko je tekma protiv Metalaca?
trebalo bi u nedelju u 19
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 8:03 pm

Eh evo i mene, popravih komp :DD:
Bilo je svega ovih dana na forumu, citao sam pomalo, koliko sam mogao.

Sto se tice sutrasnje utakmice, svaka cast @Lars za anganzman oko prenosa utakmice. Ne treba se sekirati, Brotnjo ce najmanje peticu primiti. Ubacit Osmankovica, Zerica, Besirevica, Sehica jednog, mozda i oba, Mujagica, Beganovica. Fakat, ako je Velez ubio nogama Brotnjo, onda sta cemo tek mi. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 8:08 pm

uradjen je update s1 lige prognozera, malo kasnije ide i tipovanje za sljedece kolo
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 8:11 pm

Ma komplet tim juniora izbaciti, oni ovakvim petardu ko iz picke uvale.
A u drugom pol ubaciti oko 60 min Zutog da zabije 1-2 gola ne bi li procepio, da dobije malo na samopouzdanju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:03 pm

exdomorocki je napisao/la:
Prave Legende ovog Kluba su pod zemljom.Davno.
A ove zive su sasvim dovoljno izmuzle klub.
Pozdrav za vec poznatu spiku ;)
Pozdrav i tebi sa spikom.
Cijelo vrijeme se mislim da li da ti repliciram, ocito da si mladji momak, pun sebe, bez pardona ali i bez postovanja u razgovoru pa cak i u zivotu kada pogledam sta si mi napisao. Ruzno je to reci, legende zive da bi muzle Zelju. Nema tu postovanja nikakvog, ili sto bi mi stariji rekli, ovaj mali samar s lucem trazi. Meni je nekada bilo drago kada me stariji posalju po cigare, a danas puni tramvaji omladine koja sjede i tipkaju telefone dok stariji stoje. Negdje smo pogrijesili.
Isto tako i ti sa gnusanjem odbacujes ideju o legendama u klubu cak ih optuzujuci obako bezobzirno i bezobrazno. Kada bi to sto si sada napisao rekao tim ljudima u lice, ili bi dobio samar zasluzeni, ili bi oni zaplakali jer nisu to zasluzili. Znoja i krvi su ti prolili na stadionu, za Zelju. Ko si ti da im se tako obracas?

Jos jednom, nadam se da u klubu ne misle ovako i da cemo uskoro neku od nasih legendi vidjeti kalo pomaze klubu, evidentno je da nesto ne stima.

Izvinite svi ako sam vas smorio nepotrebnom prepiskom sa ovim deckom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija