Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:33 pm

slika

:karanje:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:33 pm

Protiv protivnika koji nenormalno udara, na ovakvom terenu sa 2 dana odmora i na vrhuncu svega promašenog penala u prvom poluvremenu bolje se nije moglo očekivati i ja sam zadovoljan. Defanzivno jako dobra utakmica, a realizacija šansi stvarno počinje zabrinjavati. Rekao bih slična utakmica kao protiv Krupe, samo što danas nismo uspjeli ranije zabiti gol.
Bilo kako bilo, ovdje ništa nije bilo kritično, pišu se tri boda. Osvježiti ekipu za dvomeč s Radnikom, u kupu jurišati po prolaz, u ligi na tri boda. Ja sam pričao o užasnoj igri protiv Mladosti, a sad kažem pobijediti Radnika pa kako god.

Uglješa izgleda bolje od Blagojevića trenutno, bar meni. Zeba treba biti prvi i jedini izvođač penala i tu sva priča završava.

Teško, teško, ali zlata vrijedna pobjeda.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:34 pm

kakvo olaksanje :D uff... hvala zajko... 9 bodova od slobode!!! evropo dolazimo!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
strauss_1921
Postovi: 23
Pridružen/a: pet feb 24, 2017 7:02 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:35 pm

Vazna su osvojena 3 boda, ostalo sve u vodu pada i igra i teren. ali po mom misljenju treba malo italijana forsirati i malog osmankovica
Ljubavi što te rodi klasa radnička.
"NE." -Joško Domorocki.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:36 pm

I da,pobjednicka se ne mijenja ;)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:36 pm

Crnov ce biti u najuzoj konkurenciji u revansu kupa protiv Radnika 99%. Od njega stvarno ocekujem mnogo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:40 pm

LENDRIC
LENDRIC
LENDRIC

deset mjesta prazno, pa onda svi ostali.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:42 pm

Masinovodja je napisao/la:
sub mar 11, 2017 5:30 pm
cikazubo je napisao/la:
sub mar 11, 2017 5:22 pm
Masinovodja je napisao/la:
sub mar 11, 2017 5:12 pm
Zaboravlja se kakvu smo utakmicu imali u srijedu,po kakvoj mocvari?
Zaboravlja se koliko treba igracima da se oporave od toga?
Zaboravlja se da dok smo mi krv propisavali u Bijeljini,Metaleege jaja hladio i pripremao se za nas,
Zaboravlja se ova bunkercina po ovakvom grbavom terenu?
Koliko god vas volim,pojedini mi se nekad gade....
Pa kad su već takve okolnosti još više se zapitam, gdje su Uglješa, Bekrić, Bocca, evo samo njih trojicu ću nabrojati jer su na istom levelu kao konkurenti iz prvih 11, valja nam opet u srijedu igrati, hoćel opet Zeba od 32 godine izgurati 90min, mislim stvarno je nevjerovatno da danas totalno beskorisni i indisponirani Zakarić ostaje do 5 minuta pred kraj, , ne znam šta da mislim na kraju utakmice, drago mi je zbog 3 boda ali igra ne obećava, nekako se bojim jer mi je scenarij sličan kao prošle godine u ova doba, isto smo pobjeđivali, imali niz, ali..
Sve je to uradu prijatelju,ali onda bi bilo,pa gdje je ovaj,gdje je onaj,sto ne stavlja Zakaru da se uigrava,sto mijenja Zebu kad jedini on moze ovo i ono,**** ga Musa,sta ce on po ovom terenu,**** ga Stanic itd,itd a u slucaju kiksa,sve to samo 100 puta toliko,u fazonu eto mu eksperimentisanje,jeblo ga ono.
Znam ja nas,**** ti nas ;)
Drug ja ti kažem evo samo ova trojica koji su na istom nivou kao prva postava, baš zbog tog ritma u koji smo ušli i koji se nastavlja mi nije jasno da nismo u srijedu ili danas koristili Bekrića, Bocaccinia ili Uglješu, sumnjam da će i uzvrat kupa igrati jer je opet teška utakmica a Slavko neće ići na rizik, uglavnom nisam ta sorta "znaš ti nas" pa da tražim stvari za iskritikovati, ali stvarno sam očekivao da ćemo biti u prednosti u odnosu na ostale s obzirom na širinu rostera a mi to ne koristimo nikako, možda Slavko i svjesno planira minute unaprijed pa će tempirati nešto za play off, ne znam ali mi je čudno da ovi stariji tipa Zeba i Bogi igraju svaku 90min u ovom teškom ritmu, a o ovim izmjenama na osnovu pruženog možemo diskutovati i to je prilično irelevantno jer smo mi samo navijači koji napunjeni emocijama posmatramo te utakmice, ali koji navijači na planeti ne komentarišu utakmice, nismo mi veća vnago od ostalih nit je nekad bilo drugačije, to je tako.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub mar 11, 2017 5:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:43 pm

Dobro je , penale vjezbat :roll:
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:44 pm

Tri boda sa gostovanja je odlicno odradjen posao.Bogicevic danas po meni najbolji i najkorisniji naš igrac.Slavko mora pojedincima pokazati da nikome nije zacementirano mjesto u prvih 11.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:53 pm

Ako ostane ovakav poredak na tabeli nakon zadnjeg kola, mi cemo igrati tri uzatopne utakmice protiv Radnika !
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub mar 11, 2017 5:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:53 pm

Ja bih sad u kupu Zakarića ohladio malo na klupi i na njegovo mjesto prebacio Miroslava a ubacio Musu desno na krilo..Jbg ali moramo malo poceti koristiti igrace sa klupe..Mora se i Ugljesa vise koristiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 5:54 pm

Danas najkorisniji Zeba. Izborio penal i dao gol. Miro pokazao klasu. Metalege se dobro branio 89 minuta, ljudi nisu pokušali preći centar igrališta. Više nego zaslužena, ali teška pobjeda, a mogla je i trebala je biti izražena sa više golova razlike.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:04 pm

Kad smo već pominjali Mulalića, danas je njegov Dečić dobio prvoplasiranu Budućnost u Podgorici :)
Kasnije ću malo u utakmici
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:06 pm

Opet Stevanovic cupa kad je najgore. Na kraju se zahvaliti momku za sve sto je pruzio u Zelji i bila bi velika steta da ode bez barem jednog trofeja. Nadam se da ce to uspjeti. Bogicevic takodjer jako dobar, Zeba kao i uvijek odradi nesto na terenu, valjda je zato i tu. Kako neko napisa Lendric ne zna igrati lopte, ali je dobar pred golom, odlicno se snalazi, a nije ni svaciji posao da dribla. Lijeva strana opet losa, Sinisa ispod svog nivoa, Blagojevic i Markovic njihovo standardno. Dobro neko iznad napomenu koliko se Zakaric premisljao i pitam se gdje je on mislio vani otici. Kriminalno je do sada odigrao. Jedva cekam da se Crnov oporavi, pa da se malo prodrma situacija.
Igra treba biti bolja i nadam se da hoce. Opet veoma vazna tri boda da bi se nesto prigovaralo Petrovicu. Mislim da je pogodio s Nikolicem jer su ovo njegove utakmice. Nekoliko puta je namucio odbranu Jajcana i promjenio malo ritam, Lendric nije mogao duela dobiti. Njegovim ulaskom smo mogli i ubacivati lopte, jer po onakvom terenu se nije moglo Bog zna sta ni odigrati. Treba dobro razmisliti kako zamjeniti Stevanovica kad nas napusti. Bez njega cemo biti mnogo, mnogo slabiji.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:06 pm

Okolele je napisao/la:
sub mar 11, 2017 5:53 pm
Ja bih sad u kupu Zakarića ohladio malo na klupi i na njegovo mjesto prebacio Miroslava a ubacio Musu desno na krilo..Jbg ali moramo malo poceti koristiti igrace sa klupe..Mora se i Ugljesa vise koristiti..
Ma Mico izgleda tamo pogubljeno i protiv Mladosti je takav bio.
Msm da je i Slavko jednom prilikom rekao kako je Kostic grijesio sto je u nekim tekmama Miroslava stavljao lijevo jer je tamo neupotrebljiv.

Ali svakako se slazem da Zakarica treba ostaviti na klupi, a koga staviti umjesto njega ne znam bas.. Moze Musa mozda, da se Mico neremeti djaba.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:12 pm

Nadam se da ce Metalege ispast i slijedeci dan se odmah ugasiti!

Bravo plavi!
1921-1987-2007
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:15 pm

Ne može desni bek igrat lijevo krilo, ne može to ni Marcelo a pogotovo naši bekovi. Stanić i zakaric na lijevu stranu, poslije pokušat sa bekricem ili zeric. Musa, Boca i Radinovic bi trebali počet.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:17 pm

Sad kad eliminisemo Radnika u kupu aBd, onda u ligi6 njima preostaje da zavrse utakmice sa Sarajevom i Zrinjskim, a protiv nas ce ginuti na terenu. A ljepota ce biti gledati kako ce 2 konkurenta protiv nas igrati jer to im je ipak, malo teze za zavrsit. :)
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 11, 2017 6:19 pm

Blagojevic los u prvom a u drugom se malo dozvao.. Zakaric novi Joco a Stojanovic nista bolji od Mladenovica bar sad za sad.. Markovic svoje odradio.. Sinisa prosjecan.. Bogi i Kerla dobri.. Lendra negdje na mrve nagazio.. Zeba zbog gola prolazna ocjena a inace prosjek.. Miroslav klasa.. Izmjene solidno odradile..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot] i 113 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija