Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:24 am

Ne vidim cemu ovolika polemika oko procenata datih karata za navijace Sarajeva. Odrediti prostor na sjeveru kao i do sada ( nagdje oko slova O), prebrojati koliko je to stolica i dati jos koju kartu vise posto se moze sjediti na stepenicama i to je to. Bez obzira na isti dati prostor, zbog stolica bice im dato znatno manje karata, tako da ce ih biti manje i u mnogo manjem obimu predstavljace sigurnosni izazov, pa se i tampon zona na sjeveru moze smanjiti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:26 am

Samo osigurati naplatu stete za unistene stolice posto ce se oni takmiciti ko ce ih vise unistiti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:27 am

Model1964 je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la: Ne treba pustiti ni jednog jedinog gostujućeg navijača koji prelazi onih propisanih 5%
a kad mi idemo na koševo onda se raširiti na čitavom jugu jel?šta da i oni odrede 5%,na šta bi nam derbi ličio?ionako je spao na niske grane samo još treba da ga dodatno uništavamo.na grbavici nema dovoljo mjesta,treba im dati dio koji uvijek dobiju i vozdra.

ima ovdje par paranoičnih likova,koji su po godinama stariji,a samo truju ovu omladinu svojim pričama o pitarima i nekom decenijskom pokušaju da nas ugase,ono nije da su nam prijatelji ali brate pretjeruje se malo je reći,samo treba da jednom mrtva glava padne....
Momak, koliko je tebi godina?
Ja sam svjedok kako su pitari slavili kada je 92 gorila Grbavica. Svjedok sam raznoraznih podmetanja prije rata , svjedok sam kako su nam otimali igrace kada su se osnovali i otimacine u toku zadnjeg rata. Poznajem pitare koji su nađe igrace slali na prvu liniju i naslađivali se. Sjecam se kako su puštali CZ da ih kara samo da Željo nebi bio prvak. Hočeš još? Ako si mlad pa se ti ne sjecaš ovoga o cemu pišem, sjeti se zluradog osmjeha Dinokia pored krova na zapadu kada ga je snjeg oborio. Njihova mržnja proizilazi iz mahalskog gena koji misli da su oni dovoljni u ovom gradu, iz ubjeđenja da je njihova mahala početak i kraj svijeta, da drugo i drugi ne postoje. Njihov mentalni sklop se hrani idejom da nas uništi. Ko je pisao UEFI da lažiramo tekme(Leotar), ko nam šalje inspekcije raznih vrsta?
Nebi me zacudilo da se zavuku na zapadi naprave kakav incident, na sve su spremni.
Zato... SAMO PO PRAVILIMA,5 PROCENATA I KRAJ PRIČE! ako je njima u interesu 1700 mjesta, ok. Nama je u interesu da se na Grbavici uživa u fudbalu i druženju a ne da se strepi od ološa koji uništava sve pred sobom.
@model druže, možemo li nekako uvezati da vi stariji navijači sve te spletke njihove nekako napišete, skupite, na jedno mjesto, da imaju mlađi navijači negdje sabrano sve to da pročitaju. Da bude to kao obavezno štivo. Evo neko je postavio i aferu PLaninić. Meni je to sumljivo odavno, otkako sam čuo i počeo čitati o tome. Čuj kažnjena naša dva najbolja igrača u to vrijeme, a pogodili stative na tekmi, Planinić došao iz Rajvosa.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:32 am

Velahalve je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Raja, akcija za godisnje karte se nastavlja od danas. Svi koji zele bilo kakvu info neka mi se jave u PP
Za mene je akcija završena, ja već kupio :titula:
Dobar si momak
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:36 am

Ma dobit ce koliko su i dobijali dosad..10 kartu im staviti i ako stetu budu pravili sve im fino naplatiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 9:51 am

Valter je napisao/la:Ne vidim cemu ovolika polemika oko procenata datih karata za navijace Sarajeva. Odrediti prostor na sjeveru kao i do sada ( nagdje oko slova O), prebrojati koliko je to stolica i dati jos koju kartu vise posto se moze sjediti na stepenicama i to je to. Bez obzira na isti dati prostor, zbog stolica bice im dato znatno manje karata, tako da ce ih biti manje i u mnogo manjem obimu predstavljace sigurnosni izazov, pa se i tampon zona na sjeveru moze smanjiti.
1/3 sjevera, s tim što se tu ubraja i tampon zona, štampati posebno karte za njihov dio kako nebi mogli uzimati karte za naš dio pa ulaziti na svoj i zaštitna ograda.
Tako za sad, kad se napravi istok dati im pola sjevera (uz zapad)...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Čapljina1987
Postovi: 18
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 4:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:45 am

Velahalve je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Raja, akcija za godisnje karte se nastavlja od danas. Svi koji zele bilo kakvu info neka mi se jave u PP
Za mene je akcija završena, ja već kupio :titula:
Produzena članska,Jug 146
:zeljeznicar1:
Uvjek uz tebe..1921-1987
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:48 am

viewtopic.php?f=51&t=291&start=40" target="_blank

ajde braco moja ...blizi se pocetak seztone nema jos puno vremena da obradujemo nase forumase i Zeljovce ...hvala unaprijed ljubi vas brat :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:56 am

slikaslika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:59 am

DANAN je napisao/la:slikaslika
mi tek sad postajemo ozbiljan klub :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:59 am

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:02 am

DANAN je napisao/la:slikaslika
Zar nije Jahić povrijedjen i plače od bolova... :D :D :D
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:11 am

jao kako place od bolova sta je ovo ovako :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:14 am

Natjero ga Seferovic da radi cucnjeve sa slomljenom nogom kazu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:16 am

Ja koliko znam, Jahic nije minute upisao na trening utakmicama, a redovno je igrao prosle sezone, do pred zadnja 4 kola (zasto tu nije bio nikako u sastavu ne znam). ;) A da je sumnjivo sto nije usao ni minutu, sumnjivo je...
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u čet jul 14, 2016 11:18 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:16 am

AsharaK je napisao/la:Natjero ga Seferovic da radi cucnjeve sa slomljenom nogom kazu
suti bolan ljutit ce se insajderi,za njih je on povrijedjen i place dok hoda ...ovo je fotomontaza
:rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:18 am

SWRA_1921 je napisao/la:Ja koliko znam, Jahic nije minute upisao na trening utakmicama, a redovno je igrao prosle sezone. ;)
Ne znaš.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:18 am

Sta onaj na gg.ba levat kaze, nema ga do osamnaestog kola :rofl: :rofl:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:20 am

Cuj nije odigro tekmu, pa imam vise ja polozenih ispits nego on treninga. Kako da igra?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 11:21 am

Omar500 je napisao/la:Sta onaj na gg.ba levat kaze, nema ga do osamnaestog kola :rofl: :rofl:
Meni nesto zao sto su me banovali tamo haha a samo sto sam malo zajeb amazona haha
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija