Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:16 pm

Ako hocemo da dobijemo I igramo fudbal na derbiju Stanu u vatru.Onaj Stojanovic je solidan u odbrani i ziceras gore,a i u odbrani mu je upitno jer ce ga napadat Duljevic.Plus Zakaric sada vec izgleda solidno u odnosu na prve tekme gdje naograjisao.
Mirza Rascic !
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:18 pm

podsjeti me ova hampa na posljednjih nekoliko stranica na izjavu jednog od forumaša (halalit će mi, ne sjećam se ko je tačno bio) o 'Maji koja je udaljena dva kilometra i večeras želi seks'... naivno je uhvatit se za ovakvo ofirno trolanje braćo :D
1921
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:18 pm

De pustite pitara, sta se palite nek pise sta hoce, samo ignorisite.
Prijatelju, trebao bi sta zguzit!
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:19 pm

Ne mislim samo na ovoga, jer ovo što on piše svakako nema smisla, ali općenito to važi. Napiše čovjek da su ulaznice preskupe, što realno i jesu, dođe ih odmah nekoliko koji kažu da za derbi trebaju biti duplo skuplje i slične nebuloze. Nismo svi dio porodice Brajlović i slično pa da nam je nebitna cijena.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:20 pm

Remorker je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:05 pm
Ovdje je izgleda veliki problem ukoliko neko ima drugačiji stav od većine, a još veći problem ako taj stav i napiše... Izgleda da je ipak bolje biti gost_više.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sa ovakvim razlicitim razmisljanjem i gost_vise je previse. Ovdje vlada jednoumlje, kineska diktatura dinastije Ce Tung.
Edit: Za ovo sto kaze da mu je 10KM puno. Imas jug za 5KM, ne tjera te niko na istok. I ja sam prije vozao Forda iz '93 godine, sa kocnicama koje ne rade. Sad me biznis krenuo pa vozim Volva i nosim koznjak cipele. Prostires se majstore koliko ti je carsaf dug. Nit je karta skupa nit je Zeljo los, nego vi serete, umjesto da skoknete do Vrela Bosne il Trebevica i popijete kafu i malo procistite pluca, ne dolazi vam puno zraka izgleda do mozga pa pricate gluposti.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:20 pm

http://fkzeljeznicar.ba/Petrovic-smjenj ... vi-trener/

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:22 pm

dimitrijevic je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:16 pm
Ako hocemo da dobijemo I igramo fudbal na derbiju Stanu u vatru.Onaj Stojanovic je solidan u odbrani i ziceras gore,a i u odbrani mu je upitno jer ce ga napadat Duljevic.Plus Zakaric sada vec izgleda solidno u odnosu na prve tekme gdje naograjisao.
Od kako im je Ćala došao, Duljević igra iza špica (neka 10). hebibović i Crnkić su na krilima. Tako da će dosta zavisiti od Markovića, Blagoje i Zebe. Ako ne bude išlo, Dinu zatvoriti u kavez par dana pred tekmu i samo sirovu divljač za objed davati. Zavisno od rezultata Dinu odvezati u pistiti ga na depiliranog :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:22 pm

Strucnjak frajer sta vam je.. Godine su to gledanja i upijanja utakmica liga petice.. Vrhunska argumentacija.. Klub ozbiljno da razmisli o ovom strucnjaku inace ce propustiti novog Ancelotija..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:23 pm

arelinho je napisao/la:
ned apr 09, 2017 10:24 am
"Lendra meda ne može"

Izgleda da je Kemo Osmanković prvi strijelac ekipe i da je on zabio 17 golova u ligi.
Sa Vukotićem sinoć nije meda mogao, dao golje i. Završio posao, bolje da jesmo Stevo igrao a Ivan se odmorio. Jel sad malo jasnije?
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u ned apr 09, 2017 12:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:24 pm

Remorker je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:19 pm
Ne mislim samo na ovoga, jer ovo što on piše svakako nema smisla, ali općenito to važi. Napiše čovjek da su ulaznice preskupe, što realno i jesu, dođe ih odmah nekoliko koji kažu da za derbi trebaju biti duplo skuplje i slične nebuloze. Nismo svi dio porodice Brajlović i slično pa da nam je nebitna cijena.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Svako ima pravo na misljenje.. Kome je petak puno za kartu taj nema vremena ni da misli na utakmice..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:25 pm

Prestanite komantarisati jedni druge odmah
イビチャ・オシム
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:27 pm

ma ja samo imam jedno pitanjce ko je prviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :baklja: :baklja: :baklja: :karanje: :karanje: :karanje:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
revolt
Postovi: 65
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:28 pm


mirzza je napisao/la:Ne volim tvrdoglave ljude a Slavko je jedan od njih pa kaže i u kupu isti sastav.
E pa SP imali smo sablju prošlu godinu sablju pa znamo kako se završilo.
Bekrić na tribini ( ne mirisem ga) ali može ruke dati, Stevo na klupi a Lendra meda ne može.
Od Bogićevića je napravio svetu kravu i prozvao ga našim najboljim stoperom a frajer je smeće i ko igrač i koja čovjek. Juče se vidjelo da je Vukotić nesta za njega, nije u top 10 lige.
Jučer se vidjelo koliko Stojan ide naprijed a što prije nije radio jer ga je Stana natjerao. Veza orilo gorilo ista. Naši igrači ne mogu držati nivo igre 2 mjeseca, pregorit ce. Imamo materijala za rotaciju ali to se ne radi. Obit će namse se o glavu.
Potpuno realno viđenje situacije, trebamo na stranu staviti emocije i svaka čast Slavki, ali svako ima grešaka (imao je i Amar). Previše je tvrdoglav, nadam se da nam se neće obiti ovo forsiranje prvih jedanaest, kao što se obijalo Slobodi, Širokom itd., u prethodnim sezonama.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:30 pm

Miro medju najmanjim na terenu, a haman svaki zracni duel uzeo
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:30 pm

tm8782 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:20 pm
http://fkzeljeznicar.ba/Petrovic-smjenj ... vi-trener/

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Kome ne radi link:

slika
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:31 pm

19adi21 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:30 pm
Miro medju najmanjim na terenu, a haman svaki zracni duel uzeo
I mene je to sinoć fasciniralo u dva navrata kada je skočio kao i onaj njihov jablan.
イビチャ・オシム
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:33 pm

dimitrijevic je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:16 pm
Ako hocemo da dobijemo I igramo fudbal na derbiju Stanu u vatru.Onaj Stojanovic je solidan u odbrani i ziceras gore,a i u odbrani mu je upitno jer ce ga napadat Duljevic.Plus Zakaric sada vec izgleda solidno u odnosu na prve tekme gdje naograjisao.
po slavkinoj izjavi poslije slobode, ja mislim da je to to i da stana hoće imati prednost.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:33 pm

:placeodsmijeha:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:33 pm

Mozete vi napadati momka ali mnogo je onih koji dodju jednom na utakmicu daju cenera i kazu isto ili slicno. Jbg. ljudi zaduzeni za organizaciju utakmice slicno razmisljaju kao forumasi i onda se pitaju sto je posjeta losa. Navijaci su tu vidjelo se to kroz akcije oko stadiona, ali malo je onih koji ce dati cenera i za uzvrat dobiti ono na terenu. Teren je mjerilo a mi igramo lose i nismo ono sto neki misle na tabeli smo prvi ne sto smo bolji toliko od drugih nego sto su drugi lisiji od nas. Malo se okrenite oko sebe i vidite kakav je standard u drzavi i kako raja sastavlja kraj s krajem. Najlakse reci kako vas nije stid sto ne dodjete, dajete za cigare ovo ono, a vecina raje mota duhan. Zalosno ali istinito je da je velikoj vecini navijaca Zelje puno dati i 5KM a kamo li cenera za utakmicu i pri tome dobijes za uzvrat veliku nulu.
Pustite se ptice dolazi se da se pomogne Zelji i radi istog, kolika god je ljubav kod vecine oni hoce da vide i nesto na terenu.
Mora se malo drugacije gledati na navijace a ne samo kao na potrosace i kako uzeti lovu.
Kad krene izgradnja juga neka objave racun da se uplacuje lova pa ce te vidjeti koliko ce ljudi odvojiti od usta za tribinu u skladu s mogucnostima.
Realnost je da veliki broj ljudi voli Zelju sigurno najvise u BiH, ali isto tako mali broj je onih koji ce otici na Grbavicu i gubiti zivce i izaci s gorcinom nakon svake utakmice. Zeljo pobjedjuje i odlican je pogled na tabelu ali igra nikad losiji fudbal vec par sezona... Igre na terenu ne prate ljude u klubu a obicno je bilo obrnuto, i tribina nece privuci nove na stadion to je sklop koji treba da se uradi i poklopi a za to imamo ljude u klubu koji su strucni i trebaju da o tome brinu.
Uz sve to opcenito u ovom djelu europe ljudi zadnjih 10-15 godina sve slabije idu na stadione, za to ima vise razloga i na njima se treba raditi.
Najlosija stvar je samo reci sramota, stidite se, i jos gore epitete pisati te postizati kontraefekt.
Ispisah tonu neki ce reci gluposti ali ove gluposti se najbolje odrazavaju pogledom na tribine.
Nije Zeljo izuzetak isto je na svim stadionima na balkanu i okolnim zemljama.
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned apr 09, 2017 12:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:34 pm

evo da se i ja javim. Mozda karte jesu malo skuplje ovako kad se zadesi da dosta igramo kuci zaredom. Mozda bi stvarno trebali razmisliti o nekim akcijama kao onda sto je bilo 2 plus 1 i sl(ponekad, ne uvijek da se razumijemo). Ali sam isto tako misljenja da je sinoc bio ulaz besplatan, ne bi bilo puno vise ljudi.
Evo ne znam ko je tacno rekao student je i njemu je to skupo. I ja sam student jarane, al mozes skupiti 35KM (ako nista kad su neki praznici ili odvojiti od usta maalo) pa kupiti godisnju za jug. Ako zaokruzis da ce biti nekih 20ak utakmica domacih(min) karta zaaaa pojedinacne te dodje manje od 2KM.

Ja razumijem da ljudi ne mogu doci uvijek, mnogi iz opravdanih razloga. Ali to vise i nije stvar para toliko koliko je stvar mentaliteta. Meni je ljepsa atmosfera bila sinoc, nekako je intimnije i nema dvolicnosti (bilo bi mi ljepse da je uvijek tako, ali kako znam da ce klubu biti bolje ako dodju i oni derbi navijaci onda i njih podnosim. Stavise nagovaram ih da dodju).

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, ghamaz, Google [Bot], Jacksparrow, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, TheBlue, Željezničar_1921 i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija