Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 3:04 am

neroazzuro je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:48 am
Neprijatno me iznenađuje činjenica da vam toliko varira optimizam u ovisnosti o tome šta su pitari uradili ili rekli da su uradili.
Ljudi, nema jos nikakvih zvanicnih informacija, sta vam je?!
:palacgore: :palacgore:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 3:08 am

Pokenjam vam se u Boom-ove
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 3:49 am

Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:11 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:51 am
Joj da se hoce nesto desiti vise!!

Cenan bi trebao otici, neko mora zaplatiti za Stojanovica, Kerlu i ostale promasaje. A ovi sto ga brane i sami znaju da je lik neznacila i da nije za ovog posla, ali hajd kao sacekat cemo ovaj prelazni, a ovo nam najbitniji prelazi, ovo ako useremo usrali smo se kolektivno.
daj ba svi smo svrsavali na kerlu u tom trenutku da su nam bonucija ponudili mi bi rekli daj Kerlu..
Cenane kriv si jer nisi znao da ce Kerla odigrati najgore proljece od svog nastanka..
Hoces jos sta nabrojat da ga operes. Daj ba Minjore, budimo realni. Ja ne vjerujem da je on doveo neke igrace bez Slavka, ali neke price se protezu i gdje ima vatre ima i dima.
Lik mozda ne zna pregovarat. Je li se kad postavilo takvo pitanje?! Zna li on to raditi?!
Kako kazu da je pregovarao sa Jasarevicem, ne znas bil plakao od smijeha ili od tuge. Al hajd, ja sam za to da prodje prelazni pa da vidimo sta ce biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 3:54 am

Leone, gdje ima dima i ima vatre, ali ne mora znaciti da je ta na koju mirise dim.

Stojanovic je po meni promasaj, za Kerlu je Minjore sve napisao. Jako je ruzno sto pises da ga neko kao brani. Time se automatski postavljaju frakcije: pro - contra. A nije tako. Evo recimo ja ne branim Cenana (niti ga napadam) time sto kazem da bih sacekao ovaj prelazni rok. E nakon njega cu ga ili braniti ili napadati, treceg nema. Sta cemo za Crnova i Zakarica? Mislis li da su i oni promasaji? Dovedeni u zimskom prelaznom roku. Bobic? Odlican back-up golman. Tesko da je bolje moglo preko zime, jako tesko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 4:05 am

Nije relevantno dali smo mi navijaci mislili da ce neka pojacanja biti uspjesna, a ispostavilo se drugacije, jer mi nemamo tu ulogu niti smo placeni za to. Radio je od juna prosle godine kao skaut, i koga je skautirao? Kostasa? Meni vise djeluje kao veliki amater. I najvise mi je zao uprave koja je stvorila fantastican ambijent, a imas ovakvog sportskog direktora. Izvini te svi, al jednostavno nemogu da trpim amaterizam, i bojim se da ce nas sve skupo kostati ako se ovako nastavi.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 4:14 am

Crnov je fula, ne mozemo se osloniti na njega kao prvu opciju.
Zakaric, svaka cast, izgradjeno ime, ko bi ga odbio.
Zeba, najbolje pojacanje, iako on moze jos bolje.
Kerla- doveden u 5 do 12, zato sto su njegove pregovaracke sposobnosti kontale da ce Kostic tek tako rijesit papire. Ok, ima fine reference.
Bobic- kao sto kazes dobar back up golman.
Stojanovic- i ptice na grani znale da je flop, a bukvalno se od prvog dana zimskog prelaznog predstavio kao prva opcija, kao da je jedini bek na svijetu.
Musa- fin CV, ali slabo skautiran i pracen. Predstavio se ko top pojacanje, a nije bio.
Onako, solidna statistika kad se sve sabere nakon prvog prelaznog. 50-50 otprilike.
Ali, ono sto je najgore je sto ne radi svoj posao. Pa mayku mu yebem skaut si, prati omladinske lige, lige federacija, rs-a, putuj po selima, a frajer nije mrdno iz fanshopa..
Taj posao koji on sad radi, radio je i Dejo. Isto, apsolutno sve. Samo da dogovaras. To nije skauting, a kamoli sportski direktor kao neka vodilja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 4:20 am

Slazem se sa svim sto se tice igraca, osim za Crnova. Mislim da ce on tek od sl. sezone biti od neke vece koristi. Dobro je odigrao protiv Radnika recimo, za moj ukus.

Koliko ja znam Musa je iznenada dosao preko Zubana, neka me ispravi neko ako grijesim. I to pod odlicnim uslovima. Placali su mu samo hranu i smjestaj. Musa nije dobro iskoristen, a mogao je i to najvise Slavki zamjeram. Vjerujem da je mogao vise od Zakarica, koji nas je kostao utakmica sa Sirokim u polufinalu Kupa.

Ali, lako mi je sada biti pametan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 4:28 am

Ma leone boli mene kuurac za njega.
Ali govorim da treba biti realan u vidu Kerle, Crnova i Zakarica. Sve ostalo mu se more prigovoriti.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 5:59 am

Sada je trenutak da proradi permanentna kartoteka ili će i to ostati samo mit.
Ako ima a trebalo bi da ima 5 igrača koji bi nam bili pojačanja neka SD sredi to po nalogu trenera.
Velika odgovornost je sada na SD jer ima kratko vrijeme da sve ispregovara i dovede.
Evropa je nikad bliže.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 7:39 am

@Ajzea i @barbarez,ljudi uopšte nisu pročitali šta sam napisao, samim tim nisu ni shvatili. Evo pojednostaviću im, ja da imam firmu ne bih nikad stavio takvog čovjeka na poziciju direktora ljudskih resursa, obzirom na priliku koju ta pozicija omogućava. Ništa lično protiv čovjeka, samo saznanje da je upropastio vlastitu firmu mi je dovoljno da uopšte ne pokušam provjeravati da li će isto uraditi s mojom.
Zadnja izmjena: Morzhy, dana/u čet jun 01, 2017 8:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 7:42 am

Sto se tice Dade Sadikovica, nije igrao posljednjih 4-5 kola cini mi se, zbog povrede
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 7:50 am

neroazzuro je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:48 am
Neprijatno me iznenađuje činjenica da vam toliko varira optimizam u ovisnosti o tome šta su pitari uradili ili rekli da su uradili.
Ljudi, nema jos nikakvih zvanicnih informacija, sta vam je?!
Ne znam što te to izneneđuje. Svakako je najbitnije šta mahala kaže. :kafa:
I naravno kod nas je raspad sistema, a kod nja, cvjetaju ruže. Nema veze što im džaba ode igrač od 2mil eura sad, a 4na ljeto za kojeg su rakli da sigurno ostaje, što prijete igračima, što i njima igrači odlaze bez naknade, što im zimska pojačanja skoro nsi ni zaigrala, što su završili iza nas 4 bobe...bitno je što oni svašta nešto najavljuju, a mi se po mahali eto raspadamo.

I fakat ne kontam šta raja ima protiv Ćenana, osim što je igrao kod nja. Ja ga npr pamtim po tekmi super kupa kada je došao i ušau u poluvremenu. Ubili ih 4:0 na kraju. Jel' fakat vjerujete da on sam dovodi igrače bez da trener kaže hoću to i to? Jel' fakat vjerujete da se Slavko ništa ne pita? Ma hajte, molim Vas.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 8:35 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:01 am
bistrikboy je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:47 am
storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Dragi storme pa to je cilj,tako smo razjebali svaku upravu koja je bila.Bila dobra ili losa to je uvijek bio recept,samo u svojoj glavi prodji ih sve i kako su otisli
Bas tako. Svako pise svasta. Svidjelo se to nama ili ne, forum formira misljenje jednog dijela javnog mnjenja. Zdravo rasudjivanje prije svega.

Ne znam sta da ti kazem @Faraon vjeruj mi... sa tim se valjda zivi.

Glupost smo napravili gubitkom titule na onakav nacin, zabolilo je svakoga ko navija za ovaj klub. Boli i dalje, ali hajde kada smo to apsolvirali da podvucemo tu crtu. Slavko ostaje definitivno, hajde i tu crtu da podvucemo.
Nemam nista protiv ove uprave i volio bi i zelim da ostanu jos 100 godina, jer iz ovoga sto su pokazali i dokazali u zadnje 2-3 godine je dovoljan dokaz da im treba vjerovati i da rade casno i posteno posao, sa skromnim finansijama itd.
A drugo je sto nemogu biti zadovoljan sa Slavkom, vise mi je mrsko ostale epitete njegovo nabrajat.
Jednostavno receno imao je 20 kola da se dokaze,pokazao je nesto sto nas je dovelo do drugog mjesta uz LUDU SRECU,kikseve protivnika itd.
Tako da mi neuljeva ama bas nikakvo povjerenje za euro utakmice kao i za prvenstvo sljedece godine.
Ljudi iz upra e su se napeli da obezbjede sve moguce uslove,finansije itd a dobiju onakvu igru kakva je bila.
Cak sam i ovdje govorio javno,da bi vise volio da smo drugi nego da dozivimo zestoku blamazu u LP,sa ovakvom igrom.
Sa svojim nacinom igre itd Slavko je ostetio budzet kluba sa min 300 k od ulaznica.
Ide nova sezona,treba prodat godisnje karte i to ce biti dovedeno u pitanje KOLIKO ce se prodat.
Treba clanske obnovit i nove klijente dovesti i to je pitanje KOLIKO.
Dolazi dijaspora,mjesto da sve gori od euforije oko igre Zelje u protekloj sezoni (bez obzire da li bila titula ili ne) da se uradi jaki marketing poslovi sto online sto uzivo i to je dovedeno u pitanje.
Ima jos milion stvari sta je bilo sve moguce.
Ovako smo dobili samar sto radi titule,sto radi ponasanje igraca i navijaca,sami od sebe napravili negativnu sliku oko svega,i sto je najtuznije u GRCU I NEGATIVNOJ atmosferi ulazimo u novu sezonu a pogotovo na premjeri euro utakmica na Grbavici
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 8:53 am

Prolazak u trece pretkolo moze sve nadomjestiti, zar ne ? Osim pehara naravno.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 8:56 am

Jaozinho22 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:31 am
Još ovaj prelazni rok i još dva i onda grupne faze Evropskih takmičenja. :kafa:
Hahaha joj sta nam covjek sve naprica majko mila. Ja se blecak nalozio zimus kontam to je to, ovaj ozbiljan, satracemo sve. Prodje prva tekma, pa druga, treca, sve kontam sta se ovo desava, daleko je ovo od onoga sto se pricalo. Sto je najgore kako je vrijeme odmicalo mi sve gori. Dovoljno je reci da smo najbolju utakmicu odigrali na pripremama protiv onih Krila Sovjetovih, a najgoru derbi. I to dosta govori o tempiranju forme, fizickoj spremi, taktici.
Stvarno ako sport1 bude u mogucnosti da kao medijski partner odradi jedan intervju sa Slavkom, lijepo bi bilo da ga upitaju sta je krenulo po zlu pa smo umjesto da mi lomimo protivnike nas svako zadnjih 15-20 minuta stisne sa kulminacijom na derbiju gdje nas sakato, fizicki i psihicki istroseno, Sarajevo rasturi na proste faktore.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 8:56 am

Evo i Ernesto Valverde sprema čistku u igračkom kadru, samo veliki mijenjaju skoro pola tima :D 8-)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 8:57 am

salemprolic je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:56 am
Jaozinho22 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:31 am
Još ovaj prelazni rok i još dva i onda grupne faze Evropskih takmičenja. :kafa:
Hahaha joj sta nam covjek sve naprica majko mila. Ja se blecak nalozio zimus kontam to je to, ovaj ozbiljan, satracemo sve. Prodje prva tekma, pa druga, treca, sve kontam sta se ovo desava, daleko je ovo od onoga sto se pricalo. Sto je najgore kako je vrijeme odmicalo mi sve gori. Dovoljno je reci da smo najbolju utakmicu odigrali na pripremama protiv onih Krila Sovjetovih, a najgoru derbi. I to dosta govori o tempiranju forme, fizickoj spremi, taktici.
Stvarno ako sport1 bude u mogucnosti da kao medijski partner odradi jedan intervju sa Slavkom, lijepo bi bilo da ga upitaju sta je krenulo po zlu pa smo umjesto da mi lomimo protivnike nas svako zadnjih 15-20 minuta stisne sa kulminacijom na derbiju gdje nas sakato, fizicki i psihicki istroseno, Sarajevo rasturi na proste faktore.
bilo bi baš zanimljivo to čuti, ali pod uslovom da se mogu dobiti bar donekle iskreni odgovori. ako ne mogu ni ne raditi.
gradi željo boli te *****
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:14 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 2:00 am
U kakvom je stanju uopste Dado? Je li igrao u zadnje vrijeme? Kako je ovu sezonu odigrao?
prema podacima Transfermarkta, Dado nije bio uopste u timu u zadnjih sest utakmica. A ne pise da je povrijedjen.

Ali sta to ima veze, navikli smo, ionako je vecina nasih prinova u zadnjih godinu i po presjedila na klupi pola godine prije nego sto su dosli u Zelju.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:18 am

Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:53 am
Prolazak u trece pretkolo moze sve nadomjestiti, zar ne ? Osim pehara naravno.
Navijacki mozemo uzeti Evropa ligu.
Realno, kada sagledam kompletnu situaciju, da bog da pa se plasiramo u drugo predkolo.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 9:25 am

Minjore je napisao/la:
čet jun 01, 2017 8:53 am
Prolazak iu trece pretkolo moze sve nadomjestiti, zar ne ? Osim pehara naravno.
Znam drug, mi zivimo od svake marke zaradzene,da imamo barem GS da pokriva tekuce troskove, plate,itd
Nama je svaki fening vazan i bitan.
A ovo 3 pretkolo,to je misaona imenica,s obzirom da ti odlazi pola tima,slavko defanzivac ostao,jako jako tesko objektivno gledajuci.
Jednostavno neuljeva mi povjerenje za ovo sto je pokazao u 20 kola.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot], Ujko i 238 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija