Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:12 pm

Nije njima trebalo nakon Radnika skidati dresove nego glave. Samo Gorana izuzimam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:13 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:01 pm
Momak ne psuje tebi i nema potrebe buraz da se palis.
Ne psuje druže, ali mrtve nikome ne smije dirat!! Meni je to dno dna, jebi im sve ali mrtve pusti na miru!!! Upalio sam se i ovako još kad pročitah to uuuuh!!!Ne bih volio sresti takve da mi dirne u mrtve mislim da bi i oni bili jednom nogom u grobu vjeruj!!!ŽEEEEEELJOOOOO
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:13 pm

Nemojte tako , subota je, još uvijek imamo vremena napiti se i zaboraviti na ovo sve :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:13 pm

Ukratko:
Zrinjski klasa za nas, mi ne znamo iskoristiti ni ono što imamo jer smo neuigrani, što zamjeram Adzemu.
Primjer: njihov štoper bez gledanja daje direktan pas saigraču koji tačno zna gdje treba biti kada njegov suigrač iznosi loptu.
Naši se gomilaju u 10 metara četvorica jer ne znaju u kojem smjeru će koji. Gledaju jedni u druge i zbunjuju se međusobno.
Najkraće: karina malina.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:15 pm

mali plavisa je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:13 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:01 pm
Momak ne psuje tebi i nema potrebe buraz da se palis.
Ne psuje druže, ali mrtve nikome ne smije dirat!! Meni je to dno dna, jebi im sve ali mrtve pusti na miru!!! Upalio sam se i ovako još kad pročitah to uuuuh!!!Ne bih volio sresti takve da mi dirne u mrtve mislim da bi i oni bili jednom nogom u grobu vjeruj!!!ŽEEEEEELJOOOOO
Potpuno normalno, nije necija familija kriva sto je on picka. Ali zato sve njih osim Zakare ***** u zvalje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:15 pm

mali plavisa je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:13 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:01 pm
Momak ne psuje tebi i nema potrebe buraz da se palis.
Ne psuje druže, ali mrtve nikome ne smije dirat!! Meni je to dno dna, jebi im sve ali mrtve pusti na miru!!! Upalio sam se i ovako još kad pročitah to uuuuh!!!Ne bih volio sresti takve da mi dirne u mrtve mislim da bi i oni bili jednom nogom u grobu vjeruj!!!ŽEEEEEELJOOOOO
Slazem se buraz
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:19 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:12 pm
Jbg, izgubi se glava kad gol primis. Nema nikakve ideje kako napast.
Uvuklo se to u nase redove. Dovodimo takve igrace. Igrace koji ne mogu trcati.

Daj trenera i trpi ga majku mu. Trpi. Nek otjera sve ko ga izda i sjebe. Rastjerat ce ih za godinu valjda majku mu *****.
Upravu si, uvuklo se to u naše redove, ali nije to od danas/jučer ..ja se takvih stvari sjećam da nas je pratilo i kod Odovića, jednostavno u ekipi imamo takve (ne)karaktere...ali eto takve igrače dovodimo..ali navijače ne dovodimo, a i oni se tako uglavnom ponašaju, umjesto da pokušaju animirati ekipu, čim loše krene već na polovini prvog poluvremena krenu zvižduci, a u drugom poluvremenu se stvori takva atmosfera kao da je spiker najavio da svi idu na vješanja, ja na žalost ne znam kako to izgleda na stadionu, ali pred tv- atmosfera u takvim utakmicama izgleda očajno, pa još možeš zamisliti kako to utiče na naše rođene pobjednike, alfa-mužijake na terenu
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:20 pm

10 utakmica, 7 odigrali u Sarajevu,, 6 na Grbavici i imamo 3 poraza. U odnosu na Zetu u rosteru fali Lendrić. U odnosu na AIK u rosteru ne fali niko. Najveća greška je bilo tjeranje Slavka Petrovića koji je u 26 prvenstvenih utakmica ubilježio 2 poraza i to oba na strani. Mnogi sa ovog foruma su bili za to da se Petrović otjera. Želja im je uslišena. Slavko ubleha i demagog :D , a ponavljam imamo isti roster kao protiv AIKa. Već se uspjelo ubilježiti 50% više poraza od ublehe i demagoga Slavka Petrovića. Još samo kada bi se neki od forumaša i navijača, bar malo razumjeli u fudbal.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:22 pm

slika

Sta ste vi to ocekivali
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:23 pm

U afektu napisano, nema opravdanja, ali svašta mi se nakupi večeras.
Stigoh ispred Grbavice u 21:02, trk po kartu blagajne ne rade. 4 ulaza promjenih, niko ne pušta kao kamere sad imaju i nemaju dozvolu. Pa onda pješke do tuborga kad ufatih onih 20.minuta zadnjih..bolje da nisam. Želje imaju, ali snage nemaju. Zadnjih deset minuta su pri svakoj izgubljenoj lopti jednostavno stali, nisu ni pokušali pratiti igrača. Tu sam puko totalno..
Naravno, podrška Adžemu i za narednih 5.godina ako treba.
Ovo je još jedan poraz na račun uprave, a svi znamo zašto.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:24 pm

GoodisonPark je napisao/la:
sub sep 30, 2017 1:45 pm
Fine vijesti ovih dana, Grbavica sve ljepša i ljepša a još kad bi uzeli tri boda večeras i otišli na mini pauzu sa pobjedom to bi upotpunilo sva ova pozitivna dešavanja. Što se tiče ovog Elznera, sigurno nije doveden tek tako već se zbog deficita na određenim pozicijama morao još malo proširiti roster. Kako će on odgovoriti na terenu to niko ne može znati, ali ne treba nikoga unaprijed otpisivati, dobiće on svoju šansu pa ćemo vidjeti kako će je iskoristiti.. Mala opaska na ovo bi bila da smo pustili relativno mladog štopera za kojeg smo znali kako igra (Matteo), a dovodimo mnogo starijeg i nadamo se da će igrama biti bar na nivou talijana. Ovo je svakako propust Petrovića jer niko nije u njegovo ime mogao zahtjevati da ovaj ostane kod nas a bio nam je itekako neophodan.

Htio sam malo da se osvrnem vezano za formaciju 3-5-2, (i ovaj Slovenac koji je doveden ima iskustva sa ovim sistemom) lijepo je što nismo ograničeni samo na jedno i što imamo trenera koji se ne boji pokušati promjeniti stvari na terenu pa tako i formaciju ali nisam ni malo zadovoljan kako se ova postavka odražava na našu igru, naravno ova formacija se mora uigravati dugo vremena da bi polučila neke drastično bolje rezultate ali meni lično je veći problem što se to pokušava uraditi nakaradno, obično u trenucima kada gubimo (tako je isto radio i bivši trener), rekao bih skoro iz očaja, pa se desi da i ono malo igre što je bilo nestane a protivnik bude mnogo opasniji po naš gol. Ako već znaš da ćeš pokušavati i u budućnosti sa ovim sistemom dobro bi bilo treninge produžiti sa nekom minutažom i onda uigravati ovo o čemu govorim, malo po malo to bi izgledalo sve bolje i bolje a trenutni sistem igre ne bi trpio. Još jedna jako bitna stvar je da kad već u toku utakmice prelaziš u ovu formaciju to uradiš kako logika nalaže.

Evo primjera radi, nama se dešava da Siniša zaigra tog trećeg stopera u Tuzli a Kemo na klupi, dok na desnog beka prelazi Zec, totalno nelogično, ili baš u tim trenucima Ado pravi izmjenu izvede Projića uvodi Kajkuta što je totalno nerezonska izmjena jer klasičnog beka vadi iz igre i tu stranu prepušta Zakariću koji sada mora da se troši mnogo više defanzivno a jedini je naš igrač koji je mogao praviti višak 1 na 1. Plus što je Zakariću prelaskom lijevo, na taj način poništeno njegovo najjače oružje a to je šut sa distance. Zatim malo poslije toga vadi Zeca a uvodi Stanića i poništava rokadu koju je napravio prije 7 minuta. zar recimo nije jednostavnije bilo da je izvadio Zebu a uveo Kemu i zaigrao sa trojicom pozadi, (podrazumijeva se da bi se tu unaprijed trebalo znati koji od štopera će igrati u sredini) Kajkut mijenja Zeca, Stanić mijenja Projića, ako je već ovo želio napraviti. Ključ ove formacije su bekovi, oni dobijaju mnogo više slobode u igri i donose višak i prevagu u ofanzivi, zato pozadi moraju biti trojica klasičnih štopera koji će pokrivati i njihove pozicije. Ako već nemamo tu trojicu pozadi, tada je bolje ne dirati ništa jer šta dobijamo tim što će Zakarić ili Zec igrati bekove!? Ništa, odnosno dobijamo haos na terenu gdje se ne zna gdje ko goni.

Znaju i mala djeca oko Grbavice da samo Projić i Stanić mogu igrati lijevo u ovoj postavci, pa ako ćemo pošteno i u bilo kojoj drugoj (eventualno i Stevanović), isto tako Stanić i Siniša mogu biti desno. Poenta je da samo bekovi mogu igrati bekove pogotovo u ovoj formaciji, samo što još za nju trebaju jako pokretljivi bekovi i to je vodilja koji od navedenih igrača u tim trenucima treba da igra.
Odlučiš se šta želiš ali ne tumbaš 200% igrače na terenu i ne mijenjaš poziciju 5-orici igrača već samo onima kojima baš moraš, treba mi ofanziva Stanić je ili desno ili lijevo, ako je desno onda Siniša nije stoper već je to neko kome je to prirodna pozicija. Ako već hoću ovako onda Projić ne može ići vani jer je to onda jedino rješenje po lijevoj strani.. Da ne dužim puno, samo navodim par konkretnih primjera.

Zaključak bi bio, bolje je ne prelaziti sa ustaljenog šablona ako već ranije nisi napravio bar kolike tolike pretpostavke da će novi sistem moći unaprijediti trenutnu igru i situaciju na terenu. Nema tu puno pameti, 3 štopera, pokretljiviji bekovi a onda gore traži rješenje i ubacuj koga misliš da treba. Kažem još jednom, sviđa mi se što Ado ima hrabrosti i pokušava promjeniti tok susreta ali daj majka mu stara ako već igramo to što igramo da to probamo na jedini normalan i logičan način i tek tad ćemo vidjeti prave rezultate, odnosno vidjećemo gdje smo i šta smo u novom sistemu. Nekoliko puta smo ovo pokušali ali ni jednom to nije bilo ni blizu gledljivoj, čvrstoj i prema naprijed opasnoj igri i što je po meni najgore je da to ni jednom nismo pokušali uraditi na logičan i normalan način sa igračima koji igraju na njihovim prirodnim pozicijama već je to bila više nepotrebna improvizacija i tumbanje da se ni kvalitetniji igrači od naših ne bi snašli. Dosadašnjim prelascima na novu postavku mi samo protivniku olakšamo da sačuva svoj gol i da bude još opasniji prema našem, igrači nam tada više izgledaju kao da se u putu nisu sreli jer je nekoliko njih prebačeno na pozicije koje u životu nisu igrali tako da to nije ništa čudno. Eto, halalite na dužem postu :)

Neka nam je sretno i da noćas svi zajedno proslavimo novu pobjedu. Igraj Željo hrabro bori se...
Kad sam ovaj post procitao ,zaledio se,kontam je li istina.Bio u inostranstvu kad je bila tekma u Tuzli.aiI onda procitam debelo se zabrinem.Veceras odustanem,prvi put nakon skoro pa 50 yebenih godina pracenja Zelje. ,Ubijao nas Hajduk ,Partizan,Zvezda,Yebeni Videoton Ali lazni madjari,ma nikad za nikad ja ovo drkanje necu oprostiti
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:24 pm

Sta imam da se razumijem u fudbal, dovoljno je sto imam oci. Ovi nasi veze nemaju. Imas jednog igraca slovom i brojem. Zrinjski svemirski brod za ovu nasu ekipu...al eto, za par godina cemo imati super stadion i prosjek od 416 gledalaca po tekmi.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:25 pm

Sta mislite koliko je veceras ljudi bilo ?
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:26 pm

Kad se sve sagleda mislim da treba svi da idu od pola igraca do uprave. Ovo je smijesno vise gledati. Cirkus od ekipe i igre. Zrinjski se igrao sa nama veceras i trebali su nas dobiti tri razlike. Nasi skontali da dovode igrace u oktobru za ovu sezonu. Adzemove price o nekom napretku i slicno su za malu djecu. Njegov arogantni nastup i ponizavanje svega i svacega bez trunke samokriticnosti su maniri seljacke lole. Hvala vam za sve ali hajte vi lagano od portira do Misketa.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:27 pm

Eh sad ce tekstovi spremni nakon mostara prosle godine, sad ce ublehasi. Picke nisu smjeli misketa spomenuti znajuci da nemaju argumenata, a sad koriste razocaranost svakog zeljovca i bol nakon poraza da tjeraju ljude koji su uradili maestralan posao. Podrska upravi od mene makar bili 10 ako naprave jug.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:28 pm

Simply Blue je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:12 pm
Jbg, izgubi se glava kad gol primis. Nema nikakve ideje kako napast.
Uvuklo se to u nase redove. Dovodimo takve igrace. Igrace koji ne mogu trcati.

Daj trenera i trpi ga majku mu. Trpi. Nek otjera sve ko ga izda i sjebe. Rastjerat ce ih za godinu valjda majku mu *****.
Upravu si, uvuklo se to u naše redove, ali nije to od danas/jučer ..ja se takvih stvari sjećam da nas je pratilo i kod Odovića, jednostavno u ekipi imamo takve (ne)karaktere...ali eto takve igrače dovodimo..ali navijače ne dovodimo, a i oni se tako uglavnom ponašaju, umjesto da pokušaju animirati ekipu, čim loše krene već na polovini prvog poluvremena krenu zvižduci, a u drugom poluvremenu se stvori takva atmosfera kao da je spiker najavio da svi idu na vješanja, ja na žalost ne znam kako to izgleda na stadionu, ali pred tv- atmosfera u takvim utakmicama izgleda očajno, pa još možeš zamisliti kako to utiče na naše rođene pobjednike, alfa-mužijake na terenu
Upravu si, odavno je tako.

Evo 3 godine mi igramo "negledljiv" fudbal. A i ovo ispod se slazem. Pa danas napisah, sta je ovo, kakva je ovo atmosfera a igra se derbi. Tacno se to moze osjetiti u zraku.
Stadion ni jednom nije poveo, nije zapjevao. Tek u 92. kad je Zakaric opalio.
Al razumijem i tu nervozu i nevjericu.
Ljudi su odvojili novac, vrijeme, zivce, obaveze da dodju gledati. A sta tri godine dobijaju za to? Uvjek dobiju šamarcinu i popisani odlaze sa stadiona.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:28 pm

Simply Blue je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 30, 2017 10:12 pm
Jbg, izgubi se glava kad gol primis. Nema nikakve ideje kako napast.
Uvuklo se to u nase redove. Dovodimo takve igrace. Igrace koji ne mogu trcati.

Daj trenera i trpi ga majku mu. Trpi. Nek otjera sve ko ga izda i sjebe. Rastjerat ce ih za godinu valjda majku mu *****.
Upravu si, uvuklo se to u naše redove, ali nije to od danas/jučer ..ja se takvih stvari sjećam da nas je pratilo i kod Odovića, jednostavno u ekipi imamo takve (ne)karaktere...ali eto takve igrače dovodimo..ali navijače ne dovodimo, a i oni se tako uglavnom ponašaju, umjesto da pokušaju animirati ekipu, čim loše krene već na polovini prvog poluvremena krenu zvižduci, a u drugom poluvremenu se stvori takva atmosfera kao da je spiker najavio da svi idu na vješanja, ja na žalost ne znam kako to izgleda na stadionu, ali pred tv- atmosfera u takvim utakmicama izgleda očajno, pa još možeš zamisliti kako to utiče na naše rođene pobjednike, alfa-mužijake na terenu
danas se vala za navijanje nema šta reći, bar u poređenju sa ostalim utakmicama ove sezone.

ja ne mogu više ni da se sekiram, prekucao sam sekiraciju. imaš utisak da igrači zamijene dresove da bi opet isto bilo. promijeni se deset igrača i tri trenera i tamo i ovako, a opet sve isto. sedam trenera i sve isto.
gradi željo boli te *****
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:29 pm

Za ovo brukanje neko treba da odgovara !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:30 pm

Mi smo gamad i nama ne treba nista dobro. Kome pravis stadion kojeg kurtza, da bi na derbi doslo 2 hiljade?

Nismo mi za uredjen sistem, mi smo za Violinu i nadam se da ce staviti katanac na klub, a navijacku grupu svakako rasformirati.
1987
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2017 10:30 pm

Pretjeruje se, kao i obicno poslije poraza. Nije da je dobro, ali nije ni tako kao sto pojedini predstavljaju.

Nadam se da su i ovi sto prije u to nisu vjerovali vidjeli koja je razlika izmedju Ramovica na 10 i Zebe na 10. Zeba je za klupe i tacka. Ramovic je nas daleko najagilniji igrac.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 293 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija