Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:34 pm

pintol_TM87 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 8:58 pm
FaraonTM je napisao/la:
pon maj 15, 2017 8:47 pm
cikazubo je napisao/la:
pon maj 15, 2017 8:13 pm
Dovoljno je 1750 da se napravi ludnica..

phpBB [video]
Ovo je bila kao neka "zabrana za gostujuće navijače" od strane saveze jelde?
jedan od meni jacih derbija i najboljeg navijanja na kosevu..grmili smo , ulaz mislim da je bio 20 keka..
jeste zabrana bila za gostujuce pa se na zapad islo..
Ma ja znam, a može se napraviti atmosfera i sa manjim brojem ljudi sigurno :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:35 pm

Hvala dragom Bogu pa ne mogu zbog posla na derbi. Svake godine govorim nikad više u lavoru i sve podlegnem pritisku. Ovaj put bez mene.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:36 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 9:23 pm
psihopata je napisao/la:
pon maj 15, 2017 9:21 pm
1921.ba je napisao/la:
pon maj 15, 2017 9:15 pm
levati kontaju da je nama krivo zbog 5% hahahha najbolje 0%, da nikad vise ne kroce u dolinu gamad
ha ha ha,grohotom se smijem sto nece svi moci otici i dati podrsku nasem klubu u odlucujucoj utakmici za titulu,ha ha ha bas smijesno,a puno vas je na ovom forumu kojima je drago da je tako.....
Kakvu ba podrsku? Realno, na kosevo ode max 2000 ljudi koji navijaju, ostali sjednu i kospe jedu, eventualno ako je gol skoce. Na zadnjem derbiju gore cak i na prozivanje coskovi nisu htjeli ustati. 1750 sasvim dovoljno za prekucavanje!
nije istina da se ne navija,normalno ne moze citav jug navijati istim intezitetom 90 minuta,ali se vecinom navija,ali nema veze trebate peticiju napisati ovdje sa foruma i da se nikako ne ide na derbi,tako je najbolje,sto da im punimo budzet....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:42 pm

Sta vam je ba? Nece ni njih biti vise od 5% he he he he he
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:43 pm

Koliko sam uspio letimično pročitati, vidio sam da neko spominje fizičku spremu igrača. Nama nije problem ona, već psihološka sprema. Kad nas ne ide, možeš dovesti i 50.000 ljudi da navija, možeš im i ptičje mlijeko davati, možeš im dati 10x veću platu, ali nas jednostavno ne ide. U glavama većine igrača bude tsunami ili Posušje ili budu na odmoru u Grčkoj. U takvim okolnostima svi nedostaci pojedinaca isplivaju na površinu, a nekolicina njih koja nešto umije i koja je i glavom na terenu ne može sama. Jebiga Edise, ovo je dokaz da tvoja tvrdnja da ti trebaju 3 znalca i 8 da smetaju ne pije vode, nek omjer bude bar 5:6.
S druge strane, kad ovi momci grizu, kad imaju motiv (koliko ga spominjem tačno ću dobiti averziju prema riječi) i kad igraju kao tim, vjerujte nema tog tima u državi koji bi im nešto mogao. U takvim okolnostima i podrška navijača dolazi do izražaja, a tu smo neprikosnoveni.
IGRAJTE KAO NIKADA PRIJE! HOĆEMO POBJEDU NA DERBIJU!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:45 pm

Ako nam daju pet posto ništa ih ne moliti!Prihvatiti odluke one kurve i njihove ćumezke uprave, neka ide prva ekipa sa najjačim podgrupama i ima da momci razvale!Nikakve pregovore sa stokom, sutra reći uredu, hvala prijatno i doviđenja.Šiljak neka se ne rukuje sa onom kuravom Sabinom da se ne zarazi čovjek s nečim, pitaj Boga ko je to sve jebao!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:47 pm

Svega u Bozijoj bašti.. Mi nekom punimo budžet hahahahahahaha.. Pa ja idem radi ŽELJE na tekme, a ne da punim budžet Krupi, pitarima, čeliku itd.. Cuj da se ne ide hahaha.. Gore neko spomenu derbi pod zabranom, 15 km je karta bila, znalo se gdje ćemo biti, da je 7,8 hiljada došlo stalo bi.. Helem nejse glupa priča pravo da nekom puniš budžet, boli me rinaka kome ću ja dati keš ako ću moći podržat mog giganta, mog Želju! I btw pojedinci samo pljuju fuj fuj fuj, svi imamo oči vidimo da nije to to, da ima puno osciliranja u igri od tekme do tekme, ali do kraja jako, bodriti dati podršku, a onda proslaviti titulu u šeheru pa srat o svim temama mjesec dana do Evrope!
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:50 pm

Ovako familije mi
---------------------------Veca------------------------------
Sinisa-Jahic-Boka-Kerla-Bogi-Kemo-Stana
---------------------------Zeba------------------------------
----------------Miro--------------Lendra----------------
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:53 pm

Lendriću, vrijeme je
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:56 pm

dal' je istina da će kino grupa dobiti samo sjevernu tribinu a da je ostatak stadiona naš? može li mi neko potvrditi?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 9:58 pm

Vipla1921 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 9:47 pm
Svega u Bozijoj bašti.. Mi nekom punimo budžet hahahahahahaha.. Pa ja idem radi ŽELJE na tekme, a ne da punim budžet Krupi, pitarima, čeliku itd.. Cuj da se ne ide hahaha.. Gore neko spomenu derbi pod zabranom, 15 km je karta bila, znalo se gdje ćemo biti, da je 7,8 hiljada došlo stalo bi.. Helem nejse glupa priča pravo da nekom puniš budžet, boli me rinaka kome ću ja dati keš ako ću moći podržat mog giganta, mog Želju! I btw pojedinci samo pljuju fuj fuj fuj, svi imamo oči vidimo da nije to to, da ima puno osciliranja u igri od tekme do tekme, ali do kraja jako, bodriti dati podršku, a onda proslaviti titulu u šeheru pa srat o svim temama mjesec dana do Evrope!
:palacgore:

Nemojte pitarluka!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:09 pm

Spoiler:
slika
Tako je, oko kosooko ! :11:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:13 pm

A pogledaj koliko je bijeda ubijedjena da cemo ih moliti za vise :lol: 8-)
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:20 pm

Nije vazno koliko cemo dobiti ali mi je suludo reci da ne treba ici jer im punimo budzet. Idem gore da od prve do poslijednje minute pruzam podrsku svom klubu i svojim igracima te im na taj nacin pomognem u borbi za bodove i u ovom slucaju titulu. Kada bi se tom logikom vodili, gostujucih navijaca nikad ne bi ni bilo da se ne bi, je li, napunio budzet rivalu.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:27 pm

Ajzea je napisao/la:
pon maj 15, 2017 10:20 pm
Nije vazno koliko cemo dobiti ali mi je suludo reci da ne treba ici jer im punimo budzet. Idem gore da od prve do poslijednje minute pruzam podrsku svom klubu i svojim igracima te im na taj nacin pomognem u borbi za bodove i u ovom slucaju titulu. Kada bi se tom logikom vodili, gostujucih navijaca nikad ne bi ni bilo da se ne bi, je li, napunio budzet rivalu.
ma nidje veze drug,nego ovdje je gomila forumasa nema svoj stav,vec im ga namece odredjena manjina i oni se sloze s tim koliko god to besmisleno bilo,evo uzmimo primjer da mi damo pitarima citav sjever,jel neko misli da oni ne bi dosli i napunili ga jer bi nam napunili budzet?ne bi al u qurcu.fudbal se igra zbog navijaca a derbi je jedina utakmica koja nesto znaci i nama i njima,posebno sad kad se za titulu igra.ali zasrali su sad posteno.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:37 pm

Ne kaze niko da ne treba otici, svaki derbi sam upravo iz istog motiva otisao, pruziti podrsku nasima, iako su pobjede u lavoru rijetkost, cesce se vratim mrtav umoran, smrznut i popisan nekom bezveznom igrom, al ipak idem jer kontam necu valjda fuliti pobjedu u lavoru.

Raja samo komentarise kako se prilagoditi eventualnoj mjeri 5%, nek ide udarna ekipa koja ce grmiti 90 minuta, a stoku moliti i kumiti da nas puste, ni pod razno.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:40 pm

skretnicar je napisao/la:
pon maj 15, 2017 10:38 pm
psihopata je napisao/la:
pon maj 15, 2017 10:27 pm
Ajzea je napisao/la:
pon maj 15, 2017 10:20 pm
Nije vazno koliko cemo dobiti ali mi je suludo reci da ne treba ici jer im punimo budzet. Idem gore da od prve do poslijednje minute pruzam podrsku svom klubu i svojim igracima te im na taj nacin pomognem u borbi za bodove i u ovom slucaju titulu. Kada bi se tom logikom vodili, gostujucih navijaca nikad ne bi ni bilo da se ne bi, je li, napunio budzet rivalu.
ma nidje veze drug,nego ovdje je gomila forumasa nema svoj stav,vec im ga namece odredjena manjina i oni se sloze s tim koliko god to besmisleno bilo,evo uzmimo primjer da mi damo pitarima citav sjever,jel neko misli da oni ne bi dosli i napunili ga jer bi nam napunili budzet?ne bi al u qurcu.fudbal se igra zbog navijaca a derbi je jedina utakmica koja nesto znaci i nama i njima,posebno sad kad se za titulu igra.ali zasrali su sad posteno.
Ko je spomenuo da se ne treba ici jer im se puni budzet, citiraj mi to molim te :)
da si pratio proslih dana raspravu znao bi,a ja to ne mogu sada traziti,znaju oni koji su to rekli.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:42 pm

Treba biti realan i reci da ovim igracima podrska malo znaci,da se gledalo po tome i da su igrali onako kakvu su podrsku imali mislim da bi davno titulu slavili,ubjedljivo najbolja podrska od svih ekipa u ligi.
Svakako da treba ptici gore cisto radi nas,da zaokruzimo jednu beton sezonu sto se navijanja tice i da se zna da smo mi dali sve od sebe,bili smo im taj 12 ti igrac i kad nije islo i kad je islo,1700 grla kad zaori inat silan bosanski ima da odzvanja kosevom.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:42 pm

Sami smo krivi da smo dobili u Krupi sad bi se bas smijali na njihovij 5%. Al i ovako ce biti gromoglasna podrska sa juga, ako bude kisa njih nece biti 2000
Srcu draga, boja PLAVA !
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 10:43 pm

bijesan sam zato sto se vecina raje slozi i sa najglupljim i najbesmislenijim idejama samo ako one poteknu od ovih "renomiranih" forumasa,a posebno od onih iz dijaspore koji idu na 1-2 utakmice u godini i oni raju uce sta trebaju da rade i kako da se ponasaju.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], Ujko, zeljooo13 i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija