Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:31 pm

Hvala drugovi na odgovoru, ostala mi informacija u glavi, ali nisam bio siguran

[video]https://www.youtube.com/watch?v=MGld82dhaCA[/video]

''Ev i vam gori **** te'' :D
Jedan, jedini, Nikola Nikic!
@Lars
A oplacem na ovaj njegov snimak svaki put :mrgreen:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:31 pm

LARS1921 je napisao/la:Nek im daju džaba ulaz na istok da nam utabaju zemlju
Bolje da temelje iskopaju :)

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:33 pm

LARS1921 je napisao/la:Nek im daju džaba ulaz na istok da nam utabaju zemlju
:ne: Jok! Uzeti him cenera za istok :lol: Super su zašticeni, imaju dobar pregled i mogu da orgijaju okoliko hoce.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:34 pm

Hrasno1921 je napisao/la:
Za vas su lazi a za druge istina, dobro se zna ko je i Siljo a i ko lazni Hadzija, ocito ste neupuceni i pomenutu dvojicu znate samo od onda kada su dosli u klub, ako o tome javno pricaju jedan Zdenko Jelic, Dzelo, Buki koji je u skupstini i dr. meni je sve jasno, da nije bilo ove price oko renoviranja stadiona sa parama od navijaca, njih ni na mapi nebi bilo, ovako su produzili sebi zivot za par mjeseci, ali polako ...

Hrasno1921 je napisao/la:
Pa protiv zakonito je da gradis nesto a da pri tome jos nisi dobio dozvolu za gradnju, ili je ista odbijena ili je jos u fazi odobravanja ili neodobravanja shvatas? ne mozes se praviti mangup pa zapocinjati radove a da pri tome jos nisi dobio dozvolu i to je ovdje ocito slucaj

Ja opet kazem za tu stranicu da ko god iza nje stoji da nije levat ljudi znaju neke stvari barataju informacija pazi kako cu ja znati da je jedna stolica za lozu 195 maraka a da je oni biljeze za 380 ? kako su uopste usli na stadion da slikaju stolice jer morao ih je neko pustiti na stadion ne moze se ulaziti tek tako kao prije a ima i cuvar

Iskreno mislim da iza ovog rusenja uprave stoje i bivsi uposlenici tipa Violina a zatim i Dzelaludin Muharemvic , Biscevic i drugi pa evo Zdenko Jelic je javno rekao da su ukrali do sada vec dva miliona maraka

PostPostao/la Hrasno1921 » 28 maj 2016, 00:40

Sada nam nevalja ni Dzelo ni Buki ni Zdenko Jelic takav mentalitet jednostavno, svoje legende pljujes i gazis zbog nekih drugih, ma fuuuj ba


OVDJE MI POST NECE BRISATI, NITI CU BAN DOBITI NAKON STO OBZNANIM PAR OVAKVIH POSTOVA. PRSKAJ PO FACI OVOM ODVRATNOM GURBETU!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:36 pm

Izlija je napisao/la:Vratite se jedno 120 stranica i pročitajte posljednju diskusiju o mjestima za pitare na derbiju i nemojte je opet započinjati. Klubski organi će odlučiti kako odluče a mi bi bolje potrošili vrijeme da se priča o uzgoju banana na sibiru nego da opet čitamo o tome.
Mislim da nije potrebno da moderatori usmjeravaju ovako cesto pricu na forumu, kao što se radi na ovoj temi. Svrha moderacije je sasvim nešto drugo. Forum je mjesto gdje se može slobodno iznositi sve što mislimo da je važno, bez vrijeđanja drugih. Počeli ste opasno trenirati disciplinu, a to kao što znamo nije baš najbolje. Pored toga se puno samoreklamirate a i to je kontraproduktivno.
Na ovoj temi je jako puno neistomišljenika pa sve jedno sa užitkom citam. Što manje intervenirate tema ce biti bolja ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:40 pm

slika
Nastavi gdje si stao !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:45 pm

@Model, pobrinut cemo se mi za moderaciju, ne brini prijatelju, sve je u redu. Izlijin post je bio prvenstveno post nekoga ko je ucesnik prvobitne rasprave bio, a ne moderatora.

Nego meni, a i svima nama mnogo bitnije - Josip Bukal. Sjetimo se malo tog bombardera sa Grbavice prije ovog derbija, sjetimo se nekoga ko im je presudio toliko puta, jedne istinske legende, tog covjeka koji ce, po svemu sudeci, tiho da nas napusti...

Legenda Zelje, nekada svjetski rekorder sa najjacim izmjerenim sutem. Jedan od najzasluznijih sto je Zeljo opstao za vrijeme rata. Drzi se majstore...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:47 pm

storm_raider je napisao/la:@Model, pobrinut cemo se mi za moderaciju, ne brini prijatelju, sve je u redu. Izlijin post je bio prvenstveno post nekoga ko je ucesnik prvobitne rasprave bio, a ne moderatora.

Nego meni, a i svima nama mnogo bitnije - Josip Bukal. Sjetimo se malo tog bombardera sa Grbavice prije ovog derbija, sjetimo se nekoga ko im je presudio toliko puta, jedne istinske legende, tog covjeka koji ce, po svemu sudeci, tiho da nas napusti...

Legenda Zelje, nekada svjetski rekorder sa najjacim izmjerenim sutem. Jedan od najzasluznijih sto je Zeljo opstao za vrijeme rata. Drzi se majstore...
Trebali bi ovaj derbi posvetiti Jozi :klanjase2:
Na bilo koji nacin, samo da se zna da su Željo i Manijaci uz njega.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:48 pm

Model1964 je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Vratite se jedno 120 stranica i pročitajte posljednju diskusiju o mjestima za pitare na derbiju i nemojte je opet započinjati. Klubski organi će odlučiti kako odluče a mi bi bolje potrošili vrijeme da se priča o uzgoju banana na sibiru nego da opet čitamo o tome.
Mislim da nije potrebno da moderatori usmjeravaju ovako cesto pricu na forumu, kao što se radi na ovoj temi. Svrha moderacije je sasvim nešto drugo. Forum je mjesto gdje se može slobodno iznositi sve što mislimo da je važno, bez vrijeđanja drugih. Počeli ste opasno trenirati disciplinu, a to kao što znamo nije baš najbolje. Pored toga se puno samoreklamirate a i to je kontraproduktivno.
Na ovoj temi je jako puno neistomišljenika pa sve jedno sa užitkom citam. Što manje intervenirate tema ce biti bolja ;)
Samo kad podebljam plavim slovima pišem kao moderator, ostatak vremena sam samo jedan navijač koji priča sa rajom.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:51 pm

Izlija je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Vratite se jedno 120 stranica i pročitajte posljednju diskusiju o mjestima za pitare na derbiju i nemojte je opet započinjati. Klubski organi će odlučiti kako odluče a mi bi bolje potrošili vrijeme da se priča o uzgoju banana na sibiru nego da opet čitamo o tome.
Mislim da nije potrebno da moderatori usmjeravaju ovako cesto pricu na forumu, kao što se radi na ovoj temi. Svrha moderacije je sasvim nešto drugo. Forum je mjesto gdje se može slobodno iznositi sve što mislimo da je važno, bez vrijeđanja drugih. Počeli ste opasno trenirati disciplinu, a to kao što znamo nije baš najbolje. Pored toga se puno samoreklamirate a i to je kontraproduktivno.
Na ovoj temi je jako puno neistomišljenika pa sve jedno sa užitkom citam. Što manje intervenirate tema ce biti bolja ;)
Samo kad podebljam plavim slovima pišem kao moderator, ostatak vremena sam samo jedan navijač koji priča sa rajom.
Pa bijo si podebljan plavo kada si piso o bananama ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:52 pm

DANAN je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la:Jedva cekam da se izadje u javnost sa kartama.
Spremite kokice i maramice :djavo:

Sifra: Blekic
Neko mogu da vjerujem da si se javio.
Je li to mjenjaš pileta?
Baci kost i ode
...
Jes Jes
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:52 pm

Model1964 je napisao/la:
Pa bijo si podebljan plavo kada si piso o bananama ;)
Podebljan plavo post slovenac, ne nick :D
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:53 pm

LARS1921 je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Pa bijo si podebljan plavo kada si piso o bananama ;)
Podebljan plavo post slovenac, ne nick :D
Glupi Slovenac :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:55 pm

:rofl:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:56 pm

:rofl:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:56 pm

Mora da ti je meza pri kraju pa si mene malo uzeo iskosa. :palacgore:
イビチャ・オシム
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:56 pm

Eh slovenac zabrinjavas me danas hahhahahhahaa ali ko prizna pola mu se doda. Halali znam sa si stariji jedno 18 god ali morao sam. ;)

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: tm8782, dana/u pon jul 18, 2016 11:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:57 pm

Joj one poruke za Zdenku Jelića su prejake bile, dopisivao se lik sam sa sobom i promijenio ime u Zdenko Jelić i objavio :rofl1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:58 pm

イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:00 am

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: E moj Slovenac.

Inace, te price ili na PP ili na temu predvidjenu za to. Necemo ovdje.

Kada vidim ove legende, nisam mogao da se ne sjetim Bukala jednostavno. Nadam se da su njega i porodicu obisli, to je najmanje sto se moglo uraditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija