Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:22 pm

Joined: 21. 05. 2004. 21:39
Posts: 1393
Location: Dolina ćupova
Da li je moguce da termin utakmice bude od 18 sati. Jet ako se bude igralo u istom terminu nece biti 3000 navijaca na stadionu
Za ove sto kazu da smo bili nespremni. Usao sam na stadion u 11.30 i teren je bio extra kisa je padala vec u 12.15 kada su igraci bili na zagrijavanju teren je bio prekriven snijegom.
Ovo znaci da se u roku sat vremena vrijeme pogorsala i jedini spas bi bili grijaci na terenu a nikakvo lopatanje i najloni
Alea iacta est!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:22 pm

nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:09 pm
cipiripi je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:03 pm
Ovo odgadjanje se je najvise nama navijacima posralo u cejf. Danas je trebao biti vrhunski spektakl. Mnogo mnogo mnogo novca je potroseno za obiljezavanje 30 godina grupe ali do toga nije doslo.
Ako se utakmica bude sutra igrala nece na tribinama biti 3000 navijaca zbog samog termina utakmice. Ako vec zele da se igra sutra neka stave termin od 18 sati
Iskreno danas se pokazalo da je jug propao ko kauc!
Prvo nije se napunilo da se digne koreografija a onda skidanje parole sa ograde mucno je bilo gledati... Ako danas nije bio pun kop od 3000 ljudi sve je jasno gdje smo i sta smo!
parola je skinuta jer papiri koji su postavljeni po stolicama bili mokri.
Nemoguće je uraditi koreografiju u onakvim uvjetima...
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:23 pm

Minjore je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:20 pm
cipiripi je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:16 pm
I meni je bilo cudno da raja nije na tribini vec se smjestila dole kod ograde. Jos cudnije mi je bilo kada su skinuli parolu, ako moze neko ko je bio na jugu da nam kaze sta je razlog toga.
Parola je u sklopu koreografije. Koreografija je u potpunosti propala, jer su kartoni nakisli, setalica isto i onda nema svrhe za parolom.
Nije zbog toga vjeruj mi propala falila je milja da se digne
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:23 pm

Najgori su nasi ljudi sto pljuju po klubu u stilu gamadi sa koseva i gg gamadi.
Eto klub je mogao organizovati da mi sa juga vidimo centar terena u trenutku kad je snjeg toliko padao da nisam vidio juzni gol.
Mogli su vala organizovati sta da spriječe da snjeg pada,mozda hodzu, popa,maharadzu kakvog da sta dogovore ili da Dino P pripremi jedno 120 ljudi i poreda ih po trenu da masu lopatama da snjeg uopšte ne padne
Sutra zapeti i satrati govna!!!
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:23 pm

mirzoni1921 je napisao/la:Opaaa. Odgodise radi 2 cm snijegaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A Liga Prvaka! Nesposobna Galataslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:24 pm

Niko da spomene one djukce sto gadjaju nasu raju na sjeveru bakljama. JE*EM IM MAME I SESTRE U KOMPLETU!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:25 pm

bianco blu je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:22 pm
nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:09 pm
cipiripi je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:03 pm
Ovo odgadjanje se je najvise nama navijacima posralo u cejf. Danas je trebao biti vrhunski spektakl. Mnogo mnogo mnogo novca je potroseno za obiljezavanje 30 godina grupe ali do toga nije doslo.
Ako se utakmica bude sutra igrala nece na tribinama biti 3000 navijaca zbog samog termina utakmice. Ako vec zele da se igra sutra neka stave termin od 18 sati
Iskreno danas se pokazalo da je jug propao ko kauc!
Prvo nije se napunilo da se digne koreografija a onda skidanje parole sa ograde mucno je bilo gledati... Ako danas nije bio pun kop od 3000 ljudi sve je jasno gdje smo i sta smo!
parola je skinuta jer papiri koji su postavljeni po stolicama bili mokri.
Nemoguće je uraditi koreografiju u onakvim uvjetima...
A dobro to ali nije bilo ljudi to je bilo strasno po meni za jedan rodjendan ali eto
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:26 pm

nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:23 pm
Minjore je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:20 pm
cipiripi je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:16 pm
I meni je bilo cudno da raja nije na tribini vec se smjestila dole kod ograde. Jos cudnije mi je bilo kada su skinuli parolu, ako moze neko ko je bio na jugu da nam kaze sta je razlog toga.
Parola je u sklopu koreografije. Koreografija je u potpunosti propala, jer su kartoni nakisli, setalica isto i onda nema svrhe za parolom.
Nije zbog toga vjeruj mi propala falila je milja da se digne
falilo je raje i kad je bila korografija protiv pitara prije par godina. Ona ''nije to bolest rijetka'' pa se digla.
Danas nije bilo moguće jer su papiri na tribini bili mokri, nemoguće za dići u zrak.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:26 pm

avlami97 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:23 pm
mirzoni1921 je napisao/la:Opaaa. Odgodise radi 2 cm snijegaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A Liga Prvaka! Nesposobna Galataslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Gulenovci su krivi :kafa:

Sad ozbiljno, propust je i sa nase strane, ali vise je kriv savez jer se utakmica komotno mogla pomjeriti u subotu. Svakako jedan omladinac iz juniora igra u prvoj postavi, tako da ne bi uticalo zbog utakmice protiv Lokomotive.

@djoxxx1921

zato ja kazem da se napravi sektor za gostujuce navijace kapaciteta 675 sjedalica i gotova prica. Boli me briga za gurbete i tkz cari derbija koji ne postoje vise od deset godina. Nema vise toga, daj im sektor kao i svakom drugom i gotova prica.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:27 pm

nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:23 pm
Minjore je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:20 pm
cipiripi je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:16 pm
I meni je bilo cudno da raja nije na tribini vec se smjestila dole kod ograde. Jos cudnije mi je bilo kada su skinuli parolu, ako moze neko ko je bio na jugu da nam kaze sta je razlog toga.
Parola je u sklopu koreografije. Koreografija je u potpunosti propala, jer su kartoni nakisli, setalica isto i onda nema svrhe za parolom.
Nije zbog toga vjeruj mi propala falila je milja da se digne
Daj ne seri i ne pisi nebuloze, ljudi citaju. Papiri se raspali, parola, setalica, ma sve. Propalo je bruku para, sve je otislo u vodu
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:27 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:24 pm
Niko da spomene one djukce sto gadjaju nasu raju na sjeveru bakljama. JE*EM IM MAME I SESTRE U KOMPLETU!
dati im onoliko karti kao što ih je bilo danas. zatvoriti izlaze, baciti 2 suzavca i nek se poguše binde
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:29 pm

nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:25 pm
bianco blu je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:22 pm
nookey je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:09 pm

Iskreno danas se pokazalo da je jug propao ko kauc!
Prvo nije se napunilo da se digne koreografija a onda skidanje parole sa ograde mucno je bilo gledati... Ako danas nije bio pun kop od 3000 ljudi sve je jasno gdje smo i sta smo!
parola je skinuta jer papiri koji su postavljeni po stolicama bili mokri.
Nemoguće je uraditi koreografiju u onakvim uvjetima...
A dobro to ali nije bilo ljudi to je bilo strasno po meni za jedan rodjendan ali eto
bruku raje odustalo kad su vidjeli kakvo je vrijeme, dosta ih je bilo ondje kod wc-a.
Bilo je sigurno 90% juga popunjeno, nek neki dignu po dva kartona u zrak i lagano se to riješi...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:32 pm

kad legenda bega napravi upravu od onih što mu daju klupske mailove sve će biti u redu i ništa neće faliti.
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:32 pm

Par hiljada je za koreografiju otislo, a propala je zbog snijega. Nema mi nista mrze nego kad nasa raja izmislja i sere po jugu, a oni krci se ponose sa svojim FGRovcima.
I opet kompleksasi na Skenderiji upadali u tramvaje i otimali salove raji, njih dvadesetak i ko hijene cekaju. Jadovi jedni jadni, ali gori od njih su ovi sto pljuju po svemu nasem.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:35 pm

Strasno mi je zao sto se nije obiljezilo ovih 30 godina grupe, koreografija koja se spremala danima, u koju je ulozeno bas bruku novca i truda i na kraju se sve onako natopi i propadne, trebala je to biti neka nova zadaca za scenu, pirotehnika takodje na drugaciji nacin, onda krpe na ogradi, sama postava na tribini itd itd.. Bas velika steta.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:35 pm

Ja sam za upravu i rade odlican posao i trebaju jos dugo voditi naseg Zelju,ali u sportskom segmentu pojma nemaju.Ovo danas(bruka i cirkus) ide njima na dusu i nema opravdanja.Mozes biti Violinin,Zujin,Farukov,Koldzin ali to je tako.Sutra ako se bude igralo najteze ce biti igracima kojima imaju tekme sa Sirokim kojeg nismo dosad ni odmorni prolazili i uzimali,a kamoli u ovim okolnostima.Medjutim ovo ismijavanje pitara koje smo i zasluzili nadam se da cemo okrenuti u svoju korist i sutra dati 150 %
Modus vivendi !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:35 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:32 pm
Par hiljada je za koreografiju otislo, a propala je zbog snijega. Nema mi nista mrze nego kad nasa raja izmislja i sere po jugu, a oni krci se ponose sa svojim FGRovcima.
I opet kompleksasi na Skenderiji upadali u tramvaje i otimali salove raji, njih dvadesetak i ko hijene cekaju. Jadovi jedni jadni, ali gori od njih su ovi sto pljuju po svemu nasem.
Pa sto nekad na mene ne nalete da otmu ***** ti baksuza bozijeg. Gdje to otimaju da idem dobrovoljno mater im ***** jadnu
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:38 pm

Besplatan ulaz navijačima za susret 1/4 finala Kupa BiH

https://fkzeljeznicar.ba/besplatan-ulaz ... bih/29664/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:38 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:00 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 6:37 pm
salle86 je napisao/la:
ned nov 26, 2017 6:35 pm
https://imgur.com/E4EOWa0


Svaka čast svima, ali meni smeta što su u svemu, bilo dobro a pogotovo loše, najglasniji oni u "švedskoj,americi,u stanu na Alipašino" dok se utakmica igra
Nije idealno, nikad nije ni bilo i nisam optimista da će u ovoj nakaradnoj državi ikad i biti idealno.
Ali da se toliko sere a da ko pojedinac neću kurrcem da mrdnem da popravim prvo sebe, pa bliži krug ljudi oko sebe, pa tek onda širiti to...e to je fantazija.
Jebbem smo narod
Nema veze gdje je ko. Ljubav prema Želji se ne može mjeriti. I niko nije veći i nema veće pravo ako je danas bio na Grbavici. Kada si me napao, pitao sam te konkretno, pa bih te zamolio i za takve odgovore. Hvala ti.
Jeste kad je samo danas, ali kod mnogih je to i juče, i danas, i sutra...vazda usta puna Želje a udobne fotelje pune lijenih guzica.

Da ti odgovorim, mislim da klub nije mogao puno više uraditi nego je uradio.
Boli me lijevo mudo jesu li na stative stavili trake, kese, nečije iskorištene uloške. Bitno je da je označeno.
Linije su ocrtane, boli me desno mudo je li ih crtao jedan ili trojica, bitno da su ocrtane.
Moglo se pokušati snijeg očistiti ali nisi bio tu pa da vidiš količinu padavina, u jednom trenutku se sa istoka nije vidio jug kako je padao.
I to onaj vodeni koji se ne topi lahko već pravi bljuzga.
Na bolovanju sam ali sam ipak danas došao, pokisao i smrzo se ko pičkka, i opet ću sutra ako bude.
Jer to volim, niko ne ne tjera.
Ljepše je nego u svemu tražiti mahanu
Ako su pvc kese na golovima, i stanje linija onim valjkom tebi OK, aferim!!!! Meni nisu. Ja to neću da vidim, jer smatram da nismo Pofalićki. I nemojte me ubjeđivati da je to u redu, jer po meni nije. Svako svoje ima, pa i pogled na današnja dešavanja. Samo nemojte pričati da smo mi koji ovako mislimo neprijatelji kluba, odnosno ove uprave, života Vam!!!
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2017 7:39 pm

cikazubo je napisao/la:
ned nov 26, 2017 7:35 pm
Strasno mi je zao sto se nije obiljezilo ovih 30 godina grupe, koreografija koja se spremala danima, u koju je ulozeno bas bruku novca i truda i na kraju se sve onako natopi i propadne, trebala je to biti neka nova zadaca za scenu, pirotehnika takodje na drugaciji nacin, onda krpe na ogradi, sama postava na tribini itd itd.. Bas velika steta.
Preblago je reci steta... vidis momke na ogradi, u prvim redovima, starije i "mladje" generacije koje su vodile ili vode ovaj Jug. Bas veliko razocaranje sto ovo nije uspjelo. A mnogo toga smo imali za pokazati...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 274 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija