Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:17 pm

Veca bio pljunut od strane redara, baklja bačena na igrače prije nego je Ivo vratio na tribinu al' opet si profesionalac ne smiješ sebi u javnosti dopustiti onakvo nešto, razumijem i isfrustriranost sve mi je jasno al' jbg treba da se zna neki red.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:17 pm

Pa vi pljujte po Vedranu,neka ga je stocirao cigan zenicki..

http://www.klix.ba/sport/nogomet/kjosev ... /160504143" target="_blank
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:17 pm

ChWilla je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Gdje je onaj sto proziva Jahica da nam fali kao ljek bolesnom, yebo vas Jahic, iskustvo, godine eto vam Bekrica od utakmice sa Sirokim nista nije pokazao.
a što ti njih dvojicu i na osnovu čega stavljaš u isti koš?

potpuno drukčiji i ljudi i igrači, jahić jeste još stariji ali je klasa koja je odigrala veliki broj odličnih utakmica za reprezentaciju...
treba naći dobrog hodžu...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:17 pm

Sto se mene tice, nema vze, bilo proslo...nisam se nadao ovome na polusezoni, tako da mi je i ovo uspjeh..
Ovo ponasanje treba ispitati, kazniti koga treba, ako su branili nase navijace kao sto to neko rece onda ih nagraditi.
Mulalicu dajem podrsku do kraja, i vjerujem da ce se ovo uigrati, i popraviti...vecina vas sto nesto prica protiv bi ako bi slucajno izborili Evropu rekla suprotno...sad ako hocete pljujte me jbg, to je moje misljenje..

Mi se moramo drzati zajedno do kraja, moramo protiv rudara doci u sto veecem broju, imamo rat protiv onih koji nas opstruiraju a to je sad jednako bitno kao i ovo na terenu!

Nema nema titule, nema nema evrope, a i sve da ispadnes srce ludo voli te!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:18 pm

ma ako je drina dobila slobodu u tuzli moze i kuci protiv sirokog izvuci remi pa cemo navijati za slobodu u finalu kupa jbg dok god imamo sanse ne trebamo sami sebe otpisivati, i siroki je jedva dobio borca i izgubio od olimpica koji ih je razbio tako da vjerujem u slucaju da premiramo drinu da se mozemo nadati remiju
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:18 pm

krajisnik87 je napisao/la:Balkanski Navijaci :
Nakon zavrsetka utakmice izmeďu Čelika i Željezničara došlo je do obračuna Robijaša i Manijaka na ulicama Zenice.
Zar to nije bilo prije.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:19 pm

sramota jeste,ali se pojedinci ponašaju isto pitari,daj odmah sve mijenjaj i trenera i igrače,sve novo,pa i kad bi došao taj novi trener i još novih igrača opet bi bilo kikseva i onda bi se opet tražio novi trener i sve tako u krug,koliko god mulalić griješio i imao neku svoju filozofiju igre samo kontinuitet to može ispraviti,jedan trener i isti igrači samo kroz kontinuitet mogu postati tim.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:21 pm

terabajt je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Balkanski Navijaci :
Nakon zavrsetka utakmice izmeďu Čelika i Željezničara došlo je do obračuna Robijaša i Manijaka na ulicama Zenice.
Zar to nije bilo prije.
Nezz ni ja izbacila stranica tako ,a prije utakmce se policijom sukobili.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:21 pm

psihopata je napisao/la:sramota jeste,ali se pojedinci ponašaju isto pitari,daj odmah sve mijenjaj i trenera i igrače,sve novo,pa i kad bi došao taj novi trener i još novih igrača opet bi bilo kikseva i onda bi se opet tražio novi trener i sve tako u krug,koliko god mulalić griješio i imao neku svoju filozofiju igre samo kontinuitet to može ispraviti,jedan trener i isti igrači samo kroz kontinuitet mogu postati tim.
ma celik nije nimalo losa ekipa jos kuci nemaju nijedan poraz, jeste sramno kako smo odigrali ali opet ja ne krivim edisa sto vjerovatno necemo igrati evropu preko lige jer zaribali su drugi na pocetku ali iskreno po meni je glavni krivac sto nismo u finalu kupa
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:22 pm

ChWilla je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Sad pogledao snimak ovaj na sprodz stranici i vidim da igraci nasi brane Mulalica,nekontam cemu sad ovde pljuvanje..Sta su trebali uraditi,stajati i gledati..
to je taj "jaranski" odnos.... a pri tome je Edisu mozak ko kliker.
umjesto da sjedne u VIP lozu kao svi normalni treneri svijeta koji su zbog necega suspendovani on sjedne s protivnickim navijacima!?
sta je poenta? da pokaze da ima muda, srce ko Trebevic, da gine za Zelju!?
rezlultat u toj igri u kojoj nastupaju muda bez mudrosti smo vidjeli iz prilozenog.
ako ćemo pošteno danas ni ta muda nismo vidjeli, da jesmo sigurno bi uzeli bar bod...i ne samo danas.
govorio sam u kontekstu ponasanja nasih igraca nakon isteka regularnog vremena, odnosno, onoga sto ih je dovelo do takvog stanja.
a nasa igra u regularnom dijelu utakmice je posebna prica. ipak, i za nju je ponajvise zasluzan Edis.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:22 pm

nikson je napisao/la:Sto se mene tice, nema vze, bilo proslo...nisam se nadao ovome na polusezoni, tako da mi je i ovo uspjeh..
Ovo ponasanje treba ispitati, kazniti koga treba, ako su branili nase navijace kao sto to neko rece onda ih nagraditi.
Mulalicu dajem podrsku do kraja, i vjerujem da ce se ovo uigrati, i popraviti...vecina vas sto nesto prica protiv bi ako bi slucajno izborili Evropu rekla suprotno...sad ako hocete pljujte me jbg, to je moje misljenje..

Mi se moramo drzati zajedno do kraja, moramo protiv rudara doci u sto veecem broju, imamo rat protiv onih koji nas opstruiraju a to je sad jednako bitno kao i ovo na terenu!

Nema nema titule, nema nema evrope, a i sve da ispadnes srce ludo voli te!
i ako se izbori to će biti isključivo tuđim greškama a ne našom dobrom igrom. i ako se izbori apsolutno je jasno da on nije rješenje...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:23 pm

Ma idemo u evropu. Siroki ce se okliznut negdje. Ugi nam je danas podbacio..
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:24 pm

Kapiten je napisao/la:Ma idemo u evropu. Siroki ce se okliznut negdje. Ugi nam je danas podbacio..
Siroki protiv Drine i Radnika se nece okliznut, cekamo kisk Sarajevu u Tuzli i remi sa Olimpikom !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:25 pm

Kapiten je napisao/la:Ma idemo u evropu. Siroki ce se okliznut negdje. Ugi nam je danas podbacio..
ma moramo premirati drinu pa sta bude i onda se nadam da ce se siroki okliznuti jer ni oni ne briljiraju olimpic ih je razvalio danas su jedva dobili borca
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:25 pm

Previse se toga mora poklopiti u 2 kola da odemo u evropu, a izmedu ostalog mi moramo pobijediti te 2 :(
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:25 pm

Široki ide Drini i dočekuje Radnik. Sloboda dočekuje Sarajevo i ide Zrinjskom. Kone imaju Slobodu u gostima i Olimpic kući.. hm...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:25 pm

Ako ce Osim mladji doci za trenera onda treba Edis otici (na mjesto asistenta ) , a da Edis ode a na njegovo mjesto dođe neki polovnjak iz Srbije ili Hrvatske od toga nema nista

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:25 pm

psihopata je napisao/la:sramota jeste,ali se pojedinci ponašaju isto pitari,daj odmah sve mijenjaj i trenera i igrače,sve novo,pa i kad bi došao taj novi trener i još novih igrača opet bi bilo kikseva i onda bi se opet tražio novi trener i sve tako u krug,koliko god mulalić griješio i imao neku svoju filozofiju igre samo kontinuitet to može ispraviti,jedan trener i isti igrači samo kroz kontinuitet mogu postati tim.
Moraju se malo svi ispuhati a forum je idealan za to. Naravno da ne treba mijenjati trenera nakon jednog poraza. Po meni je najveci problem sto mi padamo u igri i svaku utakmicu losije igramo tako da tu nesta nestima. Najbolja nasa utakmica je bila protiv Sirokog od tada svaka gora od prethodne. Nesta se mora uraditi da se svi razdrmaju inace ko ce znati do kada cemo padati. Nije jos sve izgubljeno samo je problem sto ne ovisimo samo od sebe a i gledajuci danasnju utakmicu ako Slaviji bude gorilo a vjerovatno hoce tesko cemo mi njih uzeti u Lukavici. Gledajuci zadnja dva kola sve je moguce. Ko garantuje da ce kone dobiti Olimpik koji igra sve bolje ili da ce Siroki uzeti Drinu koja je proslo kolo dobila Slobodu. Sve je jos moguce ali glavni je problem NEMAMO IGRE.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:26 pm

Elegant je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Ma idemo u evropu. Siroki ce se okliznut negdje. Ugi nam je danas podbacio..
Siroki protiv Drine i Radnika se nece okliznut, cekamo kisk Sarajevu u Tuzli i remi sa Olimpikom !
vece su sanse da se oklizne siroki nego sarajevo dva puta. pa da smo makar bod uzeli danas i da pitari izgube u tuzli i eto ga al jok jbg kako je tako je
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 8:26 pm

ChWilla je napisao/la:
nikson je napisao/la:Sto se mene tice, nema vze, bilo proslo...nisam se nadao ovome na polusezoni, tako da mi je i ovo uspjeh..
Ovo ponasanje treba ispitati, kazniti koga treba, ako su branili nase navijace kao sto to neko rece onda ih nagraditi.
Mulalicu dajem podrsku do kraja, i vjerujem da ce se ovo uigrati, i popraviti...vecina vas sto nesto prica protiv bi ako bi slucajno izborili Evropu rekla suprotno...sad ako hocete pljujte me jbg, to je moje misljenje..

Mi se moramo drzati zajedno do kraja, moramo protiv rudara doci u sto veecem broju, imamo rat protiv onih koji nas opstruiraju a to je sad jednako bitno kao i ovo na terenu!

Nema nema titule, nema nema evrope, a i sve da ispadnes srce ludo voli te!
i ako se izbori to će biti isključivo tuđim greškama a ne našom dobrom igrom. i ako se izbori apsolutno je jasno da on nije rješenje...

Tvoje misljenje i postujem ga, ne da mi se ulaziti u argumente i price...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, Bing [Bot], g 1 i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija