Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:38 pm

ovo jest banana država, ali opet čisto sumnjam da je mogao ući sa ličnom jer mi nismo u šengenu. a jeste ušao, ako na press nisu podvalili nekoga drugog jer niko od nas ne zna kako izgleda :rofl:

nešto tu smrdi...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:42 pm

Ono sto me trenutno kopka, je da ce izgradnjom istoka do izrazaja nazalost doci "pjuvaci" odnosno ljudi koji se istresaju za zivotne probleme na utakmicama, pogotovo ako znaju nekoga od ljudi u strucnom stabu ili na terenu.

Svi znamo kakav je istok na Kosevu, a necemo se lagati da ce to nas izbjeci.

Trenutne tribine(Sjever i Jugo istok) su takove da igraci se ne zadrzavaju puno ispred "pljuvaca" uglavnom su tu u sred akcije, ili su "daleko" na sredini terena. Recimo kako ces sada psovati Bekricu sa Sjevera ili Jugo-istoka, skoro nemoguce...

Ali tu dolazi sada istok, naravno, "pljuvaci" prelaze sa Sjevera na Istok i imaju sve igrace ko na dlanu.
Ja cesto odem na istok Koseva koji jos ima atletsku stazu i kanal, ali opet debili kad uhvate jednog igraca, ne popustaju po nekoliko utakmica, kvare atmosferu i skoro nemoguce je ostati hladan.
Malo se bojim tog scenarija i kod nas, nadam se da nisam u pravu.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:45 pm

Moj haver je išao na ekskurziju u Tursku s faktički fejk pasošem. Momak rođen u Parizu i da ne plaća neka sranja on uzme nas pasoš a u njemu mu piše da je rođen u Goraždu :lol:
Što se tiče ovog Grka,kranje neozbiljno,klupa!!! Samo se nadam da nije previse placen da bude četvrti izbor :roll:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:46 pm

Eh cuj sa licnom usao hahaha sta sve ovdje covjek nece procitati. Problem je nastao kada ulazus u Sloveniju pasos treba da vrijedi odredjeno vrijeme jos od dana kada udjes.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:51 pm

Uvezli ga sa faksom
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:53 pm

tu i tamo je napisao/la:Ono sto me trenutno kopka, je da ce izgradnjom istoka do izrazaja nazalost doci "pjuvaci" odnosno ljudi koji se istresaju za zivotne probleme na utakmicama, pogotovo ako znaju nekoga od ljudi u strucnom stabu ili na terenu.

Svi znamo kakav je istok na Kosevu, a necemo se lagati da ce to nas izbjeci.

Trenutne tribine(Sjever i Jugo istok) su takove da igraci se ne zadrzavaju puno ispred "pljuvaca" uglavnom su tu u sred akcije, ili su "daleko" na sredini terena. Recimo kako ces sada psovati Bekricu sa Sjevera ili Jugo-istoka, skoro nemoguce...

Ali tu dolazi sada istok, naravno, "pljuvaci" prelaze sa Sjevera na Istok i imaju sve igrace ko na dlanu.
Ja cesto odem na istok Koseva koji jos ima atletsku stazu i kanal, ali opet debili kad uhvate jednog igraca, ne popustaju po nekoliko utakmica, kvare atmosferu i skoro nemoguce je ostati hladan.
Malo se bojim tog scenarija i kod nas, nadam se da nisam u pravu.
Igraci trebaju da budu profesionalci i da ih ne pogadjaju komentari sa tribina. Oni igraci koji su psihicki labilni i koji ne mogu podnijeti psovke sa tribina i nositi se sa tim pritiskom igranja u najvecem klubu u drzavi, nek odmah predju u drugi klub koji nema navijace i pritisak igranja pred navijacima ili nek prestanu da se bave fudbalom i nek upisu balet. Jednom Ronaldu citav stadion zvizdi i psuje sa tribina, on se ne obazire na to, zabije im gol i tako ih usutka, igraci upravo tako trebaju da se ponasaju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:54 pm

Ne mogu da vjerujem da je naprvljen takav propust s Toskasom, inace sam totalno skeptican po pitanju tog igraca, nije u drugoj Grckoj igrao, na klipu spor kasni, stalno mora u trku ulijetat klizeci zbog kasnjenja, nimalo mi se ne svidja lik, draze bi mi bio da je Bogicevic ostao.. Bocaccini hajd i nekako igrao je 8 utakmica kod Kostica, mada i on mora tek pokzati sta zna na terenu a dal moze pokazat za 2o-30 dana da vrijedi hmm, uglavnom za manje od mjesec je debri Aco nema partnera na stoperu, a znamo koliko znaci uigranost stoperskog para, takodje Blagojevic, Mićo, Veca preskacu tu utakmicu, pite kao i mi ne igraju Evropu, ulaze u sezonu sigurno jaci u odnosu na proslu, nemaju zezancije sa suspenzijama pred derbi..
:cigara:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:54 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Eh cuj sa licnom usao hahaha sta sve ovdje covjek nece procitati. Problem je nastao kada ulazus u Sloveniju pasos treba da vrijedi odredjeno vrijeme jos od dana kada udjes.
treba tebi i meni, ali državljanin EU mislim da može sa ličnom...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:58 pm

ChWilla je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Eh cuj sa licnom usao hahaha sta sve ovdje covjek nece procitati. Problem je nastao kada ulazus u Sloveniju pasos treba da vrijedi odredjeno vrijeme jos od dana kada udjes.
treba tebi i meni, ali državljanin EU mislim da može sa ličnom...
ali ne moze u bosnu sa licnom
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 2:59 pm

to sam i ja rekao. a ušao je i bio na pressu na stadionu...zato mi to nema smisla.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:02 pm

slika
slika
Dobro je ! Liče. :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:03 pm

A mozda mu pasos istice za koji dan, pa otisao da produzi :ganja:
Ko ce mu znati, ali krajnje neozbiljno..
U koliko je tekma?!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:05 pm

Ma usao sa izbjeglicama u Evropu.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:23 pm

Da budem iskren pohvalio sam trenera ali nije moglo nikako gore da sa pitarima igramo prvo kolo sto zbog izostanka 3 ponajbolja igraca sto zbog toga sto jos neznamo stoperski par neznam ali sudeci po raji sta prica vise smo zadovoljni stadionom i dresovima nego igracima.Nikad neizvjesnije i zagonetniji pocetak.Ja pojma nemam sta bi reko jer nepoznat trener Talijan Grk sta reci Zeljo je trenutno velika zagonetka.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:31 pm

Koji ce mu djavo pasos za ulazak u sloveniju? Kako god neozbiljan je..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:33 pm

Ma nisu ni pitari nesto, ok doveli su Saida ali i to je uprava uradila da smiri malo navijace.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Ma nisu ni pitari nesto, ok doveli su Saida ali i to je uprava uradila da smiri malo navijace.
Said nece moci prnut...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:44 pm

Ako nam on bude pravio probleme kolektivno otkaze dati :lol: :lol:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:46 pm

cikazubo je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da je naprvljen takav propust s Toskasom, inace sam totalno skeptican po pitanju tog igraca, nije u drugoj Grckoj igrao, na klipu spor kasni, stalno mora u trku ulijetat klizeci zbog kasnjenja, nimalo mi se ne svidja lik, draze bi mi bio da je Bogicevic ostao.. Bocaccini hajd i nekako igrao je 8 utakmica kod Kostica, mada i on mora tek pokzati sta zna na terenu a dal moze pokazat za 2o-30 dana da vrijedi hmm, uglavnom za manje od mjesec je debri Aco nema partnera na stoperu, a znamo koliko znaci uigranost stoperskog para, takodje Blagojevic, Mićo, Veca preskacu tu utakmicu, pite kao i mi ne igraju Evropu, ulaze u sezonu sigurno jaci u odnosu na proslu, nemaju zezancije sa suspenzijama pred derbi..
:cigara:
pa ako sudis po klipovima onda je talijan bolji od Ace i od svakog stopera u klubu kojeg imamo i to za klasu...kakvi ba klipovi dok ne vidis ne sudi ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 26, 2016 3:50 pm

delinjo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da je naprvljen takav propust s Toskasom, inace sam totalno skeptican po pitanju tog igraca, nije u drugoj Grckoj igrao, na klipu spor kasni, stalno mora u trku ulijetat klizeci zbog kasnjenja, nimalo mi se ne svidja lik, draze bi mi bio da je Bogicevic ostao.. Bocaccini hajd i nekako igrao je 8 utakmica kod Kostica, mada i on mora tek pokzati sta zna na terenu a dal moze pokazat za 2o-30 dana da vrijedi hmm, uglavnom za manje od mjesec je debri Aco nema partnera na stoperu, a znamo koliko znaci uigranost stoperskog para, takodje Blagojevic, Mićo, Veca preskacu tu utakmicu, pite kao i mi ne igraju Evropu, ulaze u sezonu sigurno jaci u odnosu na proslu, nemaju zezancije sa suspenzijama pred derbi..
:cigara:
pa ako sudis po klipovima onda je talijan bolji od Ace i od svakog stopera u klubu kojeg imamo i to za klasu...kakvi ba klipovi dok ne vidis ne sudi ...
Ne pricam uopste o Matteu nego o Toskasu, i ne tvrdim nista samo kazem da sam itekako skeptican jer mi je i po klipu los pored losih referenci, na stranu ovaj propust sa papirima..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija